Oswego New York College Devlet Üniversitesi

Nerede: Meksika

Ne zaman: Yarıyıl, Bahar Dönemi, Yaz Dönemi

Müfredat Önemli: Bu program, iş, dil ve sınırlı İspanyol yeterlilik ile öğrenciler de dahil olmak üzere tüm öğrencilere, açıktır. Monterrey, Cuernavaca, Mexico City ve Devlet Mazatlan, Guadalajara, ve Queretaro: Oswego programı yarıyıl kayıt açık yedi ITESM kampüsü vardır. Yaz: Cuernavaca, Monterrey, ya Guaymas.

Genel Bakış: Öğrenciler doğrudan ITESM kursları yanı sıra İspanyolca dil kurslarına kayıt. İngilizce bazı ders teklifleri vardır.

Ayar Açıklama:

Program Değeri:

Program Maliyet:

Konular: Muhasebe, Antropoloji, Arkeoloji, Kültürel ve Bölgesel Çalışmalar, İktisat, Mühendislik Konu, Sosyal Bilimler, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Yurtdışı KIIS Çalışması

Nerede: Meksika: Merida

Ne zaman: Yaz

Müfredat Önemli: Meksika Programı akademik dönem sürecek ve aşağıdaki binbaşı öğrenciler için tasarlanmıştır: Hemşirelik ve Sağlık, Sosyal ve Ceza Adaleti, Polis Çalışmaları, Islah ve Çocuk Adalet. Hiçbir önce İspanyolca gerekmektedir.

Genel Bakış: Bu program, çeşitli dalları için İspanyol Dili ve Kültürü kursları sunmaktadır. Öğrenciler iki ders dizisi için kayıt olmalı ve onları gerekli İspanyolca dil becerileri ve kültürel anlayış edinmelerine yardımcı filizlenen Hispanik nüfusun hizmet vermek için hazırlıklı olun.

Ayar Açıklama: Program Merida güzel sömürge kenti dayanır. Yucatan Sermaye, Merida yurtdışında Amerikan üniversite eğitim programları bir dizi ev çok güzel ve güvenli bir şehirdir. (Merida Birleşmiş Milletler “Barış Afişi” aldı). Antika ve modern Hem Merida büyük mağazalar ve pazarlar (takı, hamak, ve klasik Guayabera gömlek), ucuz yiyor ve kaliteli yemekler, festivaller, canlı müzik (“Noche Mexicana” her Cumartesi), ve güzel üniversite bulunmaktadır.

Program Değeri: Öğrenciler derslere haftada beş gün katılmak ve kültürel yerlere geziler haftalık katılmak. Seyahat için bir açık haftasonu olacak.

Program Maliyet:

Konular: Ceza Adaleti, Kültürel ve Bölgesel Çalışmalar, Hemşirelik, Sosyal Çalışma, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Uluslararası Çalışmalar Koleji Konsorsiyumu

Nerede: Meksika: Guadalajara

Ne zaman: Yarıyıl, Bahar Yarıyılı, Yıl Yuvarlak Güz

Müfredat Önemli: her düzeyde İspanyolca dil Universidad Autonoma de Guadalajara sunulmaktadır. Öğrenciler sonbahar ve ilkbaharda tam bir dönem için çalışma ya da yıl boyunca dört haftalık toplantısına katılmak olabilir.

Genel Bakış: İspanyolca Sekiz seviyeleri sunulmaktadır; İspanyolca önceki hiçbir bilgi gereklidir. Orta veya ileri dil becerileri olan öğrenciler Meksikalı öğrenciler ile üniversite sınıfları doğrudan kayıt olabilirler.

Ayar Açıklama: Guadalajara, Jalisco eyaletinin başkenti, Meksika’nın ikinci büyük şehridir. Program katılımcıları kentin eteklerinde bir park benzeri ortamda bulunan ana üniversite kampüsünde, sınıfları alır. Öğrenciler Meksika’nın en eski şehirlerinden biri olan muhteşem sömürge mimarisi zevk için izin Guadalajara toplu taşıma araçlarına kolay erişim vardır.

Program Değeri: Program maliyetleri ders, sağlık sigortası, yönlendirme, kurs ile ilgili gezi ve Uluslararası Öğrenci Kimlik kartı dahil.

Program Maliyet:

Konular: Kültürel ve Bölgesel Çalışmalar, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Meksika CIEE Liberal Sanatlar Programı

Nerede: Meksika: Guanajuato

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Dönemi Güz

Müfredat Önemli: Yoğun İspanyolca dil eğitimi ve Meksika kültürü üzerindeki yansıması adanmış üç haftalık ön oturumu aracılığıyla zorlu bir akademik deneyim için hazırlanın; Yerel üniversitede Meksikalı öğrencilerle birlikte ders almaları; Göç özel olarak tasarlanmış, sosyal odaklı CIEE kursları, revoulution, Meksika tarihinin ve dil edebiyat alın; Birçok galerileri, sokakların ve kafeler ile, Guanajuato büyüleyici ve canlı sömürge şehri keşfetmek – ve bir aile ile yerel yaşam bilmek geliyor.

Genel Bakış: Guanajuato Liberal Sanatlar program, öğrencilere çağdaş Meksika’da günlük yaşam ile üniversite-tabanlı öğrenme bağlamak için fırsat sağlar. Program sanat, dil, edebiyat, tarih, ve çağdaş Meksika ilgili temel konuların araştırılmasını vurgulayan yoğun kültürel öğrenme deneyimi sunuyor.

Ayar Açıklama: Universidad de Guanajuato de CIEE Eğitim Merkezi yaklaşık dört saat kuzeyinde Mexico City Guanajuato, sömürge kenti yer alır. Bir buruşuk vadide sokuldu, Guanajuato bir olağanüstü renkli ve yerçekimine meydan okuyan mimariye sahip. 130.000 nüfusu ile, Guanajuato muhafazakar ve taşra şehir kalır; Ancak, bu, Universidad de Guanajuato canlı varlığı büyük ölçüde sayesinde fikren zengin ve bir beklediğinizden daha fazla çeşitlidir.

Program Değeri: CIEE ücreti eğitimi, isteğe bağlı yerinde havalimanı karşılamak ve selamlıyorum, konut, tüm yemekler, tam zamanlı liderlik ve destek, yönlendirme, kültürel etkinlikler, yerel geziler, alan gezileri, üniversitenin eşsiz kendi kendine erişim diline erişimi içerir öğrenme merkezi, kapsamlı öğrenci el kitabı, ayrılış öncesi danışmanlık ve sigorta ve diğer seyahat faydalar sağlayan bir CIEE iNext seyahat kartı.

Program Maliyet:

Konular: Sanat Tarihi, Kültürel ve Bölgesel Çalışmalar, Tarih, Dilbilim, Edebiyat, Siyaset Bilimi ve Siyaset, İspanyol Dili ve Edebiyatı Araştırmaları, Stüdyo Sanat

Middlebury Koleji

Nerede: İspanya: Madrid

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Dönemi Güz

Müfredat Highlights: Madrid Sede Prim program öğrencilere entelektüel ve kültürel olanaklardan bir zenginlik sağlar ve kullanışlı ülkenin çeşitli bölgelerine seyahat yapma, merkezi bir konuma sahiptir. Stajlar mevcuttur.

Genel Bakış: İspanya’da CVStarr-Middlebury Koleji Okul Middlebury Koleji İspanyolca Okulu öğrencileri devam ve yüksek lisans bitiremeden bir Yüksek Lisans Programı olarak 1951 yılında kurulmuştur. Middlebury Koleji lisans öğrencileri yurt dışına ilgi göstermeye başladı gibi, programın kendi ihtiyaçlarını karşılamak için genişletildi. Córdoba, Getafe, Logroño, Madrid ve Segovia: Bugün İspanya’da Okulu beş İspanyol şehirlerde değerli akademik deneyimler sunuyor.

Ayar Açıklama: Program konut ile yardımcı olur. Aile yanı konaklama, daire ve yurtlar mevcuttur.

Program Değeri:

Program Maliyet:

Konular: Kültürel ve Bölgesel Çalışmalar, yabancı İngilizce olmayan Dilleri ve Edebiyatı, Tarih, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Duke Üniversitesi

Nerede: İspanya: Madrid

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Dönemi Güz

Müfredat Önemli: Madrid (DIM) programında Dük 1989 yılında kurulmuş ve Duke Üniversitesi Lisans Öğrencileri için Romantik Çalışmaları Bölümü ve Küresel Eğitim Ofisi tarafından desteklenmektedir. Kültürel çalışmalar perspektifinden adamış, programın katılımcıların İspanyol akıcılık geliştirmek ve küresel bağlamda İspanya ve birçok kültürlerin anlayışlarını derinleştirmeyi hedefliyor.

Genel Bakış: Program Madrid Universidad Carlos III ile işbirliği içinde tam yıl ve dönem programları sunan Madrid Duke. Her dönem, program katılımcıları geziler tam bir tamamlayıcı, günlük geziler ve uzun geziler hem tüm programın maliyetine dahil zevk.

Ayar Açıklama: Madrid günümüz geçmişten gelen sanat incelemek için eşsiz bir yerdir. Bu sermayenin başına ağaçların ikinci büyük miktarda, dünyanın en çevreci başkentlerinden biridir, ve hafif, ılık kışları ve kuru yazlar ile güneşli Avrupa kentlerinden biridir.

Program Değeri:

Program Maliyet:

Konular: Antropoloji, Sanat Tarihi, Kültürel ve Bölgesel Çalışmalar, İktisat, Mühendislik Konu, Film Radyo ve Televizyon, Tarih, Uluslararası Çalışmalar, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler, Siyaset Bilimi ve Siyaset, Psikoloji, Kamu Yönetimi-Kamu Politikası ve Devlet, Sosyoloji, İspanyol Dili ve Edebiyatı Araştırmaları, Tiyatro-Drama-Sahne Sanatları ve Dans

Marist-Madrid Hispanik Çalışmaları Programı

Nerede: İspanya: Madrid

Ne zaman: Akademik Yılı, Dönemi, Spring Break Güz

Müfredat Önemli: İspanyol Etütleri ders tarih, sanat, dil eğitimi, ekonomi, film, gazetecilik, sosyoloji ve edebiyat olmak üzere disiplinlerin bir genişlik kapsamaktadır. Kurs üniversitede kendisi doğrudan Kayıt seçeneğini derslere erişim ile tamamlanmaktadır. Öğrenciler ayrıca gerekli dil beceri göstermek durumunda staj veya alan çalışması sürdürmeye seçeneğiniz vardır. İlgilenen öğrencilerin staj dersi kayıt en kısa sürede program koordinatörü uyarmalıdır.

Genel: Amerikan üniversitelerinden yaklaşık 200 öğrenci İspanyolca dil, kültür ve Curso de Estudios Hispánicos (CEH) aracılığıyla sunulan beşeri derslerin bir dizi çalışma Universidad Carlos III de Madrid (UC3M) gelmek her dönem – Ziyaret için özel olarak tasarlanmış bir program öğrenciler. UC3M uluslararası ortakları onlarca, uluslararası ve yurt farklı disiplinlerde eğitim mükemmellik için kabul edilir.

Ayar Açıklama: Madrid incelenmesi, kültürel atletik ve eğlence etkinlikleri geniş bir yelpazesi sunmaktadır. Madrid zengin, tarihi, sanatsal ve kültürel mirasa sahiptir; mükemmel sanat müzeleri, böyle Alcala de Henares, Aranjuez ve El Escorial gibi tarihi belediyeler ev ve Segovia ve Toledo anıtsal şehirler yakındır. Madrid aynı zamanda uluslararası bir havaalanı ve gelişmiş bir toplu taşıma sistemine sahiptir. Ev kalır hepsi merkezi bir konumda bulunan ve onaylanan ve personel ve öğrenci değerlendirmeleri tarafından incelenmesi edilir.

Program Değeri: Bir ev-konaklama öğrencilere topluluğa katılmak için en iyi fırsat ve insanlara, etkinliklere erişim sağlar ve deneyimler normal yerel öğrenciler için saklıdır. Yerinde yönetmen Madrid içinde olaylar hakkında geniş bilgiye sahiptir ve öğrenciler için büyük bir kazançtır. Birkaç geziler ders dışı deneyim ve kültürel pozlama sağlamak için programa inşa edilmiştir. geziler vurgulamak Fas 4-günlük gezi. Bu gezi Marist öğrencilerin favori, ve Fas kültürünü yaşamak için gerçekten eşsiz bir fırsat sunuyor.

Program Maliyet: AYA 2014-2015 program maliyeti USD 17.000 ve harç, ücretler, evde kalmak, yemek, sağlık sigortası, bir yerli gezi, bir uluslararası gezi, oryantasyon ve yerinde yönetmen hizmetleri içerir.

Konular: Kültürel ve Bölgesel Çalışmalar, Beşeri Konu, Staj Programları, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Boston Üniversitesi

Nerede: İspanya: Madrid

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Dönemi Güz

Müfredat Önemli:

Genel Bakış:

Ayar Açıklama:

Program Değeri:

Program Maliyet:

Konular: Kültürel ve Bölgesel Çalışmalar, İkinci Dil olarak İngilizce, Yabancı İngilizce olmayan Dilleri ve Edebiyatı, Tarih, Uluslararası Çalışmalar, Staj Programları, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

WorldLink Eğitim

Nerede: İspanya: Madrid

Ne zaman: Akademik Yıl

Müfredat Önemli: Madrid İspanyol çalışmaların Akademisi İspanya’da İspanyolca dil çalışmaları için önde gelen kurumlarından biridir.

Genel Bakış: WLE- ders programı öğrencinin bilgi ve İspanya deneyimini derinleştirmek için tasarlanmış İspanyol kültürü ekstra müfredat sınıflar ile İspanyol Dili çalışmalara odaklanmıştır.

Ayar Açıklama:

Program Değeri: çalışmalar kapsamlı bir eğitim bir öğrenme deneyimi kazandırmayı hedeflemektedir. Interaktif katılım tüm dersler sırasında vurgulanmaktadır.

Program Maliyet:

Konular: Kültürel ve Bölgesel Çalışmalar, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Yurtdışında Modern Dil Çalışmaları

Nerede: İspanya: Madrid

Ne zaman: Yaz

Müfredat Önemli: ABD’de 2.000’den fazla üniversitelerden öğrenciler ve öğretmenler programına katıldı. Program lisans, yüksek lisans öğrencileri ve Lisans, Yüksek Lisans, Doktora veya derece doğru dersleri alarak ilgilenen öğretmenler için tasarlanmıştır. Kredi ABD’de en üniversitelere devredilemez

Genel Bakış: Bu mükemmel bir akademik ve eğitim programı sunar. Nasıl İspanyolca öğretmek için dil, edebiyat, dilbilim, kültür ve metodoloji ve başlangıcı (2 seviye), orta (3 düzeyleri), ileri (4 düzeyleri), yanı sıra lisans ve yüksek lisans dersleri: Bu İspanyol dilinin tüm düzeyleri için kurslar sunmaktadır .

Ayar Açıklama: Program güzel ve dinamik Madrid dayanır. Tüm sınıflar Universidad Complutense de Madrid ana kampüsünde öğretilir. Öğrenciler yüzme havuzu, açık koşu pisti, klima kütüphane ve çalışma salonları ile çok modern ve güzel ikamet kampüste kalmak.

Program Değeri: Fiyat içerir: ders; Oda ve yönetim kurulu; havuz, tenis / basketbol sahası, yüzme kullanılması; klima kütüphane ve çalışma salonları; bilgisayar laboratuarı, ücretsiz ve sınırsız internet erişimi; Prado ziyaretleri ve Reina Sofia müzeleri, ve daha fazlası gibi kültürel faaliyetler.

Program Maliyet:

Konular: Sanat Tarihi, Kültürel ve Bölgesel Çalışmalar, Eğitim, Tarih, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Çalışmalar, Dilbilim, Müzik, İspanyol Dili ve Edebiyatı Araştırmaları, Tiyatro-Drama-Sahne Sanatları ve Dans