Nerede: İspanya: Palma de Mallorca

Ne zaman: Güz Dönemi

Müfredat Önemli: Akdeniz kıyısında yaşarken turizm ve iş kelime odaklanarak İspanyolca öğrenin; Tüm seviyeler sundu; [İngilizce] çalışma iş, turizm, otelcilik, toplantı ve etkinlik İspanyol ve diğer uluslararası öğrencilerle rekreasyon yönetimi; bir şirket ya da otelde kredi staj yaparken küresel bir bakış açısıyla bir profesyonel iş atmosferini yaşamak; Doğal ve kültürel siteleri, kitle turizmi ve aşırı gelişim alanlarını, kırsal eko-turizm siteleri ve otelleri keşfetmek

Genel Bakış: Öğrenciler başlamak ya da daha fazla turizm ve iş kelime odaklanarak onların İspanyolca dil becerilerini geliştirmek. Program, öğrencilerin turizm ve otelcilik sektöründe gelecekteki liderlik için yönetim becerilerini geliştirmek amacı ile, global bir bakış açısı ile, doğrudan kayıt ortamında İspanyol öğrencilerle birlikte iş ve turizm çalışma için bir fırsat sağlar. CIEE içerik kursları öğrencileri turizm ve otelcilik sektörünü keşfetmek bir laboratuvar olarak Balear Adaları kullanmaktadır. Öğrenciler staj katılmak ve yabancı bir ortamda profesyonel bir turizm iş atmosfere maruz fırsatı sunulmaktadır.

Ayar Açıklama: Palma, Balear Adaları siyasi ve ekonomik merkezi, Avrupa’nın en önemli turistik yer. Balear Adaları turizm olgusunun yoğunluğunu anlamak için, bir yerel gayri safi milli hasılanın yüzde 81’i turizme bağlı olduğunu 5,014 kilometrekarelik bir bölgede yılda 11 milyondan fazla turist etkisi, ve gerçeği düşünmek gerekir . Palma ve Balear Adaları, farklı yerlerden ve tipolojilerin gelen turistler ve göçmen işçilerin bir kavşak bölge haline gelmiştir. Mallorca lüks turizm, kongre ve toplantılar, kültürel mirası, eko-turizm, spor turizmi teşvik ederek hazinelerini korumak için yeni yollar arıyor.

Program Değeri: sömestr: 16-17 yarıyıl / 24-25,5 çeyrek saat akademik yıl: 34-35 yarıyıl / 51-52,5 çeyrek saat

Program Maliyet: CIEE Program ücreti, harç, barınma, yönlendirme, tam zamanlı bir program liderlik ve destek, kültürel etkinlikler, yerel geziler, alan gezileri, ayrılış öncesi reklam, vize ücretleri ve isteğe bağlı yerinde havalimanı karşılamak içerir ve selamlıyorum sigorta ve diğer seyahat faydalar sağlayan bir CIEE iNext seyahat kartı. * Taşımayla yerleştirilen öğrenciler haftanın en hafta sonları kahvaltı ve akşam yemeği alacaksınız.

Konular: İşletme-Ticaret ve Yönetim, Ekonomi, Çevre Çalışmaları, Staj Programları, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler, İspanyol Dili ve Edebiyatı Araştırmaları, Turizm ve Otelcilik

Rutgers Üniversitesi

Nerede: Meksika: Merida

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Dönemi Güz

Müfredat Önemli: “Coordinación Genel de Relaciones Interinstitucionales tarafından kurulan kültürel programlara katılmak • UADY hizmet öğrenim programı ile öğrenme uluslararası hizmet kredileri kazanın • • Doğrudan eski derslere kayıt, büyük ve Güney Meksika’da en prestijli üniversitelerinden biri ”

Genel: Universidad Autonoma de Yucatan (UADY), ülkenin en iyi 10 devlet üniversiteleri arasında yer almaktadır. Tüm Merida kenti üzerinde kampüsleri vardır. İş ve Tıp okulları UADY iki en rekabetçi programlardır. Ve Antropoloji Okulu Tarihi, Edebiyat, Antropoloji, Arkeoloji, İletişim ve Turizm dersleri vardır.

Ayar Açıklama: Yucatan yarımadasında bulunan Merida sakin, sömürge şehir, Maya, İspanyol ve günümüz Meksikalı kültürler-bahsetmiyorum renkli kuşlar, kurnaz kertenkeleleri ve bejewelled böcekleri harika bir karışımıdır. Merida zarif mimarisi, açık hava pazarları, müzeler, çeşitli ve lezzetli yöresel mutfağı ile yerel çekicilik bol vardır. Cosmopolitan ve renkli folklor, Maya arkeolojik ve yaşam pueblos yanı sıra çeşitli ekolojik zenginlikleri ile, dost, Yucatan yirmi yıldır olaysız unutulmaz yurtdışında çalışma deneyimleri sağlamıştır. Aslında, Yucatan dünyanın en barışçıl, şiddetsiz alanlarından biri olarak kabul edilir.

Program Değeri: 12-15 kredi

Program Maliyet:

Konular: Muhasebe, Antropoloji, Mimarlık, İşletme-Ticaret ve Yönetim, Ekonomi, Eğitim, Matematik, öncesi-Hukuk ve Hukuk, Ön-Med, Psikoloji, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Yurtdışı Merkez Koleji

Nerede: Meksika: Merida

Ne zaman: Dönem, Bahar Güz Dönemi

Müfredat Özeti: – Güz Akademik Program
Küresel Sağlık Çalışmaları –
Küresel Sağlık programında Çalışmaları kendi farklı bir sağlık sistemi, öğrencilerin ortaya çıkarır ve sağlık bir gelecekteki kariyer için İspanyolca dil hazırlık sağlar. Kolej İspanyolca İki dönemdir gereklidir. Tipik bir ders yükü 13-16 kredi saattir. Akademik program dört zorunlu alanlar ayrılmıştır:
• Kültür Kursu
• İspanyolca dil kursu
• Central College Yurtdışı kurslar
• Staj veya hizmet-öğrenme yerleştirme Bahar Akademik Program – Dil ve Kültür – Dil ve Kültür programının kalbi sürükleyici bir deneyim sınıf ve dramatik sizin özel olmasa bile, sizin İspanyolca artıracaktır topluluk. Dersler İngilizce ve İspanyolca hem de o¬ffered edilir. Tipik bir ders yükü 12-17 kredi saattir. Akademik program, beş bölüme ayrılmıştır: • Kültür Dersi tüm öğrencilerin zorunlu İspanyolca dil kursları, gerekli en az biri • Central College Yurtdışı yerel ve konuk öğretim üyeleri tarafından öğretilen seçmeli • gelişmiş dil becerilerini göstermek öğrenciler için • Ortaklık üniversite seçmeli • tüm dil düzeyleri için kullanılabilir Stajyerlik ve hizmet-öğrenme

Genel Bakış: Merida, yaklaşık bir milyon kişilik bir şehir, yeni hem de eski bir şehir. Kentin kuzey kesiminde modern kent alanlar Elote çağrısını (mısır koçanı üzerine) bayan ve atlı arabaları laklak duyabiliyorum tarihi şehir ve kalabalık pazarlarda aksine durmak. Küresel Sağlık Dili ve Kültürü (bahar dönemi), ve Çalışmaları (Güz) – Merida, Central College Yurtdışı iki program sunmaktadır. Dil ve Kültür programının kalp sınıf ve dramatik sizin özel olmasa bile, sizin İspanyolca artıracak toplumda sürükleyici bir deneyim. Çalışmalar Global Sağlık programı kendi farklı bir sağlık sistemi, öğrencilerin ortaya çıkarır ve sağlık bir gelecekteki kariyer için İspanyolca dil hazırlık sağlar.

Ayar Açıklama: Merida, çünkü beyaz kireçtaşı ve beyaz boya büyük kullanımı “Beyaz Şehir” olarak bilinir. Bu geleneksel kent Colonial Meksika ihtişam çok gösteriyor. Bu kentin sırf yaşı ona bir eski dünya lezzet verir, ancak bu yapıların çok son inşa edilmiş olması size zaman geri hızlandırdılar hissettiren koruma düzeyini sağladı. Bu Merida hala zaman tüneli var olduğunu söylemek hiçbir şekilde; mimariye moda her şeyi sergilenen eski ve yeni vardır.
Devlet ve bölgesel başkenti olarak, Merida birden müzeler, sanat galerileri, restoranlar, sinemalar ve dükkanlar içeren, bir kültür merkezidir. Görsel sanat yaptığı gibi müzik ve dans, her gece ve hafta sonu öğrencilere ücretsiz kültürel faaliyetler sunan, gün-gün hayatında önemli bir rol oynar. Ünlü cadde, Paseo de Montejo, orijinal heykeller ile kaplı olduğu. Her yıl, Merida MACAY Müzesi Meksika’dan işleri ve bir diğer seçilen ülkeyi içeren, yeni bir heykel kurulumu bağlar. 2007 yılında, Paseo de Montejo üzerinde heykeller Meksika ve Japonya’dan sanatçıların eserlerini özellikli.
Onun huzur ve temizlik, Merida diğer Meksika ülkelerinden gelen aileler için popüler bir yer haline gelmiştir çünkü. Suç Merida tolere edilmez, ve Meksika. Kişi başına en düşük suç oranına sahip kentin özelliğini taşıyor
Yucatan Yarımadası’nın kuzey bölümünü işgal Yucatan eyaletinde, Kuzeybatı kesiminde yer almaktadır Merida. Otelin merkezi konumu Yucatan en değerli antik Maya harabelerini ve berrak su cenotes bazı geziler için idealdir.

Program Değeri: Neler dahil:
Öğrenim
• Yerel Yucatecan aile ile Garantili Yurtdışı Merkez College konut konut veya aile yanı. Her iki seçenek tüm yemekler (Pazartesi-Cuma ve brunch Cumartesi günü) dahil
• Merkez College Yurtdışı ikamet Bilgisayar / internet erişimi
• Hafta-uzun yönelim
gibi Chiapas eyaletinde bir beş günlük gezi olarak • Geziler ve kültürel etkinlikler
• Staj ve Hizmet-öğrenme fırsatları (isteğe bağlı)
24 saat hizmet veren personeli ve alımı •
• Yerinde ikamet müdürü ve destek hizmetleri
• Yurtdışı Kişisel Central College ayrılış öncesi destek için Danışmanı
• Opsiyonel online ön-kalkış ve yeniden giriş kursu
• Central College Yurtdışı Öğrenci Hayatta Kalma Kılavuzu ve Veli el kitabı
ruh sağlığı kapsamı, acil tahliye ve daha fazlası dahil olmak • Ek seyahat sigortası,
INEXT tarafından sağlanan • Uluslararası öğrenci kimlik kartı
Merkez Koleji, tam Yüksek Öğrenim Komisyonu tarafından akredite ABD kurumdan • Transkript

Program Maliyet:

Konular: Muhasebe, Antropoloji, Arkeoloji, Mimarlık, İşletme-Ticaret ve Yönetim, İletişim Gazetecilik Kitle Medya, Kültür ve Bölgesel Çalışmalar, Ekonomi, Eğitim, Çevre Çalışmaları, Grafik Tasarım, Tarih, Bilgi Sistemleri, İç Tasarım, Kinesiyoloji ve Egzersiz Bilimi, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler, Psikoloji, Din Çalışmaları, diğer Fen-, Sosyoloji, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Tecnologico de Monterrey

Nerede: Meksika

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Dönemi, Yaz Dönemi

Müfredat Önemli: Tecnologico de Monterrey-Kampüs Monterrey önemli bir uluslararası konumu ile Latin Amerika’daki en iyi üniversitelerden biri olarak bugün kabul edilmektedir. 17.000’den fazla öğrenci ile, tüm Meksika yerinden öğrenciler ve dünyanın diğer bölgelerinde etkileşim için büyük bir fırsat sunuyor.

Genel Bakış: Bizim uluslararası öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmış geniş bir kurs çeşittir. Akademik bölümü de şirket ziyaretleri ve kültürel / turistik gezileri ile tamamlanmaktadır. Bunlar Tecnologico de Monterrey, Kampüs Monterrey tarafından sunulan Programların bazıları şunlardır: İspanyol İkinci Dil, Meksika Kültürü, Meksika İş olarak, Düzenli Dersler, İş, İnsan Kaynakları, İktisat (İngilizce veya İspanyolca talimat) Diğer Bölümleri, Uluslararası İşletme gelen & Uluslararası İlişkiler, Bilgisayar Bilimleri, Matematik, Edebiyat, Hukuk, Fizik, Mühendislik, Sertifika Programları, Staj ve Araştırma Programı (İş, Engeineering ve High Tech, Sosyal -Bilim ve Beşeri), Gönüllü Sosyal Çalışma ve Yaz Programları.

Ayar Açıklama: Uluslararası “dağların kenti” olarak bilinen, Monterrey Fortune dergisine göre, Latin Amerika’da şehir iş yapmak için en iyi yerdir. Aynı zamanda Meksika’da en güvenli şehirlerinden biridir ve güney ABD sınırının sadece 175 km mesafededir.

Program Değeri: Program dikkatle uluslararası öğrenciler için unutulmaz bir deneyim sağlamak için tasarlanmıştır. Aynı zamanda tam bir oryantasyon oturumu, konut seçenekleri, göçmenlik işlemlerini, sigorta sorunları, vb Öğrenciler ayrıca İspanyolca veya İngilizce dilinde ders almak mümkün sağlar.

Program Maliyet:

Konular: Muhasebe, Mimarlık, Biyomedikal Bilimler, İşletme-Ticaret ve Yönetim, İletişim Gazetecilik Kitle İletişim, Bilgisayar Bilimleri, Kültür ve Bölgesel Çalışmalar, İktisat, Mühendislik Konu, Film Radyo ve Televizyon, Finans, Gıda Bilimi ve Beslenme, Dış olmayan İngiliz Dilleri ve Edebiyatı, Grafik Tasarım, İnsan Kaynakları Yönetimi, Beşeri Konu, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Çalışmalar, Staj Programları, Hukuki Araştırmalar, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler, Medya Prodüksiyon, Hemşirelik, Siyaset Bilimi ve Siyaset, Kamu Yönetimi-Kamu Politikası ve Hükümet, Sosyal Çalışma, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları, Teknoloji

Miami Üniversitesi

Nerede: Meksika: Puebla

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Dönemi Güz

Müfredat Önemli: Birçok ders İspanyolca öğretilir. İngilizce yanı sıra İspanyolca dil kursları öğretilir iş, ekonomi, uluslararası ilişkiler ve makine mühendisliği bazı dersler vardır.

Genel: Universidad de las Americas ana kampüsü Puebla ve Cholula, yaklaşık bir saat ve Mexico City bir buçuk arasında yer alan bir güzel kendine yeten ayardır. UDLA bir Meksika’da en prestijli özel üniversiteler ve uluslararası düzeyde tanınmasını sahiptir. Yaklaşık 8.500 öğrenci bir kayıt ile UDLA, Puebla kendi öğrenci vücudun optimum büyüklüğü ve çeşitliliği için çaba göstermektedir. Latin Amerika’da bir derinlemesine bir çalışma ile ilgilenen öğrenciler ve onların İspanyolca dil becerilerini arttırıcı bir yarıyıl veya tam yıl değişim programı için katılabilir.

Ayar Açıklama: Meksika kuzeyden güneye ve Orta Amerika’ya ABD sınırları. Onun coğrafya ve iklim Maya uygarlıkları geçmiş yüzyıllarda gelişti tropikal yağmur ormanları kuzey kuru ovaları ve Copper Canyon gelen müthiş değişir. ülkenin başkenti dünyanın en ağır nüfuslu şehirlerinden biridir ve öğrencilere Amerika’daki en iyi müzelerinden bazı geçmişe modern Meksika toplumu ve onun bağlantıları deneyimleme fırsatı sunuyor. Puebla Amerika’daki en tarihi şehirlerinden birinde yer almaktadır. Katılımcılar ev sahibi aileler ile yaşayabilir ya da UDLAP yerleşim kolejler içinde kampüste yerleştirilir.

Program Değeri:

Program Maliyet:

Konular: Sanat ve Güzel Sanatlar, İşletme-Ticaret ve Yönetim, Mühendislik Konu, Beşeri Konu, Fen-Diğer Sosyal Bilimler

Yurtdışı Projeler ile Meksika

Nerede: Meksika: Guadalajara

: Ne zaman Akademik Yılı, Rolling Başlıyor Dönemi, MayMester Ara Dönem, Spring Break, Bahar Dönemi, Yaz, Kış Dönemi, Yıl Yuvarlak Güz

Müfredat Önemli: 1992 yılında kurulan, Yurtdışı Projeler dünyanın önde gelen kısa vadeli uluslararası gönüllü bir organizasyondur. Biz benzersiz destek sunmak için her hedef ve uzman yerel personel ofisleri ile, dünya genelinde 30 gelişmekte olan ülkelerde gönüllü projeleri, staj ve dil kursları sağlamaktadır. Başlatmak ve bir yıl iki hafta kalmak için yılın her günü seçin. Programlar yaşları 16 + içindir.

Genel Bakış: Projeler Yurtdışı Guadalajara, Meksika’da ikinci büyük kenti merkezli Meksika’da birçok proje vardır. Gönüllü seçenekleri çocuklarla çalışan Bakım projeleri, Öğretim pozisyonları, Spor koçluk projeleri, eşsiz Sanat ve El Sanatları topluluk projesi ve bizim Deniz Kaplumbağası ve Kıyı Ekolojisi Koruma projesi bulunmaktadır. Biz de Tıp & Sağlık, Gazetecilik, Uluslararası Kalkınma, İşletme staj sunuyoruz, ve Veterinerlik & Hayvan Bakımı, uluslararası iş deneyimi kazanmak isteyenler için. Eğer dil becerilerini geliştirmek istiyorsanız yurtdışı biz ayrıca sizin yetenek düzeyine uygun bire-bir İspanyolca dersleri sunuyoruz. Bu tam zamanlı ders olarak ya da bir gönüllü proje veya staj yanında alınabilir. Ayrıca, 16 ve 19 yaşları arasında lise öğrencileri bizim iki haftalık yaz indirimdeki yer almak için eşsiz bir fırsat var. Bu grup gezileri lise öğrencileri için sadece ve tüm bir hafta sonu gezi içerir. Meksika’da Gezileri İspanyol ve Kaplumbağa Koruma seçeneği yanı sıra İnşaat & İspanyol projesi bulunmaktadır. Profesyonel bir ortamda gönüllü azından kendi özel alanında lisans derecesini tamamlamış gönüllüler için bir seçenek de vardır. Projeler Yurtdışı Meksika Guadalajara veteriner kliniklerinde çalışan Vets bu sunuyor. Bizim web sitesine bakın veya Meksika’da bizim çeşitli programlar hakkında daha detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

Ayar Açıklama: Guadalajara severek kentlerin en Meksika olarak bilinir. Tekila, sombreros, mariachi müzik ve rodeo biniciler her Guadalajara kökenli. Zaman kapalı doldurmak için buraya faaliyetleri bol vardır. Tortas ahogadas bir yemek ardından bir futbol fiesta Katılan – domuz rulo biber sos boğuldu – deneyimli olması bir şeydir. Yerel festivalin yıldızı bir grup gönüllü ile küçük bir kasaba ziyaret haline: Meksika’da, her şey mümkündür! Meksika herkes ülkeyi çapraz güvenilir otobüs servisleri üzerinden, yurtdışında tüm erişilebilir gönüllülük için her şeyi biraz sunuyor. Neredeyse her küçük kasabada ucuz, temiz, mütevazı otel vardır.

Program Değeri:

Program Maliyet:

Konular: Hayvan Bilimleri, Sanat ve Güzel Sanatlar, İşletme-Ticaret ve Yönetim, İletişim Gazetecilik Kitle İletişim, Conservation Biology, Eğitim, Film Radyo ve Televizyon Yabancı İngilizce olmayan Dilleri ve Edebiyatı, Sağlık Bilimleri, Deniz Bilimleri, Hemşirelik, Ön -MED, Sosyal Çalışma, İspanyol Dili ve Edebiyatı Araştırmaları, Zooloji ve Yaban Hayatı Bilimleri

ESCP Avrupa / Web2Present

Nerede: İngiltere: Londra; Fransa: Paris; Meksika: Nuevo Laredo; İspanya: Madrid; Tayland: Bangkok

Ne zaman: Akademik Yıl

Müfredat Önemli: Bu sektörler, kuruluşlar ve pozisyonların geniş bir yelpazede uluslararası bir yönetim kariyer için iş ve sağlam bir temele dünyasına mükemmel bir bağlantı sağlayan bir hayat değiştiren bir programdır. ESCP Avrupa tarafından kolaylaştırdı üst şirkette staj yapmak ve uluslararası ağ geniş bir yelpazede meşgul iş dünyası hakkında daha fazla bilgi edinmek için fırsatı kaçırmayın.

Genel: MEB Mekanlar beş ESCP Avrupa kampüsleri (Paris, Londra, Berlin, Madrid ve Torino) ve Hindistan (MDI Gurgaon), Meksika (Tec de Monterrey), Rusya (SEÇ Moskova) ve Tayland dört ortak okulları (AIT Bangkok dahil ). Öğrenciler beş ESCP Avrupa kampüslerinden birinde en az bir dönem öğrenim için gerekli, ve aslında seçilen yolda bağlı bir çift diploma için uygundur vardır. ESCP Avrupa hayır ve Uluslararası Deneyim Küresel üst 3 sırada yer almaktadır. Kariyer ilerlemesi ve Yönetimi bizim Master 5 Financial Times tarafından dünya çapında 2. konuma sahiptir. (EQUIS, AMBA, AACSB) akredite Üç taç, ESCP Avrupa onlara genel yönetim ve özel programlar geniş bir yelpazede sunan, 4.000 öğrenci ve 90 farklı ulusların her yıl 5.000 yöneticileri ağırlıyor

Ayar Açıklama: MEB Mekanlar (AIT beş ESCP Avrupa kampüsleri (Paris, Londra, Berlin, Madrid ve Torino) ve Hindistan (MDI Gurgaon), Meksika (Tec de Monterrey), Rusya (SEÇ Moskova) ve Tayland dört ortak okulları dahil Bangkok). Öğrenciler beş ESCP Avrupa kampüslerinden birinde en az bir dönem öğrenim için gerekli, ve aslında seçilen yolda bağlı bir çift diploma için uygundur vardır.

Program Değeri: ESCP Avrupa hayır ve Uluslararası Deneyim Küresel üst 3 sırada yer almaktadır. Kariyer ilerlemesi ve Yönetimi bizim Master 5 Financial Times tarafından dünya çapında 2. konuma sahiptir. (EQUIS, AMBA, AACSB) akredite Üç taç, ESCP Avrupa onlara genel yönetim ve özel programlar geniş bir yelpazede sunan, 4.000 öğrenci ve 90 farklı ulusların her yıl 5.000 yöneticileri ağırlıyor

Program Maliyet: TBC

Konular: İşletme-Ticaret ve Yönetim

Bentley College Yurtdışı İş Programları

Nerede: İspanya: Madrid

Ne zaman: Dönem, Bahar Güz Dönemi

Müfredat Önemli: Uluslararası Çalışmalar Koleji ile çalışma, Bentley Koleji öğrencilere İspanyol akranları ile birlikte iş ve liberal sanatları incelemek için eşsiz bir fırsat sunabilmektedir.

Genel Bakış:

Ayar Açıklama:

Program Değeri:

Program Maliyet:

Konular: Sanat Tarihi, İşletme-Ticaret ve Yönetim, Karşılaştırmalı Edebiyat, Ekonomi, Finans, Tarih, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler, Matematik, Siyaset Bilimi ve Siyaset, Sosyal Bilimler, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Yurtdışında Akademik Yıl

Nerede: İspanya: Madrid

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Dönemi Güz

Müfredat Önemli: AYA Universidad Complutense de Madrid Visitantes alumnos gibi, liberal sanat, güzel sanatlar ve Universidad Carlos III Curso de estudios Hispanicos sosyal bilimler derslerinde doğrudan kayıt sağlar ve.

Genel: İspanya

Ayar Açıklama:

Program Değeri:

Program Maliyet:

Konular: Antropoloji, Arkeoloji, Sanat Tarihi, İşletme-Ticaret ve Yönetim, İletişim Gazetecilik Kitle İletişim, İktisat, İngiliz Edebiyatı, Maliye, Coğrafya, Tarih, Edebiyat Konu, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Çalışmalar, Liberal Sanatlar-Diğer Hususlar Sanat ve Bilimler, Dilbilim , Matematik, Müzik, Felsefe, Siyaset Bilimi ve Siyaset, Dini Araştırmalar, Sosyal Bilimler, Sosyoloji, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Uluslararası Çalışmalar Koleji

Nerede: İspanya: Madrid

Ne zaman: Akademik Yılı, Güz, Rolling başlatır, Bahar Dönemi, Yaz, Yıl Yuvarlak Güz

Müfredat Önemli: Biz İş, İletişim, Fen ve Edebiyat bir dönem, yıl, ya da tam zamanlı çalışmaları için uluslararası öğrencileri kabul edilir.

Genel: BDT deneyim yaklaşık 30 yıllık bir liberal sanat Amerikan Koleji olduğunu. Akademik Mükemmellik: University of California: Berkeley, Los Angeles, Santa Barbara (CA) Boston College (MA), Boston Üniversitesi (MA), Columbia Üniversitesi (NY Öğrencilerimiz gibi, üst düzey ABD’li Üniversiteler bazı etmek ve lisansüstü transferi ), Duke (NC), Endicott Koleji (MA), Georgetown Üniversitesi (DC), Miami Üniversitesi (FL), New York Üniversitesi (NY), Güney Kaliforniya’da (CA) ve diğerleri Üniversitesi. Akreditasyon: BDT Eğitim İspanyol Bakanlığı tarafından tanınır. 1995 yılında, BDT ve Endicott Koleji Endicott Koleji akademik programlar okuyan öğrenciler Endicott Koleji kredi almak sayede bir üyelik anlaşması. Endicott Koleji Okulları ve Kolejleri New England Association (NEASC) tarafından akredite edilmiştir. Başarıyla CIS programını tamamlayan öğrenciler Endicott Koleji resmi transkript alırsınız. Dil: Öğretim ana dili İspanyolca öğretilen seçilen dersler ile İngilizce’dir. Ortalama Sınıf Büyüklüğü: 15 Öğrenci-Öğretim oranı: 7: 1 Fakülte: 100% iki dilli İngilizce-İspanyolca Kayıt: 250-300, İspanya (% 50), Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa, Latin Amerika, Orta Doğu Başvuru Tarihleri ​​geri kalanından Yaz için ve 2009 Güz: Erken Başvuru Tarihini: 2 Şubat 2009 Standart Başvuru Tarihi: 27 Nisan 2009 Geç başvuru tarihi: BDT müsaitlik durumuna geç son başvuru tarihi konu ayarlayabilirsiniz. Kabul şartları: • Lise transkript • TOEFL (olmayan anadili İngilizce için) 550 veya eşdeğeri Koleji kredi puanı: BDT olacak ödül Koleji kredi seçeneğini IB, AP ve A-level sınavları Topluma Hizmet için: Öğrenciler tarafından sunulan akredite toplum hizmeti programına katılabilirsiniz Çocuk Burs ve Mali Yardım için Crusade denilen BDT-run sadaka: Uluslararası Araştırmalar Vakfı liyakate dayalı burs sunuyor; başvuranları isteyen tüm yeni derece olarak kabul edilir. Her dönem, BDT iş-çalışma pozisyonları bir dizi sunuyor. BDT eğitim ve Endicott College kayıtlı ABD öğrencileri FAFSA yoluyla federal mali yardım için başvurabilirler. Buna ek olarak, onlar Stafford Kredi Programı veya benzeri kredi programları aracılığıyla çalışmalarını finanse edebilir. Ders Dışı Etkinlikler: BDT profesörler tarafından yönlendirilen spor aktiviteleri bir çeşitli • Çeşitli İspanyol hedeflere Çeşitli gezi programı, • • Müzeler, Sanat Galerileri, Tiyatro, vb Konut rehberli ziyaretler: BDT konut düzenlemeleri üç çeşit sunuyor, internet bağlantıları ile tüm 20 dakika İspanyol aileler • Üniversite binaları • Ayrıca özel paylaşılan dairelerde Koleji • Ana kalmak için gidip içinde ve seçilen düzenlemeler yarım pansiyon, tam pansiyon ve çamaşırhane hizmetleri seçeneği sunuyoruz.

Ayar Açıklama: Yer: BDT Kampüs Madrid’in kalbinde, merkezi Salamanca semtinde yer almaktadır. Üniversite son derece iyi toplu taşıma ile bağlanır. Konut: BDT internet bağlantıları ve 20 dakika içinde konut düzenlemeleri üç tip, tüm sunan İspanyol aileler College • Ana kalmak için gidip • Üniversite residencies Ayrıca, seçilen düzenlemeler yarım pansiyon, tam pansiyon ve seçeneği sunan Özel paylaşılan daireler • çamaşırhane hizmetleri.

Program Değeri: Öğrenciler ölçüde gelecekteki istihdam olanaklarını artırmak, uluslararası şirketlerin değerli gerçek hayat staj deneyimleri ile CIS bırakın. Ayrıca, öğrenciler yaşam ve diğer kültürler ve toplumlar gelen öğrencilerle birlikte çalışarak daha büyük bir “küresel” anlayış kazanmak.

Program Maliyet:

Konular: Muhasebe, Yönetim-Ağırlama-Turizm ve Spor, Sanat ve Güzel Sanatlar, Sanat Tarihi, İşletme-Ticaret ve Yönetim, İletişim Gazetecilik Kitle Medya, Ceza Adalet, Kültür ve Bölgesel Çalışmalar, Ekonomi, Eğitim, İngilizce İkinci Dil olarak, Maliye, Tarih, İnsan Kaynakları Yönetimi, Beşeri Konu, Disiplinlerarası, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Çalışmalar, Staj Programları, Liberal Sanatlar-Diğer Hususlar Sanat ve Bilimler, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler, Felsefe, Siyaset Bilimi ve Siyaset, Ön-Hukuk ve Hukuk, Psikoloji, Sosyal Bilimler, İspanyol Dili ve Edebiyatı Araştırmaları, Tiyatro-Drama-Sahne Sanatları ve Dans