İngilizce Öğrenmenin 101 Yolu

Burada Malta Dil Okulları ile İngilizce seviyenizi artırmak için yapabileceğiniz (belirli bir sırayla) 101 şey vardır:

1.Hata yapmaktan korkmayın. Öğrenebileceğinize emin olun ve Malta Dil Okullarından hangini seçsenizde eğitim kurumuna güvenin.
2. İngilizce ile etrafınızı donatın. Eğer pasif öğrenebileceğinizi düşünüyorsanız tamamıyla İngilizce konuşulan bir ortama kendinizi koyun. Öğrenmenin en iyi yolu konuşma-pratik ile gerçekleşir.

3. Her gün alıştırma. Kendinize bir çalışma planı yapın. Eğer gidiyorsun bir hafta eğitim geçirmek ve ona sopa ne kadar zaman karar verin. Bir rutin oluşturun.
Sizin çalışma planı hakkında aile ve arkadaşlar söyle. Onları onları seni bozmasına izin vermeyin da çalışma ve sizi itmek alın.

4 çekirdek becerileri alıştırması: okuma, yazma, konuşma ve dinleme. Eğer geliştirmek için hepsi çalıştı gerekir.
Öğrenmek, yeni kelimelerin bir defter tutun. Cümle içinde bunları kullanın ve konuştuğunuz zaman onlara en az 3 kez söylemek deneyin.
En az günde bir kere AK’nin serbest öğrenmek İngilizce web sitesini ziyaret edin ve bir ders tamamlayın.
Listeleri hafızaya bir test için kelime öğrenme en yaygın yollarından biridir. Bu genellikle bir test için öğrendim bilgiyi korumak değil, çünkü kısa vadeli çalışmak için sadece iyi bir egzersizdir.
Vücudunuzun saatini kullanın. Öğleden sonra bir sabah kişi, çalışma değilseniz.
Eğer kendi kelime yerine bu kelimeyi kullanarak bir örnek cümle hatırlamaya çalışın eğer hatırlamak kelimeleri daha kolay bulacaksınız.
Bir sınavına planlayın. Sen bir şey için çalışma gerektiğinde zor çalıştığını göreceksiniz.
Söyleyerek, bir sınava sadece okumak için değil daha iyi. Büyük resim düşünün. İngilizce iyi bir komut varsa ne yapabilirim? Senin yaşam kalitesi nasıl artıracak?
Kendinize uzun vadeli hedefi verin. Bunun yönelik çalışma odaklanın.
Çok kendinizi kısa vadeli hedefleri verin ve her birini elde kendinizi ödüllendirin.
Eğer zorunda değil, çünkü öğrenmek istediğiniz bir ortam yaratın. Eğer istediğiniz çünkü öğrenme yaparken Daha öğreneceksiniz.
Sizin için en iyi olanı bilir. Yöntemler geçmişte sizin için başarılı olmuştur ne düşün ve onları sopa ile.
Öğrenmek nasıl anlamaya. Bu, ezberlemeye okuma, konuşma, özetleme veya diğer yöntemler ile yapılabilir. En iyi çalışma öğrenin. Kendiniz ya da bir grup ile sakin bir yerde olabilir.
Yardım al! Bir şey anlamıyorum Eğer birine sormak lazım. Yardım için öğretmen, sınıf arkadaşları ya da arkadaşlarına sor.
İnceleme! İnceleme! İnceleme! Eğer geçmişte okudu şeyleri gözden geçirmek için emin olun.
Bir seferde 30 dakikadan fazla için kendi üzerine çalışmak için iyi bir fikir değil. Düzenli molalar verin biraz temiz hava almak ve bacaklarınızı germek.
Bir seviye yukarı taşımak için böyle bir acele etmeyin. Şimdi altındadır düzeyde konsantre.
DVD’leri ziyade TV izleyin. Bu tekrar izleyebilirsiniz ilk defa kaçırmış olabilir bilgileri yakalamak için bir şey kullanmak daha iyidir.
TV seyretmek size sadece doğru bir şey ilk kez duymak için şans verir. Bu yüksek seviyedeki öğrenciler için daha iyidir. Eğer kendilerini tekrar onlara sormak zorunda değilsiniz bu yüzden anadili İngilizce konuşma için büyük bir uygulama olabilir!
Kademeli okuyucuları okuyun. Bu kitaplar özellikle düzeyi için yazılır. Bütün roman okuyun. Yapabilirsin! Sen sonradan büyük hissedeceksiniz.
Çocuk kitapları daha kolay kelime var ve kademeli okuyucular için iyi bir alternatiftir.
Gazeteler pasif yapıları bulmak için iyi bir yer vardır. Bir makalede okuyunuz ve pasif cümleler bulabilirsiniz görmek.
İlk genel anlam okuyun. Her kelimeyi anlamak endişe etmeyin, sonra geri dönüp yeni kelimeleri aramak.
Bir cümlede anlamıyorum bir kelime için, çevresindeki diğer bir deyişle bakmak. Onlar size bir ipucu verecektir. Bağlamdan anlam tahmin etmeye çalışın.
Kök kelime öğrenin. Onlar kelimelerin anlamlarını tahmin yardımcı olacak. Örnek: ESE Malta Dil Okulu çok kapsamlı kursları içerir bakmanızda fayda var.
Güzel (sıfat), güzellik (isim), güzel (zarf): Eğer yeni bir sözcük öğrenmek, tüm diğer biçimlerinin düşünüyorum.
Önek öğrenin (Ekranda, un-, yeniden) ve ekleri (-ly, -ment, -ful), bu kelimelerin anlamını anlamaya ve kelime oluşturmak için yardımcı olacaktır.
İngilizce, Japonca veya Fransızca aksine, kelime stresi kullanır. Yeni kelimeler için, heceleri saymak ve stres nerede bulabilirsiniz. Kelime başına ve her zaman bir sesli harf sadece bir stres. İki heceli fiiller ikinci hecede (başlamak) üzerinde bir stres var. 2 hece isimler (Öğretmen) ve sıfatları (mutlu) ilk stres.
Zaman yapabilirsiniz İngilizce kullanın. O kadar basit!
Kendi dilinden İngilizce’ye çevirmek etmeyin. Akıcılık geliştirmek için İngilizce düşünün. Ancak otobüse … kendinize konuşun, aksi takdirde insanlar deli gitti düşünecek!
Sen bir kitaptan İngilizce öğrenemez. Bir araba gibi, sadece bunu yapıyor aracılığıyla öğrenebilirsiniz.
dilbilgisi öğrenmek için en doğal yolu konuşurken geçer.
İngilizce günlük ya da dergi tutun. Bir gün bir kaç cümle yazarak başlayın ve daha sonra yazma alışkanlığı içine almak.
Neden bir online blog başlatmak ve dünya ile paylaşmak yazıları değil?
Dilbilgisi veya yazım önemsemeden kağıda birçok fikir ve düşünceler gibi iyi bir yazar beyin fırtınası olmak. Sonra yapısı hakkında düşünüyorum. Bundan sonra, iyi dilbilgisi ve yazım kullanarak parçası yazmak. Son olarak, bunu okumak veya hatalar için kontrol etmek için başkasına vermek.
Tamamen size söylemek için çalışıyoruz değiştirebilirsiniz gibi noktalama bir göz atın. Bu iki cümle arasında anlam farkı Çıkış: “onu adam olmadan bir kadın başka bir şey değildir” ve “Bir kadın: onsuz, adam hiçbir şey” dedi.
Kalbini dışarı Sing! Dünyayı senin güzel sesini göster! İngilizce şarkıları öğrenin ve Karaoke için akıcılık ve tonlama … herkes geliştirmek için onlarla birlikte şarkı?
Bir penfriend alın ya da sohbet odaları, forumlar ve toplum siteleri kullanın. İngilizce birisiyle konuşmak değil, bu bir sonraki en iyi şey.
Gölge İngilizce CD’ler. Sonra ne duydun tekrar bir kaç cümle dinleyin. Ritim ve tonlama odaklanın.
Evinizde İngilizce radyo var. Eğer aktif olarak dinlemek olmasa bile, hala kulaklarını eğitim olacak.
Ayna CD’leri. Bir CD ile birlikte yüksek sesle okuyun. Yine, bu tonlama, telaffuz ve ritim için harika.
Dikte. Bir CD veya arkadaşınıza dinleyin ve ne duymak yazmak.
Kimse kendi sesini duymak, ama cesur olmaya ve bunu denemek için seviyor! Sesinizi kaydedin ve telaffuz ve tonlama dinlemek. Bu sizin sorunlu alanları belirlemeye yardımcı olacaktır.
Onun dersini kaydedebilirsiniz eğer yardımcı öğretmen isteyin. Bu yorumlayan harika bir yoldur. Ayrıca hız ve tonlamayı konuşma sizin öğretmenlere dinleyebilirsiniz.
O İngilizce ve çeviri değil düşünme tutmak için size yardımcı olacak gibi İngilizce / İngilizce sözlük kullanın.
İngilizce / İngilizce sözlük korkutucu görünüyor, senin seviye İngilizce öğrenciler için öğrencinin sözlükler vardır.
Sizin sözlüğe çok bağımlı hale etmeyin. Sizin Sözlük bir yardım değil, ana öğretmen olmalıdır. Yerine senin Sözlük düz giderek daha kelimelerin anlamını tahmin etmeye çalışın.
Vazgeçme! Pozitif kal! Bazen yeterince hızlı öğrenme olmadığını hissedeceksiniz. Herkes bu gibi hissediyor, bu konuda endişelenmeyin. Sen orada sonunda alırsınız.
Tadını çıkar! Biz eğlenirken zaman daha fazla bilgi!
Konuşma yaparken sinir alırsanız bir şey söylemeden önce, iki derin nefes alın. Eğer rahat hissediyorum zaman iyi konuşacaksınız.
Kendinizi Geçmişte kullanılan ders kitapları ve CD’ler geri bakarak motive tutun. Onlar şimdi size görünüyor ne kadar kolay Sen de şaşıracaksınız! Tebrikler, seviye geliştirmektedir!
Sen asla çok genç ya da İngilizce öğrenmeye başlamak için çok eski. Mazeret öğrenmek için yapmayın. Ne için bekliyorsun?
Erteleme başarılı olmanın sizi durduramaz. Senin ertelemek okuyan önlemek için ise, ya da senin kötü alışkanlık ise bunu anlamak önemlidir, procrastinating durdurmak için.
Eğer henüz istediği sonuçları kazanılmış değil Eğer dil kötü çünkü, bu henüz öğrenme kendi özel yol bulmuş değil çünkü bu, değil.
Seviyenizi maç kaynakları kullanın. Çok zor veya çok kolay egzersizleri dinleme / metinler kullanmayın. Sana meydan ama seni boşa değil malzemelerini kullanın.
Aksanın mükemmel yapma konusunda endişelenmeyin. Bu sizin aksanı tutmak için kültürel kimliğinin önemli bir parçası. Anadili İngilizce bir aksanıyla konuşulan İngilizce işitme zevk.
Böylece İngiliz, Amerikan, Güney Afrika ve: İngilizce birçok türü vardır. Bunların hiçbiri önemli yanlış ya da değil. İngilizce olduğunu.
Bunun yerine, Amerikan ve İngiliz İngilizcesi farklılıkların farkında olmak ve buna göre kelimeleri kullanın. Örneğin: Asansör (ABD) / Kaldırma (İngiliz).
Sizinle işaret kartları taşıyın. Bunlar yeni kelimeleri yazabilirsiniz küçük kartlar. Sen onları çekin ve onları her bir serbest dakikada bakabilirsiniz.
Post-it notlar kullanın ve evinizin etrafında onları sopa. Bir şeyleri etiketlemek için kullanabilirsiniz. Köpeği üzerine bir sopa!
Sen Phrasal fiiller (iki kelime fiiller) göz ardı edemeyiz, orada onlarla İngilizce yüzlerce ve yaygın kullanılan konum. daha onların anlam odaklanmak, daha yeni olanlar anlamını tahmin etmek mümkün olacak. Onların kalıpları tanımak için başlayacağız.
Sezgilerinizi kullanın. İlk tahmin doğru tahmin olduğunu ne sıklıkta hislerime ile gidin, şaşıracaksınız. Daha önce de söylediğimiz gibi, emin olabilirsiniz.
Düşüncelerini toplayın. Söylemek için gidiyoruz ne hakkında düşünmek için bir saniye sürer. Sen dilbilgisi biliyorum, ama konuşmak ne zaman belki doğru kullanmayın.
Yeni insanlarla tanışmak. Sizin kasabasında İngilizce konuşanlar ile karıştırmak için çaba olun. Bir kulübe üye veya yabancılar takılmak nereye barlar gidebiliriz. Bir içki satın, onlar seviyorum!
İngilizce konuşmaları başlatmak için kişi olun. Hareketli konuşmaları tutmak ve kelimeleri dinleme kullanmaya çalışın (gerçekten? ‘/’ Devam … ‘/’ Sonra ne oldu? ‘) Başkalarının sizinle konuşmak için beklemeyin. Orada alın!
Tartışma. Bir grup konuları tartışın. Her kişi (onunla aynı fikirde olmasa bile) bir bakış açısı seçmek ve grup içinde tartışmaya gerekir. Eğer noktası kızdırmak emin olun. Aktif dinlemeyi öğrenin. Aktif dinleme sınıfta yardımcı olacak ve size daha iyi yardım, ve, grup çalışması oturumları daha fazla katkıda bulunacaktır. Konuşurken kişinin odaklanın. Kıpır kıpır etmeyin veya diğer kişiler veya olaylar dalıp hale gelir. Kulaklarınıza ve gözlerle hoparlör yoğunlaşın. Hoparlör daha duymak için bir çaba yapar hareketleri uygulayın. Bu başkalarının düşüncelerini anlamak için bir çaba söylediklerini duymak tekrar yardımcı olabilir.
Sadece İngilizce kelimeleri öğrenmek için yeterli değil. Bir papağan İngilizce kelimeleri öğretmek ama o İngilizce konuşmak anlamına gelmez! Hala dilbilgisi bir anlayış olması gerekir.
Fiil zamanlar eylemlerin zamanlaması hakkında konuşmak için İngilizce konuşanlar tarafından kullanılmaktadır. Kendi dilinizde aynı ifadeleri sahip olmayabilir. Size bu zamanları bilir ve bunları kullanmak için önemlidir.
İngilizce birçok düzensiz fiiller vardır. Onlara kendinizi matkap gerekir.
Aynen böyle devam! İngilizce konuşan bir mola varsa, sizin düzeyi azalır ve tüm zor işi boşa olduğunu bulacaksınız.
Do kötü bir sınav puanı tarafından ertelendi değil. Bazen öğrenciler İngilizce testi geçmek için yeteneği var, ama İngilizce konuşanlar ile iyi iletişim kuramıyor. İngilizce özgürce konuşabilir varsa, kendinle gurur duymalısın.
Sürece size zor denedim gibi, sen başarılı olduğunu unutmayın!
Bir arkadaşıyla İngilizce öğrenin. Sen ile pratik yapabilirsiniz birisi olacak ve çalışmaya birbirlerini motive edebilir.
Biz İngilizce telaffuz da nasıl aynı değildir yazma yolu unutmayın. Örneğin ‘ough’ 6 üzerinde telaffuzlar vardır. Kendinize Fonetik Alfabe alıştırın. Bu doğru sözlükte kelime telaffuz yardımcı olacaktır.
‘Schwa’ için kullanılan alın [ə] ses – bir stressiz ve ifadesiz nötr ünlü sesi. ‘Schwa’ İngilizce en yaygın sesli sesidir. Örneğin, ‘bir’ hakkında ve arz ‘u’.
Bizim seviyesi yüksek olduğunda iyileştirmek için daha uzun sürer unutmayın. Biz yeni başlayanlar Genellikle hızlı ilerleme yapılır. Aniden artık öğrenme değil düşünmeyin, sadece bir az fark ilerleme var.
