People kadar UWP Küresel Eğitim Programı

Nerede: Almanya; Meksika; Çok Ülke Programları; Amerika Birleşik Devletleri

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Yarıyılı, Yıl Yuvarlak Güz

Müfredat vurgular: Gezi. Gerçekleştirin. Darbe. UWP en az 2 kıtada ve 20 + toplumlara yurt dışında bir çok ülke dönem olduğunu. Bir one-of-a-tür global deneyimi birleştirerek uluslararası seyahat, hizmet-öğrenme, sahne sanatları, kültürel daldırma, liderlik ve daha fazlası! Nitelikli öğrenciler de opt-in yapabilirsiniz Akademik Programına ortağımız, Florida Southern College tarafından teslim kurslar aracılığıyla 12 üniversite kredi saat kazanmak için. Yurtdışında mükemmel Gönüllü – Dönem Yurtdışı – Gap Yıl fırsat. Tüm adaylar 17-29 hoş geldiniz. Burs mevcuttur.

Genel: Benzersiz çok ülkeli yurtdışında dönem gönüllü hizmeti fırsatları, kültürel daldırma, sağlam bir deneyimsel öğrenme programı, sahne sanatları deneyim ve çok kültürlü bir öğrenci ortamı birleştiren bir program. Yarıyıl ve yıllık programlar mevcut her yıl Ocak ve Temmuz başlıyor. Uluslararası öğrenciler için mükemmel İngilizce-daldırma fırsat. 8 haftalık staj – Fırsatlar kolej kredi kazanmak için Akademik Programı ve 6 katılım yoluyla kayıt yoluyla deneyiminizi geliştirmek için. Tüm dünyada 20.000 mezunları bizim ağına katılın.

Ayar Açıklama: UWP uluslararası turlar, her yılın Ocak ve Temmuz ayında başlayacak ve ABD, Meksika, Kanada, Avrupa ve Asya gibi dünyanın en az iki bölgelere seyahat edecek. Katılımcılar, kültürel ve sosyo-ekonomik geçmişleri çeşitli üzerinde 20 farklı toplulukları ziyaret edecek; toplum katılımı, ev sahibi aile kalır, ve müzik performansı ile olumlu bir etki yapmak isteyen.

Program Değeri: People kadar olan misyonu, kültürel engellerin aşılmasına ve hizmet ve müzik aracılığıyla küresel bir anlayış oluşturmak için küresel bir sivil toplum kuruluşudur. 1965 yılında kurulan, mezunlar global ağı 70+ ülkeden 21.000 geçti. Küresel bakış açısıyla, iletişim, ekip geliştirme, liderlik, yaratıcılık ve esneklik, ve sosyal sorumluluk için bir afinite: Halkıyla kadar bugün herhangi bir eğitim ya da kariyer için gerekli becerileri geliştirerek geleneksel eğitim için mükemmel bir iltifat olduğunu.

Program Maliyet: Ocak 2013 program ücreti 16.950 $ bir dönem için ABD ya da $ iki yarıyıl mevduat peşin ödenir / yıl seçeneği için 24.950 YTL. Temmuz 2013 etkili bir program ücreti 17.450 $ bir dönem için ABD ya da $ iki yarıyıl mevduat peşin ödenir / yıl seçeneği için 26.450 YTL. Program ücreti küçük artışlar yıllık beklenebilir. Ücret konut, yemek, geziler, kayıt işleme ve tüm-programda seyahat (hariç programın başlatmak için ev eyalet / ülkeden maliyetleri seyahat ve sonunda eve dönmek) içerir. Akademik Program kayıt bir ek $ 950. ABD Federal Mali Yardım akademik kredi kazanç öğrenciler için uygulanabilir. Burs mevcuttur.

Konular: Sanat ve Güzel Sanatlar, İletişim Gazetecilik Kitle İletişim, İngilizce İkinci Dil, Uluslararası Çalışmalar, Staj Programları, Liderlik, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler, Müzik, Barış Çalışmaları, Sosyal Bilimler, Sanat ve Dans gibi Tiyatro-Drama-Sahne

Koruma SOS Borderlands Projesi wildcats

Nerede: Meksika

Ne zaman: Yarıyıl, Yaz, Kış Güz Dönemi

Müfredat Önemli: Borderlands Projesi Vahşi Kediler: güneybatı Amerika Birleşik Devletleri güney Sonora, Meksika rlar bölgede neotropical kediler tarafından akım dağılımı ve yaşam kullanımının belirlenmesi. Katılımcılar Alamos İspanyol sömürge kasabası yakınlarında, güney Sonora, Meksika’daki Jaguar ve ocelots uzun vadeli kamera yakalama çalışması yardım ederek 16 dönem kredisi kadar kazanabilirsiniz.

