Bentley College Yurtdışı İş Programları

Nerede: İspanya: Madrid

Ne zaman: Dönem, Bahar Güz Dönemi

Müfredat Önemli: Uluslararası Çalışmalar Koleji ile çalışma, Bentley Koleji öğrencilere İspanyol akranları ile birlikte iş ve liberal sanatları incelemek için eşsiz bir fırsat sunabilmektedir.

Genel Bakış:

Ayar Açıklama:

Program Değeri:

Program Maliyet:

Konular: Sanat Tarihi, İşletme-Ticaret ve Yönetim, Karşılaştırmalı Edebiyat, Ekonomi, Finans, Tarih, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler, Matematik, Siyaset Bilimi ve Siyaset, Sosyal Bilimler, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

TANDEM Escuela Internacional Madrid

Nerede: İspanya: Madrid

Ne zaman: Dönem, Bahar Güz Dönemi

Müfredat Önemli: Biz Amerikan Üniversitesi kredi ile 4 aylık akademik dönem yurtdışında bir program sunuyoruz. Tabii Akademik Seçmeli geniş bir yelpazede ile İspanyol Dili derslerini birleştirir.

Genel Bakış: Bizim Spansih Kurslar dünyanın her yerinden gelen öğrencilere sunulmaktadır. Seçmeli dersler müze ve kültürel etkinliklere geziler ile sınıf birleştirir.

Ayar Açıklama: TANDEM Prado Müzesi, Parlamento ve Retiro Park’a sadece bir kaç adım, bir 18. yüzyıl sarayı, Madrid’in merkezinde yer almaktadır. Okul klimalı 14 derslik, bir beutiful avlu, internet erişimi, kütüphane ve sosyal gatehring alanları Mutimedia odası vardır.

Program Değeri: Madrid yaşarken İspanyolca öğrenin.

Program Maliyet:

Konular: Ekonomi, Eğitim, Film Radyo ve Televizyon, Finans, Dış İngilizce olmayan Dilleri ve Edebiyatı, Tarih, İnsan Kaynakları Yönetimi, Beşeri Konu, Disiplinlerarası, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Çalışmalar, Liberal Sanatlar-Diğer Hususlar Sanat ve Bilimler, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler, Siyaset Bilimi ve Politika, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Girişimcilik Mikrofinans Uluslararası

Nerede: İspanya: Madrid

Ne zaman: Akademik Yıl

Müfredat Önemli: Bu uzmanlar, akademisyenler ve mikrofinans sektörü çalışan profesyoneller tarafından öğretilen bir uluslararası bir programdır •. Öğrencilerin% 50’den fazlası çalışıyor veya yüksek veya çalışmış • • Master büyük değeri tüm dünyada üniversitelerin mikrofinans sektörü ve misafir profesör tanınan deneyimi ile otuz yılı öğretim elemanları ile, uluslararası öğretim panelinde yatıyor Örneğin ulusal ve uluslararası düzeyde mikrofinans veya geliştirme sektörüne bağlı ana kurumların, bazı orta direktifi seviyesi: BBVA Microfinanzas, Comunidad de Madrid İşbirliği Ajansı, ACCION ABD, Fundacion Nantik Lum, Nodus Consultores la Yönü , Economístas Sin Fronteras, KOOP 57, Anidan (Kenya), Angkor Mikroheranvatho AMK (Kamboçya), Mikrofinans Boulder Enstitüsü ve Sürdürülebilir Kalkınma (ABD), Plan International (Birleşik Krallık), PRİZMA (Bosna – Hersek) veya Banca Popolare Etica (İtalya ), ve diğerleri.

Genel Bakış: Girişimcilik Mikrofinans Uluslararası Usta (2008’den beri), dört yıldır Universidad Autonoma de Madrid öğretti olmuştur Kalkınma Mikrofinans önce başlıklı Yüksek Lisans, yeni adıdır: ilk ve tek lisansüstü programı • Dünyanın tek uluslararası iki dilli (İngilizce-İspanyolca) mikrofinans Lisans Programı tam gelişmekte mikrofinans üzerine teorik ve pratik, kapsamlı sunuyor • sitede, güncel ve kaliteli eğitim, sınıf içi ders •, İspanya’da bir devlet üniversitesi tarafından düzenlenen Mikrofinans içinde ve gelişmiş ülkeleri. Bu girişimcilik ve kalkınma ekonomisi, finansal iktisat ve pratik eğitim bir öğrenme çerçevesinde sosyal içerme için, ekonomik büyüme için Mikrofinansı birleştirir. • Öğrencilerimizin bazıları, Planet Finans Deutcschland ve Freie Universität Berlin tarafından teşvik bir araştırma hibe programı “Üniversite Mikrofinans Buluşuyor” için seçilmiştir. • ilk baskısında bu yana yüksek lisans programı İspanyol İşbirliği Ajansı (AECID), BBVA Microfinanzas, İstihdam Bakanlığı ve kamu kurumu Fundación ICO tarafından hibe ile desteklenmiştir.

Ayar Açıklama:

Program Değeri:

Program Maliyet: 5.850 €

Konular: Finans, Sosyal Bilimler

Yurtdışı Abroadco Çalışması

Nerede: İspanya: Madrid

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Dönemi Güz

Müfredat Önemli: orta ve ileri seviyeler için -Spanish dil ve kültür dersleri, Francisco de Vitoria Üniversitesi’nde İspanyolca ve İngilizce seçmeli birlikte. İspanyol aile içinde -Canlı. -Akademik Yıl, yarıyıl ve yaz eğitim programları.

Genel: Francisco de Vitoria Üniversitesi -Receive resmi transkript.

Ayar Açıklama: Madrid, İspanya merkez noktasıdır – coğrafi, kültürel, siyasi, entelektüel ve. Madrid’in uzun bir geçmişi dar sokakları ve geniş bulvarları ve heybetli binalar eski plazalar, mimari çeşitli açıktır. İspanyol sanat ve güzel parklar dolu dünyaca ünlü müzeleri keşfedin. Ve Madrid’in non-stop gece hayatı yararlanmak için emin olun!

Program Değeri: Francisco de Vitoria Üniversitesi’nde -Tuition. Francisco de Vitoria Üniversitesi -Resmi transkript. Aile yanında -Tek oda. -Bazı Yemekler. Madrid Abroadco Direktörü -Onsite. -Extensive Ayrılış öncesi bilgileri. -Thorough Yerinde yönelim. -Excursions Ve ilgili maliyetler. -Tıbbi Sigortası. -Uluslararası Cep telefonu. -Seyahat Sırt çantası ve Hadi Git İspanya kılavuzu. Birçok sosyal ve kültürel faaliyetleri ile -Immersion programı. Madrid Barajas (MAD) de -Havaalanı alımı.

Program Maliyet:

Konular: Muhasebe, Antropoloji, Arkeoloji, Biyoloji Genel, Ekonomi, Finans, Tarih, Staj Programları, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler, Matematik, Felsefe, Siyaset Bilimi ve Siyaset, Psikoloji, Din Çalışmaları, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Küresel Eğitim Enstitüsü

Nerede: İspanya: Barcelona

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Dönemi Güz

Müfredat Önemli: Öğrenciler seçim için derslerin önemli bir listesi var ve 12-30 sınıf boyutları bekleyebilirsiniz. Sınıf her zaman seyahat uzun bir hafta sonu için izin Pazartesiden Perşembeye düzenlenmektedir. Öğrenciler bir daire, aile, ya da yurdunda yaşayan seçeneği var. Her dönem çeşitli kültürel aktiviteler ve hafta sonu gezileri dahildir. Öğrenciler yarıyıl 15 krediye kadar kazanabilirsiniz.

Genel: Barcelona tam akademik yıl dönem için uluslararası iş ve İspanyolca Eğitim.

Ayar Açıklama: Barcelona İspanya’nın ikinci büyük kenti ve Katalonya başkentidir. Akdeniz boyunca sokuldu ve İspanya ormanlık tepelere uzanan, Barselona ülkenin en kozmopolit şehridir. Bu dünya çapında Avrupa şehri, modern mozaik sokak sanatı tarafından iltifat eski Gotik mimarisinin yüksek teknoloji işletmelerin her şeyi tutar. Barcelona müzeler, güzel kiliseler, geleneksel açık hava pazarlarından bir bolluk ile eski, henüz modern bir şehir, ve Avrupa’nın en iyi restoranlarından bazılarını.

Program Değeri: dönem maliyeti dahil şudur: eğitim, konut, 2 hafta Barcelona dışında geziler, haftalık kültürel etkinlikler, havaalanı karşılama, Jacksonville Üniversitesi, Florida transkript, aile günde 2 öğün ve uluslararası acil durum sigortası.

Program Maliyet: Dönem maliyetli konut yerleşimlerine göre değişir. Fiyatlandırma için IGE irtibata geçiniz.

Konular: Muhasebe, İşletme-Ticaret ve Yönetim, İletişim Gazetecilik Kitle Medya, Kültür ve Bölgesel Çalışmalar, Ekonomi, Finans, Genel Çalışmalar, Tarih, İnsan Kaynakları Yönetimi, Uluslararası Çalışmalar, Liberal Sanatlar-Diğer Hususlar Sanat ve Bilimler, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Yönetim-Paris ESCP-DAP European School

Nerede: Fransa: Paris

Ne zaman: Güz Dönemi

Müfredat Önemli: (Paris, Londra, Madrid, Berlin ve Turin kampüsleri) Avrupa İş Okulları biri tarafından sunulan 2 yüksek lisans programları: Avrupa İş Yönetimi / Grande Ecole Programı Master adlı, ve Master (MEB)

Genel: Master Yönetimi / Grande Ecole Programında: 4 yarıyıl + 39 hafta ücretli şirket staj (talimat İngilizce veya Fransızca) – Yüksek Lisans Avrupa İş: başka bizim 5 Avrupa’nın kampüsleri + 6 ay biri (ya da ortak okullarda 6 ay Bangkok ve Monterrey, Meksika)

Ayar Açıklama: Paris Mekan şehir (11 arrondissement) merkezinde bir kent kampüs olduğunu. Diğer Avrupa kampüsleri de merkezi kentsel yerlerdir. 200 öğrenciye ağırlamayı Paris’te öğrenci yurdu.

Program Değeri: ESCP-EAP Masters derece uluslararası yönetim ve tüm iş alanlarında kariyer üst yol. Fransa dışında yaşayan 7.000 kişiden 25.000 mezunları. Sürekli Avrupa’nın en iyi işletme okulları arasında yer aldı.

Program Maliyet:

Konular: Muhasebe, İşletme-Ticaret ve Yönetim, Ekonomi, Finans, İnsan Kaynakları Yönetimi, Staj Programları, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler

Sinoway Uluslararası Eğitim Grubu

Nerede: Çin: Şangay

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Dönemi, Yaz Dönemi

Müfredat Önemli: SIE Şangay Yarıyıl Programı Çin Ekonomisi / İş, Çin Dili, Çin Tarihi / Felsefesi, Uluslararası İlişkiler / Siyaset kapsayan 10 ~ 15 ders çalışma alanları ile öğrencilere sağlar. Programda öğrenciler staj ve gönüllü fırsatları yanı sıra kariyer hizmetleri erişim sağlamasını yaparken otantik Çin kültürünü yaşamaya dikkatle tasarlanmış geniş bir kurs arasından seçim mümkün olacak. Buna ek olarak, Tibet, Pekin ve Xi’an saha gezileri daha Program katılımcıların rahat ettirecek olacaktır.

Genel: Sinoway Uluslararası Eğitim Grubu (KSS) ABD, uluslararası öğrenciler için standart eğitim programları sağlayan Çin’deki en büyük şirketidir. Son yıllarda, en fazla 1, 200 öğrenci ABD ve Kanada’da kendi kurumlarına geri kredileri transfer, KSS ile kurs üstlenmiştir.

Ayar Açıklama: “Oriental Pearl” lakaplı, Şangay, ticaret, kültür, finans, medya, moda, teknoloji ve ulaşım kendi cazibesi ve etkili konumu ile bu heyecan verici sunulan programın katılımcıları hayatın gerçek bir his vermek için gurur Çin metropol. Ayrıca, onlara çalışma, iş ve yaşam yeni ve heyecan verici fırsatlar erişmek için şans verecektir. Çin’in en prestijli üniversitelerinden biri – SIE Şangay Yarıyıl Doğu Çin Normal Üniversitesi (ECNU) yer alacak. Onlarca yıldır ECNU birinci sınıf eğitim büyük kafasında büyük fikir alışverişi ve tanıtım ve biçimde beslendiğini hakkında olmalıdır inancıyla eğitim, akademik öğretim ve uluslararası eğitim mükemmelliği teşvik etmiştir.

Program Değeri: KSS geniş bir hizmet sunar. Program maliyetlerine dahil olan – konut, havaalanı pick-up, oryantasyon, 24/7 öğrenci destek hizmetleri, sigorta, bir günlük gezi ve kültürel faaliyetler.

Program Maliyet: 8.200 $ Öğrenim ücreti (16 kredi), Kabul ücreti, Konut, Havaalanı Pick-up, Oryantasyon, 24/7 Öğrenci Destek, Bir Günlük Geziler ve Kültürel Etkinlikler içerir.

Konular: Asya Dili ve Edebiyatı Araştırmaları, İşletme-Ticaret ve Yönetim, Çince Dil, Ekonomi, Finans, Tarih, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Çalışmalar, Staj Programları, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler, Felsefe, Siyaset Bilimi ve Siyaset, Kamu İdaresi Kamu Politikası ve Devlet, Sosyal Çalışma

Küresel Eğitim İttifak

Nerede: Çin: Şangay

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Dönemi Güz

Müfredat Önemli: akademik ilgi takibi ve Çin’in ticari ve finans merkezinin kalbinde, uluslararası iş ve ekonomik kalkınma 15 kredi kazanmak. Çince ve çok uluslu işletmeler, artı anlamlı bir ilgi konuyu araştırmak için izin veren bir capstone araştırma projesi ziyaretleri ile ders tamamlayın. Çin ya da çok uluslu bir şirket ya da ekonomik gelişme, sağlık, eğitim, yazılım geliştirme, gayrimenkul, sanat ve yayıncılık gibi alanlarda odaklanan STK staj ile özgeçmişinizi oluşturun. Hong Kong, Macau ve Guangdong Eyaleti için hedeflenen saha çalışması gezisi küresel pazarda Çin’in rolü anlayış zenginleştirin.

Genel: sunan seçmeli ve staj, uluslararası iş odaklı, bu program Çin’in hızla değişen iş ortamı ve giderek daha stratejik bir rol oynadığı küresel ağlar keşfetmek için eşsiz fırsatlar sunuyor. Öğrenciler, bir iş sahası ve bir ekonomi dersi, ya varmadan önce iki ekonomi dersleri tamamlamak zorundadır.

Ayar Açıklama: Geçen yüzyılda Şangay kalabalık bir uluslararası metropol ve küresel finans merkezi bir sömürge ticaret limanı olarak kökenlerinden üstel büyüme yaşadı. Bugün, Çin’in ilk serbest ticaret bölgesi ev, hızlı tempolu sanayi ve kozmopolit vibe ile uluslararası bir nüfusa çekiyor. Hızla endüstriyel, ticari ve hizmet sektörleri genişleyen, Şangay, Çin’in hızla değişen iş ortamı ve giderek daha stratejik bir rol oynadığı küresel ağlar keşfetmek isteyen öğrenciler için çalışma ideal alanı olarak hizmet vermektedir.

Program Değeri: Program fiyat, vade ve programın, ders kitapları ile değişen bir vize, yönlendirme, cep telefonu, haftalık etkinlikler, saha çalışması gezisi ve / veya uzun hafta sonu gezisi için başvuran üzerinde harç ve ücretler, konut, ön-kalkış malzemeleri, rehberlik dahildir tam zamanlı yerleşik kadrosu ve sağlık ve tahliye sigortası hizmetleri. Tahmin edilen ek giderlerin bir arıza için web sitemizi ziyaret edin.

Program Maliyet:

Konular: İşletme-Ticaret ve Yönetim, Çince Dil, Ekonomi, Finans, Staj Programları, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler

Yönetim Uluslararası Okulu

Nerede: Brezilya Sao Paulo; Çin: Şanghay; Fransa: Paris; Hindistan: Yeni Delhi; ABD: New York

: Ne zaman Akademik Yılı, Rolling Başlıyor Dönemi, MayMester Ara Dönem, Spring Break, Bahar Dönemi, Yaz, Kış Dönemi, Yıl Yuvarlak Güz

Müfredat Önemli: Program kendi alanlarında uzman saygı hepsi profesör, çeşitli bir grup tarafından teslim yüksek etkileşimli ve yoğun bir dizi seminer etrafında bir Amerikan tarzı müfredat ve merkezleri dayanmaktadır. Adaylar hemen öğrenme deneyimini katılaşmaya mevcut iş faaliyetleri ile ilgili problemlerin çözümünde, yeni edindikleri becerileri ve bilgi setleri nasıl uygulanacağını öğretilir. Girişimcilik Generalist Uzmanlık ve Yenilikçilik Uzmanlık Finans parçalar

Genel Bakış: Uluslararası Yönetici MBA (IEMBA) programı kariyer ufuklarını genişletmek ve bir ileri derecede takip ederek bugünün rekabetçi iş piyasasında önemli kariyer avantajlar elde etmek isteyen profesyonel deneyimi dört yıllık bir ortalama ile çalışan profesyoneller için tasarlanmıştır hem titiz ve Esnek. verimlilik ve performans, küresel iş ortamında ve strateji için yönetmek, karar verme araçları, pazarlama, yönetme işlemleri ve bilgileri, finansal analiz ve kontrol: Programın esnek müfredat, tüm yönetsel fonksiyonlar ve disiplinleri bütünleştirir. Bu nicel ve nitel iş disiplinleri ve öğretim üyelerinden oluşan bir denge bir alanda geliştirilen becerileri diğer uygulanabilir olmasını sağlamak adaylar sağlar. Adaylar bir veya yerlerde çeşitli ve e-öğrenme seminer bir kombinasyonu yoluyla derece gereksinimlerini yerine getirmek için fırsat var.

Ayar Açıklama: Uluslararası deneyim bugünün yürütme için kritik olduğunu ve bizim öğrencileri bir veya yerlerde çeşitli seminerler bir kombinasyonu yoluyla derece gereksinimlerini yerine getirmek için fırsat sunuyoruz: Paris, Yeni Delhi, New York, Sao Paulo, Şangay veya, yanı sıra, e-öğrenme gibi. Öğrenciler iş sınıf stratejileri test etmek mezuniyete kadar beklemek zorunda değilsiniz. New York, Yeni Delhi, Sao Paulo ve Şanghay Seminerleri iki haftalık programlar olarak paketlenir. Bu öğrencilerin ülkelerin iş politikaları ve kültürü içine gerçek fikir edinmek için izin verir, ve onlara yeni fakülte ve ISM doktora students.These programları ile etkileşim için bir şans özel ISM için yapılır ve ev sahibi üniversite öğretim üyeleri tarafından verilmektedir sunuyor. Tüm öğrenciler bizim yerlerden biri de yüz yüze seminerler aracılığıyla kurs en az% 25 tamamlamanız gerekir. Lütfen dikkat: ISM uluslararası programlar öğrenim ücretleri dahildir; Ancak, öğrencilerin seyahat, oda ve yönetim kurulu, ve kişisel harcamalar ile alakalı masraflarından sorumludur.

