Paradise İspanyolca Dil Kursu

Nerede: Meksika Cozumel

: Ne zaman Akademik Yılı, Rolling Başlıyor Dönemi, MayMester Ara Dönem, Spring Break, Bahar Dönemi, Yaz, Kış Dönemi, Yıl Yuvarlak Güz

Müfredat Önemli: Biz Tahmin edebileceğiniz gibi, kültürel deneyimlerle dolu bir ders vermek. Her hafta, biz öğrencilerimizin gerçek durumlarda kendi dilini pratik ve Meksika kültürü hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz böylece tasarlanmış bir eğitim etkinliği düzenliyoruz. Biz müzelere turlar, yemek dersleri ve ziyaretleri Her hafta deneyiminizi zenginleştirmek için.

Genel Bakış: Biz tamamen Meksika dili ve kültürü sizi içine yoğun İspanyolca kursları. Bizim derslerin her kalış süresince öğretim tam olarak doğru miktarda size. Sınıflar için dersler için 09:15-12:30, pazartesiden cumaya öğretilir, biz İspanyolca sizin seviyesine göre küçük öğrenci grupları oluşturur (maks. 8 kişi). Bu daha kişiselleştirilmiş bir öğrenme deneyimi sağlamaktır. Bizim derslik daha kolay, her sabah sınıfları erişmek için yapım, öğrencilerimiz kalmak bizim ikamet, aynı bina içinde bulunmaktadır.

Ayar Açıklama: öğrenmek ve İspanyolca pratik için mükemmel bir şehir, çünkü kalış yeri olarak Cozumel seçtiniz! Cozumel doğal güzellikleri bir zenginlik sunuyor. Bu şaşırtıcı değil. Bu Meksika Maya Riviera, yaklaşık Playa del Carmen 18km ve Cancun’da gelen 45km merkezinde bulunan bir Karayip adası. Bu, dünyanın en iyi plajlarından bazıları var! Cozumel bir kalabalık turist cenneti ve rahat bir yerel şehir arasında mükemmel bir denge. Şehir Meksikalı yolculukları turları için en önemli duraklarından biri olan ve uluslararası yolcu gemilerine için en popüler yerlerinden biridir. Ama endişe etmeyin, onlar mutlu görüşleri şekilde olsun asla! Cozumel ayrıca her yıl aldığı ziyaretçi milyonlarca Yiyecek sevindirdi ve eğlence etkinlikleri geniş bir yelpazede sunar. Büyük bir turizm olmasına rağmen, bu sessiz ve yerel Meksika köyün tüm cazibesini korur. Orada seveceksiniz.

Program Değeri: Bizim kursun tamamlanması, SpeakMexico sen üstlendiği çalışmalar belgeleyen bir diploma ile verir. Sertifika adınızı, yeni bir dil seviyesini ve okudu saat sayısını içerir. Örneğin yeni bir iş için bu diploma için herhangi bir değişiklik gerekiyorsa, bize bildirin.

Program Maliyet: Ders maliyetleriniz istiyorum tabii tipine bağlı olarak değişir, ayrıca herhangi bir ek ekstralar gibi olabilir

Konular: İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Merida İspanyol Enstitüsü

Nerede: Meksika: Merida

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Yarıyılı, Yıl Yuvarlak Güz

Müfredat Önemli: Başlangıç, Başlangıç ​​/ Orta, Düşük Orta, Orta, Orta, İleri, Üstün ve Değerli: Standart İspanyolca programı sekiz seviyesi vardır.

Genel Bakış: Siz günde 16 saat kadar İspanyol dilini ve kültürünü yaşayacak. Tüm profesör kolej derece ve geniş bir eğitim deneyimi var.

Ayar Açıklama: M�rida mümkün olduğunca öğrenme deneyimi olarak, verimli, benzersiz ve rahat hale getirmek için tarih, kültür, çağdaş bir tarz, gelenek ve ekonomik refah mükemmel bir denge sağlıyor.

Program Değeri: Bir tam seviyesini tamamladıktan sonra (ve istek üzerine) Bir Ders İçerikleri açıklamasını ve bir resmi Transkript alacaksınız. 3 haftalık dersi alan öğrenciler 4 kredi saat kazanmak; 4 haftalık dersi alan öğrenciler 6 kredi saat kazanmak. Bizim transkript ABD’de fazla 100 Üniversiteler tarafından kabul edilmiştir

Program Maliyet:

Konular: İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Yurtdışı KIIS Çalışması

Nerede: Meksika: Merida

Ne zaman: Yaz

Müfredat Önemli: Meksika Programı akademik dönem sürecek ve aşağıdaki binbaşı öğrenciler için tasarlanmıştır: Hemşirelik ve Sağlık, Sosyal ve Ceza Adaleti, Polis Çalışmaları, Islah ve Çocuk Adalet. Hiçbir önce İspanyolca gerekmektedir.

Genel Bakış: Bu program, çeşitli dalları için İspanyol Dili ve Kültürü kursları sunmaktadır. Öğrenciler iki ders dizisi için kayıt olmalı ve onları gerekli İspanyolca dil becerileri ve kültürel anlayış edinmelerine yardımcı filizlenen Hispanik nüfusun hizmet vermek için hazırlıklı olun.

Ayar Açıklama: Program Merida güzel sömürge kenti dayanır. Yucatan Sermaye, Merida yurtdışında Amerikan üniversite eğitim programları bir dizi ev çok güzel ve güvenli bir şehirdir. (Merida Birleşmiş Milletler “Barış Afişi” aldı). Antika ve modern Hem Merida büyük mağazalar ve pazarlar (takı, hamak, ve klasik Guayabera gömlek), ucuz yiyor ve kaliteli yemekler, festivaller, canlı müzik (“Noche Mexicana” her Cumartesi), ve güzel üniversite bulunmaktadır.

Program Değeri: Öğrenciler derslere haftada beş gün katılmak ve kültürel yerlere geziler haftalık katılmak. Seyahat için bir açık haftasonu olacak.

Program Maliyet:

Konular: Ceza Adaleti, Kültürel ve Bölgesel Çalışmalar, Hemşirelik, Sosyal Çalışma, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Uluslararası Programlar

Nerede: Meksika: Oaxaca

Ne zaman: Akademik Yılı, Güz, Rolling başlatır, Spring Break, Bahar Dönemi, Yaz, Kış Dönemi, Yıl Yuvarlak Güz

Müfredat Önemli: Dersin Yapısı:

asgari yaş 16 yaşında
Başlangıç ​​tarihleri: (yeni başlayanlar hariç) Herhangi Pazartesi
Komple yeni başlayanlar tüm düzeyleri çok gelişmiş için
Haftada 20 İspanyolca dersleri
Pazartesi-Cuma
İspanyolca kursları 9:00-1:00 tutulur ve pratik konuşma dilbilgisi 3 dersleri ve pratik konuşma ve / veya ders 1 ders oluşur
Bu program, yüksek sezonda 6-8 öğrenci en fazla sınıf başına 4 öğrenci bir ortalama ile dersten oluşur
Süre: hafta herhangi bir sayıda
Genel Bakış:

Oaxaca Bizim İspanyol Okul Oaxaca Historical Center bölgesinin kalbinde yer alan, güzel Santo Domingo eski manastırda iki blok ve Oaxaca Zocalo (şehir meydanı) 4 blok. Nedeniyle Merkezi’nin konumu, öğrencilerin kafeler, sanat galerileri, müzeler, mağazalar ve internet kafeler bir dizi ile çevrilidir.
Solexico Kampüs Oaxaca öğrencilerin teneffüslerde araya büyük bir ana veranda ile tipik bir sömürge bir binada yer almaktadır. Kalın duvarlı sömürge Bu eski tarz inşaat derslik yıl boyunca serin tutar.
Güzel 16. yüzyıl Santo Domingo manastır sadece 2 blok ve Zócalo 4 blok, bizim Oaxaca İspanyol okul yeri alır gibi merkezi. Bu ayrıcalıklı ayar sağ çevresinde internet kafeler, restoranlar, müzeler ve sanat galerileri bir bolluk bulacaksınız demektir
Ofis saatleri Cuma’ya 5:30 pm, Pazartesi 8:30 pm
Ayar Açıklama:
Gönüllülük:
Solexico Oaxaca öğrencilere bizim seçilen gönüllü faaliyetleri birine katılmak seçeneği sunuyor. . Biz gönüllü programlarının yöneticileri karşılamak ve bizzat siteleri bilmek Oaxaca kentinde bulunan sitelerin her ziyaret sonrasında biz seçmiş programların bir listesi:

Casa Hogar Hijos de la Luna
El Crit
Patronato Pro Casa
Centro de Esperanza Infantil / Oaxaca Sokak Çocukları Grassroots.
Casa de la cultura Oaxaquena
Meksika Cruz Roja
Seyahat yoluyla Gran
Gazete el Imparcial
Hotel las Mariposas
Solexico okullarda Stajlar
Divertigranja
Program Değeri:
Kredi:

Öğrenciler Brookhaven College ile Solexico dersler için kredi alabilirsiniz
Ayrıca, öğrencilerin her iki kurum arasında bir önceki anlaşma ile Solexico alınan dersler için onların üniversitede kredi alabilirsiniz. Solexico da üniversite İspanyol yerleştirme sınavları ve DELE (İkinci Dil olarak İspanyolca resmi diploma) öğrencileri hazırlamak için dersler sunmaktadır.
Program Maliyet: ! 189 EUR haftada, dördüncü hafta Tüm hafta Teklif
Ücreti içerir:

Sınıflar
Kurs öncesi seviye testi
Sertifikalar
Tüm okul tesislerine erişim
Tüm programlarda dahil ücretsiz Salsa ve Pişirme dersleri
Ücretsiz internet erişimi ve kablosuz bağlantı
Konular: İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Ltd lingua Servis Dünya çapında

Nerede: Meksika: Cuernavaca, Guanajuato, Playa del Carmen, Puerto Vallarta

Ne zaman: Akademik Yılı, Güz, Rolling başlatır, Spring Break, Bahar Dönemi, Yaz, Kış Dönemi, Yıl Yuvarlak Güz

Müfredat Önemli: konuşulduğu nerede İspanyolca öğrenin! Yüksek kaliteli özel dil merkezleri tarafından sunulan Tam daldırma yoğun Sapnsih dil ve kültür kursları. Yerel ailelerin, daire, öğrenci yurtları ve otellerde Konaklama.

Genel: Özel dil merkezleri tarafından sunulan tam daldırma yoğun dil kursları. Kurslar, kültürel faaliyetleri içerir. Uzunluk sunulan yıl boyunca 1 36 hafta Programlar. Yıl boyunca esnek başlangıç ​​tarihleri. Mevcut kolej kredi. Profesyonel kurslar mevcuttur.

Ayar Açıklama: Meksika’da İspanyolca Okullar Cuernavaca, Guanajuato, Merida, Oaxaca, Playa del Carmen (Yucatan) ve Puerto Vallarta bulunmaktadır.

Program Değeri: Geziler, etkinlikler ve kültürel programlar dahil edilmiş veya en merkezlerinde mevcut ya. Tıbbi sigortası dahil.

Program Maliyet:

Konular: Genel Çalışmalar, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

CISabroad – Uluslararası Çalışmalar Merkezi

Nerede: Meksika: Cuernavaca

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Yarıyılı, Yıl Yuvarlak Güz

Müfredat Önemli: Meksika Yarıyıl Universidad Internacional, bir İspanyolca dil okulu doğdu dünyadaki tek üniversite gerçekleşir. Üniversite dil öğrenmede bir dünya lideri olarak kökleri güçlü tutar. Eğer İspanyolca dil becerilerini geliştirmek ve İspanyolca öğretilen bütün bunlar psikoloji eğitimi sanat siyaset bilimi arasında değişen dersleri alabilir.

Genel Bakış: dünyanın en iyi dil okullarından birinde okuyan bir dönem harcayın. Cuernavaca, sanatçılar, aydınlar ve film yıldızları için bir toplantı yeri istikrarlı, güvenli şehirde yaşıyor.

Ayar Açıklama: onun canlı genç topluluk modern olanaklara bol sunarken Meksika’nın başkenti ve güzel Acapulco 3 saat sadece bir saat, Cuernavaca sömürgeci geçmişini yansıtır. Şehir etrafında yürüyüş yaparken, eski arnavut kaldırımlı sokakları, 16. yüzyıl mimarisi ve modern mağazaların, müzeler, barlar ve piyasaların büyüleyici karışımını göreceksiniz. Sonsuz Bahar Şehri olarak bilinen, Cuernavaca sonsuz güneş ve mükemmel orta-70’ların sıcaklıkları sahiptir.

Program Değeri: Program paketi içerir:

Harç ve ücretler
Konut (aile yanı)
Üç öğün günlük
Havaalanı karşılama ve bırakma
Yerinde yönelim
Kampüs WiFi
Kampüs faaliyetleri ve kulüpleri
Üç gün ve bir hafta sonu gezi
Yerinde destek
Resmi Universidad Internacional transkript
Tıbbi ve kaza sigortası
Karbon hava seyahat ofset
Program Maliyet:

Konular: Haberleşme Gazetecilik Kitle Medya, Tarih, Uluslararası İlişkiler, Hukuk Araştırmaları, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Uluslararası Çalışmalar Koleji Konsorsiyumu

Nerede: Meksika: Guadalajara

Ne zaman: Yarıyıl, Bahar Yarıyılı, Yıl Yuvarlak Güz

Müfredat Önemli: her düzeyde İspanyolca dil Universidad Autonoma de Guadalajara sunulmaktadır. Öğrenciler sonbahar ve ilkbaharda tam bir dönem için çalışma ya da yıl boyunca dört haftalık toplantısına katılmak olabilir.

Genel Bakış: İspanyolca Sekiz seviyeleri sunulmaktadır; İspanyolca önceki hiçbir bilgi gereklidir. Orta veya ileri dil becerileri olan öğrenciler Meksikalı öğrenciler ile üniversite sınıfları doğrudan kayıt olabilirler.

Ayar Açıklama: Guadalajara, Jalisco eyaletinin başkenti, Meksika’nın ikinci büyük şehridir. Program katılımcıları kentin eteklerinde bir park benzeri ortamda bulunan ana üniversite kampüsünde, sınıfları alır. Öğrenciler Meksika’nın en eski şehirlerinden biri olan muhteşem sömürge mimarisi zevk için izin Guadalajara toplu taşıma araçlarına kolay erişim vardır.

Program Değeri: Program maliyetleri ders, sağlık sigortası, yönlendirme, kurs ile ilgili gezi ve Uluslararası Öğrenci Kimlik kartı dahil.

Program Maliyet:

Konular: Kültürel ve Bölgesel Çalışmalar, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Nikitas Dil Okulları

Nerede: İspanya: Barcelona, ​​Cadiz, Cordoba, Granada, Madrid, Malaga, Salamanca, Sevilla

: Ne zaman Akademik Yılı, Rolling Başlıyor Dönemi, MayMester Ara Dönem, Spring Break, Bahar Dönemi, Yaz, Kış Dönemi, Yıl Yuvarlak Güz

Müfredat Önemli: Geziler, bazı geziler özgür olabilir, diğerleri öğrencilerin kayıt-up ve katılmak için ödemek zorundadır. Geziler, tarihi kent merkezi etrafında turlar, yerel anıtlar, müzeler, tiyatrolar, gösteri ve konserler ziyaret içerebilir. Diğer en Örneğin Seville yakın diğer bölgelere geziler, içerebilir olsa, Endülüs kıyılarında beyaz kumlu plajları, Malaga, Cordoba, Granada, Malaga şehir ve hatta Fas. Öğrenciler İspanyolca konuşma paylaşmak amacıyla benzer ilgi alanlarına sahip yerel İspanyolca konuşan karşılamak için bir program intercambios. Artı, Seville hayatın diğer ilginç Nuggets öğrenme sırasında bile boş senin İspanyolca geliştirmek olduğunu.

Genel Bakış: sayesinde NIK | LAS (Nikitas Dil Okulları Yurtdışı) organizasyonu, gezgin en İspanya bizim düşük maliyetli daire konut yararlanmak ve / veya Seville güzel şehir merkezinde bulunan dil okulumuz, dünyaca ünlü eğitim olabilir portakal çiçeği tarafından kokuya romantik kareler giden beyaz ve sarı evler, tapas barları ve dar sokakları için. Yüksek nitelikli öğretmenler tarafından öğretilen Dil Kursları: Sigara Başlayanlar yılın herhangi bir Pazartesi günü derslere başlayabilirsiniz. Standart: Grup İspanyol Dili ve kültür haftalık 20 Sınıflar talimat verdi. Standart Plus: Grup İspanyol Dili ve kültür haftalık 25 Sınıflar talimat verdi. Yoğun: Grup İspanyol Dili ve kültür haftalık 30 Sınıflar talimat verdi. Süper Yoğun: Grup İspanyol Dili ve kültür haftalık 35 Sınıflar talimat verdi. Akredite Programları – Grup İspanyolca dil ve üniversite kredileri için Kültür sınıflar talimat verdi. – Bireysel (One One) – Ismarlama özel sınıflar. – Kendi müfredat İspanyolca sadece resmi diploma dahil edebilmek isteyen öğrenciler, üniversite ve profesyonel hem de, için tasarlanmış DELE (Diploma Espanol como Lengua Extranjera) Ders. Cervantes Enstitüsü resmi sınav için hazırlık kursu. Üç seviye: Başlangıç, Temel ve İleri. 55 dakika 20 ders pazartesiden cumaya haftada. Sınıf başına maksimum 10 öğrenci. Kurs 3 hafta ve sınavlar Mayıs ve Kasım aylarında gerçekleşecek sürer. Kendi müfredat İspanyolca resmi diploması elde etmek isteyen öğrenciler için. Öğrenciler bu İspanyol yeterlilik sınavına hazırlanmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. İspanyol dili ve kültürel programlar Kombine Şehirler Listesi Cadiz, Sevilla, Salamanca, Madrid ve Barselona bizim ortak okullar arasında kombine edilecek. Noel Programları Bu ders, altı sınıfların günde oluşur ve Noel tatil dönemlerinde sadece tutulur. İki hafta sürer. Bu her düzeyde düzenlenen ve size İspanyolca pratik yaparken, bilmek ve Endülüs bu özel tarihleri ​​kutlamak şekilde zevk almak için iyi bir yoldur edilir. Cadiz Seville yılında İspanyolca Yoğun Programı ya tarafından bitişik bir 16 saat / hafta, kültürel ise, 30 saat / hafta. Flamenko Dans: Elbette farklı flamenko tarzı (seguiriyas, taban, tek por bulereas, Alegrias, vb) Flamenko Tekniği için koreografi evreleme odaklanmaktadır: Bu dersler beden ve konsolidasyon farklı bölgelerinde hareketlerinin koordinasyonu ile anlaşma Flamenko dans için temel olan kavramları. Flamenko Dans ve Teknik: Flamenko Tekniği ve Flamenko Dans dersleri bir karışımını içerir. Daha önce dans asla olanlar hariç, ayrı ayrı hem de birlikte neden Taller Flamenco en önemli yönlerinden biri de teknik ve koreografi sunan dans dersleri vardır, yani. Bu yıl onlar bir özel dersi var. Flamenko Gitar: flamenko gitar, yöntemleri, alıştırmalar, Falsettos tüm yönleriyle kapsayan şarkı ve dans için oynayan … sınıfların bire-bir doğa her öğrenci o / o öğrenmek istediği yönü üzerinde çalışabilirsiniz garanti geliştirmek, ya da mükemmel. 90 özel dakika pazartesiden cumaya kadar her gün. Tüm dersler Pazartesi günü başlayacak. İspanyol Yemek: Yerel şefleri birinden popüler İspanyol yemekleri yapmayı öğrenin. Bir şey daha İspanyolca ve güneş tan yanı sıra eve götürmek için. Bu ders Yoğun İspanyolca kursu ile alınır. Konaklama Apartments, televizyon ve 1 veya 2 banyo ile oturma odası, çamaşır makinesi ile tam donanımlı bir mutfak, basit İspanyol tarzında döşenmiştir. Öğrencilerin kendi yemek pişirmek ve yemek bütçesini yönetmek, böylece bu 2-4 yatak odalı daireler, diğer uluslararası öğrenciler ve yerel İspanyollar ile paylaşılır. Yatak çarşafları sağlanmaktadır. Erkek ve kız öğrenciler aynı apartmanda konabilir, ancak karşı cinsle (birbirini bilmiyorum) iki öğrenci paylaşılan odaya yerleştirilir olmayacaktır. Daireler okul / merkezine 15-25 dakika yürüyüş / otobüs vardır. Tek Kişilik Oda (SR) – paylaşılan Daire Özel oda. Çift Kişilik Oda (DR) – paylaşılan Daire Ortak oda. Seyahat Seville, İspanya varış veya kalkış nokta / One-yol bir maliyetle bu isteğe bağlı bir hizmet sunulmaktadır aktarın. Bir temsilci karşılayan ve konaklama veya kalkış noktasına öğrenci alır.

Ayar Açıklama:

Program Değeri: Fiyatları 2013: – öğrenim maliyetinin% 15 indirim 90 gün erken rezervasyon için. – 8 + hafta konaklama% 10 Düz payı kalmak. – Yaz başlangıç ​​tarihleri ​​için 1 Nisan önce kayıt tamamlanması için 15% kapalı öğrenim maliyeti – Bahar başlangıç ​​tarihleri ​​için 1 Ocak önce kayıt tamamlanması için 15% kapalı öğrenim maliyeti

Program Maliyet:

Konular: Yabancı İngilizce olmayan Dilleri ve Edebiyatı, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Middlebury Koleji

Nerede: İspanya: Madrid

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Dönemi Güz

Müfredat Highlights: Madrid Sede Prim program öğrencilere entelektüel ve kültürel olanaklardan bir zenginlik sağlar ve kullanışlı ülkenin çeşitli bölgelerine seyahat yapma, merkezi bir konuma sahiptir. Stajlar mevcuttur.

Genel Bakış: İspanya’da CVStarr-Middlebury Koleji Okul Middlebury Koleji İspanyolca Okulu öğrencileri devam ve yüksek lisans bitiremeden bir Yüksek Lisans Programı olarak 1951 yılında kurulmuştur. Middlebury Koleji lisans öğrencileri yurt dışına ilgi göstermeye başladı gibi, programın kendi ihtiyaçlarını karşılamak için genişletildi. Córdoba, Getafe, Logroño, Madrid ve Segovia: Bugün İspanya’da Okulu beş İspanyol şehirlerde değerli akademik deneyimler sunuyor.

Ayar Açıklama: Program konut ile yardımcı olur. Aile yanı konaklama, daire ve yurtlar mevcuttur.

Program Değeri:

Program Maliyet:

Konular: Kültürel ve Bölgesel Çalışmalar, yabancı İngilizce olmayan Dilleri ve Edebiyatı, Tarih, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Vanderbilt Üniversitesi

Nerede: İspanya: Madrid

Ne zaman: Dönem, Bahar Güz Dönemi

Müfredat Önemli: Sınıflar Cuidad Universitaria kampüsünde yapılır. Fakülte spnosor ABD personeli ve sponsor tarafından işe yerel eğitmenler çekilir. Alicante Cordoba, Endülüs ve Sevilla Saha gezileri.

Genel Bakış:

Ayar Açıklama:

Program Değeri:

Program Maliyet:

Konular: Sanat Tarihi, Karşılaştırmalı Edebiyat, Sosyal Bilimler, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları