Middlebury Koleji

Nerede: İspanya: Madrid

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Dönemi Güz

Müfredat Highlights: Madrid Sede Prim program öğrencilere entelektüel ve kültürel olanaklardan bir zenginlik sağlar ve kullanışlı ülkenin çeşitli bölgelerine seyahat yapma, merkezi bir konuma sahiptir. Stajlar mevcuttur.

Genel Bakış: İspanya’da CVStarr-Middlebury Koleji Okul Middlebury Koleji İspanyolca Okulu öğrencileri devam ve yüksek lisans bitiremeden bir Yüksek Lisans Programı olarak 1951 yılında kurulmuştur. Middlebury Koleji lisans öğrencileri yurt dışına ilgi göstermeye başladı gibi, programın kendi ihtiyaçlarını karşılamak için genişletildi. Córdoba, Getafe, Logroño, Madrid ve Segovia: Bugün İspanya’da Okulu beş İspanyol şehirlerde değerli akademik deneyimler sunuyor.

Ayar Açıklama: Program konut ile yardımcı olur. Aile yanı konaklama, daire ve yurtlar mevcuttur.

Program Değeri:

Program Maliyet:

Konular: Kültürel ve Bölgesel Çalışmalar, yabancı İngilizce olmayan Dilleri ve Edebiyatı, Tarih, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Yurtdışında İspanyolca, Inc.

Nerede: İspanya: Madrid

Ne zaman: Rolling başlatır

Müfredat Önemli: Latin Amerika ve İspanya genelinde en iyi dil okullarından bazıları ile İspanyolca dil daldırma programları sunuyoruz.

Genel: İspanyol

Ayar Açıklama: daha popüler yerlerinden biri İspanya’da İspanyolca öğrenmek için. İspanya şehirlerin her zaman çok kısa bir süre içinde İspanyolca öğrenmek yardımcı olmak için tasarlanmış İspanyolca dil programları geniş bir yelpazede mükemmel İspanyolca dil okulları, tüm sunuyoruz.

Program Değeri: İspanya’da İspanyolca dil okulları her yıl boyunca tarihleri ​​başlangıç ​​sunuyoruz. Gibi istediğiniz gibi zaman İspanyolca öğrenmek için süreci başlatabilirsiniz. Dil okullarında İspanyolca dersleri 1-2 hafta gibi kısa olabilir ve ay (veya daha uzun) bir süre kadar sürebilir.

Program Maliyet:

Konular: İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Moda İletişim

Nerede: İspanya: Madrid

Ne zaman: Akademik Yıl

Müfredat Önemli: İngilizce öğretti MODA İLETİŞİM ders, öğrencilere moda ve iletişim alanlarında geniş deneyimi sunan, bir akademik yıl için çalışır.

Genel Bakış: Bu ders, moda, stil ve iletişim dünyasında eğitimlerini başlamak isteyen bireyler için tasarlanmıştır. Bu derste sunulan konular, profesyonel kültür, moda ve iletişim her şeyi kuşatan vizyon öğrenci sağlayarak, tüm teorik ve pratik yönlerini kapsamaktadır. Ayrıca, Bu dersi başarıyla tamamlayan öğrenciler, çalışmanın (moda ve stil, yaratıcı moda yönetimi, reklam veya pazarlama ve kurumsal iletişim) kendi seçtikleri alanda uzmanlaşmış, bir iki ay köprü ders kayıt için tercih edebilirsiniz, onlara doğrudan erişim verir Bizim 3 yıl derece bazı ikinci yıl. Temmuz ve Eylül aylarında verilen bu ders, becerilerin kazanılması ve tasarım veya öğrenci tarafından seçilen iletişim belirli bir alanda göreceli araçları ele yanı sıra projelerde şirketler ile işbirliği üzerinde duruluyor.

Ayar Açıklama:

Program Değeri:

Program Maliyet:

Konular: Tasarım

Stetson Üniversitesi

Nerede: İspanya: Madrid

Ne zaman: Dönem, Bahar Güz Dönemi

Müfredat Önemli: Öğrenci İspanyolca dil dersleri alırlar. Güçlü İspanyolca dil becerileri olanlar doğrudan İspanyolca akranları ile üniversite kurslarına kayıt olabilirler.

Genel Bakış: Tüm dersler Universidad Carlos III de yer alacak. Öğrenciler İspanyol öğrenciler için mevcut geniş bir müfredat seçim olabilir, dil seviyesi izin, İspanyol eğitim ve.

Ayar Açıklama: Madrid, Avrupa’nın en büyük başkentlerinden biridir. Müzeler ve tarihi yerleri ile Paketli, bu öğrencilere yurt dışında zengin bir çalışma deneyimi garanti eder.

Program Değeri: Kapsamlı ücreti gidiş-dönüş seyahat, öğrenim, oda, ütü, ücretler, uluslararası sağlık sigortası, çeşitli geziler, ve ülke yönünü içerir.

Program Maliyet:

Konular: İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Marist-Madrid Hispanik Çalışmaları Programı

Nerede: İspanya: Madrid

Ne zaman: Akademik Yılı, Dönemi, Spring Break Güz

Müfredat Önemli: İspanyol Etütleri ders tarih, sanat, dil eğitimi, ekonomi, film, gazetecilik, sosyoloji ve edebiyat olmak üzere disiplinlerin bir genişlik kapsamaktadır. Kurs üniversitede kendisi doğrudan Kayıt seçeneğini derslere erişim ile tamamlanmaktadır. Öğrenciler ayrıca gerekli dil beceri göstermek durumunda staj veya alan çalışması sürdürmeye seçeneğiniz vardır. İlgilenen öğrencilerin staj dersi kayıt en kısa sürede program koordinatörü uyarmalıdır.

Genel: Amerikan üniversitelerinden yaklaşık 200 öğrenci İspanyolca dil, kültür ve Curso de Estudios Hispánicos (CEH) aracılığıyla sunulan beşeri derslerin bir dizi çalışma Universidad Carlos III de Madrid (UC3M) gelmek her dönem – Ziyaret için özel olarak tasarlanmış bir program öğrenciler. UC3M uluslararası ortakları onlarca, uluslararası ve yurt farklı disiplinlerde eğitim mükemmellik için kabul edilir.

Ayar Açıklama: Madrid incelenmesi, kültürel atletik ve eğlence etkinlikleri geniş bir yelpazesi sunmaktadır. Madrid zengin, tarihi, sanatsal ve kültürel mirasa sahiptir; mükemmel sanat müzeleri, böyle Alcala de Henares, Aranjuez ve El Escorial gibi tarihi belediyeler ev ve Segovia ve Toledo anıtsal şehirler yakındır. Madrid aynı zamanda uluslararası bir havaalanı ve gelişmiş bir toplu taşıma sistemine sahiptir. Ev kalır hepsi merkezi bir konumda bulunan ve onaylanan ve personel ve öğrenci değerlendirmeleri tarafından incelenmesi edilir.

Program Değeri: Bir ev-konaklama öğrencilere topluluğa katılmak için en iyi fırsat ve insanlara, etkinliklere erişim sağlar ve deneyimler normal yerel öğrenciler için saklıdır. Yerinde yönetmen Madrid içinde olaylar hakkında geniş bilgiye sahiptir ve öğrenciler için büyük bir kazançtır. Birkaç geziler ders dışı deneyim ve kültürel pozlama sağlamak için programa inşa edilmiştir. geziler vurgulamak Fas 4-günlük gezi. Bu gezi Marist öğrencilerin favori, ve Fas kültürünü yaşamak için gerçekten eşsiz bir fırsat sunuyor.

Program Maliyet: AYA 2014-2015 program maliyeti USD 17.000 ve harç, ücretler, evde kalmak, yemek, sağlık sigortası, bir yerli gezi, bir uluslararası gezi, oryantasyon ve yerinde yönetmen hizmetleri içerir.

Konular: Kültürel ve Bölgesel Çalışmalar, Beşeri Konu, Staj Programları, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

WorldLink Eğitim

Nerede: İspanya: Madrid

Ne zaman: Akademik Yıl

Müfredat Önemli: Madrid İspanyol çalışmaların Akademisi İspanya’da İspanyolca dil çalışmaları için önde gelen kurumlarından biridir.

Genel Bakış: WLE- ders programı öğrencinin bilgi ve İspanya deneyimini derinleştirmek için tasarlanmış İspanyol kültürü ekstra müfredat sınıflar ile İspanyol Dili çalışmalara odaklanmıştır.

Ayar Açıklama:

Program Değeri: çalışmalar kapsamlı bir eğitim bir öğrenme deneyimi kazandırmayı hedeflemektedir. Interaktif katılım tüm dersler sırasında vurgulanmaktadır.

Program Maliyet:

Konular: Kültürel ve Bölgesel Çalışmalar, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

İspanyolca Dil Programı

Nerede: İspanya: Madrid

: Ne zaman Akademik Yılı, Rolling Başlıyor Dönemi, MayMester Ara Dönem, Spring Break, Bahar Dönemi, Yaz, Kış Dönemi, Yıl Yuvarlak Güz

Müfredat Highlights: Öğrenme gramer doğruluk ihtiyacı gözden kaybetmeden, iletişimsel yaklaşıma dayanmaktadır. İspanyolca dil kursları İspanyolca öğretilir ve öğrencilerin karşılaşabilirsiniz herhangi bir durumla başa çıkmak için akıcılık ve yeterli iletişim becerilerini kazandırmak üzere tasarlanmıştır.

Genel Bakış: Bizim çok popüler Madrid okul daha merkezi Madrid’in tarihi kesiminde, yer olamazdı. Kentin alan Portra Del Sol sadece 2 dakika ve Palacio Real bir dakika çok şık ve zengin çeyrek olduğunu. Yüzyılın güzel bir sırayla, (asansör erişimi) ile altıncı katta bulunan eski bina “Tarihi Listelenen”, okul Opera salonu dahil olmak üzere şehrin çatı üstleri arasında büyük görünümleri sunmaktadır. Toplu taşıma daha kolay olamazdı, “Sol” metro istasyonu ve otobüs istasyonu sadece birkaç adım. Çünkü merkezi konumu, tüm tesisler butik dükkanlar, borç her türlü dahil olmak üzere, yürüme mesafesindedir. Okulda girişte vb mağazalar, kafeler, bankalar, barlar, fark ilk şey samimi, gülümseyen okul personeli ve rahat bir atmosfer var. Okul, klimalı üzerinden şehir bakmak ve sınıflar arasında dinlenmek için mükemmel bir yerdir iki büyük teraslar sunan 8 ferah ve aydınlık sınıf odalar bulunmaktadır. Diğer olanakları da içecekler, video odası ve öğrenciler sonları arasında ücretsiz internet hizmeti erişimi hizmet veren bir resepsiyon alanı, küçük bir kütüphane, snack bar bulunmaktadır. Bizim programlar, daha gelişmiş mutlak başlayanlar tüm dil seviyelerine hitap ders materyallerinin kullanımını içerir ve programı geliştirmek için çeşitli seçenekler sunar. Her öğrenci öğrencileri dil seviyesini belirlemek ve doğru sınıfta yerleşimi sağlamak için, (tam bir acemi sürece) dersin ilk Pazartesi sabahı kısa bir yerleştirme sınavına beklenmektedir.

Ayar Açıklama: kurak ‘Mesta’ çevrili İspanya’nın çok merkezinde, Madrid Avrupa’nın en yüksek başkentidir. Madrid başkent tüm kabadayılık sızar. Otomobil ve otobüsler kentin sokaklarında reçel, henüz görmek isteyebilirsiniz sipariş, hız, verimlilik ve her şey ile gidip gelirleri yavaş yürüyüş, hızlı bir metro gezisi, ya da ucuz bir taksi yolculuğu ile, yakındır. Siz yerliler “Madrileños” sokulgan olduğunu göreceksiniz! Animasyonlu tartışma ve dans sabahın erken saatlerine kadar kentin kafeleri, tavernalar, barlar ve açık kareler ihya. Yerliler genellikle tapas munch ve sonra La Latinaor dans sahnesine sallamak ya da Plaza Tirso de Molina yakınındaki Madrid’in en flamenko kulüpleri bir gösteri almak, Plaza Santa Ana harika bir oyun kalabalıklar takip 11:00 kadar akşam erteleme. Madrid İspanyolca öğrenmek için büyüleyici bir yerdir!

Program Değeri: Standart: günde 4 Dersler (haftada 20 ders) veya Yoğun: 6 Dersler günlük (haftada 30 ders) * öğretim materyalleri ve öğretim belgelerin kullanılması. * Dersin başında ilk Pazartesi günü Yerleştirme testi. * Konaklama ve yemek * Maksimum sınıf büyüklüğü seçimi: 10 öğrenci. * Kültürel ve sosyal etkinlikler: 2 veya haftada daha organize. * Istek üzerine program sonunda Dili yeterlilik belgesi.

Program Maliyet: 539 USD 1 hafta

Konular: İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Lexia Uluslararası

Nerede: İspanya: Barcelona

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Dönemi, Yaz Dönemi

Müfredat Önemli: Akdeniz bölgesinde daha geniş bağlamda Barcelona yerini ise bu program, İspanya dil, tarih, sanat, mimarlık, siyaset, ekonomi ve kültür öğrencilere tanıttı. Kurs, dil eğitimi, atölye çalışmaları, geziler, ve yardım öğrencilerin yerel kültürü anlamak bir ailenin yanında yaşayan deneyimi Avrupa Birliği’ne İspanyol giriş zorlukları ve İspanya rolü de dahil olmak üzere Barcelona ve İspanya karşı karşıya sorunları, yüzleşmek gibi Avrupa’da bu dönüşüm devam eden dönem.

Genel Bakış: Barcelona Lexia programı Universitat Autonoma de Barcelona (UAB) ile bağlanmıştır. Program ayrıca kamu sektörü konuk dersler, kamu kültürünü, sanatçı, mimar ve Barcelona’nın etnik toplulukların temsilcileri yer alıyor.

Ayar Açıklama: UAB kendi öğretim elemanlarının kalitesi ve mükemmel araştırma için hem de genç, dinamik bir kurumdur, İspanya ve Avrupa Birliği’nde en iyi akademik merkezlerinden biridir. Üniversite 43.000 öğrenci ve 4.200 üzerinde personeli bulunmaktadır. Lexia öğrencileri Casa de Convalesencia de UAB Yurtdışı Eğitim Programı aracılığıyla İspanyolca çalışma. İspanyolca İngilizce ve öğretilen seçmeli çeşitli burada sunulmaktadır.

Program Değeri: Lexia Yurtdışı Eğitim Lexia katılımcılar ve İspanyolca öğretim üyeleri ve öğrenciler arasındaki etkileşimi ve diyaloğu teşvik eder. Barcelona’nın akademisyenler, sanatçılar, öğrenciler ve Lexia öğrencilere kültür doğrudan ve günlük erişim veren, baştan programı ile katılıyor. Tüm dersler dil kursu hariç İngilizce olarak verilmektedir gibi İspanyol veya Katalanca hiçbir ön bilgi gereklidir. Zorunlu dil eğitimi öğrencileri yaşamak ve Barcelona çalışma beceri ve güven geliştirmek için yardımcı olur.

Program Maliyet: Yaz Toplam: 6.495 $ Dönemi Toplam: 16.950 $ Akademik Yılı: 28.950 $

Konular: Kültürel ve Bölgesel Çalışmalar, Liberal Sanatlar-Diğer Hususlar Sanat ve Bilimler, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Yaratıcılık Atölyesi

Nerede: İspanya: Barcelona

Ne zaman: Yaz

Müfredat Önemli: Hepimiz, yaratıcı, meraklı ve yaratıcı doğmuş ama bu nitelikler bazen zamanın geçişi ile solmaya vardır. Yaratıcılık Çalıştayı hedefi insanlar geri hayal güçlerini almanıza yardımcı olmaktır.

Genel Bakış: Bu oldukça bitmiş ürünler üzerinde yoğunlaşarak daha yaratıcı ifadenin sürecini vurgular ve sanat disiplinleri arasındaki engelleri silmek istiyor yaratıcı çizim yazma, ve hikaye atölyesi.

Ayar Açıklama: İber yarımadasının kuzeydoğu kıyıları ve Akdeniz’in kıyısında ayrıcalıklı bir konumda, Barselona büyüklüğü ve nüfus hem de İspanya’nın en büyük ikinci şehridir.

Program Değeri: İfade belirli yolunu bulun ve yaratılış ile ilgili korkular doğmak. Atölye kişisel anılar ve nasıl bu kişinin yaratıcı keşifler kullanılabilir üzerinde duruluyor.

Program Maliyet:

Konular: Sanat ve Güzel Sanatlar, Yaratıcı Yazarlık

İspanyolca Dil Programları

Nerede: İspanya: Barcelona

: Ne zaman Akademik Yılı, Rolling Başlıyor Dönemi, MayMester Ara Dönem, Bahar Dönemi, Yaz, Kış Dönemi, Yıl Yuvarlak Güz

Müfredat Highlights: Öğrenme gramer doğruluk ihtiyacı gözden kaybetmeden, iletişimsel yaklaşıma dayanmaktadır. İspanyolca dil kursları İspanyolca öğretilir ve öğrencilerin karşılaşabilirsiniz herhangi bir durumla başa çıkmak için akıcılık ve yeterli iletişim becerilerini kazandırmak üzere tasarlanmıştır.

Genel: Okulumuz iyi bilinen “Las Ramblas” ilçe Katedrali ve sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde, kentin harika, canlı bir parçası yanındaki “El Barrio Gothico” Barselona’nın merkezinde, ana cadde üzerinde yer almaktadır almaktadır Nerede sokak satıcıları ve sanatçılar İlginiz için vie. Okulumuz güzel yeni dekore ve yenilenmiş bir binada yer almaktadır, (sokakta inşa edilmiş ilk bina olduğu söyleniyor). Okulumuz 2. ve bu binanın 3. zeminler hem kaplar ve okulun fotoğraf galerisi gördüğünüz gibi, yeni okul mobilya ve bilgisayar ile modern bir atmosfer sunuyor.

Ayar Açıklama: Okul aşağıdaki olanakları sunar: * * 5 sosyal alanlar / snack bar / TV odası * Küçük sınıf 10 öğrenci, bilgisayar laboratuarında ücretsiz internet erişimi * max boyutları (ac) 12 parlak büyük derslik * Internet erişimi * Kütüphane ve Engelli * Akademik kredi kafeterya * 5 dinlenme odaları, 1 gerekirse

Program Değeri: Tatil: Günlük 2 ders (haftada 10 ders) – yüksek sezonda sunulan değil, en az 4 hafta veya Standart: 4 günde Dersler (haftada 20 ders) veya Yoğun: 6 Dersler günlük (haftada 30 ders) * Yerleştirme Dersin başında ilk Pazartesi günü test edin. * Öğretim materyalleri ve öğretim belgeler. * Konaklama ve yemek * Maksimum sınıf büyüklüğü seçimi: 10 öğrenci. * Kültürel ve sosyal etkinlikler * istek üzerine program sonunda Dili yeterlilik belgesi.

Program Maliyet: 539 USD 1 hafta

Konular: İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları