Oswego New York College Devlet Üniversitesi

Nerede: Meksika

Ne zaman: Yarıyıl, Bahar Dönemi, Yaz Dönemi

Müfredat Önemli: Bu program, iş, dil ve sınırlı İspanyol yeterlilik ile öğrenciler de dahil olmak üzere tüm öğrencilere, açıktır. Monterrey, Cuernavaca, Mexico City ve Devlet Mazatlan, Guadalajara, ve Queretaro: Oswego programı yarıyıl kayıt açık yedi ITESM kampüsü vardır. Yaz: Cuernavaca, Monterrey, ya Guaymas.

Genel Bakış: Öğrenciler doğrudan ITESM kursları yanı sıra İspanyolca dil kurslarına kayıt. İngilizce bazı ders teklifleri vardır.

Ayar Açıklama:

Program Değeri:

Program Maliyet:

Konular: Muhasebe, Antropoloji, Arkeoloji, Kültürel ve Bölgesel Çalışmalar, İktisat, Mühendislik Konu, Sosyal Bilimler, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Rutgers Üniversitesi

Nerede: Meksika: Merida

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Dönemi Güz

Müfredat Önemli: “Coordinación Genel de Relaciones Interinstitucionales tarafından kurulan kültürel programlara katılmak • UADY hizmet öğrenim programı ile öğrenme uluslararası hizmet kredileri kazanın • • Doğrudan eski derslere kayıt, büyük ve Güney Meksika’da en prestijli üniversitelerinden biri ”

Genel: Universidad Autonoma de Yucatan (UADY), ülkenin en iyi 10 devlet üniversiteleri arasında yer almaktadır. Tüm Merida kenti üzerinde kampüsleri vardır. İş ve Tıp okulları UADY iki en rekabetçi programlardır. Ve Antropoloji Okulu Tarihi, Edebiyat, Antropoloji, Arkeoloji, İletişim ve Turizm dersleri vardır.

Ayar Açıklama: Yucatan yarımadasında bulunan Merida sakin, sömürge şehir, Maya, İspanyol ve günümüz Meksikalı kültürler-bahsetmiyorum renkli kuşlar, kurnaz kertenkeleleri ve bejewelled böcekleri harika bir karışımıdır. Merida zarif mimarisi, açık hava pazarları, müzeler, çeşitli ve lezzetli yöresel mutfağı ile yerel çekicilik bol vardır. Cosmopolitan ve renkli folklor, Maya arkeolojik ve yaşam pueblos yanı sıra çeşitli ekolojik zenginlikleri ile, dost, Yucatan yirmi yıldır olaysız unutulmaz yurtdışında çalışma deneyimleri sağlamıştır. Aslında, Yucatan dünyanın en barışçıl, şiddetsiz alanlarından biri olarak kabul edilir.

Program Değeri: 12-15 kredi

Program Maliyet:

Konular: Muhasebe, Antropoloji, Mimarlık, İşletme-Ticaret ve Yönetim, Ekonomi, Eğitim, Matematik, öncesi-Hukuk ve Hukuk, Ön-Med, Psikoloji, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Yurtdışı Merkez Koleji

Nerede: Meksika: Merida

Ne zaman: Dönem, Bahar Güz Dönemi

Müfredat Özeti: – Güz Akademik Program
Küresel Sağlık Çalışmaları –
Küresel Sağlık programında Çalışmaları kendi farklı bir sağlık sistemi, öğrencilerin ortaya çıkarır ve sağlık bir gelecekteki kariyer için İspanyolca dil hazırlık sağlar. Kolej İspanyolca İki dönemdir gereklidir. Tipik bir ders yükü 13-16 kredi saattir. Akademik program dört zorunlu alanlar ayrılmıştır:
• Kültür Kursu
• İspanyolca dil kursu
• Central College Yurtdışı kurslar
• Staj veya hizmet-öğrenme yerleştirme Bahar Akademik Program – Dil ve Kültür – Dil ve Kültür programının kalbi sürükleyici bir deneyim sınıf ve dramatik sizin özel olmasa bile, sizin İspanyolca artıracaktır topluluk. Dersler İngilizce ve İspanyolca hem de o¬ffered edilir. Tipik bir ders yükü 12-17 kredi saattir. Akademik program, beş bölüme ayrılmıştır: • Kültür Dersi tüm öğrencilerin zorunlu İspanyolca dil kursları, gerekli en az biri • Central College Yurtdışı yerel ve konuk öğretim üyeleri tarafından öğretilen seçmeli • gelişmiş dil becerilerini göstermek öğrenciler için • Ortaklık üniversite seçmeli • tüm dil düzeyleri için kullanılabilir Stajyerlik ve hizmet-öğrenme

Genel Bakış: Merida, yaklaşık bir milyon kişilik bir şehir, yeni hem de eski bir şehir. Kentin kuzey kesiminde modern kent alanlar Elote çağrısını (mısır koçanı üzerine) bayan ve atlı arabaları laklak duyabiliyorum tarihi şehir ve kalabalık pazarlarda aksine durmak. Küresel Sağlık Dili ve Kültürü (bahar dönemi), ve Çalışmaları (Güz) – Merida, Central College Yurtdışı iki program sunmaktadır. Dil ve Kültür programının kalp sınıf ve dramatik sizin özel olmasa bile, sizin İspanyolca artıracak toplumda sürükleyici bir deneyim. Çalışmalar Global Sağlık programı kendi farklı bir sağlık sistemi, öğrencilerin ortaya çıkarır ve sağlık bir gelecekteki kariyer için İspanyolca dil hazırlık sağlar.

Ayar Açıklama: Merida, çünkü beyaz kireçtaşı ve beyaz boya büyük kullanımı “Beyaz Şehir” olarak bilinir. Bu geleneksel kent Colonial Meksika ihtişam çok gösteriyor. Bu kentin sırf yaşı ona bir eski dünya lezzet verir, ancak bu yapıların çok son inşa edilmiş olması size zaman geri hızlandırdılar hissettiren koruma düzeyini sağladı. Bu Merida hala zaman tüneli var olduğunu söylemek hiçbir şekilde; mimariye moda her şeyi sergilenen eski ve yeni vardır.
Devlet ve bölgesel başkenti olarak, Merida birden müzeler, sanat galerileri, restoranlar, sinemalar ve dükkanlar içeren, bir kültür merkezidir. Görsel sanat yaptığı gibi müzik ve dans, her gece ve hafta sonu öğrencilere ücretsiz kültürel faaliyetler sunan, gün-gün hayatında önemli bir rol oynar. Ünlü cadde, Paseo de Montejo, orijinal heykeller ile kaplı olduğu. Her yıl, Merida MACAY Müzesi Meksika’dan işleri ve bir diğer seçilen ülkeyi içeren, yeni bir heykel kurulumu bağlar. 2007 yılında, Paseo de Montejo üzerinde heykeller Meksika ve Japonya’dan sanatçıların eserlerini özellikli.
Onun huzur ve temizlik, Merida diğer Meksika ülkelerinden gelen aileler için popüler bir yer haline gelmiştir çünkü. Suç Merida tolere edilmez, ve Meksika. Kişi başına en düşük suç oranına sahip kentin özelliğini taşıyor
Yucatan Yarımadası’nın kuzey bölümünü işgal Yucatan eyaletinde, Kuzeybatı kesiminde yer almaktadır Merida. Otelin merkezi konumu Yucatan en değerli antik Maya harabelerini ve berrak su cenotes bazı geziler için idealdir.

Program Değeri: Neler dahil:
Öğrenim
• Yerel Yucatecan aile ile Garantili Yurtdışı Merkez College konut konut veya aile yanı. Her iki seçenek tüm yemekler (Pazartesi-Cuma ve brunch Cumartesi günü) dahil
• Merkez College Yurtdışı ikamet Bilgisayar / internet erişimi
• Hafta-uzun yönelim
gibi Chiapas eyaletinde bir beş günlük gezi olarak • Geziler ve kültürel etkinlikler
• Staj ve Hizmet-öğrenme fırsatları (isteğe bağlı)
24 saat hizmet veren personeli ve alımı •
• Yerinde ikamet müdürü ve destek hizmetleri
• Yurtdışı Kişisel Central College ayrılış öncesi destek için Danışmanı
• Opsiyonel online ön-kalkış ve yeniden giriş kursu
• Central College Yurtdışı Öğrenci Hayatta Kalma Kılavuzu ve Veli el kitabı
ruh sağlığı kapsamı, acil tahliye ve daha fazlası dahil olmak • Ek seyahat sigortası,
INEXT tarafından sağlanan • Uluslararası öğrenci kimlik kartı
Merkez Koleji, tam Yüksek Öğrenim Komisyonu tarafından akredite ABD kurumdan • Transkript

Program Maliyet:

Konular: Muhasebe, Antropoloji, Arkeoloji, Mimarlık, İşletme-Ticaret ve Yönetim, İletişim Gazetecilik Kitle Medya, Kültür ve Bölgesel Çalışmalar, Ekonomi, Eğitim, Çevre Çalışmaları, Grafik Tasarım, Tarih, Bilgi Sistemleri, İç Tasarım, Kinesiyoloji ve Egzersiz Bilimi, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler, Psikoloji, Din Çalışmaları, diğer Fen-, Sosyoloji, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Yurtdışı BCA Çalışması

Nerede: Meksika: Xalapa-Enriquez

Ne zaman: Yarıyıl, Yıl Round Güz

Müfredat Önemli: 32 bölüm ve Veracruz Üniversitesi, Meksika’nın en iyi beş üniversiteden birinde 22 araştırma merkezlerinde kurs seçin. Biz zorlu akademisyenler, aile yanında ve Cuernavaca BCA en seçkin, iki haftalık kültür ve dil öncesi dönem program sayesinde yoğun İspanyolca dil ve kültür eğitimi sağlamaktadır. Canlı müzik, tiyatro, dans, güzel sanatlar ve kültürel etkinlikler ile dolu, Xalapa gelişen kent ve tamamen Meksika kültürü ve tarihi ile meşgul için mükemmel bir yerdir.

Genel Bakış: Öğrenciler İspanyolca dil akıcılık onların seviyesine göre sınıflar için kaydolun. Yeterli becerilere sahip öğrenciler Üniversite Veracruz dersler doğrudan kayıt yapabilirsiniz. Daha az dil yeteneği ile Diğer yabancı öğrenci enstitüde ders alabilirler.

Ayar Açıklama: Sönmüş bir yanardağ eteklerinde inşa Xalapa Veracruz eyaletinin başkenti olduğunu. “Çiçek kenti” lakaplı, Xalapa güzel bahçeleri ve yemyeşil parkları ile doludur. Xalapa olsa, dinlenmek için güzel bir yerde çok daha fazla olduğunu. O da, önemli bir eğitim ve ticaret merkezi haline geldi.

Program Değeri: yerinde çalışma merkezi müdürü kursları almak ve üniversite sisteminde gezinmek için bire-bir, öğrencilere yardımcı olur. Buna ek olarak, yönetmen eğitim geziler düzenlemekte ve öğrencilerin Meksika kültürü kolayca geçiş yardımcı olur.

Program Maliyet:

Konular: Antropoloji, Sanat ve Güzel Sanatlar, Biyoloji Genel, Kimya, İletişim Gazetecilik Kitle Medya, Ekonomi, Eğitim, Çevre Bilimleri, Beşeri Konu, Uluslararası İlişkiler, Dilbilim, Felsefe, Beden Eğitimi, Fizik, Psikoloji, Din Çalışmaları, Sosyal Çalışma, Sosyoloji İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Duke Üniversitesi

Nerede: İspanya: Madrid

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Dönemi Güz

Müfredat Önemli: Madrid (DIM) programında Dük 1989 yılında kurulmuş ve Duke Üniversitesi Lisans Öğrencileri için Romantik Çalışmaları Bölümü ve Küresel Eğitim Ofisi tarafından desteklenmektedir. Kültürel çalışmalar perspektifinden adamış, programın katılımcıların İspanyol akıcılık geliştirmek ve küresel bağlamda İspanya ve birçok kültürlerin anlayışlarını derinleştirmeyi hedefliyor.

Genel Bakış: Program Madrid Universidad Carlos III ile işbirliği içinde tam yıl ve dönem programları sunan Madrid Duke. Her dönem, program katılımcıları geziler tam bir tamamlayıcı, günlük geziler ve uzun geziler hem tüm programın maliyetine dahil zevk.

Ayar Açıklama: Madrid günümüz geçmişten gelen sanat incelemek için eşsiz bir yerdir. Bu sermayenin başına ağaçların ikinci büyük miktarda, dünyanın en çevreci başkentlerinden biridir, ve hafif, ılık kışları ve kuru yazlar ile güneşli Avrupa kentlerinden biridir.

Program Değeri:

Program Maliyet:

Konular: Antropoloji, Sanat Tarihi, Kültürel ve Bölgesel Çalışmalar, İktisat, Mühendislik Konu, Film Radyo ve Televizyon, Tarih, Uluslararası Çalışmalar, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler, Siyaset Bilimi ve Siyaset, Psikoloji, Kamu Yönetimi-Kamu Politikası ve Devlet, Sosyoloji, İspanyol Dili ve Edebiyatı Araştırmaları, Tiyatro-Drama-Sahne Sanatları ve Dans

Yurtdışında Akademik Yıl

Nerede: İspanya: Madrid

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Dönemi Güz

Müfredat Önemli: AYA Universidad Complutense de Madrid Visitantes alumnos gibi, liberal sanat, güzel sanatlar ve Universidad Carlos III Curso de estudios Hispanicos sosyal bilimler derslerinde doğrudan kayıt sağlar ve.

Genel: İspanya

Ayar Açıklama:

Program Değeri:

Program Maliyet:

Konular: Antropoloji, Arkeoloji, Sanat Tarihi, İşletme-Ticaret ve Yönetim, İletişim Gazetecilik Kitle İletişim, İktisat, İngiliz Edebiyatı, Maliye, Coğrafya, Tarih, Edebiyat Konu, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Çalışmalar, Liberal Sanatlar-Diğer Hususlar Sanat ve Bilimler, Dilbilim , Matematik, Müzik, Felsefe, Siyaset Bilimi ve Siyaset, Dini Araştırmalar, Sosyal Bilimler, Sosyoloji, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Skidmore Koleji

Nerede: İspanya: Alcala de Henares, Madrid

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Dönemi Güz

Müfredat Önemli: Katılımcılar Universidad Autonoma de Madrid (UAM) veya Universidad de Alcalá de Henares (UAH) kurs programımıza Merkezi’nde öğretti biri gerekli alan çalışmaları ve 3-4 seçmeli dersler ve / veya yerel özel güzel sanatlar okulları kayıt . Akademik program uygun öğrencilere yönelik kültürel etkinlikler ve geziler aracılığıyla İspanyolca yaşamda öğrencileri, hem de staj yürütmektedir.

Genel Bakış: İspanya’da Skidmore Universidad Autonoma de Madrid (UAM) veya Universidad de Alcalá de Henares (UAH) direkt kayıt gibi özellikleri sayesinde İspanyolca yaşamda öğrencileri entegre etmek için tasarlanmıştır, yerel bir ailenin yanında garantili konut, tam pansiyon, kültürel faaliyetler ve staj katılımı üzerinde bir vurgu. Bir önceki üniversite düzeyinde İspanyolca dil çalışmanın altı veya daha fazla dönem eşdeğer Madrid ve Alcalá’da hem de çalışma için gereklidir.

Açıklama Ayar: Program Merkezi Madrid kentin kültürel merkezinde yer almaktadır ve idari ofisleri, küçük bir kaynak kütüphane, bilgisayar salonu, ve sınıf alanı evler. Alcalá Program Ofisi UAH Facultad de DOCUMENTACION yer almaktadır.

Program Değeri: Program ücreti ders kapsar; garantili konut; Bir aile günde 2 öğün; öğle burs; Kültürel geri ödeme programı; Yerel ulaşım geçer; tüm program sponsorluğunda geziler; ve yerinde yönelim. Programın kapsamlı ücreti yaklaşık Skidmore College’de ders, oda ve yönetim kurulu maliyeti aynıdır.

Program Maliyet:

Konular: Muhasebe, Antropoloji, Arkeoloji, Sanat ve Güzel Sanatlar, Sanat Tarihi, Biyomedikal Bilimler, İşletme-Ticaret ve Yönetim, Bilgisayar Bilimleri, Kültür ve Bölgesel Çalışmalar, Ekonomi, Eğitim, Coğrafya, Jeoloji, Sağlık Bilimleri, Tarih, Edebiyat Konu, Bilişim Sistemleri, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Çalışmalar, Staj Programları, Hukuki Araştırmalar, Liberal Sanatlar-Diğer Hususlar Sanat ve Bilimler, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler, Matematik, Müzik, Felsefe, Siyaset Bilimi ve Siyaset, Psikoloji, Din Çalışmaları, Sosyal Bilimler, İspanyol Dil ve Edebiyat Araştırmaları, Stüdyo Sanat, Tiyatro-Drama-Sahne Sanatları ve Dans, Kadın Çalışmaları

Yurtdışı Abroadco Çalışması

Nerede: İspanya: Madrid

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Dönemi Güz

Müfredat Önemli: orta ve ileri seviyeler için -Spanish dil ve kültür dersleri, Francisco de Vitoria Üniversitesi’nde İspanyolca ve İngilizce seçmeli birlikte. İspanyol aile içinde -Canlı. -Akademik Yıl, yarıyıl ve yaz eğitim programları.

Genel: Francisco de Vitoria Üniversitesi -Receive resmi transkript.

Ayar Açıklama: Madrid, İspanya merkez noktasıdır – coğrafi, kültürel, siyasi, entelektüel ve. Madrid’in uzun bir geçmişi dar sokakları ve geniş bulvarları ve heybetli binalar eski plazalar, mimari çeşitli açıktır. İspanyol sanat ve güzel parklar dolu dünyaca ünlü müzeleri keşfedin. Ve Madrid’in non-stop gece hayatı yararlanmak için emin olun!

Program Değeri: Francisco de Vitoria Üniversitesi’nde -Tuition. Francisco de Vitoria Üniversitesi -Resmi transkript. Aile yanında -Tek oda. -Bazı Yemekler. Madrid Abroadco Direktörü -Onsite. -Extensive Ayrılış öncesi bilgileri. -Thorough Yerinde yönelim. -Excursions Ve ilgili maliyetler. -Tıbbi Sigortası. -Uluslararası Cep telefonu. -Seyahat Sırt çantası ve Hadi Git İspanya kılavuzu. Birçok sosyal ve kültürel faaliyetleri ile -Immersion programı. Madrid Barajas (MAD) de -Havaalanı alımı.

Program Maliyet:

Konular: Muhasebe, Antropoloji, Arkeoloji, Biyoloji Genel, Ekonomi, Finans, Tarih, Staj Programları, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler, Matematik, Felsefe, Siyaset Bilimi ve Siyaset, Psikoloji, Din Çalışmaları, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Etnobotanik kursları

Nerede: İspanya: Barcelona

Ne zaman: Akademik Yıl

Müfredat Önemli: Bizim araştırma grubu 50’den fazla bilimsel makaleler, yedi kitap ve 16 kitap binden fazla takson için etnobotanik bilgi toplama ve yayınlama, 1500’den fazla kişiyi mülakat, Katalan topraklarının büyük bir bölümünü okudu bugüne kadar 1980 sonlarında bu yana Etnobotaniğin ile ilgili bölümler. Daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edin veya bizimle irtibata geçiniz.

Genel Bakış: Biz araştırma ve difüzyon ilgi ile Barselona Üniversitesi’nde (UB) ve Barcelona Botanik Enstitüsü (İBB-CSIC-ICUB) de EtnoBioFic araştırma grubuna bağlı biyologlar, çevre bilimciler, eczacılar ve phylologists bir grup vardır Etnobotanik ve bitki ve insanlar arasındaki dinamik ilişkilerin incelenmesi. Faaliyetlerimizin çoğu İngilizce dışındaki diğer dillerde sunulmaktadır (çoğunlukla Katalanca ve Kastilya, burada bağlantıya bakınız) ama biz de İngilizce etnobotanik kursları vermeye ve botanik, Etnobotaniğin, fitoterapi ve sosyo-çevresel çalışmalarda danışmanlık.

Ayar Açıklama:

Program Değeri:

Program Maliyet: , maliyetler ve programlar

Konular: Antropoloji, Botanik ve Bitki Bilimleri, Ekoloji, Tarih

Smith College

Nerede: Fransa: Paris

Ne zaman: Akademik Yıl

Müfredat Önemli: 1925 yılında kurulan, Paris’te Smith Koleji programı tek bir kurum tarafından desteklenen Fransa’nın en eski böyle bir program. Bir Smith öğretim üyesi yılı için ikamet müdürü olarak hizmet vermektedir.

Genel Bakış: Program Reid Salonu’nda bulunan Smith merkezinde dört haftalık oryantasyon ile başlar. Dönem için, öğrenciler Sorbonne, Institut Catholique de ve Smith Merkezi’nde ders almak.

Ayar Açıklama: Reid Hall Paris’in merkezinde, Montparnasse quartier yer almaktadır. Öğrenciler fuaye veya emeklilik diğer sınırlı konut seçenekleri ile Fransız aileleri ile muhafaza edilir.

Program Değeri: Program maliyet yönünü, üniversite ücretleri, öğreticiler, grup gezileri, (bir aylık öğle yardımı ile) oda ve yönetim kurulu bulunmaktadır.

Program Maliyet:

Konular: Antropoloji, Sanat ve Güzel Sanatlar, Sanat Tarihi, Karşılaştırmalı Edebiyat, Kültür ve Bölgesel Çalışmalar, Fransız Dili ve Edebiyatı Araştırmaları, Coğrafya, Tarih, Edebiyat Konu, Müzik, Felsefe, Siyaset Bilimi ve Siyaset, Psikoloji, Din Çalışmaları, Sosyal Bilimler