Genel Bakış: Katılımcılar bu aktif koruma projesinin birçok bileşenleri katkıda bulunacaktır: Kamera yakalama teknikleri kullanılarak neotropical kediler Monitör; Av türlerinin göreceli bolluk belirleyin; Neotropical kediler tarafından Habitat kullanım Çalışması desenleri; Yaban hayatı ve ekosistem sağlığını izlemek için ses kayıt teknikleri yararlanın; Borderlands bölgedeki neotropical kedi oluşumu ve hareket desen haritalar oluşturmak; Ve daha fazlası.

Ayar Açıklama: Alamos, Sonora, Meksika Gizli Orman Projesi için ana üs olduğunu. Sierra Madre Occidental eteklerinde yer alan, Alamos zengin bir tarihe sahip mübarek ve bir Pueblo Magico olarak belirlenmiştir. Alamos bir İspanyol sömürge etkisi 1600’lü yıllardan kalma ile, şehir portalları denir. Tucson, Arizona, Alamos mesafede bulunan sadece bir günlük sürücü nadiren hızlı küreselleşme ve artan homojenizasyon bir dünyada bulunan eşsiz bir kültürel deneyim sunuyor. Katılımcılar, geleneksel yaşam yılda biraz değişti köyler, sığır karada iddialarını genişleyen çiftliklerde, mayın yeniden açılması ve vahşi, olağanüstü güzellikteki doğal topluluklar ve az bilimsel araştırma konusu ziyaret etme fırsatı olacak.

Program Değeri: Alamos, Sonora, Meksika Gizli Orman Projesi için ana üs olduğunu. Sierra Madre Occidental eteklerinde yer alan, Alamos zengin bir tarihe sahip mübarek ve bir Pueblo Magico olarak belirlenmiştir. Alamos bir İspanyol sömürge etkisi 1600’lü yıllardan kalma ile, şehir portalları denir. Tucson, Arizona, Alamos mesafede bulunan sadece bir günlük sürücü nadiren hızlı küreselleşme ve artan homojenizasyon bir dünyada bulunan eşsiz bir kültürel deneyim sunuyor. Katılımcılar, geleneksel yaşam yılda biraz değişti köyler, sığır karada iddialarını genişleyen çiftliklerde, mayın yeniden açılması ve vahşi, olağanüstü güzellikteki doğal topluluklar ve az bilimsel araştırma konusu ziyaret etme fırsatı olacak.

Program Maliyet:

Konular: Hayvan Bilimleri, Biyoloji Genel Botanik ve Bitki Bilimleri, Botanik Bitki Bilimleri, İletişim Gazetecilik Kitle İletişim, Conservation Biology, Yaratıcı Yazarlık, Kültürel ve Bölgesel Çalışmalar, Ekoloji, Çevre Yönetimi, Çevre Çalışmaları, Coğrafya, Disiplinlerarası, Medya Prodüksiyon, Fotoğrafçılık, İspanyol Dili ve Edebiyatı Araştırmaları, Zooloji ve Yaban Hayatı Bilimleri

Tecnologico de Monterrey

Nerede: Meksika

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Dönemi, Yaz Dönemi

Müfredat Önemli: Tecnologico de Monterrey-Kampüs Monterrey önemli bir uluslararası konumu ile Latin Amerika’daki en iyi üniversitelerden biri olarak bugün kabul edilmektedir. 17.000’den fazla öğrenci ile, tüm Meksika yerinden öğrenciler ve dünyanın diğer bölgelerinde etkileşim için büyük bir fırsat sunuyor.

Genel Bakış: Bizim uluslararası öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmış geniş bir kurs çeşittir. Akademik bölümü de şirket ziyaretleri ve kültürel / turistik gezileri ile tamamlanmaktadır. Bunlar Tecnologico de Monterrey, Kampüs Monterrey tarafından sunulan Programların bazıları şunlardır: İspanyol İkinci Dil, Meksika Kültürü, Meksika İş olarak, Düzenli Dersler, İş, İnsan Kaynakları, İktisat (İngilizce veya İspanyolca talimat) Diğer Bölümleri, Uluslararası İşletme gelen & Uluslararası İlişkiler, Bilgisayar Bilimleri, Matematik, Edebiyat, Hukuk, Fizik, Mühendislik, Sertifika Programları, Staj ve Araştırma Programı (İş, Engeineering ve High Tech, Sosyal -Bilim ve Beşeri), Gönüllü Sosyal Çalışma ve Yaz Programları.

Ayar Açıklama: Uluslararası “dağların kenti” olarak bilinen, Monterrey Fortune dergisine göre, Latin Amerika’da şehir iş yapmak için en iyi yerdir. Aynı zamanda Meksika’da en güvenli şehirlerinden biridir ve güney ABD sınırının sadece 175 km mesafededir.

Program Değeri: Program dikkatle uluslararası öğrenciler için unutulmaz bir deneyim sağlamak için tasarlanmıştır. Aynı zamanda tam bir oryantasyon oturumu, konut seçenekleri, göçmenlik işlemlerini, sigorta sorunları, vb Öğrenciler ayrıca İspanyolca veya İngilizce dilinde ders almak mümkün sağlar.

Program Maliyet:

Konular: Muhasebe, Mimarlık, Biyomedikal Bilimler, İşletme-Ticaret ve Yönetim, İletişim Gazetecilik Kitle İletişim, Bilgisayar Bilimleri, Kültür ve Bölgesel Çalışmalar, İktisat, Mühendislik Konu, Film Radyo ve Televizyon, Finans, Gıda Bilimi ve Beslenme, Dış olmayan İngiliz Dilleri ve Edebiyatı, Grafik Tasarım, İnsan Kaynakları Yönetimi, Beşeri Konu, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Çalışmalar, Staj Programları, Hukuki Araştırmalar, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler, Medya Prodüksiyon, Hemşirelik, Siyaset Bilimi ve Siyaset, Kamu Yönetimi-Kamu Politikası ve Hükümet, Sosyal Çalışma, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları, Teknoloji

Yurtdışı Projeler ile Meksika

Nerede: Meksika: Guadalajara

: Ne zaman Akademik Yılı, Rolling Başlıyor Dönemi, MayMester Ara Dönem, Spring Break, Bahar Dönemi, Yaz, Kış Dönemi, Yıl Yuvarlak Güz

Müfredat Önemli: 1992 yılında kurulan, Yurtdışı Projeler dünyanın önde gelen kısa vadeli uluslararası gönüllü bir organizasyondur. Biz benzersiz destek sunmak için her hedef ve uzman yerel personel ofisleri ile, dünya genelinde 30 gelişmekte olan ülkelerde gönüllü projeleri, staj ve dil kursları sağlamaktadır. Başlatmak ve bir yıl iki hafta kalmak için yılın her günü seçin. Programlar yaşları 16 + içindir.

Genel Bakış: Projeler Yurtdışı Guadalajara, Meksika’da ikinci büyük kenti merkezli Meksika’da birçok proje vardır. Gönüllü seçenekleri çocuklarla çalışan Bakım projeleri, Öğretim pozisyonları, Spor koçluk projeleri, eşsiz Sanat ve El Sanatları topluluk projesi ve bizim Deniz Kaplumbağası ve Kıyı Ekolojisi Koruma projesi bulunmaktadır. Biz de Tıp & Sağlık, Gazetecilik, Uluslararası Kalkınma, İşletme staj sunuyoruz, ve Veterinerlik & Hayvan Bakımı, uluslararası iş deneyimi kazanmak isteyenler için. Eğer dil becerilerini geliştirmek istiyorsanız yurtdışı biz ayrıca sizin yetenek düzeyine uygun bire-bir İspanyolca dersleri sunuyoruz. Bu tam zamanlı ders olarak ya da bir gönüllü proje veya staj yanında alınabilir. Ayrıca, 16 ve 19 yaşları arasında lise öğrencileri bizim iki haftalık yaz indirimdeki yer almak için eşsiz bir fırsat var. Bu grup gezileri lise öğrencileri için sadece ve tüm bir hafta sonu gezi içerir. Meksika’da Gezileri İspanyol ve Kaplumbağa Koruma seçeneği yanı sıra İnşaat & İspanyol projesi bulunmaktadır. Profesyonel bir ortamda gönüllü azından kendi özel alanında lisans derecesini tamamlamış gönüllüler için bir seçenek de vardır. Projeler Yurtdışı Meksika Guadalajara veteriner kliniklerinde çalışan Vets bu sunuyor. Bizim web sitesine bakın veya Meksika’da bizim çeşitli programlar hakkında daha detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

Ayar Açıklama: Guadalajara severek kentlerin en Meksika olarak bilinir. Tekila, sombreros, mariachi müzik ve rodeo biniciler her Guadalajara kökenli. Zaman kapalı doldurmak için buraya faaliyetleri bol vardır. Tortas ahogadas bir yemek ardından bir futbol fiesta Katılan – domuz rulo biber sos boğuldu – deneyimli olması bir şeydir. Yerel festivalin yıldızı bir grup gönüllü ile küçük bir kasaba ziyaret haline: Meksika’da, her şey mümkündür! Meksika herkes ülkeyi çapraz güvenilir otobüs servisleri üzerinden, yurtdışında tüm erişilebilir gönüllülük için her şeyi biraz sunuyor. Neredeyse her küçük kasabada ucuz, temiz, mütevazı otel vardır.

Program Değeri:

Program Maliyet:

Konular: Hayvan Bilimleri, Sanat ve Güzel Sanatlar, İşletme-Ticaret ve Yönetim, İletişim Gazetecilik Kitle İletişim, Conservation Biology, Eğitim, Film Radyo ve Televizyon Yabancı İngilizce olmayan Dilleri ve Edebiyatı, Sağlık Bilimleri, Deniz Bilimleri, Hemşirelik, Ön -MED, Sosyal Çalışma, İspanyol Dili ve Edebiyatı Araştırmaları, Zooloji ve Yaban Hayatı Bilimleri

Universidad Francisco de Vitoria

Nerede: İspanya: Madrid

Ne zaman: Yarıyıl, Bahar Dönemi, Yaz Dönemi

Müfredat Önemli: 25 hektar UFV kampüs kalbinde dayanarak, bizim programlar entegre, üniversite çalışmaları ile devam İspanyolca yetkili seviyesine ulaşmak bir ömür boyu deneyimi yerken resmi üniversite kredisi kazanmak için uluslararası üniversite öğrencilere eşsiz bir deneyim sunuyoruz İspanyol üniversite ve günlük hayata.

Genel: Dil ve Kitle İletişim, İşletme, Hukuk, Güzel Sanatlar, Edebiyat ve Biyoteknoloji alanında düzenli üniversite sınıfları ile birlikte kültür çalışması. İspanyolca ve İngilizce Sınıfları. Bizim Staj Programı öğrencilere biz anlaşmaları var kime 500 şirketlerinden biri ilgili deneyim kazanmak için şansı sunuyor.

Ayar Açıklama: UFV Eğitim İspanyol Bakanlığı tarafından akredite yenilikçi, esnek üniversitedir. Büyük önem sanayi özel ihtiyaçları, kişiselleştirilmiş, çok yönlü eğitim ve çok kültürlü çeşitliliği teşvik uluslararası bir ortamda teşviki dayalı, akademik mükemmellik, eğitim pratik bir yaklaşım üzerine yerleştirilir. Uluslararası öğrenciler güzelleşmek ve fakülte ve personelin olağanüstü gözetiminde büyüyebilir davetkar bir ortam bulacaksınız.

Program Değeri: Uluslararası öğrenciler sanat tesisleri bizim devlet tam kullanımı ile son derece kişiselleştirilmiş bir hizmet sağlanmaktadır. Program ekstralar bir öğrenci dostum ve Çağlar programı aracılığıyla İspanya arasında; AB’ye Romalılar, öğrenciler İspanya’nın kültürel mirası örneğin Segovia, Toledo, Granada ve Salamanca önemli bir rol oynamıştır şehirleri ziyaret.

Program Maliyet:

Konular: Sanat ve Güzel Sanatlar, İletişim Gazetecilik Kitle İletişim, Edebiyat Konu, Hukuk Araştırmaları, Teknoloji

Yurtdışında Akademik Yıl

Nerede: İspanya: Madrid

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Dönemi Güz

Müfredat Önemli: AYA Universidad Complutense de Madrid Visitantes alumnos gibi, liberal sanat, güzel sanatlar ve Universidad Carlos III Curso de estudios Hispanicos sosyal bilimler derslerinde doğrudan kayıt sağlar ve.

Genel: İspanya

Ayar Açıklama:

Program Değeri:

Program Maliyet:

Konular: Antropoloji, Arkeoloji, Sanat Tarihi, İşletme-Ticaret ve Yönetim, İletişim Gazetecilik Kitle İletişim, İktisat, İngiliz Edebiyatı, Maliye, Coğrafya, Tarih, Edebiyat Konu, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Çalışmalar, Liberal Sanatlar-Diğer Hususlar Sanat ve Bilimler, Dilbilim , Matematik, Müzik, Felsefe, Siyaset Bilimi ve Siyaset, Dini Araştırmalar, Sosyal Bilimler, Sosyoloji, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

İspanya’da Stajyer ve Eğitim

Nerede: İspanya: Barcelona

Ne zaman: Yarıyıl, Rolling başlatır, Bahar Dönemi, Yaz, Kış Dönemi, Yıl Yuvarlak Güz

Müfredat Önemli:

Odak alanını karşılamak için tam kapsamlı bir program Tasarım
Esneklik Granada, Malaga, Sevilla, Salamanca, Barcelona, ​​Madrid ve dil tazeleme faz bir katılmak için
Isteyen ve her aday mülakat, İspanyolca, profesyonel özgeçmiş hazırlanması için kılavuz sağlayan tüm staj adayları arka plan bilgi almak ve olası staj yerleşimlerinin bir listesini hazırlamak;
E-mail veya telefon yoluyla adaylarla görüşmek mesleki deneyim seçenekleri ilgi ve avukat alanı onaylamak için;
Sponsor kurumların yaklaşırken ve yerleşimleri elde;
Adaylar ve staj sorunsuz çalışmasını sağlamak için sponsor kuruluşlar hem de temas bakımı;
, Müşteriler ve kurumsal sponsorlar arasında herhangi bir zorluk veya yanlış anlamaları gidermek için müdahale karşılıklı memnuniyetini sağlamak için
Program açık için: Herkes
Yaş aralığı: 18+
siteye Seyahat: Değişir
No. grup: 5+
programı düzenlemeleri Yaşam: Bağımsız Yaşam (yerel aileleri ile yaşayan) Daire, Ev kalır
Çeşitli süreler, Yıl boyunca
Genel Bakış: Staj Programı 3 aşamadan oluşur:
1.: Yoğun İspanyolca dil en az 6 hafta (Granada, Malaga, Sevilla, Salamanca, Madrid ve Barcelona mevcuttur).
2. (Madrid ve Barcelona mevcuttur) Profesyonel Oryantasyon kursu.
3 : staj yerleştirme, (Madrid ve Barcelona mevcuttur) süren 3 ay.

Ayar Açıklama:

Program Değeri: SR ÖZEL – 6 hafta boyunca Paylaşılan Daire SR Odaya kalmak için toplam konaklama maliyetlerinin% 10 indirim alın. Kitap ve 45 gün öncesine tam ödeme yapmak. ERKEN REZERVASYON – Kitap ve 65 gün öncesine tam ödeme yapmak ve öğrenim maliyeti% 5 indirim alırsınız. BAHAR ÖZEL – Kitap ve Nisan sokmak Mart aylarında seyahat için 31 Oca önce ödeme ve öğrenim maliyeti% 5 indirim alın. YAZ ÖZEL – Kitap ve Eylül sokmak Haziran aylarında seyahat için 30 Nisan öncesinde ödeme ve öğrenim maliyeti% 5 indirim alın.

Program Maliyet:

Konular: Yönetim-Sağlık Hizmetleri ve Hastane İdare-Ağırlama-Turizm ve Spor, Mimarlık, Sanat Tarihi, Biyoloji Genel, İletişim Bilimleri ve Bozuklukları, İletişim Gazetecilik Kitle İletişim, Bilgisayar Bilimleri, Uluslararası Çalışmalar, Staj Programları, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Paris Uluslararası Film Okulu

Nerede: Fransa: Paris

Ne zaman: Akademik Yıl

Müfredat Highlights: Bizim program 3 yıl BFA ve 2 yıllık yüksek lisans derecelerini, yanı sıra 1 yıl Fast Track programı sunmaktadır. Öğrenciler film sektöründe geniş deneyime sahip deneyimli öğretmenler gözetiminde, kendi filmlerini yapmak. Bizim felsefemiz film yapımı öğrenmek için yaklaşımı “eller-” sınıfları ve pratik bir kombinasyonudur.

Genel: Haziran sonuna kadar Ekim ayının başından itibaren okul yılı tarihleri. Ekim sırasında Yürüyüşün sonuna kadar, öğrencilerin sınıfları ve Nisan başında, film yapım başlar. Okul 120 film, her yıl yaklaşık üretir.

Ayar Açıklama:

Program Değeri:

Program Maliyet:

Konular: Sanat ve Güzel Sanatlar, İletişim Gazetecilik Kitle İletişim, Film Radyo ve Televizyon Genel Çalışmaları, Medya Prodüksiyon, Fotoğrafçılık, Stüdyo Sanat

Melbourne Üniversitesi

Nerede: Avustralya: Melbourne

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Dönemi Güz

Müfredat Önemli: Melbourne Sizin dönem için güncel konularda, yeni öğrenme alanları keşfetmek devam etmek için büyük bir fırsat, ya da her ikisinin bir kombinasyonudur. Melbourne Üniversitesi size en çok istediğiniz konuları seçmek için izin seçenekleri geniş bir yelpazede sunuyor. Sayısız öğretti disiplinler ve mevcut konularda çeşitli vardır. Kayıtlı iken 3-4 konuların alacak, ve uzay sınırlı değildir. Seçtiğiniz tabi olursa olsun, oda olacağından emin olduğunu. Neredeyse tüm konu alanları lisans ve lisansüstü düzeyde hem de sunulmaktadır.

Genel: Melbourne Üniversitesi’nde incelenmesi büyük bir yaşam tarzı ile bir şehrin ortasında harika bir kampüste zengin akademik ve sosyal deneyimi ile öğrencilere sağlar. Melbourne, Victoria eyaletinin başkenti, Avustralya’nın en büyük ikinci şehridir. Bu kültürel çeşitlilik ve dost insanlar ve atmosfer ile karakterize, canlı. Üniversite Melbourne, kafeler, mağazalar ve muhteşem mimarisi ile yapraklı kampüs merkezine beş dakika uzaklıktadır. Harika toplu taşıma ile, her yerde şehir evinizde hissedeceksiniz.

Ayar Açıklama: Başka hiçbir şehir, tüm kampüs kısa bir yürüyüş mesafesinde, dünya standartlarında müzik, sık sık büyük spor olayları, bir çığır açan sanat sahnesini, en iyi kahve ve büyük bir kulüp sahne vardır. Diğer dünya şehirlerinin aksine, faaliyet hiçbiri çok uzakta ve her şeyi erişimi kolaydır. Diğer şehirler listesi maç olsa da, bunların hiçbiri Melbourne gibi, dost almak için kolay, temiz ve güvenli olacak.

Program Değeri:

Program Maliyet: Dönem 1 ve 2 2012 Lisans (bütün disiplinlerin) için öğrenim ücretleri: dönem başına maliyet (A $) 11.392 $ yılda maliyeti (A $) 22,784 $ Lisans Band 1 (Sanat, Yapılı Çevre, Ticaret, Eğitim, Hemşirelik): Maliyet Yılda dönem başına (A $) 12.896 $ maliyeti (A $) 25,738 $ Lisans Band 2 (Tarım, Davranış Bilimleri, Diş Hekimliği, Mühendislik, Sağlık Bilimleri, Hukuk, Tıp, Fizik, Fen, Veterinerlik): dönem başına maliyet (A $) Yılda 15.872 $ maliyeti (A $) 31.774 $

Konular: Hayvan Bilimleri, Sanat ve Güzel Sanatlar, İşletme-Ticaret ve Yönetim, İletişim Gazetecilik Kitle İletişim, Mühendislik Konu, Çevre Çalışmaları, Sağlık Bilimleri, Müzik, Siyaset Bilimi ve Siyaset, Psikoloji, Bilim-Diğer Sosyal Bilimler

Universitat Pompeu Fabra (ESCI) Barselona

Program Bilgileri

Escola Superior de Comerc Internacional (ESCI) uluslararası iş için eğitim uzmanı profesyonellerin amacı ile Universitat Pompeu Fabra parçası olarak 1993 yılında kuruldu.

Gereksinimler

gıda
En az 3.0 not ortalaması ve iş ve / veya pazarlama kökenli gençler ve yaşlılar uygulamak için elgible vardır. İspanyolca hiçbir ön çalışma İngilizce öğretilen dersleri almak gereklidir. İspanyolca / Katalanca yeterlilik yüksek düzeyde İspanyolca veya Katalanca öğretilen düzenli üniversite ders almaları gerekmektedir.

Sadece bir trimester için katılan öğrenciler vardır değil en az 90 gün olacak öğrenim dönemi olarak, bir İspanyol öğrenci vizesi başvurusu için gerekli. Birden fazla trimester (Çalışmanın fazla 90 gün) için katılan öğrenciler bir İspanyol öğrenci vizesi için başvurmalıdır

Akademik

ESCI ve Barcelona Universitat Pompeu Fabra Avrupa Kredi Transferi ve Biriktirme Sistemi (AKTS) kullanın. Aşağıdaki gibi AKTS kredisi SUNY kredileri dönüştürülür: bölmek ECTS kredisi yarısı ve yuvarlak fraksiyonları SUNY kredileri elde sonraki bütün kredi kadar.
SXSX
ESCI bir trimester sistemine takip ve öğrenciler 10 eşittir trimesterde başına 20 ECTS kredisi ortalama almak SUNY kredisi. Bu nedenle, esci (1 trimester) güz yarıyılında katılan öğrenciler sadece yaklaşık 10 SUNY kredi kazanmak istiyorum. Bahar dönemi için katılan öğrenciler 12-19 SUNY kredisi kazanç, 2. ve 3. trimesterde (Ocak-Haziran) hem esci eğitim beklenir.

ESCI, uluslararası bir iş okulu bu nedenle, uluslararası ekonomi, işletme, iletişim, pazarlama ve ilgili iş konularında odak teklif etti. Kursları buraya tıklayın değişim öğrencileri için esci bilgilerine bir bağlantı için ve açıklamaları için ‘İngilizce Akademik Teklif’ başlığı altında bakmak Her trimester mevcut derslerin.

Destek Hizmetleri

UAlbany önce programa katıldığı için dönem boyunca yurtdışında UAlbany kampüsünde yönünü genel çalışma ev sahipliği yapıyor. Bir kez Barcelona, ​​yerinde destek Uluslararası İlişkiler Ofisi personeli tarafından sağlanır. ESCI yanı sıra Barcelona girişte uluslararası öğrenciler için gerekli tanıtım oturumu (yönlendirme) sahiptir. değişimi ve uluslararası öğrencilere ziyaret Sayın Jordi Puig, Çalışmaları Başkanı tarafından sağlanan Akademik bilgilendirme ve asisstance. Uluslararası öğrenciler ana kütüphane erişimi için var Universitat Pompeu Fabra (Jaume I binası, 10 dakika ESCI binasından yürüyerek). alanındaki spor kulüpleri, seyahat acenteleri ve dil okullarında UPF öğrenciler için mevcuttur indirimler vardır.

Konut

İspanya
Öğrenciler konut ve yemek için kendi düzenlemelerini yapmak için sorumludur. Yardım için bir seçenek Öğrenciler Barcelona Konut Hizmet Barcelona kentinde konaklama bulma konusunda öğrencilere tavsiyelerde bulunmaktadır. Bu konut hizmeti vb daire, paylaşılan odalar, ev sahibi ailelerin, öğrenci yurtları, dahil olmak üzere farklı konut seçeneği sunuyor

Kuvvetle yardım isteniyorsa ilgilenen öğrenciler kalkış öncesinde de aşağıdaki ofisi ile irtibata geçmenizi tavsiye edilir:

Maliyetler

Burada maliyetlerin en son tahmini indirmek Lütfen: İspanya Barselona İş Borsası 2014-2015 Maliyet Tahmini . hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın Program Maliyetleri ve Mali Yardım .

Kaynaklar

Flamenko dansçıları ve bullfights, siestas ve sangria, güneş öptü, gülümseyen insanlarla dolu bir yavaş tempolu yer ülke olarak İspanya Birçok düşünmek. Tüm bu ve çok daha fazlası, fazla. İspanya 17 ayrı ilde vardır, ve onun insanlar 5 farklı dilleri konuşan. Eski ve yeni eşsiz bir karışımı olan bir ülkedir. Barcelona ve İspanya hakkında daha fazla bilgi için, aşağıdaki web sitesini ziyaret etmenizi öneririz: