Middlebury Koleji

Nerede: İspanya: Madrid

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Dönemi Güz

Müfredat Highlights: Madrid Sede Prim program öğrencilere entelektüel ve kültürel olanaklardan bir zenginlik sağlar ve kullanışlı ülkenin çeşitli bölgelerine seyahat yapma, merkezi bir konuma sahiptir. Stajlar mevcuttur.

Genel Bakış: İspanya’da CVStarr-Middlebury Koleji Okul Middlebury Koleji İspanyolca Okulu öğrencileri devam ve yüksek lisans bitiremeden bir Yüksek Lisans Programı olarak 1951 yılında kurulmuştur. Middlebury Koleji lisans öğrencileri yurt dışına ilgi göstermeye başladı gibi, programın kendi ihtiyaçlarını karşılamak için genişletildi. Córdoba, Getafe, Logroño, Madrid ve Segovia: Bugün İspanya’da Okulu beş İspanyol şehirlerde değerli akademik deneyimler sunuyor.

Ayar Açıklama: Program konut ile yardımcı olur. Aile yanı konaklama, daire ve yurtlar mevcuttur.

Program Değeri:

Program Maliyet:

Konular: Kültürel ve Bölgesel Çalışmalar, yabancı İngilizce olmayan Dilleri ve Edebiyatı, Tarih, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Madrid Dönemi

Nerede: İspanya: Madrid

Ne zaman: Bahar Dönemi

Müfredat Önemli: San Francisco City College, akredite iki yıllık yüksekokul Madrid’de bahar dönemi geçirin. Alt bölümü, lisans kredi, CSU ve UC sistemlerine aktarılamaz, ve çoğu ABD kolej ve üniversite kazanın.

Genel: La Universidad Computense Madrid İspanyolca dil Eğitim ve diploma-Certificado de Lengua Espanola kazanmak. Sınıflar da şehir genelinde galerileri, müzeler ve kültürel siteleri ziyaret ile, Sanat Tarihi ve Medeniyeti ve İspanyolca ve Kültür sunulmaktadır.

Ayar Açıklama: Madrid sizin sınıf, uzun ve gururlu bir geçmişi yansıtan müzeler ve anıtlar için dünya çapında bilinen bir gerçek bir Avrupa başkenti olduğunu. City College yerinde akademik danışmanlık, konut ve Madrid’de ise lojistik destek sağlayan AKSANIYLA ile ortaklaşa bu programı sunuyor.

Program Değeri: Paylaşılan daire veya aile yanında çift kişilik odalar. Aile yanı katılımcılar için kahvaltı ve akşam yemeği. Geziler, kültürel etkinlik serisi, Bölge 1 (Madrid Sermaye) geçiş karnesi, ayrılış öncesi ve yurtdışı yönelimleri, yurtdışı bilgi ve kaynak merkezi, Uluslararası Öğrenci kimlik kartı.

Program Maliyet:

Konular: Sanat Tarihi, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Moda İletişim

Nerede: İspanya: Madrid

Ne zaman: Akademik Yıl

Müfredat Önemli: İngilizce öğretti MODA İLETİŞİM ders, öğrencilere moda ve iletişim alanlarında geniş deneyimi sunan, bir akademik yıl için çalışır.

Genel Bakış: Bu ders, moda, stil ve iletişim dünyasında eğitimlerini başlamak isteyen bireyler için tasarlanmıştır. Bu derste sunulan konular, profesyonel kültür, moda ve iletişim her şeyi kuşatan vizyon öğrenci sağlayarak, tüm teorik ve pratik yönlerini kapsamaktadır. Ayrıca, Bu dersi başarıyla tamamlayan öğrenciler, çalışmanın (moda ve stil, yaratıcı moda yönetimi, reklam veya pazarlama ve kurumsal iletişim) kendi seçtikleri alanda uzmanlaşmış, bir iki ay köprü ders kayıt için tercih edebilirsiniz, onlara doğrudan erişim verir Bizim 3 yıl derece bazı ikinci yıl. Temmuz ve Eylül aylarında verilen bu ders, becerilerin kazanılması ve tasarım veya öğrenci tarafından seçilen iletişim belirli bir alanda göreceli araçları ele yanı sıra projelerde şirketler ile işbirliği üzerinde duruluyor.

Ayar Açıklama:

Program Değeri:

Program Maliyet:

Konular: Tasarım

Stetson Üniversitesi

Nerede: İspanya: Madrid

Ne zaman: Dönem, Bahar Güz Dönemi

Müfredat Önemli: Öğrenci İspanyolca dil dersleri alırlar. Güçlü İspanyolca dil becerileri olanlar doğrudan İspanyolca akranları ile üniversite kurslarına kayıt olabilirler.

Genel Bakış: Tüm dersler Universidad Carlos III de yer alacak. Öğrenciler İspanyol öğrenciler için mevcut geniş bir müfredat seçim olabilir, dil seviyesi izin, İspanyol eğitim ve.

Ayar Açıklama: Madrid, Avrupa’nın en büyük başkentlerinden biridir. Müzeler ve tarihi yerleri ile Paketli, bu öğrencilere yurt dışında zengin bir çalışma deneyimi garanti eder.

Program Değeri: Kapsamlı ücreti gidiş-dönüş seyahat, öğrenim, oda, ütü, ücretler, uluslararası sağlık sigortası, çeşitli geziler, ve ülke yönünü içerir.

Program Maliyet:

Konular: İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

ESCP Avrupa / Web2Present

Nerede: İngiltere: Londra; Fransa: Paris; Meksika: Nuevo Laredo; İspanya: Madrid; Tayland: Bangkok

Ne zaman: Akademik Yıl

Müfredat Önemli: Bu sektörler, kuruluşlar ve pozisyonların geniş bir yelpazede uluslararası bir yönetim kariyer için iş ve sağlam bir temele dünyasına mükemmel bir bağlantı sağlayan bir hayat değiştiren bir programdır. ESCP Avrupa tarafından kolaylaştırdı üst şirkette staj yapmak ve uluslararası ağ geniş bir yelpazede meşgul iş dünyası hakkında daha fazla bilgi edinmek için fırsatı kaçırmayın.

Genel: MEB Mekanlar beş ESCP Avrupa kampüsleri (Paris, Londra, Berlin, Madrid ve Torino) ve Hindistan (MDI Gurgaon), Meksika (Tec de Monterrey), Rusya (SEÇ Moskova) ve Tayland dört ortak okulları (AIT Bangkok dahil ). Öğrenciler beş ESCP Avrupa kampüslerinden birinde en az bir dönem öğrenim için gerekli, ve aslında seçilen yolda bağlı bir çift diploma için uygundur vardır. ESCP Avrupa hayır ve Uluslararası Deneyim Küresel üst 3 sırada yer almaktadır. Kariyer ilerlemesi ve Yönetimi bizim Master 5 Financial Times tarafından dünya çapında 2. konuma sahiptir. (EQUIS, AMBA, AACSB) akredite Üç taç, ESCP Avrupa onlara genel yönetim ve özel programlar geniş bir yelpazede sunan, 4.000 öğrenci ve 90 farklı ulusların her yıl 5.000 yöneticileri ağırlıyor

Ayar Açıklama: MEB Mekanlar (AIT beş ESCP Avrupa kampüsleri (Paris, Londra, Berlin, Madrid ve Torino) ve Hindistan (MDI Gurgaon), Meksika (Tec de Monterrey), Rusya (SEÇ Moskova) ve Tayland dört ortak okulları dahil Bangkok). Öğrenciler beş ESCP Avrupa kampüslerinden birinde en az bir dönem öğrenim için gerekli, ve aslında seçilen yolda bağlı bir çift diploma için uygundur vardır.

Program Değeri: ESCP Avrupa hayır ve Uluslararası Deneyim Küresel üst 3 sırada yer almaktadır. Kariyer ilerlemesi ve Yönetimi bizim Master 5 Financial Times tarafından dünya çapında 2. konuma sahiptir. (EQUIS, AMBA, AACSB) akredite Üç taç, ESCP Avrupa onlara genel yönetim ve özel programlar geniş bir yelpazede sunan, 4.000 öğrenci ve 90 farklı ulusların her yıl 5.000 yöneticileri ağırlıyor

Program Maliyet: TBC

Konular: İşletme-Ticaret ve Yönetim

İspanyolca Kursları

Nerede: İspanya: Madrid

Ne zaman: Akademik Yılı, Bahar Dönemi, Yaz, Kış Dönemi

Müfredat Önemli: Paraninfo Akademisi tanıtım ve öğretim İspanyol dilinin yanı sıra İspanyol kültürünün yayılması için 1991 yılında İspanya’da oluşturulan kamu kurum bir Cervantes Enstitüsü Akredite Merkezi, olduğunu. Akreditasyon kurumu tarafından kurulan kontrolleri yerine getirildiği anlamına gelen bir kalite garantisidir.

Genel: Paraninfo Madrid’in kalbinde merkezi Argüelles’e popüler ve sembolik üniversite mahallede, Princesa Caddesi’nde bulunan yabancılar için bir İspanyolca dil okulu vardır. Onun iletişim ve seyahat bağlantıları mükemmel. Beri tüm dünyadan 1973 öğrenci İspanyolca eğitim için okula gelmiş. Paraninfo haklı prestij sahiptir ve birçok başarılı yıllar boyunca bir çok deneyim bize öğretme önemli bir referans verme ve İspanyolca yayılması kazanmıştır.

Ayar Açıklama: Madrid, rahat, modern, güvenli ve ilginç bir şehir. İspanya’nın başkenti İspanyol öğrenmek ve hayattan zevk için ideal bir şehirdir. İspanyol diğer şehirler aksine, sadece İspanyolca konuşulan, çünkü ideal. Kültürel ve serbest zaman teklifleri Hatta daha da rahat ve modern bir atmosfer Madrid uluslararası turizm için tercih edilen şehir yapar.

Program Değeri:

Program Maliyet: 20 saat haftalık Yöntemleri Süre Fiyat 1 hafta 200 € 2 hafta 350 € 3 hafta 480 € 4 hafta 590 € 1 trimestrede 1593 € 10 saat haftada 2 hafta 180 € 3 hafta 255 € 4 hafta 320 € 1 trimestrede 864 € 8 saat Haftalık ** 4 hafta 240 € 6 saat haftalık ** 4 hafta 200 € 4 saat haftalık ** 4 hafta 150 € Ekstra sınıf: İspanyol kültür ve medeniyet 4 hafta (14:00-3:00) 150 € Bireysel sınıfları 1 Saat 33 €

Konular: İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

WorldLink Eğitim

Nerede: İspanya: Madrid

Ne zaman: Akademik Yıl

Müfredat Önemli: Madrid İspanyol çalışmaların Akademisi İspanya’da İspanyolca dil çalışmaları için önde gelen kurumlarından biridir.

Genel Bakış: WLE- ders programı öğrencinin bilgi ve İspanya deneyimini derinleştirmek için tasarlanmış İspanyol kültürü ekstra müfredat sınıflar ile İspanyol Dili çalışmalara odaklanmıştır.

Ayar Açıklama:

Program Değeri: çalışmalar kapsamlı bir eğitim bir öğrenme deneyimi kazandırmayı hedeflemektedir. Interaktif katılım tüm dersler sırasında vurgulanmaktadır.

Program Maliyet:

Konular: Kültürel ve Bölgesel Çalışmalar, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

İspanyolca Dil Programı

Nerede: İspanya: Madrid

: Ne zaman Akademik Yılı, Rolling Başlıyor Dönemi, MayMester Ara Dönem, Spring Break, Bahar Dönemi, Yaz, Kış Dönemi, Yıl Yuvarlak Güz

Müfredat Highlights: Öğrenme gramer doğruluk ihtiyacı gözden kaybetmeden, iletişimsel yaklaşıma dayanmaktadır. İspanyolca dil kursları İspanyolca öğretilir ve öğrencilerin karşılaşabilirsiniz herhangi bir durumla başa çıkmak için akıcılık ve yeterli iletişim becerilerini kazandırmak üzere tasarlanmıştır.

Genel Bakış: Bizim çok popüler Madrid okul daha merkezi Madrid’in tarihi kesiminde, yer olamazdı. Kentin alan Portra Del Sol sadece 2 dakika ve Palacio Real bir dakika çok şık ve zengin çeyrek olduğunu. Yüzyılın güzel bir sırayla, (asansör erişimi) ile altıncı katta bulunan eski bina “Tarihi Listelenen”, okul Opera salonu dahil olmak üzere şehrin çatı üstleri arasında büyük görünümleri sunmaktadır. Toplu taşıma daha kolay olamazdı, “Sol” metro istasyonu ve otobüs istasyonu sadece birkaç adım. Çünkü merkezi konumu, tüm tesisler butik dükkanlar, borç her türlü dahil olmak üzere, yürüme mesafesindedir. Okulda girişte vb mağazalar, kafeler, bankalar, barlar, fark ilk şey samimi, gülümseyen okul personeli ve rahat bir atmosfer var. Okul, klimalı üzerinden şehir bakmak ve sınıflar arasında dinlenmek için mükemmel bir yerdir iki büyük teraslar sunan 8 ferah ve aydınlık sınıf odalar bulunmaktadır. Diğer olanakları da içecekler, video odası ve öğrenciler sonları arasında ücretsiz internet hizmeti erişimi hizmet veren bir resepsiyon alanı, küçük bir kütüphane, snack bar bulunmaktadır. Bizim programlar, daha gelişmiş mutlak başlayanlar tüm dil seviyelerine hitap ders materyallerinin kullanımını içerir ve programı geliştirmek için çeşitli seçenekler sunar. Her öğrenci öğrencileri dil seviyesini belirlemek ve doğru sınıfta yerleşimi sağlamak için, (tam bir acemi sürece) dersin ilk Pazartesi sabahı kısa bir yerleştirme sınavına beklenmektedir.

Ayar Açıklama: kurak ‘Mesta’ çevrili İspanya’nın çok merkezinde, Madrid Avrupa’nın en yüksek başkentidir. Madrid başkent tüm kabadayılık sızar. Otomobil ve otobüsler kentin sokaklarında reçel, henüz görmek isteyebilirsiniz sipariş, hız, verimlilik ve her şey ile gidip gelirleri yavaş yürüyüş, hızlı bir metro gezisi, ya da ucuz bir taksi yolculuğu ile, yakındır. Siz yerliler “Madrileños” sokulgan olduğunu göreceksiniz! Animasyonlu tartışma ve dans sabahın erken saatlerine kadar kentin kafeleri, tavernalar, barlar ve açık kareler ihya. Yerliler genellikle tapas munch ve sonra La Latinaor dans sahnesine sallamak ya da Plaza Tirso de Molina yakınındaki Madrid’in en flamenko kulüpleri bir gösteri almak, Plaza Santa Ana harika bir oyun kalabalıklar takip 11:00 kadar akşam erteleme. Madrid İspanyolca öğrenmek için büyüleyici bir yerdir!

Program Değeri: Standart: günde 4 Dersler (haftada 20 ders) veya Yoğun: 6 Dersler günlük (haftada 30 ders) * öğretim materyalleri ve öğretim belgelerin kullanılması. * Dersin başında ilk Pazartesi günü Yerleştirme testi. * Konaklama ve yemek * Maksimum sınıf büyüklüğü seçimi: 10 öğrenci. * Kültürel ve sosyal etkinlikler: 2 veya haftada daha organize. * Istek üzerine program sonunda Dili yeterlilik belgesi.

Program Maliyet: 539 USD 1 hafta

Konular: İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Universidad Autonoma de Madrid Girişimcilik Mikrofinans Uluslararası Usta

Nerede: İspanya: Madrid

Ne zaman: Akademik Yıl

Müfredat Önemli: Bu uzmanlar, akademisyenler ve mikrofinans sektörü çalışan profesyoneller tarafından öğretilen bir uluslararası bir programdır •. Öğrencilerin% 50’den fazlası çalışıyor veya yüksek veya çalışmış • • Master büyük değeri tüm dünyada üniversitelerin mikrofinans sektörü ve misafir profesör tanınan deneyimi ile otuz yılı öğretim elemanları ile, uluslararası öğretim panelinde yatıyor Örneğin ulusal ve uluslararası düzeyde mikrofinans veya geliştirme sektörüne bağlı ana kurumların, bazı orta direktifi seviyesi: BBVA Microfinanzas, Comunidad de Madrid İşbirliği Ajansı, ACCION ABD, Fundacion Nantik Lum, Nodus Consultores la Yönü , Economístas Sin Fronteras, KOOP 57, Anidan (Kenya), Angkor Mikroheranvatho AMK (Kamboçya), Mikrofinans Boulder Enstitüsü ve Sürdürülebilir Kalkınma (ABD), Plan International (Birleşik Krallık), PRİZMA (Bosna – Hersek) veya Banca Popolare Etica (İtalya ), ve diğerleri.

Genel Bakış: Girişimcilik Mikrofinans Uluslararası Usta (2008’den beri), dört yıldır Universidad Autonoma de Madrid öğretti olmuştur Kalkınma Mikrofinans önce başlıklı Yüksek Lisans, yeni adıdır: ilk ve tek lisansüstü programı • Dünyanın tek uluslararası iki dilli (İngilizce-İspanyolca) mikrofinans Lisans Programı tam gelişmekte mikrofinans üzerine teorik ve pratik, kapsamlı sunuyor • sitede, güncel ve kaliteli eğitim, sınıf içi ders •, İspanya’da bir devlet üniversitesi tarafından düzenlenen Mikrofinans içinde ve gelişmiş ülkeleri. Bu girişimcilik ve kalkınma ekonomisi, finansal iktisat ve pratik eğitim bir öğrenme çerçevesinde sosyal içerme için, ekonomik büyüme için Mikrofinansı birleştirir. • Öğrencilerimizin bazıları, Planet Finans Deutcschland ve Freie Universität Berlin tarafından teşvik bir araştırma hibe programı “Üniversite Mikrofinans Buluşuyor” için seçilmiştir. • ilk baskısında bu yana yüksek lisans programı İspanyol İşbirliği Ajansı (AECID), BBVA Microfinanzas, İstihdam Bakanlığı ve kamu kurumu Fundación ICO tarafından hibe ile desteklenmiştir.

Ayar Açıklama:

Program Değeri:

Program Maliyet: 5.850 €

Konular: Finans, Sosyal Bilimler

Bentley College Yurtdışı İş Programları: Akademik, İspanya

Nerede: İspanya: Madrid

Ne zaman: Dönem, Bahar Güz Dönemi

Müfredat Önemli: Uluslararası Çalışmalar Koleji ile çalışma, Bentley Koleji öğrencilere İspanyol akranları ile birlikte iş ve liberal sanatları incelemek için eşsiz bir fırsat sunabilmektedir.

Genel Bakış:

Ayar Açıklama:

Program Değeri:

Program Maliyet:

Konular: Sanat Tarihi, İşletme-Ticaret ve Yönetim, Karşılaştırmalı Edebiyat, Ekonomi, Finans, Tarih, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler, Matematik, Siyaset Bilimi ve Siyaset, Sosyal Bilimler, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları