DENİZ Dönemi

Nerede: Meksika: Puerto Vallarta; Denizde Programlar

Ne zaman: Yarıyıl, Bahar Yarıyılı, Kış Dönemi Güz

Müfredat Önemli: eller-araştırma ve yelken tecrübesi ile doğal bilimler, beşeri bilimler ve sosyal bilimler birleştiren disiplinlerarası bir okyanus çalışmaları dönem. Okyanusları anlama dünyanın nasıl işlediğini takdir ve nasıl insan olarak kendisine ilgili önemli bir yönüdür. Deniz tek bir akademik disiplin açısından anlamak mümkün değildir o kadar karmaşıktır. Bunu unutmayın, bu disiplinler arası DENİZ Yarıyıl programı öğrencileri eller-araştırma ve kişisel deneyim yoluyla okyanus onların bilincini ve takdir derinleştirmek için izin, oşinografi, beşeri ve denizcilik pratik becerileri ile sosyal bilimler anlayışlar birleştirir.

Genel Bakış: DENİZ Dönemi: Ocean Exploration bizim worldâ € ™ s okyanusların derin bir anlayış kazanıyor ilgilenen tüm eğitim alan öğrencilere çekiyor. Müfredat birden akademik disiplinleri birleştiren, çünkü tarih, çevre bilimleri, stüdyo sanat ve biyoloji gibi binbaşı öğrenciler gibi farklı çizer. Cruise başına 25 öğrenci ile sınırlıdır. Boston Üniversitesi ile 17 kredi.

Ayar Açıklama: Öğrenciler Cape Cod, Massachusetts, oşinografik araştırma dünyaca ünlü merkezinde Woods Hole 6 haftalık kıyı bileşeni ile başlar. Sahilde Yoğun akademik ders ve araştırma hazırlama denizde yaklaşan bir süre için hazırlar. 6 haftalık deniz bileşeni sırasında, tam olarak, bilimsel ekibin üyeleri çalışma ve bir state-of-the-art araştırma gemisi üzerinde mürettebat yelken, öğrenciler, yıldızların gezinmek oşinografik örnekleri analiz ve kapalı yabancı limanları ziyaret, gemi operasyonları yönetmek dayak yolu. En önemlisi, öğrenciler kendilerini meydan ve yeni liderlik, ekip çalışması ve araştırma becerilerini geliştirmek için öğrenirler.

Program Değeri: Neden okyanusları çalışma? Ne olursa olsun önemli, okyanus çalışmaları herhangi bir liberal sanat eğitiminin önemli bir bileşenidir. Okyanus üzerinde size bir günlük etkisi vardır, ve. Dünyanın dörtte üçü incelemek için bir dönem değmez mi? DENİZ Yarıyıl sizi oraya götüreyim.

Program Maliyet:

Konular: Amerikan Araştırmaları, Astronomi ve Astrofizik, Biyoloji Genel, Kimya, Conservation Biology, Ekoloji, Mühendislik Konu, Çevre Bilimleri, Çevre Çalışmaları, Coğrafya, Jeoloji, Tarih, Edebiyat Konu, Disiplinlerarası, Liberal Sanatlar-Diğer Hususlar Sanat ve Bilimler, Deniz Bilimleri, Okyanus Araştırmaları, Fizik, Kamu Yönetimi-Kamu Politikası ve Devlet, Fen-Diğer Sosyal Bilimler

Yurtdışı BCA Çalışması

Nerede: Meksika: Xalapa-Enriquez

Ne zaman: Yarıyıl, Yıl Round Güz

Müfredat Önemli: 32 bölüm ve Veracruz Üniversitesi, Meksika’nın en iyi beş üniversiteden birinde 22 araştırma merkezlerinde kurs seçin. Biz zorlu akademisyenler, aile yanında ve Cuernavaca BCA en seçkin, iki haftalık kültür ve dil öncesi dönem program sayesinde yoğun İspanyolca dil ve kültür eğitimi sağlamaktadır. Canlı müzik, tiyatro, dans, güzel sanatlar ve kültürel etkinlikler ile dolu, Xalapa gelişen kent ve tamamen Meksika kültürü ve tarihi ile meşgul için mükemmel bir yerdir.

Genel Bakış: Öğrenciler İspanyolca dil akıcılık onların seviyesine göre sınıflar için kaydolun. Yeterli becerilere sahip öğrenciler Üniversite Veracruz dersler doğrudan kayıt yapabilirsiniz. Daha az dil yeteneği ile Diğer yabancı öğrenci enstitüde ders alabilirler.

Ayar Açıklama: Sönmüş bir yanardağ eteklerinde inşa Xalapa Veracruz eyaletinin başkenti olduğunu. “Çiçek kenti” lakaplı, Xalapa güzel bahçeleri ve yemyeşil parkları ile doludur. Xalapa olsa, dinlenmek için güzel bir yerde çok daha fazla olduğunu. O da, önemli bir eğitim ve ticaret merkezi haline geldi.

Program Değeri: yerinde çalışma merkezi müdürü kursları almak ve üniversite sisteminde gezinmek için bire-bir, öğrencilere yardımcı olur. Buna ek olarak, yönetmen eğitim geziler düzenlemekte ve öğrencilerin Meksika kültürü kolayca geçiş yardımcı olur.

Program Maliyet:

Konular: Antropoloji, Sanat ve Güzel Sanatlar, Biyoloji Genel, Kimya, İletişim Gazetecilik Kitle Medya, Ekonomi, Eğitim, Çevre Bilimleri, Beşeri Konu, Uluslararası İlişkiler, Dilbilim, Felsefe, Beden Eğitimi, Fizik, Psikoloji, Din Çalışmaları, Sosyal Çalışma, Sosyoloji İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Küresel Eğitim Merkezi Augsburg Koleji

Nerede: Meksika: Cuernavaca

Ne zaman: Güz Dönemi

Müfredat Highlights: Bu program 6 hafta Cuernavaca homestay, kısa kırsal aile yanı konaklama, bölgesel seyahat, yoğun dil çalışması ve staj / saha fırsatları bulunuyor. Kredi Biyoloji, İşletme, İspanyolca, Siyaset Bilimi, Din, Tarih, Kadın Çalışmaları, Gençlik ve Aile Bakanlığı, Çevre Çalışmaları ve Disiplinlerarası Çalışmalar mevcuttur. Stajlar ve bağımsız çalışmalar da mevcuttur.

Genel Bakış: Bu deneysel olarak, toplum-tabanlı program öğrencileri dil, milliyet, ırk ve etnik köken, cinsiyet, cinsellik, sosyo-ekonomik sınıf, din, siyaset, ekonomi ve inşa sınırları geçecek. Öğrenciler, gelecekteki akademik ve mesleki takipçiliği için gerekli becerileri kazanıyor, farklı kökenden insanlarla doğrudan toplantı çeşitli Meksikalı gerçeklerine batırılır. Bu program (tüm maliyetine dahil) geniş bölgesel seyahat içerir ve deneyimsel eğitim üzerinde duruluyor – Meksikalılar doğrudan öğrenmek için sınıf dışında ve toplum içine almak.

Ayar Açıklama: Cuernavaca, Meksika, onun yıllık bahar hava bilinen bir milyon nüfuslu bir koloni kenti dayanarak yaklaşık 50 km güneyinde Mexico City. Bu Meksika tarihinin önemli bir rol oynamıştır ve halen yenilikçi taban eğitimde rolü için bilinir. Meksika’da CGE kampüsü, San Antón Mahallesi’nde şehir Cuernavaca 15 dakikalık yürüme mesafesinde ve ana kent plaza, olduğunu. CGE de San Antón yılında kurulan ve birçok arkadaş ve aile yanı aileleri de dahil olmak üzere mahallede yakın bağlantıları vardır. CGE şehir yol açar yakın köprüden dramatik bir görünüm sunan, şehrin içinden geçen büyük ravines birinin üst kısmında yer almaktadır. Çünkü uçurumun, mahallede 100 metrelik şelale hakkı, yerel eko-turizm cazibe vardır. Sağ köprüden, öğrenciler büyük bir kamu bahçe / park, bağımsız sinema, Katedral, ve birkaç popüler kafeler bulabilirsiniz. CGE-Meksika’nın kampüs geniş yaşam ve çalışma alanı öğrencileri için, kütüphane, bilgisayar laboratuarları ve kablosuz internet, mutfak ve yemek alanları ve açık avlu ve bahçeler ile birbirinden karşısında iki ev içerir. Öğrenciler İspanyol ders almak Evrensel dil okulu, elverişli caddenin kadar bulunan ve bir yüzme havuzu ve masa tenisi kortu vardır.

Program Değeri: – Meksika tarihi ve kültürü, toplumsal cinsiyet rolleri ve cinsellik, insan hakları, göç, kültürlerarası iletişim, Yerli evrensel bakış açıları doğrultusunda, uluslararası iş ve ABD-Meksika ilişkilerinin, barış, adalet, kurumsal sorumluluk, sürdürülebilirlik Bu program çeşitli konularda bakar ve toplumsal değişim. (İspanyolca özellikle Meksika) İspanyolca dil becerilerinin geliştirilmesi güneye ülkemizin komşusu hakkında bir anlayış kazanıyor ve ABD’nin en büyük göçmen grubu hakkında kültürel farkındalığı artırmak sadece herhangi bir akademik veya profesyonel peşinde için yararlı kanıtlıyor.

Program Maliyet: 17.500 $. Ders, oda, ütü, tüm seyahat, geziler, sigorta Kapaklar.

Konular: Biyoloji Genel, Çevre Çalışmaları, Genel Çalışmalar, Tarih, Disiplinlerarası, Staj Programları, Siyaset Bilimi ve Siyaset, Dini Araştırmalar, İspanyol Dili ve Edebiyatı Araştırmaları, Kadın Çalışmaları

Yurtdışı Abroadco Çalışması

Nerede: İspanya: Madrid

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Dönemi Güz

Müfredat Önemli: orta ve ileri seviyeler için -Spanish dil ve kültür dersleri, Francisco de Vitoria Üniversitesi’nde İspanyolca ve İngilizce seçmeli birlikte. İspanyol aile içinde -Canlı. -Akademik Yıl, yarıyıl ve yaz eğitim programları.

Genel: Francisco de Vitoria Üniversitesi -Receive resmi transkript.

Ayar Açıklama: Madrid, İspanya merkez noktasıdır – coğrafi, kültürel, siyasi, entelektüel ve. Madrid’in uzun bir geçmişi dar sokakları ve geniş bulvarları ve heybetli binalar eski plazalar, mimari çeşitli açıktır. İspanyol sanat ve güzel parklar dolu dünyaca ünlü müzeleri keşfedin. Ve Madrid’in non-stop gece hayatı yararlanmak için emin olun!

Program Değeri: Francisco de Vitoria Üniversitesi’nde -Tuition. Francisco de Vitoria Üniversitesi -Resmi transkript. Aile yanında -Tek oda. -Bazı Yemekler. Madrid Abroadco Direktörü -Onsite. -Extensive Ayrılış öncesi bilgileri. -Thorough Yerinde yönelim. -Excursions Ve ilgili maliyetler. -Tıbbi Sigortası. -Uluslararası Cep telefonu. -Seyahat Sırt çantası ve Hadi Git İspanya kılavuzu. Birçok sosyal ve kültürel faaliyetleri ile -Immersion programı. Madrid Barajas (MAD) de -Havaalanı alımı.

Program Maliyet:

Konular: Muhasebe, Antropoloji, Arkeoloji, Biyoloji Genel, Ekonomi, Finans, Tarih, Staj Programları, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler, Matematik, Felsefe, Siyaset Bilimi ve Siyaset, Psikoloji, Din Çalışmaları, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Hong Kong Çin Üniversitesi

Nerede: Çin: Hong Kong

Ne zaman: Akademik Yıl

Müfredat Önemli: Eğer seçim için yaklaşık 50 ana bilim dalları ile kredi ünitesi sistemine dayalı çalışmaların esnek lisans programı, artı genel eğitimde güçlü sunan.

Genel: Hong Kong Çin Üniversitesi, uluslararası bir öğrenci olarak kaydolma ve lisans İngilizce öğretilen programlar geniş ve esnek bir seçim keyfine varacaksınız – artı bir değişik ve uyarıcı kültürel çevrenin avantajları.

: Açıklama Ayar genişbant bağlantısı da dahil olmak üzere modern tesisleri ile On-kampüs pansiyon konaklama. Çin Halk Cumhuriyeti olmak üzere 45’ten fazla ülkeden (10.000 lisans dahil) bir kültürel çeşitlilik öğrenci vücut.

Program Değeri: Sunduğumuz derece nitelikleri uluslararası alanda tanınmış ve biz öğretim ve araştırma mükemmellik için dünya çapında güçlü bir üne sahiptir. Kültürel çeşitlilik bizim Üniversite inşa edildiği temel taşıdır ve bizim başarımızın bir anahtar kalır.

Program Maliyet:

Konular: Muhasebe, Antropoloji, Mimarlık, Sanat ve Güzel Sanatlar, Biyokimya, Biyoloji Genel, İş İdaresi-Ticaret ve Yönetim, Kimya, Çin Dili, İletişim Gazetecilik Kitle İletişim, Bilgisayar Bilimleri, Mühendislik Konu, İngiliz Edebiyatı, Çevre Çalışmaları, Gıda Bilimi ve Beslenme, Coğrafya, Tarih, Hukuk Araştırmaları, Matematik, Müzik, Hemşirelik, Felsefe, Fizik, Kamu Yönetimi-Kamu Politikası ve Hükümet, Dini Araştırmalar, Sosyal Bilimler, Sosyal Çalışma, Sosyoloji, İstatistik

Binghamton Üniversitesi

Nerede: Avustralya: Perth

Ne zaman: Dönem, Bahar Güz Dönemi

Müfredat Önemli: Binghamton Üniversitesi değişimi ve Perth Murdoch Üniversitesi’nde yurt dışında eğitim programlarına, Batı Avustralya, öğrencilere araştırma ve eğitim yanı sıra üstün öğrenci hizmetleri için mükemmellik için uluslararası bir ün kazanmıştır kurumlarında öğrenim için eşsiz bir fırsat sunuyoruz samimi ve rahat bir ortam ve güzel doğal çevresi.

Genel: Çalışmanın Alanları Aborijin ve Asya çalışmaları, biyolojik ve çevresel çalışmalar, deniz bilimi, işletme, iletişim ve medya çalışmaları, yaratıcı yazma, ekonomi, tarih, edebiyat, psikoloji, sosyoloji, kadın çalışmaları ve daha fazlasını içerir.

Ayar Açıklama: alan Geniş Swan Nehri Hint Okyanusu girer, Murdoch onun kaldırım kafeleri ve sokak sanatçıları ile, Perth, Batı Avustralya başkenti kentin kozmopolit bir ortamda ve Fremantle liman kenti hem kolay erişime sahiptir.

Program Değeri: Katılımcılar normal üniversite kurslarına kayıt ve Avustralya ve diğer uluslararası öğrencilerle Öğrenci Köyü’nde kampüste yaşıyor. Murdoch Uluslararası Ofis, mükemmel destek sağlar ve Avustralya Outback geziler düzenlemektedir.

Program Maliyet:

Konular: Asya Dili ve Edebiyatı Araştırmaları, Biyoloji Genel, İletişim Bilimleri ve Bozuklukları, Çevre Bilimleri, Çevre Çalışmaları, Matematik, Fen-diğer

Rutgers Üniversitesi

Nerede: Avustralya: Sydney

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Dönemi Güz

Müfredat Önemli: • • Eğitiminiz ile ilgili Sidney kredi taşıyan staj olanakları bul Küresel Liderlik Programına katılarak liderlik becerileri ve kültürlerarası yetkinlikleri genişletin. • Kulüp Alım Satım katılın ve yurtdışında Avustralya ve öğrencileri buluşuyor. • Blue Mountains ve ön dönem oryantasyon sırasında Sydney plajları keşfedin. ”

Genel Bakış: Macquarie Üniversitesi Avustralya’nın dördüncü büyük üniversitedir. O sürekli ülkenin en iyi 10 araştırma üniversiteleri arasında yer olmuştur. Sydney’in hi-tech koridoru içinde yer alan Macquarie Avustralya’nın “yenilikçi üniversite” olarak bilinir.

Ayar Açıklama: Sidney, onun ikonik Opera Binası ve Liman Köprüsü ile, Avustralya’nın kültür merkezidir. Aynı zamanda Avustralya’da en büyük şehir, Yeni Güney Galler’in başkenti ve ülkenin mali ve ekonomik merkezi bulunuyor. Tüm heyecan için, ancak, Sidney gevşek kalitesini korur. şehir parkları, bahçeleri, ve açık yüzme havuzları bir zenginliğe sahiptir.

Program Değeri: 12-16 kredi

Program Maliyet:

Konular: Mimarlık, Biyoloji Genel, İş İdaresi-Ticaret ve Yönetim, Kimya, Kültürel ve Bölgesel Çalışmalar, Ekoloji, Ekonomi, Mühendislik Konu, Finans, Sağlık Bilimleri, Beşeri Konu, Hukuki Araştırmalar, Dilbilim, Psikoloji, Sosyal Bilimler, İstatistik

Sunshine Coast Üniversitesi

Nerede: Avustralya: Sunshine Coast

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Dönemi Güz

Müfredat Önemli: Sunshine Coast Üniversitesi, üç fakülte sunar: Sanat ve Sosyal Bilimler; İş; ve Bilim, Sağlık ve Eğitim. Part-time staj ek bir ücret karşılığında nitelikli öğrenciler için mevcuttur.

Genel: Sunshine Coast Üniversitesi Avustralya’nın en güzel bölgelerinden birinde olmayan bir kent kampüsünde seçkin bir akademik deneyim isteyen öğrenciler için mükemmel bir seçenektir. Üniversite çevresinde 5.400 öğrenci öğrenci nüfusuna sahip ve çapraz kültürel etkinlikler ve geziler geniş bir yelpazede ile birlikte olağanüstü öğrenci hizmetleri sunmaktadır. Üstün öğrenci konaklama kampüs bitişik. Üniversitenin eğitim Avustralya’da en uygun fiyatlı ve Yurtdışı Öğrenci Sağlık Sigortasını içerir.

Ayar Açıklama: Sunshine Coast Üniversitesi yaklaşık 100 km kuzeyinde Brisbane, Queenland başkenti yer almaktadır. Kampüs Mooloolah Milli Parkı ve (şimdi soyu tükenmiş) volkanik Glasshouse Dağları yakındaki tarafından sınırlanmıştır. Üniversite gri kanguru en az iki “çetelerin” (ailelere) ev sahipliği yapmaktadır. Bozulmamış plajlar bir dizi, bir 10 dakika mesafededir ve otobüs, araba ve bisiklet ulaşılabilir. Steve Irwin adlı Avustralya Hayvanat Bahçesi kampüsünde bir 25 dakika mesafededir.

Program Değeri: Öğrenim ve Sunshine Coast Üniversitesi’nde ücreti Avustralya’da en pahalı arasındadır. Yurtdışı öğrenciler otomatik olarak öğrenim ücreti dahildir Yurtdışı Öğrenci Sağlık Cover (OSHC) için kayıtlı bulunmaktadır. Yerine üçüncü taraf sağlayıcı aracılığıyla daha, Sunshine Coast Üniversitesi doğrudan katılarak, öğrencilere binlerce dolar tasarruf edebilirsiniz.

Program Maliyet:

Konular: Muhasebe, Yönetim Rekreasyon Parkı İdaresi Sağlık Hizmetleri ve Hastanesi, Tarım Bilimleri ve Tarla Bitkileri Toprak Bilimi, Sanat ve Güzel Sanatlar, Biyokimya, Biyoloji Genel, Biyomedikal Bilimler, Botanik ve Bitki Bilimleri, Kimya, İletişim Gazetecilik Kitle İletişim, Bilgisayar Bilimleri, Conservation Biology, Danışmanlık, Yaratıcı Yazarlık, Ceza Adalet, Kültür ve Bölgesel Çalışmalar, Tasarım, Ekoloji, Ekonomi, Eğitim, Mühendislik Konu, Çevre Yönetimi, Çevre Bilimleri, Çevre Çalışmaları, Finans, Gıda Bilimi ve Beslenme, yabancı İngilizce olmayan Dilleri ve Edebiyatı , Coğrafya, Jeoloji, Grafik Tasarım, Sağlık Bilimleri, Tarih, İnsan Kaynakları Yönetimi, Beşeri Konu, Bilgi Sistemleri, Disiplinlerarası, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Çalışmalar, Staj Programları, Kinesiyoloji ve Egzersiz Bilimi, Deniz Bilimleri, Matematik, Medya Prodüksiyon, Hemşirelik, Mesleki ve Çevre Sağlığı, Okyanus Araştırmaları, Eczane, Felsefe, Fotoğraf, Beden Eğitimi, Fizik, Siyaset Bilimi ve Siyaset, Psikoloji, Bilim-Diğer, Sosyal Bilimler, Sosyal Çalışma, Sosyoloji, İstatistik, Teknoloji, Zooloji ve Yaban Hayatı Bilimleri

Green River Community College

Nerede: Avustralya: Melbourne

Ne zaman: Kış Dönemi

Müfredat Önemli: 15 kolej kredisi kazanırken, Auckland Yeni Zelanda Melbourne, Avustralya’da altı hafta ve dört hafta harcayın. / Avustralya Yeni Zelanda Yaşam ve Kültür, Biyoloji ve Tarih dersleri alın. Sen Aborijin ve Maori kültürü siteleri ve “kadar yakın ve kişisel” yerli hayvanların çeşitli yaşamaya fırsat olacaktır.

Genel Bakış: Bu program Auburn, Washington’da bulunan Green River Community College tarafından sunulmaktadır. Bu 10 haftalık program Mart ayı ortasında aracılığıyla Ocak her kış çeyrek sunulmaktadır.

: Ayar Açıklama Avustralya’da Newman College (Melbourne Üniversitesi parçası) ve Auckland Unitec Üniversitesi, Yeni Zelanda at Canlı ve çalışma. Dünyanın en iyi sörf plajlarından bazıları yaşayın. Burada kış yaz “down under” olduğunu!

Program Değeri: Bu program büyük bir değerdir ve Seattle / Melbourne / Auckland / Seattle gidiş-dönüş uçak bileti grubu, konut konaklama, çok sayıda yemek, saha gezileri ve geziler dahildir. 15 kredilik için Green River Community College ders ilave edilir.

Program Maliyet:

Konular: Biyoloji Genel, Kültürel ve Bölgesel Çalışmalar, Tarih

Flinders Üniversitesi

Nerede: Avustralya: Adelaide

Müfredat Önemli: Bu derece ders mikroplardan omurgalıların ve çiçekli bitkiler, organizmaların biyolojik çeşitlilik ve koruma biyolojisi geniş uzmanlık sağlar.

Genel Bakış: Bu derece biyolojik kaynakların korunması ve yönetimi ile ilgili alanlarda çalışmak için bilgi ve becerileri ile profesyoneller yetiştirmek için kuruldu. Çalışma programı akarsu bir seçim ve biyoloji, bilgisayar ve coğrafi analiz becerilerini birleştirmek için bir fırsat sağlayan, esnek.

Ayar Açıklama: Flinders Adelaide eteklerinde yer almaktadır. Geniş kampüs merkezi göl ve çevresindeki park alanları bulunmaktadır. Kampüs 20 dakika plajlara sürücü hakkında bulunur, şehir 25 dakika Adelaide Hills 25 dakika centreand.

Program Değeri: Program eğitimi, idari maliyetler, akademik transkript ve herhangi bir laboratuvar ücreti dahildir. Kampüs konaklama hem kanat ve bağımsız kullanılabilir.

Program Maliyet:

Konular: Biyoloji Genel, Botanik Bitki Bilimleri, Ekoloji, Çevre Yönetimi, Çevre Bilimleri, Çevre Çalışmaları, Deniz Bilimleri, Zooloji ve Yaban Hayatı Bilimleri