İngilizce vesilesiyle uygun olduğundan emin olun. Bir iş toplantısı arkadaşlarıyla ancak argo kullanmak için Tamam. Eğer öğrendim kelimeleri ve cümleleri kullanmak için uygun olduğunu hangi durumlarda karar verin.
Ders Kitabı İngilizce raslantı konuşuyoruz yoldan genellikle farklıdır. Gündelik ‘argo’ izle filmleri öğrenmek için.
Deyimler ezberlemek zor olabilir, ama onlar kullanmak için çok eğlenceli ve İngilizce daha renkli yapacağız.
Konuşurken iki kelime gibi gelebilir, böylece biz genellikle birbirine kelimeleri bağlantı. Sadece bir ünlü ses (ünsüz> ünsüz) ile başlayan kelimeleri bir ünsüz ses ile biten kelimeler bağlantı, koydu. Biz bir sesli harfle biten kelime ünlü ses (ünlü> ünlü) ile başlayan kelimelerin kulağa bağlantı. Dinleme ve telaffuz artırmak için bu alıştırma.
Internet kullanımı olun. Bu öğrenmenize yardımcı kaynaklar dolu: BBC Learning English; learnenglish.ecenglish.com
Senin güçlü ve zayıf noktaları düşünün. Eğer geliştirmek ve onları iyileştirmeye çalışmak istediğiniz alanları yazın. Tabii ki, güçlü noktaları göz ardı etmeyin. Eğer ne kadar iyi yaptık kendinizi kutlayın!
Hataları unutmak. Muhtemelen tekrar tekrar aynı gramer hataları yapmak. Kullanım İngilizce bir çalışma aracı olarak sonuçları sınar. Senin hatalarından üzerine gidin ve bir ya da odaklanmak istiyorum iki seçin. Kuralları kontrol etmek için favori gramer kitabı kullanın.
Doğru makale (a / bir) kullanın. Bir / Bir = özel olmayan, belirli = daha bu kurala daha olduğunu unutmayın. Örneğin: Bir üniversite (değil bir üniversite, bir ünsüz ses ile başlar çünkü). Bir saat (bir saat ‘h’ genellikle sessiz olduğu için).
Akıcılık için, görüntü eğitimi deneyin. Eğer o restorana gitmeden önce garson size söylemek olasıdır ne düşünmek. Kullanmak için gidiyoruz ifadeler ne düşünün.
Çok iletişim beden dili ve jest ile geliyor. Bu kültürler ve ülkeler arasındaki farklı olabilir. Örneğin, zafer sembolü için iki-parmaklı “V” ince avuç içi-dışı. Eğer size bakacak palmiye ile yaparsanız, bir İngiliz kişiyi rahatsız edeceğiz. Çok iyi, bir İngiliz kişiye sormak ve kendiniz için öğrenin … demektir!
kolay bir – Uyku! Sen iyi bir gece uykusu sonra daha öğreneceksiniz. Daha fazla konsantre mümkün olacak.
İngilizce konuşulan bir ülkede bir İngilizce kursuna katılın.
Yurtdışında eğitim ise, kendi ülkenizden diğer ülkelerde değil, sadece insanlar insanlarla karıştırın. Bunu kendi ülkenizden insanlarla paylaşılan bir evde yaşamak için iyi bir fikir değil. Diğer milletlerden vakit harcayarak daha kültürel deneyiminin keyfini çıkarın.
Eğer bir iş alıyorum veya yurt dışında staj yapmayı düşündünüz mü?
Kendinize bir yetkili öğretmen alın. Kim yanlış şeyler öğrenmek istiyor?
Kimse İngilizce dil tüm öğrenebilirsiniz. Gerek yok çalışıyorum hakkında endişelenmenize. Öğrenme için yararlı bir kısayol İngilizce aynı telaffuz sahip birçok kelime var, ama farklı bir yazım ve anlam. Örneğin, ‘buraya gel’, ‘Ben kuş duyabiliyorum’ aynı telaffuz vardır. Bunu daha kolay farklı anlamlara bilerek kelime oluşturmak için bulabilirsiniz.
Eğer İngilizce bir temel düzeyde farklı yollar keşfetmek zorunda kez aynı şeyi söyleyebiliriz. Bu dinleyici için İngilizce daha ilginç kılan ve zaten temellerini biliyorum çünkü sizin için çok zor olmamalı. Örneğin, kaç yolu biz İngilizce ‘Elveda’, diyebilir miyiz?
Eğer kurs sizin İngilizce üzerinde olduğunda, sizin sınıf için hazırlanacak. Kısa sürede ödevinizi yapın ve zamanında teslim edin. Notlarınızı ve son dersini sınıfta birkaç dakika önce gözden geçirin. Bunu yaparsanız, hafıza tazelemek ve size ders için ısındı olacak.
Sınıfta deli alamadım. Pencereden dışarı bakmak değil, ders odaklanın. Geç kalmayın, ders başlamadan önce birkaç dakika erken. İngilizce konuşmak istemeyen insanların yanında oturmak yok. Telefonunuzu kapatın. Organize edilecek, senin ders kitabı, defter ve kalem almayı unutmayın.
Sessiz çalışma için rahat, huzurlu bir yer bulun. 100% odaklanabilirsiniz nerede bir yere ihtiyacım var.
Son olarak ama, AT ile İngilizce öğrenin!

bosna eğitim danışmanlığı

J Balvin, Juan Gabriel, Prens Royce, Marc Anthony ve Santana da Latin kategorilerde finalisti vardır.

Ve üst Latin sanatçı finalist, üst Latin albüm ve üst bosna eğitim danışmanlığı Latince şarkı kategori 2015 Billboard Müzik Ödülleri şunlardır:

Billboard Müzik Ödülleri 2015: Finalistlerin tam listesi gör

Romeo Santos
için en finalist sallıyor için bir rekor ayarladıktan sonra 2015 Billboard Latin Müzik Ödülleri’nde Devlet Üretme Çiftliği tarafından sunulan, Santos da 2015 Billboard Müzik Ödülleri için önde gelen Latince finale kaldı.

Santos üst Latin sanatçı kategorisinde yarışan ve onun albümü Formül Vol. 2 Üst Latin albüm ödülü için olduğunu. Üst Latin şarkı kategorisinde, onun şarkıları “Eres Mía”, “Odio” (featuring Drake ) ve “Propuesta Indecente” beş finalist yuvaları üç almak.

Bosna da üniversite eğitimi

Bütün Kelime Bir impossiblity adlandırılan otomatisite öngörür

Özet: Sight Kelimeler, Dolch Kelimeler, Tüm Word Dengeli Okuryazarlık – çocuklar kelime-şekiller ezberlemek alarak başlayan tüm yöntemleri – ortalama çocuk tanıması mümkün olduğunu varsayalım (ve adını) şekillerine göre kelimelerin yüzlerce . Çocuklar bile anında, hızlı yapmanız gerekir – otomatisite denir bir yetenek. Bosna da   üniversite eğitimi Bu yetenek övdü ve web sitelerinin yüzlerce ve okullarda binlerce teşvik edilmektedir.Bu rutin çocuk otomatisite ulaşmak “zorunluluk” olduğunu söyleniyor.

Ben bu iddianın, bütün çocukların söylüyorum gibi, bir hasta şaka tür olduğunu iddia “Topu dunk öğrenmek gerekir.” Ben sadece Improve-Education.org için bu konuda kapsamlı bir analizini bitirdim.Parça başlar İşte nasıl ….

————————————————
“sırasında Son düzine yıl Eğitim Kuruluş Tüm Word geri adım attı, ya davrandı ve Dengeli Okuma Yazma denilen bir karma çanta yaklaşım çekildi. Bu, birçok devlet okullarında resmi pozisyondur.

Dengeli Okuryazarlık Bu vardiyada, Eğitim Kuruluş phonics çok daha büyük bir vurgu var miş. Değil ilerleme mi?Aslında bu iddia, genellikle bir yalandır. 220-sözcük Dolch Listesi – Çocuklar –with anlık hatırlama ezberlemek çalışarak okuma başlatmak zorunda olabilir çünkü. Çok az Sight Kelimeler hepsi, toplam öğrenmek için olsa da, sadece çok başında olmak olur. Sight Kelimeler böylece çocukların okuma arazi ulaşmak için geçilmesi gereken bir köprü vardır. Birçok diğer tarafa bunu yapmak, okuma yazma bilmeyen ve ya dyslexic sonu yoktur.

Web siteleri, uzmanlar ve binlerce okul kategorik çocukların Sight Kelimeler lâzımdır belirtiyorlar. Tipik olarak, bu iddiaları otomatisite denilen büyülü beceri elde etmek kolay görünüyor yapmak. Kolay mı? Jimnastik veya akıcı Rusça konuşan gibi, bazıları için kolay, Tabii. Ben olağanüstü anılarla sadece insanlar otomatisite elde edebilirsiniz ki karşı ediyorum. (Ben ispat edeceğiz gibi) Çoğu insan için bu hedef uzak serap olduğunu.

Burada neyle uğraştığımızı, bu şarlatanlık bir gerçekten tuhaf girdap otomatisite Mit olan merkezinde, olduğunu bana görünüyor. “

Bosna eğitim danışmanlığı

Söz konusu öğretmen derste farklı malzeme ve kaynakların çeşitli kullanılan dikkat çekici bulundu. Bir ders kitabı dersin bir parçası, yanı sıra dergiler, bildiriler / çalışma sayfaları ve flash kartlar gibi ek materyalleri sırasında kullanılmıştır.

ders yerine programda önemli öğretim aracı olarak daha dil öğrenme yararlı yardım ve kolaylaştırıcı olarak oldukça fazla kullanıldığı ortaya çıktı ‘set’ ders kitabı ‘Orta Ödül’ (Ödül 2003) bazı kullandı. ayarlanan ders kitabında malzemeler makul esnek görünmektedir ve dil öğrenen faaliyetleri ve deneyimleri bir denge sunuyoruz.ders kitabı anlamlı ve gerçekçi öğrenme görevlerini sağlar, ancak ders boyunca seçici kullanılacak gerek yoktu.Öğrenciler böylece flash kartlar, dergiler, resim ve birlikte ders kitabı kullanarak kombinasyonu olumlu yanıt verdi. Bosna eğitim danışmanlığı Çeşitli malzemeleri kullanarak İngilizce dil öğretimi uzmanları çoğunluğu tarafından tavsiye edilir – bireysel öğrencilerin anlama ve kendi özel dil becerileri ve öğrenme stillerini geliştirmeye yardımcı olur. Etkileşim içinde kullanılan malzemeler hem ‘kontrollü olmayan otantik’ metinler ve kaynaklar ve otantik ‘gerçek’ metinler olarak kabul edilebilir. “Gold Coast Bulletin” evlerin gerçek fotoğraflarını kullanarak öğrencilerin sınıfta otantik malzemeleri yaşamaya izin sadece bir örnek oldu. Öğrenciler bu tür ders boyunca sınıfta sıhhı ve öğretmen rol oynama katılım için evlerin resimleri, sarı sayfalar reklam olarak ‘kabaca ayarlanmış’ gibi tamamen özgün malzemelerin çeşitli verilir. , Dinleme görevleri, resimsel uyaranlar ve soru ve anlama sayfaları yanı sıra ders kitabı okuma malzemesi bir seçim dersi etkin kullanıldı.

Saraybosna da okumak

Öğrencileriniz ile bağlam oluşturma inanılmaz bir kuvvet çarpanı olabilir. Basitçe soran ya da bir davranışı değiştirmek için bir öğrenci anlatan bir resim ile soran yaklaşık olarak güçlü değildir.
(Neden) “sadece bir kişi bir anda konuşuyor eğer Tom, (sormak) blurting imtina miyiz? Sınıf çok daha verimli çalışacak (neden). Saraybosna da okumak Ayrıca, sorun şansını almaktan kaçının. Eğer saygılı (pozitif biten) olabilir bana göstermek eğer bir gözaltı kaçınarak çok daha iyi bir şans olacaktır. “
Bağlam oluşturma da her şey için size söylemek neden yanıtlayan içerecektir. Sorusuna cevap “Neden önemli bu benim için?”
6. Bir zihinsel resimler boyayın.
Daha uygun davranış için bağlam oluşturmak için bir metafor kullanarak bir öğretmen gerçekleştirmek için gayret yapabileceğiniz en eğlenceli ve keyifli egzersizler biridir. Bir metafor iyi düşünülmüş dersin tüm unsurları içeren bir zihinsel resim çiziyor. Önceden öğrenilen metafor çağrıştıran saniye içinde geri öğrencinin aklına ders getirebilir.Aşağıdaki benim grup derslerinde kullanmak büyük bir metafor bir örnektir:
Ben tutarlılık prensibi dediğimiz bir metafor kullanın. Tüm insanların istedikleri tutarlılık prensibi devletler tutarlı olarak görülebilir. Ben zihinsel odanın önünde benim pozisyonda kendilerini yere olmalarını isteyin. Ben onlar sınıf öğretmek gerek öğretmen olsaydı onlar ne olurdu beklentileri hayal etmelerini isteyin. Ben daha sonra bu beklentilerle tutarlı kalmasını isteyin. Bir sihir numarası gibi ve benimle empati onları alır. Yapmam gereken onları beni olmanın nasıl olacağını hayal olması. Onları beklenti kadar tutarlı setleri gerektiği varlık inanıyorum yapılan olması. Sonra tutarlı olması için onları her gün hatırlatan devam edebilirsiniz.
Son Düşünceler
Bu önerilerin hepsi kendi yüksek beklentiler oluşturmak ve bizimle birlikte yerine bize karşı yürümek öğrencilerin itmek için temel bir temel oluşturmak. Bu bizim öğrenciler için yüksek beklentileri için bir şey, ama öğrencilerin kendi yüksek beklentileri oluştururken, hep birlikte sonuçları ihtiyacını en aza indirmek için muhtemeldir. Bu adımı attığımızda, biz öğrencilerin başarı içine suçluluk ve utanç açmak için mümkün olan en iyi ortamı yaratmak.

ukrayna üniversiteleri

Bu açıkça yazılı ve iyi odaklanmış ses bu alanlarda temel olgu kararları ile iletişim hukukunun temel alanların özlü kararlarını birleştirir. Böylece, bir hacimde, iletişim hukuku, anayasa hukuku, siyaset bilimi ve ilgili alanlarda öğrencilerin kararlarını anlamak için de çok hayati hukukun her alanı ve hukuki kavramlar, doktrinler ve politikaların ayrıntılı bir özetini tanımlayan anahtar kararları bulmak yasal çerçevede.Metin ilgili tüm vakaların ansiklopedik tedavi sağlamak eğilimini forgoes ve iletişim hukuku her alanın mevcut durumu doğru ve bilinçli anlayış en önemli iki ya da üç olguda yerine odaklanır. yasanın kendisi yönlendirilir zaman okuma: bölümler çoğu izin verirken yasayı anlamak için en belirgin kavram ve gerekli derinliğe sahip okuyuculara sunmak. Karmaşıklığı, esnekliği ve onun dili için bir fikir geliştirmek için – tam metin kararları okuyucular hukuk kendisi kendilerini batırmak için izin verir.Dönüm kararlarına hızlı bir referans ve iletişim hukuku içtihatları gibi Faydalı, bu kitap da iyi ilgili lisans derslerinde temel metin olarak ya da alanında yüksek lisans derslerinde bir ek metin olarak hizmet vermektedir.

Popüler Hint Sineması

Bu çalışmada, ben ticari / popüler Hint sineması Hint diasporasının içinde cinsiyet belirleyip yeniden oluşturulması karıştığı nasıl inceleyerek aracılık kimlik böyle bir örneğini keşfetmek. (1) Bilim adamları Hint diasporada film izlemeye yaygın yaygınlığı hakkında geçerken spekülasyonlar var. Örneğin, (1993) Chakravarty göçmenler ve Dasgupta Hint ticari sinema metonymically referanslar “Hindistan” (1993, s. 56) Hint göçmenler için, Hint sineması bir sürdürülmesinde önemli bir rol oynadığını yazıyor yorumluyor “kendi çıkığı süreklilik.”

Bu kültürel uygulamanın yaygınlığı hemen hemen her Hint bakkal Hint filmi videoları büyük bir seçim taşır gerçeği ile ortadadır. Sıcak turşu Satırlar, mango, yeşil su kabakları ve bamya, köri yaprakları ve kişnişi kasnağa sahip ve popüler Hint filmlerinin kasetlerdenbirini küçük yeşil biberi çerçeve satır salkımları, kahverengi, sarı ve turuncu sepetleri her tonlarında baharat paketleri. Bu videolar çok sık sırayla son filmlerin büyük poster ve yerel Hint film gösterimleri parlak renkli duyuruları ile serpiştirilmiş. Kaçınılmaz, müşteriler kimyon tohumu, garam masala ve papad onların düzenli alımlar video ya da iki ekleyin. Böyle New York’ta George Jacob gibi bazı girişimci Hint bakkal sahipleri büyük ekran (Berger, 1998) Hint filmleri göstermek için küçük sinemalarda üzerinde kiraları imzalayarak kendi video kiralama iş artırdık.Izlerken filmlerin yanı sıra, Hint göçmen topluluğu, sık sık Hint göçmen toplumda ulusal bayram ve sosyal / dini olayların kutlama için onur Sıkça konuk ABD’de büyük şehirlerde gala etkinlikleri gerçekleştirmek ziyaret film yıldızları ev sahipliği yapar bir belirgin Hintçe film yıldızı. Bu tür durumlarda, toplumda genç kadınlar genellikle Hintçe film şarkıları en son Bombay sinema modası ve dans göre elbise (Dasgupta, 1993; Mukhi, 1998).

Hint sinemasının böyle bir yaygın tüketim göz önüne alındığında, bu çalışmada amacım Hint göçmen kadınların bu tür yorumların bize diasporada cinsiyet aracılık sinemanın rolünü anlamak nasıl yardımcı cinsiyetçi Hint sinemasının temsilcilikleri ve tersine yorumlamak yollarını anlamak için. …

Madrid Üniversiteler

Sadece Barcelona gibi, binlerce öğrenci ve binlerce hedeflerinize uygun programlarla üzerine programlar ile İspanya’nın başkenti ve ticaret merkezi her yıl akın. Madrid İspanya’nın en kalabalık şehri ve onun kültürel harikalar, hareketli gece hayatı ve gastronomik güzellikler tarihi ile yakın ve uzak insanlar çekiyor. Ya da dönem – – Onun 73 müze yalnız meşgul tüm yıl devam edecek uzun olarak Madrid’de yurtdışında eğitim !

California State University

(Yaygın olarak bilinen California State University, Fresno Fresno State ) kurumu California State University (CSU) Sistemi, dünyanın en büyük yüksek eğitim dört yıllık kamu sistemini oluşturan 23 kampüsleri biridir 1911 yılında kurulmuştur. 23,500 öğrenci kampüs elverişli merkezi Kaliforniya kalbinde, Fresno, Kaliforniya’da bulunur. Fresno şehir Yosemite ve Kings Canyon milli parklar, güzel Kaliforniya sahil ve Los Angeles, San Francisco, San Jose gibi büyük şehirlerde kolay sürüş mesafesindedir. Plajda dağlarda ya da günün bir gün kısa bir mesafededir.
Hızlı Gerçekler

 • 23,500 öğrenci
 • 23: 1 Öğrenci to-Edebiyat Fakültesi Oranı
 • 70 farklı ülkeyi temsil eden 800 Uluslararası öğrenciler
 • Uygun Fresno, Kaliforniya’da bulunan (California 5’inci büyük şehir)
 • Değerli öğretim -% 96 doktora dereceleri tutun
 • Devlet-sanat kütüphanesi ve araştırma tesisleri
 • Yüksek değer, uygun fiyatlı yüksek öğretim
Highlights
Fakültesi mükemmellik ve adanmışlık araştırma ve öğretim Fresno State yeni bilgi kesme kenarında kalmasını sağlar. Üniversite Kıdemli Kolejler ve Okullar ve Kolejler Batı Derneği Üniversiteler Öğretmen Eğitimi ve Akreditasyon Komisyonu Akreditasyon Eğitim Kaliforniya Kurulu, Ulusal Konsey tarafından akredite edilmiştir. Fresno State Enstitülere, ABD’de Enstitü Kurulu ve Öğretmen Eğitimi Kolejleri Amerikan Derneği Batı Derneği üyesi olan ve içinde en yüksek sayıda arasında 8 kolej / okullar içinde 32 ulusal akredite bölüm programları vardır CSU. Üniversite 65 lisans dereceleri, 51 yüksek lisans dereceleri ve 3 Doktora dereceleri sunmaktadır. Mezunlar Kaliforniya ve Amerika Birleşik Devletleri boyunca prestijli işveren işe alınırlar. Uluslararası Öğrenciler Üniversitesi daha sonra 70 farklı ülkeyi temsil eden 800’den fazla uluslararası öğrenciye ev sahipliği. Uluslararası Öğrenci Hizmetleri ve Programları (ISSP) ofis Birleşik Devletleri ve Fresno State onların geçişte uluslararası öğrencileri, akademisyenleri ve onların aile üyelerine hizmet vermektedir. ISSP uluslararası öğrenciler ve akademisyenlerin, ve programlar uluslararası nüfus, üniversite ile kültürel alışverişini teşvik ve Fresno ve Clovis, California. Çevreleyen toplulukların özel ihtiyaçlarını karşılamak için gerekli hizmetleri sağlar Sınıf Dışı Yaşam öğrencileri destekleyen inanıyor Fresno State ‘sosyal ve kültürel gelişim faaliyetleri ve fırsatlar ile sınıf dışında yaşıyor. Üniversite Dağ Batı Konferansı üyesi ve 18 NCAA Division I atletik ekipleri, gelişen Yunan sistem vardır ve 100 öğrenci örgütleri üzerinde.  Fresno Şehir eğlence fırsatları, kültürel deneyimlerin ve yemek mekanları geniş bir yelpazede sunuyor. şehir sıcak, kuru yazlar, mükemmel yüzme ve serin kışlar sahiptir.  Lisans Başvuru Koşulları

 • Üniversite hazırlık kursları Minimum 3.0 not ortalaması (ya da “B” ortalama)
 • 61 veya daha yüksek IBT TOEFL, ya Skor
 • IELTS 6.0 Genel Band Puan

Lisansüstü Başvuru Koşulları

 • Asgari 3.0 not ortalamasına (ya da “B” ortalama) lisans kurs
 • 80 veya daha yüksek IBT TOEFL, IELTS veya 6.5 Genel Band Puanına puanı

Ek belirli program kabul şartları için Yüksek Lisans Kabul Kriterleri bakın Programı Maliyetleri

 • Lisans Ücretler (dahil oda ve yönetim kurulu) – 29.500 $
 • (Oda ve yönetim kurulu dahil) Lisansüstü Öğrenim ve Ücretler – 27.000 $
 • (Oda ve yönetim kurulu dahil) MBA Ücretler – 32.000 $

Tsinghua Üniversitesi

1911 yılında Qing Hanedanı kalıntıları arasında kaldırdı Bu üniversite, başlangıçta 1900 Boxer İsyanı sonrası ABD-dayatılan tazminat tarafından finanse edildi. 36 Çin Bilimler Akademisi üyesi ve 32 Mühendislik Akademisi aittir: Onun profesör çok değerli olan. 28,000 öğrenciden, yurt dışından 2.400 dolu.