Canberra Üniversitesi

Canberra Üniversitesi uzmanlaşmış profesyonel hazırlık profesyonel kişiler için ve dereceleri ve nitelikleri saygı ve edilir uluslararası kabul görmüş . Doğal Üniversitesi disiplinlerden bir dizi kariyer artırıcı seçmeli ve çift derece zengin bir portföy sunmaktadır.

Akademik standartlar var, güçlü, akademik, profesyonel ve kişisel, yüksek destek sistemleri ve gerçek dünya için hazırlanması Üniversitesi odak en disiplinlerde öğrencilerin zevk anlamına gelir uygulamalı iş deneyimimezun çok önce.

Amaç kendine güvenen, bilgili uzmanları, entelektüel ve duygusal donanımlı üretmektir. Tüm seçtikleri kariyer çalışan yere vurmak için mezunları hazırlar değerli rekabet avantajı kadar ekler.

Canberra Üniversitesi öğrencileri Avustralya’da ve dünyada işverenler ile talep çok ve en yüksek parantez içinde başlangıç ​​maaşları oranı. Üniversitenin 60,000+ mezunlarının çoğu Avustralya ve diğer ülkelerde meslek, iş dünyasında ve devlet hizmetinde üst düzey mevkilere.

Binghamton Üniversitesi

Nerede: Avustralya: Perth

Ne zaman: Dönem, Bahar Güz Dönemi

Müfredat Önemli: Binghamton Üniversitesi değişimi ve Perth Murdoch Üniversitesi’nde yurt dışında eğitim programlarına, Batı Avustralya, öğrencilere araştırma ve eğitim yanı sıra üstün öğrenci hizmetleri için mükemmellik için uluslararası bir ün kazanmıştır kurumlarında öğrenim için eşsiz bir fırsat sunuyoruz samimi ve rahat bir ortam ve güzel doğal çevresi.

Genel: Çalışmanın Alanları Aborijin ve Asya çalışmaları, biyolojik ve çevresel çalışmalar, deniz bilimi, işletme, iletişim ve medya çalışmaları, yaratıcı yazma, ekonomi, tarih, edebiyat, psikoloji, sosyoloji, kadın çalışmaları ve daha fazlasını içerir.

Ayar Açıklama: alan Geniş Swan Nehri Hint Okyanusu girer, Murdoch onun kaldırım kafeleri ve sokak sanatçıları ile, Perth, Batı Avustralya başkenti kentin kozmopolit bir ortamda ve Fremantle liman kenti hem kolay erişime sahiptir.

Program Değeri: Katılımcılar normal üniversite kurslarına kayıt ve Avustralya ve diğer uluslararası öğrencilerle Öğrenci Köyü’nde kampüste yaşıyor. Murdoch Uluslararası Ofis, mükemmel destek sağlar ve Avustralya Outback geziler düzenlemektedir.

Program Maliyet:

Konular: Asya Dili ve Edebiyatı Araştırmaları, Biyoloji Genel, İletişim Bilimleri ve Bozuklukları, Çevre Bilimleri, Çevre Çalışmaları, Matematik, Fen-diğer

Newcastle Üniversitesi

Nerede: Avustralya: Newcastle

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Dönemi Güz

Müfredat Önemli: Newcastle Üniversitesi yaşam tarzı ve öğrenme mükemmel kombinasyonu ile uluslararası öğrencilere sağlar.

Genel Bakış: dönem programı öncesinde akademik ve kültürel deneyim için hazırlar bir hafta süren Oryantasyon Programı ile başlar. Tüm Yurtdışı Eğitim ve Değişim öğrencileri neredeyse her ders sunulan çalışma serbest mi? (Öğretmenlik Aborijin Çalışmaları itibaren) Newcastle Üniversitesi tarafından. Ne Eğitim miyim? Ders Kitabı iLead yer alın! 1. Üç katılın: Serbest katılmak ve onlar ilham seminerlere katılmak ve kampüs hiçbir sınav Öğrenciler, gönüllü deneyimleri katılmak ve karşılamak için ünlü konuşmacılar Öğrenciler kısa iLead programını tamamlamak için gerekli katılım 3 ana alanları vardır bir iLead Tamamlama Belgesi almak Bina Dersler 2. iki Uluslararası Liderler Serisi (ILS) gibi ek Üniversitesi dahili veya harici gönüllü olarak hoparlör olayları etkinlikler yoluyla 3. biriktirin 20 iLead noktaları, iLead ‘Out & katılmak mümkün olacak katılmak öğrenciler katılın Beceri etkinlik noktaları için Masa ‘. masa kampüs çevresinde yüksek trafik yerle çalışma ve öğrenci ve personel ile iletişim, yurtdışı fırsatları teşvik ve diğer iLead faaliyetlerinde hafta boyunca ayarlanır. Program hakkında daha fazla bilgi edinmek

Ayar Açıklama: sadece birkaç dakika uzaklıkta muhteşem plajları, su yolları ve orman bushland Set, Üniversite de akademik mükemmellik ve araştırma programları için bilinir. Bugün yaklaşık 30.000 öğrenci 80’den fazla ülkeden gelen 6.000 uluslararası öğrenci ile Newcastle Üniversitesi’nde eğitim. Öğrenciler 6 Fakülteleri (Kolejler) tarafından sunulan çalışmanın 150 derslerden seçim. Newcastle Üniversitesi Avustralya’da en iyi kampüslerinden birine sahiptir. Avustralya yaban hayatı ile komple – – Doğal bushland Onun 300 dönümlük şehrin kenarında huzur ve sakinlik sunar: Başarılı çalışma için mükemmel önkoşulları. Üniversite yaşamına Merkez Üniversite Birliği’dir. Birlik tür kafeteryalar, kafeler ve barlar, kitapçı, kredi sendika, hediyelik eşya ve kırtasiye mağazaları ve bir kuaför gibi tesislerin geniş bir yelpazede ev sahipliği yapmaktadır. İki banka, bir seyahat acentası ve çağrı doktorlar ve diş hekimleri ile bir klinik de vardır. Kampüs öğrenciler üzerinde kapalı olimpik yüzme havuzu, bir 60 ft tırmanma duvarı (Avustralya’da yüksek biri), iki kapalı basketbol sahaları, iki dövüş sanatları / içeren bir state-of-the-art spor kompleksi, erişimi var aerobik stüdyoları, tam donanımlı ağırlık ve egzersiz odaları ve bir komşu Sağlık Eğitim Merkezi. Uluslararası öğrenciler için iki hafta sonu gezileri, kendi pahasına Uluslararası Ofis personeli tarafından her dönem organize edilmektedir. Desinations değişir ama bir hafta sonu Kanyoning ve yürüyüşü Mavi Dağlar veya Sydney bir günlük bir ziyaret içerebilir.

Program Değeri:

Program Maliyet: Avustralya Iowa Regents Dönemi Program Ücreti 6.149 $ olduğunu. Program ücreti rate.UNI katılımcılar programın ücretine ek olarak bir çalışma yurtdışında ücreti (akademik yıl başına dönem başına 360 $, 480 $) tahsil edilecektir döviz bağlı herhangi bir yarıyıl üstünde veya işaretinin altında değişecektir. Program ücreti dahildir: Harç ve Avustralya Hükümeti tarafından gerekli Yurtdışı Öğrenci Sağlık Sigortası. Ayrıca kampüs öncesi ayrılış danışmanlık ve hizmetler, ayrılış öncesi yönlendirme, ve yerinde yönelim de dahildir. Program Ücreti içermez: oda ve pansiyon, seyahat belgeleri, ulaşım, sigorta, kitaplar ve malzemeleri ve kişisel harcamalar.

Konular: Genel Çalışmalar

Southern Cross Üniversitesi

Nerede: Avustralya

Müfredat Önemli: AICS sağlık ve güvenlik kuralları içinde faaliyet ve profesyonel açık denetim sağlayarak, bu yenilikçi zorlu bir program sunmak için bilgi teknolojilerini ve Southern Cross Üniversitesi Dış Çalışmaları Birimi profesyonellik birleştirir.

Genel Bakış:

Ayar Açıklama:

Program Değeri:

Program Maliyet:

Konular: Kültürel ve Bölgesel Çalışmalar

Pasifik Mücadelesi

Nerede: Avustralya

Ne zaman: Bahar Dönemi

Müfredat Highlights: Katılımcılar bu 2 aylık program süresince 15 dönem kredisi kadar kazanabilirsiniz. Kredi isteğe bağlı olduğundan, sigara öğrenciler de bu programa bekliyoruz.

Genel Bakış: Maori ve Aborijin kültürler içgörü kazanmak, dünyanın en yaşanabilir şehirlerinden bazı keşfetmek ve efsanevi Australasian dostu deneyim. Bu macera dolu yolculuk kaya tırmanışı, rafting, mağaracılık backpacking, yunuslar, tüplü dalış, yüzme, çok daha fazla sörf ve içerir! 1000’den fazla öğrenci ve mezunları, bizimle seyahat sevincini yaşadı yeni arkadaşlar edindim ve onların dünya ve kendileri hakkında daha keşfettim.

Ayar Açıklama: Bu iki ay gezisi Avustralya ve Yeni Zelanda’nın en çarpıcı dağ, orman ve plaj ortamları içinde yer almaktadır. Bizim öğretim katılımcıların bu ülkelerin sunmak zorunda olduğu tüm deneyimi sağlar gruplarla birlikte seyahat. Macera aktiviteler doludur güzellik dalmak izin. Konaklama sahilde kınamak için kamp için Pansiyonlar değişir.

Program Değeri: Bu program tüm konaklama, Yeni Zelanda ve Avustralya, vize, çok sayıda macera aktiviteleri ve daha tüm seyahat içerir.

Program Maliyet:

Konular: Disiplinlerarası

University of New England

Nerede: Avustralya: Armidale

Ne zaman: Dönem, Bahar Güz Dönemi

Müfredat Önemli: University of New England güçlü bir kampüs konut sistemi ile samimi bir Avustralyalı üniversite kasabasında, birçok alanda kaliteli akademik programlar sunmaktadır. Yurtdışı eğitim öğrencileri çalışmanın bir veya iki yarıyıl için katılabilir.

Genel Bakış: Programlar Sanat, Fen, Hukuk, İşletme, Sağlık, Eğitim, Bilişim Avustralya’da bir tat için, Çevre Bilimleri vb mevcuttur, Avustralya Film deneyin, Aborjin Rock Sanat, Deniz Biyolojisi, Avustralya Ekoloji veya Eco-Tours.

Ayar Açıklama: Armidale gerçek bir üniversite kenti, Avustralya’da nadir emtia ve dolayısıyla daha rahat ve samimi bir ortamda avantajları ile bir metropol merkezi tesis ve faydaları çoğu vardır. Bu eski cellent gidip orman yürüyüşleri, rafting ve yakın ülkeyi tırmanma ve doğuda yaklaşık iki saat kıyı sörf-ing plajları ile, Yeni Güney Galler doğal Kuzey Tablelands yer almaktadır.

Program Değeri: University of New England öğrenciler için mükemmel değer sağlar. Yüksek kaliteli akademik programlar, akademik ve Uluslararası Ofis personelinin kişisel ilgi ve Armidale tüm yaşam çok uygun maliyeti size Avustralya’da bir fantastik Yurtdışı Çalışması deneyimi sunmak için birleştirir.

Program Maliyet:

Konular: Barış Çalışmaları, Felsefe, Fizik, Siyaset Bilimi ve Siyaset, Psikoloji, Kamu Yönetimi-Kamu Politikası ve Hükümet, Dini Araştırmalar, Sosyal Bilimler, Sosyoloji, İstatistik, Teknoloji, Tiyatro-Drama-Sahne Sanatları ve Dans, Kentsel ve Bölgesel Planlama, Kadın Çalışmaları, Zooloji ve Yaban Hayatı Bilimleri

Rutgers Üniversitesi

Nerede: Avustralya: Sydney

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Dönemi Güz

Müfredat Önemli: • • Eğitiminiz ile ilgili Sidney kredi taşıyan staj olanakları bul Küresel Liderlik Programına katılarak liderlik becerileri ve kültürlerarası yetkinlikleri genişletin. • Kulüp Alım Satım katılın ve yurtdışında Avustralya ve öğrencileri buluşuyor. • Blue Mountains ve ön dönem oryantasyon sırasında Sydney plajları keşfedin. ”

Genel Bakış: Macquarie Üniversitesi Avustralya’nın dördüncü büyük üniversitedir. O sürekli ülkenin en iyi 10 araştırma üniversiteleri arasında yer olmuştur. Sydney’in hi-tech koridoru içinde yer alan Macquarie Avustralya’nın “yenilikçi üniversite” olarak bilinir.

Ayar Açıklama: Sidney, onun ikonik Opera Binası ve Liman Köprüsü ile, Avustralya’nın kültür merkezidir. Aynı zamanda Avustralya’da en büyük şehir, Yeni Güney Galler’in başkenti ve ülkenin mali ve ekonomik merkezi bulunuyor. Tüm heyecan için, ancak, Sidney gevşek kalitesini korur. şehir parkları, bahçeleri, ve açık yüzme havuzları bir zenginliğe sahiptir.

Program Değeri: 12-16 kredi

Program Maliyet:

Konular: Mimarlık, Biyoloji Genel, İş İdaresi-Ticaret ve Yönetim, Kimya, Kültürel ve Bölgesel Çalışmalar, Ekoloji, Ekonomi, Mühendislik Konu, Finans, Sağlık Bilimleri, Beşeri Konu, Hukuki Araştırmalar, Dilbilim, Psikoloji, Sosyal Bilimler, İstatistik

Griffith Üniversitesi

Nerede: Avustralya: Queensland

Ne zaman: Dönem, Bahar Güz Dönemi

Müfredat Önemli: öğretim ve araştırma mükemmellik için uluslararası bir üne sahip yenilikçi, ileri görüşlü kurum.

Genel Bakış: Öğrenciler kendi derecesi parçası olarak Griffith az bir veya iki yarıyıl için öğrenim görebilirler. 5 kampüs ve kapsamlı bir kurs yelpazesi seçin.

Ayar Açıklama:

Program Değeri:

Program Maliyet:

Konular: Muhasebe, Yönetim Rekreasyon Parkı İdaresi Konaklama-Turizm ve Spor, Sanat ve Güzel Sanatlar, Asya Dili ve Edebiyatı Araştırmaları, Biyoloji Genel, Biyomedikal Bilimler, İşletme-Ticaret ve Yönetim, İletişim Gazetecilik Kitle İletişim, Bilgisayar Bilimleri, Ceza Adaleti Kültür ve Bölgesel Çalışmalar, Tasarım, Ekonomi, Eğitim, Mühendislik Konu, İngilizce İkinci Dil, Çevre Yönetimi, Çevre Çalışmaları, Film Radyo ve Televizyon, Maliye, Gıda Bilimi ve Beslenme, yabancı İngilizce olmayan Dilleri ve Edebiyatı, Grafik Tasarım gibi , Sağlık Bilimleri, İnsan Kaynakları Yönetimi, Beşeri Konu, Bilgi Sistemleri, Disiplinlerarası, Uluslararası İlişkiler, Kinesiyoloji ve Egzersiz Bilimi, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler, Medya Prodüksiyon, Müzik, Hemşirelik, Eczacılık, Fotoğrafçılık, Psikoloji

Avustralya Eğitim Bağlantısı

Nerede: Avustralya

Ne zaman: Yarıyıl, Bahar Yarıyılı, Kış Dönemi Güz

Müfredat Önemli: AEC kendi programı seçimi ve hizmet ile öğrencilere tam bir esneklik sunuyor – Öğrenciler pahalı konut veya uçak paketleri almak zorunda değildir ve orada sık pilotunu mil ya da daha düşük maliyetli konut seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Genel: AEC 30 Avustralya üniversiteleri erişim sunar gibi, öğrencilerin belirli disiplin alanlarına liberal sanat konular arasında değişen tam müfredat bir seçim var.

Ayar Açıklama:

Program Değeri: dahil olmak üzere tavsiye / danışmanlık, konu seçimi, konut seçenekleri, seyahat seçenekleri, mali yardım ve ayrılış öncesi hizmetleri ile yardım: AEC gibi hizmetleri tam bir dizi ile destek verirken, en uygun maliyetle sadece Avustralya programları sunan ana sağlayıcısı vize yardımı vb

Program Maliyet:

Konular: Genel Çalışmalar