Tefl üzerinde Eller

Nerede: İspanya: Barcelona, ​​Madrid, Valencia

Ne zaman: Yıl Yuvarlak

Müfredat Önemli: Tefl Hands On biz yeni kültürler yaşıyor ve yeni transfer beceri ve deneyim edinme ederken aynı zamanda yeni arkadaşlar edinmek, zenginleştirici bir yaşama giden yolda size yardımcı olabilir. Biz yaşam ilk elden deneyim kazanıyor ve yurt dışında çalışan, bir İngilizce öğretmeni olarak İspanya’da yaşamak için fırsat ve çalışmalarını sunuyoruz. Zaman ve enerji karşılığında biz ücretsiz konaklama, ücretsiz eğitim, ücretsiz İspanyolca dil dersleri ve gıda ve bizimle birlikte zamanında gerekebilir diğer çeşitli eşyalar için ödeme yardımcı bir dizi mali ücret sunuyoruz. Birlikte gelişmiş Özgeçmiş ve dil ve kültürü hakkında insanları öğretim fark yaratmaya Tüm bu tam daldırma ile İspanya deneyimi ve dünya çapında bağımsızlık ve fırsatlara yolda kendinizi ayarlayabilirsiniz anlamına gelir. Yanı sıra öğrenme ve ikinci dil olarak İngilizce Öğretimi beceri ve metodoloji artırılması ve mesleki gelişim kazanıyor gibi bir TEFL sertifikası kazanmak için fırsat var. Bizim eğitim, ikinci dil olarak İngilizce öğretmenliği ve yurt dışında çalışan ve 90 gün sonra uluslararası tanınmış bir sertifika alacaksınız için gerekli olan teorik ve pratik teknikler hem de sağlayacaktır.

Genel Bakış: Hiç yurt dışında çalışma hakkında düşündünüz mü? Seyahat ve yeni beceriler kazanmak ister misiniz? Yazılı ve sözlü İngilizce bilen musunuz? Idiomas247 Barcelona, ​​Bilbao, Madrid, Sevilla ve Valencia olmak üzere İspanya’dan genelinde birçok okul, ortaklık ve biz öğretmen eğitimi ve yurt dışında çalışan ilgilenen anadili İngilizce arıyoruz.

Ayar Açıklama:

Program Değeri:

Program Maliyet:

Konular: Eğitim, İngilizce yabancı dil olarak İkinci Dil, İngilizce Öğretmenliği gibi

Lexia Uluslararası

Nerede: İspanya: Barcelona

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Dönemi, Yaz Dönemi

Müfredat Önemli: Akdeniz bölgesinde daha geniş bağlamda Barcelona yerini ise bu program, İspanya dil, tarih, sanat, mimarlık, siyaset, ekonomi ve kültür öğrencilere tanıttı. Kurs, dil eğitimi, atölye çalışmaları, geziler, ve yardım öğrencilerin yerel kültürü anlamak bir ailenin yanında yaşayan deneyimi Avrupa Birliği’ne İspanyol giriş zorlukları ve İspanya rolü de dahil olmak üzere Barcelona ve İspanya karşı karşıya sorunları, yüzleşmek gibi Avrupa’da bu dönüşüm devam eden dönem.

Genel Bakış: Barcelona Lexia programı Universitat Autonoma de Barcelona (UAB) ile bağlanmıştır. Program ayrıca kamu sektörü konuk dersler, kamu kültürünü, sanatçı, mimar ve Barcelona’nın etnik toplulukların temsilcileri yer alıyor.

Ayar Açıklama: UAB kendi öğretim elemanlarının kalitesi ve mükemmel araştırma için hem de genç, dinamik bir kurumdur, İspanya ve Avrupa Birliği’nde en iyi akademik merkezlerinden biridir. Üniversite 43.000 öğrenci ve 4.200 üzerinde personeli bulunmaktadır. Lexia öğrencileri Casa de Convalesencia de UAB Yurtdışı Eğitim Programı aracılığıyla İspanyolca çalışma. İspanyolca İngilizce ve öğretilen seçmeli çeşitli burada sunulmaktadır.

Program Değeri: Lexia Yurtdışı Eğitim Lexia katılımcılar ve İspanyolca öğretim üyeleri ve öğrenciler arasındaki etkileşimi ve diyaloğu teşvik eder. Barcelona’nın akademisyenler, sanatçılar, öğrenciler ve Lexia öğrencilere kültür doğrudan ve günlük erişim veren, baştan programı ile katılıyor. Tüm dersler dil kursu hariç İngilizce olarak verilmektedir gibi İspanyol veya Katalanca hiçbir ön bilgi gereklidir. Zorunlu dil eğitimi öğrencileri yaşamak ve Barcelona çalışma beceri ve güven geliştirmek için yardımcı olur.

Program Maliyet: Yaz Toplam: 6.495 $ Dönemi Toplam: 16.950 $ Akademik Yılı: 28.950 $

Konular: Kültürel ve Bölgesel Çalışmalar, Liberal Sanatlar-Diğer Hususlar Sanat ve Bilimler, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Yaratıcılık Atölyesi

Nerede: İspanya: Barcelona

Ne zaman: Yaz

Müfredat Önemli: Hepimiz, yaratıcı, meraklı ve yaratıcı doğmuş ama bu nitelikler bazen zamanın geçişi ile solmaya vardır. Yaratıcılık Çalıştayı hedefi insanlar geri hayal güçlerini almanıza yardımcı olmaktır.

Genel Bakış: Bu oldukça bitmiş ürünler üzerinde yoğunlaşarak daha yaratıcı ifadenin sürecini vurgular ve sanat disiplinleri arasındaki engelleri silmek istiyor yaratıcı çizim yazma, ve hikaye atölyesi.

Ayar Açıklama: İber yarımadasının kuzeydoğu kıyıları ve Akdeniz’in kıyısında ayrıcalıklı bir konumda, Barselona büyüklüğü ve nüfus hem de İspanya’nın en büyük ikinci şehridir.

Program Değeri: İfade belirli yolunu bulun ve yaratılış ile ilgili korkular doğmak. Atölye kişisel anılar ve nasıl bu kişinin yaratıcı keşifler kullanılabilir üzerinde duruluyor.

Program Maliyet:

Konular: Sanat ve Güzel Sanatlar, Yaratıcı Yazarlık

İspanyolca Dil Programları

Nerede: İspanya: Barcelona

: Ne zaman Akademik Yılı, Rolling Başlıyor Dönemi, MayMester Ara Dönem, Bahar Dönemi, Yaz, Kış Dönemi, Yıl Yuvarlak Güz

Müfredat Highlights: Öğrenme gramer doğruluk ihtiyacı gözden kaybetmeden, iletişimsel yaklaşıma dayanmaktadır. İspanyolca dil kursları İspanyolca öğretilir ve öğrencilerin karşılaşabilirsiniz herhangi bir durumla başa çıkmak için akıcılık ve yeterli iletişim becerilerini kazandırmak üzere tasarlanmıştır.

Genel: Okulumuz iyi bilinen “Las Ramblas” ilçe Katedrali ve sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde, kentin harika, canlı bir parçası yanındaki “El Barrio Gothico” Barselona’nın merkezinde, ana cadde üzerinde yer almaktadır almaktadır Nerede sokak satıcıları ve sanatçılar İlginiz için vie. Okulumuz güzel yeni dekore ve yenilenmiş bir binada yer almaktadır, (sokakta inşa edilmiş ilk bina olduğu söyleniyor). Okulumuz 2. ve bu binanın 3. zeminler hem kaplar ve okulun fotoğraf galerisi gördüğünüz gibi, yeni okul mobilya ve bilgisayar ile modern bir atmosfer sunuyor.

Ayar Açıklama: Okul aşağıdaki olanakları sunar: * * 5 sosyal alanlar / snack bar / TV odası * Küçük sınıf 10 öğrenci, bilgisayar laboratuarında ücretsiz internet erişimi * max boyutları (ac) 12 parlak büyük derslik * Internet erişimi * Kütüphane ve Engelli * Akademik kredi kafeterya * 5 dinlenme odaları, 1 gerekirse

Program Değeri: Tatil: Günlük 2 ders (haftada 10 ders) – yüksek sezonda sunulan değil, en az 4 hafta veya Standart: 4 günde Dersler (haftada 20 ders) veya Yoğun: 6 Dersler günlük (haftada 30 ders) * Yerleştirme Dersin başında ilk Pazartesi günü test edin. * Öğretim materyalleri ve öğretim belgeler. * Konaklama ve yemek * Maksimum sınıf büyüklüğü seçimi: 10 öğrenci. * Kültürel ve sosyal etkinlikler * istek üzerine program sonunda Dili yeterlilik belgesi.

Program Maliyet: 539 USD 1 hafta

Konular: İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

(OTOXO Productions) içine Sanayi Programı

Nerede: İspanya: Barcelona

Ne zaman: Yaz

Müfredat Önemli: OTOXO Productions insan yüzleri ve büyük sosyal konularda arkasında duyulmamış sesler hakkında filmler yapmaya ödüllü bir belgesel yapım şirketidir. Onların filmleri dünya çapında festivallerde ödüller aldı ve İspanyol televizyonunda düzenli özellikli var. Sırasıyla 2011 ve 2013 yılında piyasaya Onların en son iki filmi, La Lliga ve Temel Malzemeler, TV3, BTV ve XTVL ağında ekranlı ve Toronto Beyrut her yerde festivallerde ödül aldı. Onlar da Loch Ness Los Angeles ödül kazandı onların belgesel şort, büyük bir başarı oldu.

Genel Bakış: (OTOXO Productions) içine Sanayi Programı, Barcelona, ​​çalışmaya gel eğitimi almak ve BTV ve çevrimiçi Medya için eş-direkt Belgeseller. Normal bir film okulun maliyetinin bir kısmını ödemek ya da hiçbir şey ödemek. Altı ay ve mevcut bir ay intenstive programlar. İçine Sanayi Programı – belgesel belgesel yapımcıları yapmak için yeni bir yol yapmak için yeni bir yol

Ayar Açıklama: Eğer kültür, heyecan, çeşitlilik ve stil dolu bir yerde bir sinemacı olmak, ve dünyanın her yerinden gelen, yaratıcı, tutkulu ve yetenekli genç insanlarla tanışmak istiyorsanız, o zaman Barcelona daha iyi yapmak için mücadele edecek. Ayrıca, öğrenmek geliştirmek veya İspanyolca mükemmel olabilir. OTOXO Productions öğretmenler anadili İngilizce değil, aynı zamanda İspanyolca akıcı. Productions, her katılımcının ihtiyaçlarına iki dil birleştirmek için tasarlanmıştır, ve farklı üretim rolleri acemi uzman için İspanyolca farklı düzeylerde, katılımcılar tarafından yapılabilir. Eğer dil öğrenmede ilk adımlar veya bir sonraki seviyeye almak isteyen olup olmadığını Yani, bizim yapımları idealdir.

Program Değeri: Seçilen katılımcılar üretim rollerini kılavuzları altı aylık eğitim kursu verilmektedir. Onlar belgesel yapma sürecinin her yönüyle ayrıntılı eğitim verilir, ve her aşamada bir karşılık gelen üretim görevi ile eğitim izleyin. Her hafta (gruplar halinde yapılır) üretim görevleri bir dizi takip dersler vardır. Katılımcılar devamlı değerlendirilecektir, ve yaptıkları her görevi yazılı veya sözlü geribildirim alırsınız. Elbette ve film üretimi sonunda, katılımcılar üretim co-yönetmen olarak faaliyetlerini ve sorumluluklarını ayrıntılı, OTOXO Productions bir final değerlendirme ve yazılı başvuru alacaksınız.

Program Maliyet: Tam fiyat 650 € olduğunu, ancak içine Sanayi Programı ile size bir kısmını veya ücretleri hatta tüm telafi crowdfund edebilirsiniz. Hepimiz Seçilen katılımcılara bağış bulma yoluyla ücretlerin maliyet ve çok sayıda katılımcı fon veya bir kısmını kendi tabii hatta tamamını kapsayacak yardımcı crowdfunding seçeneği sunar. Ne bu işi yapan kurs gerçek üretime bağlıdır olmasıdır. Eğer film okuluna gitmek yardımcı bağış istemek için imkansız olurdu da, çok daha makul önemli sosyal sorunlar hakkında bir filmin yapımında doğru bağış kişi ve kuruluşları istemektir. Bağış toplama sürecini kolaylaştırmak için, biz üretim ve film hakkında bir tanıtım broşüründe ile ilgilenen katılımcılara sunmak. Bağış yer almak için tercih Katılımcılar bağımsız çalışan olacak, ama biz rehberlik ve mümkün olan her yerde destek olacaktır.

Konular: Haberleşme Gazetecilik Kitle Medya, Film Radyo ve Televizyon, Fotoğrafçılık, Görsel Sanat

Barcelona Öğrenci Deneyimi

Nerede: İspanya: Barcelona

Müfredat Önemli: Barcelona tam akredite Üniversitesi’nde İspanyolca öğrenerek bu yaz derece doğru kredisi kazanın. Planlı ve seyahatiniz ile birlikte birçok kültürel etkinlik ve faaliyetlere katılarak İspanyol yaşam yaşamak.

Genel Bakış: Pamplona şehirlere geziler, Bulls Festivali Running ve Costa Brava tatil plaj cenneti için 2004 Barselona Öğrenci Deneyimi dahildir. Sitede personel Salvador Dali Müzesi gezileri, Picasso Müzesi, Barcelona Aquarium, flamenko konserler ve çok daha fazlası dahil olmak üzere diğer planlanan kültürel faaliyetler katılımcılara eşlik edecek!

Ayar Açıklama: Öğrenciler olacak şehirler merkezinde paylaşılan öğrenci dairelerinde yer olması sadece bir kaç metro Üniversitesi Barcelona kampüsüne durur. Akdeniz liman kenti, yaz iklimi, kumlu plajları, canlı insanlar ve avangard mimarisi olarak Barselona hem İspanyolca ve uluslararası seyahat edenler için bir favori tatil hedef yapmak.

Program Değeri: inanılmaz insanlarla tanışın İspanyol dili ve kültürü kendinizi ve mevcut derecede doğru kredi kazanç tüm süre Avrupa’yı dolaşacak. Barcelona bu yaz yaşayın ve hayatınızın zaman var!

Program Maliyet:

Konular: Genel Çalışmalar

Instituto San Fernando: İspanya Daldırma Programları

Nerede: İspanya: Barcelona, ​​Cadiz, Granada, Madrid, Sevilla, Toledo, Valencia

Ne zaman: Yarıyıl, Spring Break, Bahar Dönemi, Yaz, Kış Dönemi Güz

Müfredat Önemli: Bizim programları oluşur: (üniversite / yüksekokul düzeyinde daha özelleşmiş dersler seçeneği ile) • İspanyolca dil ve kültür sınıfları • Ev Kültürel / Sosyal / eğlence etkinlikleri • toplam daldırma deneyiminin bir parçası olarak İspanyol ailelerle kalır • ilgi yakındaki şehirlere Organize seyahat

Genel Bakış: Instituto San Fernando 1996 yılından bu yana sadece bir yabancı dil olarak İspanyolca öğretimi ithaf edildiğini özel Akademik Kurumu olduğunu. Biz İspanya’da daldırma programları sunan ve yedi farklı ve güzel şehirlerinden bulunmaktadır: Barselona, ​​Madrid, Toledo, Sevilla, Cadiz, Granada ve Valencia biz devlet kurumlarına, üniversitelere / kolej ve liselerde için özel olarak tasarlanmış dil programları düzenlemek.

Ayar Açıklama:

Program Değeri: Geçtiğimiz 14 yıl boyunca, ISF özel yurtdışında çalışma programlarının tasarlanması olmuştur. Biz dönem deneyimleri kısa süreli bahar ya da yaz kurslarından sunabilir. Bizim Özel Programları ile size yurt dışında öğrencilerin özellikle akademik ihtiyaçlarına uygun bir program esnek çalışma sunmak için izin verir.

Program Maliyet:

Konular: Eğitim, Uluslararası Çalışmalar, Staj Programları, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

ESADE İspanyolca Kombine

Nerede: İspanya: Barcelona

Ne zaman: Yarıyıl, MayMester Ara Dönem, Bahar Dönemi, Yaz, Kış Dönemi Güz

Müfredat Önemli: Bir grup ortamında genel İspanyolca öğrenme ve bireysel parama İş veya Kanun İspanyolca iyileştirilmesi: Kombine Dersler iki dünyanın en iyi kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

Genel: Haftada 22 saat
haftada başına bireysel sınıfların + 8h
: Uzunluk
arte1 hafta (en az)
Başlat (Her iki haftada bir) 2009:
Ocak 12
Şubat 2
Şubat 16
Mart 2
Mart 16
Nisan 20
4 May
18 May
Haziran 2
Haziran 15
Temmuz 6
20 Temmuz
3 Ağustos
31 Ağustos
14 Eylül
5 Ekim
19 Ekim
2 Kasım
16 Kasım
grup, hafta bireysel sınıflar başına 8 ders, 2 hafta, kültürel program başına ders ve 2 ya da 3 ayda geziler ile haftada 20 ders.
Partiticipants bir grubun parçası Yoğun kurslar onların düzeyinde. Bu sınıflar Pazartesi-Cuma 9:30 den 14:00 saat çalıştırın.
Öğleden sonra oturumları bireysel eğitim 16.45 saat iki saat 14.45 den bir gün süren üzerinden verilir (Pazartesi-Perşembe)

Ayar Açıklama: ESADE daha 40 yıl önce kuruldu. Özellikle dil öğrenimi için tasarlanmış, ve ayrıca Barcelona, ​​Avrupa’nın en şık ve sofistike şehirlerinden birinde yer almaktadır gerçekten yenilikçi bir merkez, – Bu küçük okul yavaş yavaş bugün ne hale gelene kadar gelişti.

Program Değeri: Bu derslerin yoğun doğası (onlar öğrencinin önceki talebi üzerine uzatılabilir rağmen) bir veya iki hafta sürecek programlanmış anlamına gelir. Bu seanslarda, öğretmen bireysel öğrenci tarafından karşılaşılan sorunlara özel bir önem ve öğrenme güçlükleri yerleştirir

Program Maliyet:

Konular: İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Akademi Kingsbrook Dilleri ve Hizmetleri

Nerede: İspanya: Barcelona

Ne zaman: Rolling, Yıl Round başlatır

Müfredat Önemli: Biz Ücretsiz Internet Bağlantısı ile İspanyol Kursları sunuyoruz 1985 yılından bu yana, sinema geçer ve Kültürel Geziler. Biz de öğrenci ihtiyaçları konaklama, herhangi bir yardım sunmak ve okulumuzda 40’dan fazla milletten var.

Genel Bakış: Biz “La Generalitat de Catalunya” Catalunya Hükümeti ile yakın çalışıyoruz ve biz Instituto Cervantes, Milli Eğitim Bakanlığı, İspanyol Çalışmaları tanımak için kullanın organizma tarafından tanınır.

Ayar Açıklama: Bilgisayar odası, kahve odası, teras, kütüphane, konaklama …

Program Değeri: Biz Okulu 14 dil sunuyoruz. Bizim sınıflar dinamik olarak ve dilbilgisi ve konuşma hem centrated. Öğretmenlerimiz yüksek nitelikli ve deneyimli. Kurslarımız, küçük gruplar halinde ve aynı zamanda tek-tek.

Program Maliyet:

Konular: Genel Çalışmalar

İspanya TESOL Programı

Nerede: İspanya: Barcelona

Müfredat Önemli: Bizim akredite, yoğun, 4 hafta TEFL / TESL / TESOL Sertifika kursuna katılmak için Barcelona Akdeniz kenti gel. Kişileri biz İspanya’da ve dünyada dil okulları ile geliştirdiğimiz nedeniyle, bizim programın mezunları sağ kursundan sonra çalışmalarını edinin.

Genel Bakış: Bu deneyim, pratik eğitim ve eller sunan uluslararası kabul görmüş, yüksek kaliteli programıdır. Biz iş neden kapsamlı iş rehberlik ve yardım sağlamak. Mezunlarımız kursu tamamlayarak birkaç hafta içinde öğretmen olarak çalışmaktadır.

Ayar Açıklama: Okul kaldırım kafeleri, restoranları ve tapas barları, ünlü Rambla Catalunya sadece iki blok ile kaplı bir plaza Barselona’nın kalbinde yer almaktadır.

Program Değeri: Öğrenim dersi kapakları, ders kitabı, hoş geldiniz rehber, oryantasyon, ayrı ayrı iş rehberlik paketi ve devam eden iş rehberlik hizmetleri uyarlanmış.

Program Maliyet:

Konular: Eğitim