Program Değeri: Öğrenme hedefleri: – kritik kavram ve liderlik ve örgütsel amaç ve hedeflere ulaşmak için uygun olan araçlar öğrenin. – Çeşitli durumlara kavramlarını ve araçlarını uygulamak öğrenin; Uzun vadeli kurumsal başarı için temel: etkisi, her katılımcı araçları ve bağlam ufuklar açacaktır ve vizyon arasındaki entelektüel bağlantıları yapacak. – Geliştirin ve öz-farkındalık, öz-yönetim, işbirliği ve takım çalışması gibi çeşitli duygusal zeka becerilerini güçlendirmek; iyi örgütleri potansiyel karmaşıklığı müzakere. Diğerlerine göre kişinin kendini bilme yetkisi olmaktır. – Örgütün stratejik hedeflerine ilerleyen pratikte teorinin uygulama vurgulayan ve etkili eylem belirleme odaklanmak öğrenin. – Sentez analiz ve organizasyon genelinde bilgilerini entegre ve yatırım derhal iade sağlayan yenilikçi ve güvenilir çözümler sunmak için bu bilgiyi nasıl kullanacağınızı öğrenin. – Kurşun ve hızlı, üst düzey iş kararları, küresel bir bakış açısı geliştirmek ve yenilikçi fakülte ve yüksek kalibreli meslektaşları ile çalışarak kendi ağını genişletmek için öğrenin. – Bir firmanın ölçülebilir sayısal verileri analiz ve akıllı ve etkili kararlar için gerekli sayısal beceriler öğrenin.

Program Maliyet: Öğrenim Ücretleri * Öz Sponsor: 37.800 $ / 30,450 € Şirket Sponsor: 45.150 $ / 36,750 € tüm adaylar ISM doğrudan layık kadar% 30 burslu, için başvurabilirler. * Öğrenim ücretleri, çalışmanın tüm şehirlerde akademik hizmetleri içerir. Ulaşım, konut, ya da diğer kişisel harcamalar ile ilgili tüm masraflar aday veya sponsorun sorumluluğundadır. ** Hatırlatma, başlangıçtaki kabul konsültasyon sırasında İşe ve Geliştirme bizim Direktörü ödeme seçenekleri görüşmek lütfen. ISM bireysel şartlar göz önüne alındığında en iyi ödeme seçeneği bulmak için her öğrenci ile çalışır.

Konular: Muhasebe, İşletme-Ticaret ve Yönetim, Ekonomi, Finans, İnsan Kaynakları Yönetimi, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler

DEUSTO University İş, Uluslararası İlişkiler ve İspanyolca

Nerede: İspanya: Bilbao

Ne zaman: Yarıyıl, Bahar Güz Dönemi

Müfredat Önemli: Programlarımız her düzeyde İspanyolca Dil kursları birleştirir (yüksek-ileri seviyeye, günde 2-3 saat), özellikle bu tür Uluslararası Finans, Avrupa çalışmaları gibi alanlarda uluslararası öğrenciler için tasarlanmış İspanyolca ve İngilizce öğretilen dersler ile, Transatlantik İlişkiler ve Hispanik ve Bask kültürler. Öğrenciler ayrıca Uluslararası İlişkiler ve İşletme alanlarında Deusto Üniversitesi farklı Okullarda İspanyol öğrenciler ile ders alabilirler.

Genel Bakış: Tüm CIDE Programlar güdümlü kültürel ziyaretler, sağlık sigortası, konut hizmeti ve (Deusto Üniversitesi öğrencinin kalmak öncesi ve süresince) akademik ve kişisel yönelim vardır.

Ayar Açıklama: Deusto Üniversitesi her zaman öğrencilerin mesleki ve insani taleplerine cevap vermeye çalışıyoruz, İspanya’da akademik senaryoda bir öncü olmuştur. Bunun iyi bir örneği iş çalışmaları sunmak için ilk İspanyol üniversite oldu olmasıdır. 1916 yılında kurulan Business School, halen İspanya’da en prestijli iş merkezlerinden biridir.

Program Değeri: Bizim programlarının ana hedefi, uluslararası öğrencilere ilginç dersler geniş bir seçki sunmak ve zenginleştirici bir kültürel daldırma deneyimi tercih etmektir. Tüm CIDE Programlar (öncesi ve Deusto Üniversitesi öğrencinin kalmak sırasında) faiz, sağlık sigortası, konut hizmeti, akademik ve kişisel yönelim yerlere kültürel ziyaretler güdümlü içerir.

Program Maliyet:

Konular: Ekonomi, Finans, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Çalışmalar, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler, Siyaset Bilimi ve Siyaset, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları