Kuzey Arizona Üniversitesi

Nerede: Meksika: Cuernavaca

Müfredat Önemli: Yoğun İspanyolca daldırma programı olarak tasarlanan, Meksika dönem Meksika’da İspanyolca öğrenmek için bir fırsat arayan herhangi bir büyük gelen öğrencilere hitap edecek.

Genel Bakış:

Ayar Açıklama:

Program Değeri:

Program Maliyet:

Konular: Genel Çalışmalar

Houston-Victoria Üniversitesi

Nerede: Meksika

Ne zaman: Yıl Yuvarlak

Müfredat Önemli: Öğrenciler, toplam daldırma ortamında kültür unsurlarını ve kültürel iletişimin temellerini öğrenirken İspanyolca dil becerilerini geliştirmek için hizmet küçük grup oturumlarında günde altı ila sekiz saat geçireceksiniz Houston-Victoria Üniversitesi ile kayıtlı .

Genel Bakış: İspanyol dilini ve kültürünü okurken öğrenciler toplam daldırma İspanyolca ortamında 3-6 hafta geçirecekler.

Ayar Açıklama:

Program Değeri: Alan çalışmaları dersler temel bilgi ve İspanyol dili ve kültürü artan bir ustalık sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Program Maliyet:

Konular: Genel Çalışmalar

Ltd lingua Servis Dünya çapında

Nerede: Meksika: Cuernavaca, Guanajuato, Playa del Carmen, Puerto Vallarta

Ne zaman: Akademik Yılı, Güz, Rolling başlatır, Spring Break, Bahar Dönemi, Yaz, Kış Dönemi, Yıl Yuvarlak Güz

Müfredat Önemli: konuşulduğu nerede İspanyolca öğrenin! Yüksek kaliteli özel dil merkezleri tarafından sunulan Tam daldırma yoğun Sapnsih dil ve kültür kursları. Yerel ailelerin, daire, öğrenci yurtları ve otellerde Konaklama.

Genel: Özel dil merkezleri tarafından sunulan tam daldırma yoğun dil kursları. Kurslar, kültürel faaliyetleri içerir. Uzunluk sunulan yıl boyunca 1 36 hafta Programlar. Yıl boyunca esnek başlangıç ​​tarihleri. Mevcut kolej kredi. Profesyonel kurslar mevcuttur.

Ayar Açıklama: Meksika’da İspanyolca Okullar Cuernavaca, Guanajuato, Merida, Oaxaca, Playa del Carmen (Yucatan) ve Puerto Vallarta bulunmaktadır.

Program Değeri: Geziler, etkinlikler ve kültürel programlar dahil edilmiş veya en merkezlerinde mevcut ya. Tıbbi sigortası dahil.

Program Maliyet:

Konular: Genel Çalışmalar, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Küresel Eğitim Merkezi Augsburg Koleji

Nerede: Meksika: Cuernavaca

Ne zaman: Güz Dönemi

Müfredat Highlights: Bu program 6 hafta Cuernavaca homestay, kısa kırsal aile yanı konaklama, bölgesel seyahat, yoğun dil çalışması ve staj / saha fırsatları bulunuyor. Kredi Biyoloji, İşletme, İspanyolca, Siyaset Bilimi, Din, Tarih, Kadın Çalışmaları, Gençlik ve Aile Bakanlığı, Çevre Çalışmaları ve Disiplinlerarası Çalışmalar mevcuttur. Stajlar ve bağımsız çalışmalar da mevcuttur.

Genel Bakış: Bu deneysel olarak, toplum-tabanlı program öğrencileri dil, milliyet, ırk ve etnik köken, cinsiyet, cinsellik, sosyo-ekonomik sınıf, din, siyaset, ekonomi ve inşa sınırları geçecek. Öğrenciler, gelecekteki akademik ve mesleki takipçiliği için gerekli becerileri kazanıyor, farklı kökenden insanlarla doğrudan toplantı çeşitli Meksikalı gerçeklerine batırılır. Bu program (tüm maliyetine dahil) geniş bölgesel seyahat içerir ve deneyimsel eğitim üzerinde duruluyor – Meksikalılar doğrudan öğrenmek için sınıf dışında ve toplum içine almak.

Ayar Açıklama: Cuernavaca, Meksika, onun yıllık bahar hava bilinen bir milyon nüfuslu bir koloni kenti dayanarak yaklaşık 50 km güneyinde Mexico City. Bu Meksika tarihinin önemli bir rol oynamıştır ve halen yenilikçi taban eğitimde rolü için bilinir. Meksika’da CGE kampüsü, San Antón Mahallesi’nde şehir Cuernavaca 15 dakikalık yürüme mesafesinde ve ana kent plaza, olduğunu. CGE de San Antón yılında kurulan ve birçok arkadaş ve aile yanı aileleri de dahil olmak üzere mahallede yakın bağlantıları vardır. CGE şehir yol açar yakın köprüden dramatik bir görünüm sunan, şehrin içinden geçen büyük ravines birinin üst kısmında yer almaktadır. Çünkü uçurumun, mahallede 100 metrelik şelale hakkı, yerel eko-turizm cazibe vardır. Sağ köprüden, öğrenciler büyük bir kamu bahçe / park, bağımsız sinema, Katedral, ve birkaç popüler kafeler bulabilirsiniz. CGE-Meksika’nın kampüs geniş yaşam ve çalışma alanı öğrencileri için, kütüphane, bilgisayar laboratuarları ve kablosuz internet, mutfak ve yemek alanları ve açık avlu ve bahçeler ile birbirinden karşısında iki ev içerir. Öğrenciler İspanyol ders almak Evrensel dil okulu, elverişli caddenin kadar bulunan ve bir yüzme havuzu ve masa tenisi kortu vardır.

Program Değeri: – Meksika tarihi ve kültürü, toplumsal cinsiyet rolleri ve cinsellik, insan hakları, göç, kültürlerarası iletişim, Yerli evrensel bakış açıları doğrultusunda, uluslararası iş ve ABD-Meksika ilişkilerinin, barış, adalet, kurumsal sorumluluk, sürdürülebilirlik Bu program çeşitli konularda bakar ve toplumsal değişim. (İspanyolca özellikle Meksika) İspanyolca dil becerilerinin geliştirilmesi güneye ülkemizin komşusu hakkında bir anlayış kazanıyor ve ABD’nin en büyük göçmen grubu hakkında kültürel farkındalığı artırmak sadece herhangi bir akademik veya profesyonel peşinde için yararlı kanıtlıyor.

Program Maliyet: 17.500 $. Ders, oda, ütü, tüm seyahat, geziler, sigorta Kapaklar.

Konular: Biyoloji Genel, Çevre Çalışmaları, Genel Çalışmalar, Tarih, Disiplinlerarası, Staj Programları, Siyaset Bilimi ve Siyaset, Dini Araştırmalar, İspanyol Dili ve Edebiyatı Araştırmaları, Kadın Çalışmaları

c2 Barcelona – Comunicacion x cultura

Nerede: İspanya: Barcelona

Müfredat Önemli: barcelona altı adede kadar katılımcı gruplar halinde yetişkinler için yüksek kaliteli yoğun kurslar sunan Barselona’nın merkezinde bir İspanyolca dil okulu c2. Dersler her seviyede her Pazartesi başlar. c2 barcelona arkadaşlar arasında İspanyol okuyor.

Genel: Yoğun kurslar (haftada 20 veya 30 ders),

(50 yıl kadar katılımcılar için) En İyi Yaş kursları, Bire-bir ders ve İş İspanyolca.

Ayar Açıklama:

Program Değeri:

Program Maliyet:

Konular: Genel Çalışmalar

Barcelona Öğrenci Deneyimi

Nerede: İspanya: Barcelona

Müfredat Önemli: Barcelona tam akredite Üniversitesi’nde İspanyolca öğrenerek bu yaz derece doğru kredisi kazanın. Planlı ve seyahatiniz ile birlikte birçok kültürel etkinlik ve faaliyetlere katılarak İspanyol yaşam yaşamak.

Genel Bakış: Pamplona şehirlere geziler, Bulls Festivali Running ve Costa Brava tatil plaj cenneti için 2004 Barselona Öğrenci Deneyimi dahildir. Sitede personel Salvador Dali Müzesi gezileri, Picasso Müzesi, Barcelona Aquarium, flamenko konserler ve çok daha fazlası dahil olmak üzere diğer planlanan kültürel faaliyetler katılımcılara eşlik edecek!

Ayar Açıklama: Öğrenciler olacak şehirler merkezinde paylaşılan öğrenci dairelerinde yer olması sadece bir kaç metro Üniversitesi Barcelona kampüsüne durur. Akdeniz liman kenti, yaz iklimi, kumlu plajları, canlı insanlar ve avangard mimarisi olarak Barselona hem İspanyolca ve uluslararası seyahat edenler için bir favori tatil hedef yapmak.

Program Değeri: inanılmaz insanlarla tanışın İspanyol dili ve kültürü kendinizi ve mevcut derecede doğru kredi kazanç tüm süre Avrupa’yı dolaşacak. Barcelona bu yaz yaşayın ve hayatınızın zaman var!

Program Maliyet:

Konular: Genel Çalışmalar

Knox College, İspanya: Yoğun Dil

Nerede: İspanya: Barcelona

Ne zaman: Yarıyıl, Bahar Yarıyılı, Kış Dönemi, Yıl Yuvarlak Güz

Müfredat Önemli: 1969 yılından bu yana, Knox programı yerel aileleri ile Barselona Üniversitesi öğretim üyeleri ve konut tarafından talimat veren İspanyol kültürüne paha biçilmez bir daldırma teklif etti.

Genel Bakış: Öğrenciler Barselona Üniversitesi yaşanan profesörlerin talimat altında İspanyol sanat ve edebiyata İspanyol hükümeti ve siyasetten çeşitli konularda çalışma.

Ayar Açıklama: Bir önde gelen sanayi ve kültür merkezi, Barselona tüm çıkarların insanlara sunmak için çok şey vardır. Barcelona Katalan halkının zengin kültürü öğrencilerin poz veren, aynı zamanda Catalunya bölgenin kentsel merkezidir.

Program Değeri: İspanyol kültürüne tam daldırma İspanyolca-aileler, yaşam ve kültür samimi bir anlayış ile öğrencilere bırakır ve öğrencilerin deneyim ve eğitime paha biçilmez bir ek sağlar.

Program Maliyet:

Konular: Genel Çalışmalar

Icat Uluslararası: Barcelona Gönüllü

Nerede: İspanya: Barcelona

Ne zaman: Yıl Yuvarlak

Müfredat Önemli: kalmalarına Yaşlı Klima kalmalarına Çocuklar, çizer, çizer Engelli, Eğitim, Doğa, Onarım ve Tadilat ve Toplum Çalışma: Size yardımcı olabilir birkaç alanları sunuyoruz. Bizim ev sahibi Organizasyonlar gönüllü olarak almaktan mutlu olacak ve biz tüm süreç boyunca sizin için orada olacak!

Genel Bakış: Bir kazanan olarak ortaya çıkacak ihtiyaç ve herkes insanlara yardım etmek için biraz koy! Milli parkta bir aşevi ya da iş pişirmek, genç çocuklara öğretmek, yaşlı bir el ödünç, nesli tükenmekte olan türlerin korunması. Gelin ve muhtaç insanların size becerilerini geliştirmek gibi, yaşam kalitesini artırmak, yeni arkadaşlar edinmek ve diğer gözlerle dünyayı görmek öğrenmek için yardımcı olur. İspanya Yardımlarınız için bekliyor! Farklı alanlarda gönüllü projeleri -Birçok – tüm hedefleri ve programları -Sabit geribildirim kadar -Follow ilerleme birleştirerek dünya -imkanı yerinden yerli ve öğrenciler ile konaklama seçenekleri çok

Ayar Açıklama: Barcelona kültürü, iletişim ve eğlence günlük yaşamın bir parçası olan bir çok farklı bir atmosfer sunmaktadır. Barcelona her zaman yeni eski birleştirerek, moda ve mimarlık kesme kenarında bir kent olmuştur. Barcelona’nın eşsiz, heyecan verici bir atmosfer gerçekten unutulmaz bir deneyim yabancıları sağlar.

Program Değeri: Biz her zaman en kaliteli hizmeti almasını ve tüm ihtiyaçlarını derhal karşılanmasını sağlamak. Program maliyeti içerir: karşılama paketi, hoş geldiniz öğle / snack dahil Kültürlerarası atölye (iş, Gönüllü yerleştirme, sosyal ve kültürel faaliyetler, Gönüllü Programı sertifika onun / onu ilk gününde katılımcı eskort, acil telefon ve yerel rehber 24hs.

Program Maliyet:

Konular: Genel Çalışmalar

Ana Dil Uluslararası

Nerede: Fransa: Paris

Ne zaman: Yıl Yuvarlak

Müfredat Maç Özeti: Canlı ve Çalışma sizin özel Öğretmen Home. Tam daldırma deneyimi için eşsiz bir fırsat.

Genel Bakış: Bir dil okulu aksine, diğer öğrenciler tarafından çevrili büyük bir sınıfta oturdu olmayacak, ama deneyim kendi dilini öğrendim gibi öğrenme, dil yaşayan.

Ayar Açıklama:

Program Değeri:

Program Maliyet:

Konular: Genel Çalışmalar

Abbey Road Programları

Nerede: Çek Cumhuriyeti: Prag; Fransa: Caen, Paris; Almanya: Berlin, Dresden

Ne zaman: Yaz

Müfredat Önemli: Bizim Modern Uygarlık seyahat-tarih programında her gün kültürel keşif ve macera için bir fırsat olacaktır. Sen profesyonel sanat tarihçileri ve Avrupa tarih öğretmenlerinin yanında yolun her adımını seyahat, Berlin, Prag, Paris ve Normandiya 3-6 gece her geçirecekler.

Genel Bakış: Hızlı tempolu modern Medeniyet programı, uluslararası ilişkiler, küreselleşme ve küresel ekonominin, Avrupa siyaset, gazetecilik ve tartışma ilgilenen motive öğrenciler için tasarlanmıştır. Üç haftalık program boyunca, öğrenciler Avrupa Berlin Duvarı’nın yıkılmasından Dünya Savaşı tarihinin yanı sıra modern Avrupa Birliği oluşumunda önemli gelişmeleri inceleyeceğiz.

Ayar Açıklama: Bu program, tarafından uçacak bizim güzergah üzerinde dört kültür başkentleri ile. Öğleden sonra ve akşamları isteğe kültürel etkinlikler ve geziler, keşif için serbest zaman ve gece grup yemekleri için varız ise Sabahları rehberli turlar ve yerinde dersleri içermektedir. Gün için planlanan tarihi tema ne olursa olsun, biz size “popüler” siteleri görmek ve kişisel çıkarlarımızı elde etmek amacıyla yapı ve kendiliğindenlik dengelemek için çalışıyoruz.

Program Değeri: Program Ücretleri Dahil: – Öğrenim – Düzenli ders ücretleri ve malzeme – Seçmeli ders seçenekleri – Konaklama – 3 öğün – Önceden planlanmış günlük geziler – Kültür ve eğlence etkinlikleri

Program Maliyet: Haziran 29 – 14 Temmuz: 5.595 $.

Konular: Mimarlık, Sanat Tarihi, Kültürel ve Bölgesel Çalışmalar, yabancı İngilizce olmayan Dilleri ve Edebiyatı, Genel Çalışmalar, Coğrafya, Alman Dili ve Edebiyatı Araştırmaları, Tarih, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Çalışmalar, Yahudi Araştırmaları, Edebiyat, Siyaset Bilimi ve Siyaset