Diş hekimliği

Müzik herhangi bir anda hayatımın yolculuğuna tanıklık olmuştur. Ben severek ben genç bir çocuk ya da bizim çarpma gerçekleri ve bizim devletleri ve başkentleri öğrendim hocam bizimle seslendirdi çekici melodileri gibi hasta iken annem bana seslendirdi şarkıları hatırlıyorum. Diş hekimliği Tabii ki ayarlamak için benim ABC öğrenme unutamadığı Twinkle Little Star, Twinkle. Ben kristal netliğinde Derek Mağarası sonunda bana en çok beklenen ilk öpücük verdi radyoda çalınan şarkıyı, ve geçimsiz sözleri hatırlıyorum arka planda benim gelecekteki kocası beceriksizce ilk defa beni istedi. Bu şarkılar beni hatırlamak ve benim özel anları ve anıları yeniden yaşamak için izin verir benim zihinsel defteri vardır.
Chris Brewer, yazarı Müzik ve Öğrenme “Nasıl işe gitmek ya da okul biz kapattığınızda çoğu insan için müzik henüz kendi kişisel yaşam böyle güçlü bir parçası olduğunu ve öyle?” diye soruyor sınıfta müzik kullanımı Bizim eğitim ve öğrenme etkinliklerini artırır öğrenme bir atmosfer yaratabilirsiniz. Sadece müzikle öğrenme ve daha etkin bir şekilde düşünme işleme çocuklar vardır, ama ilgi çekici ve sadece düz ole ‘eğlenceli!
Bir eğitimci olarak ben, müzik ilk elden öğrenme gücünü yaşadım. Benim üçüncü sınıf öğrencileri çarpma gerçekleri ezberleme katıldı Bir yıl gibi, onlar odak ve son derece başarısız olmadan edildi. Ben öğrencilere otantik uygulama ve sunulan rağmen eller deneyimleri, gerçekleri saklama onlar için çok zordu. Bir kapris üzerinde ben çekici ayarlamak için 8 faktörleri söylemeye karar O Mountain Yuvarlak ‘geliyor olacak. İlk başta, onlar kuşkusuz onların öğretmen olarak biraz bir sınıf zemini kullanıldığı neden olarak gözlü, geniş ve meraklı Amerikan Idol sahne, ama onlar benim tuhaflıklar alışmış ve sadece onunla çalışan başladı. Sonunda kendimizi dans ve zevk ve şevk ile sekiz faktörleri söylerken yenmek için yürüyen bulundu.

Rutgers Üniversitesi

Nerede: Meksika: Merida

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Dönemi Güz

Müfredat Önemli: “Coordinación Genel de Relaciones Interinstitucionales tarafından kurulan kültürel programlara katılmak • UADY hizmet öğrenim programı ile öğrenme uluslararası hizmet kredileri kazanın • • Doğrudan eski derslere kayıt, büyük ve Güney Meksika’da en prestijli üniversitelerinden biri ”

Genel: Universidad Autonoma de Yucatan (UADY), ülkenin en iyi 10 devlet üniversiteleri arasında yer almaktadır. Tüm Merida kenti üzerinde kampüsleri vardır. İş ve Tıp okulları UADY iki en rekabetçi programlardır. Ve Antropoloji Okulu Tarihi, Edebiyat, Antropoloji, Arkeoloji, İletişim ve Turizm dersleri vardır.

Ayar Açıklama: Yucatan yarımadasında bulunan Merida sakin, sömürge şehir, Maya, İspanyol ve günümüz Meksikalı kültürler-bahsetmiyorum renkli kuşlar, kurnaz kertenkeleleri ve bejewelled böcekleri harika bir karışımıdır. Merida zarif mimarisi, açık hava pazarları, müzeler, çeşitli ve lezzetli yöresel mutfağı ile yerel çekicilik bol vardır. Cosmopolitan ve renkli folklor, Maya arkeolojik ve yaşam pueblos yanı sıra çeşitli ekolojik zenginlikleri ile, dost, Yucatan yirmi yıldır olaysız unutulmaz yurtdışında çalışma deneyimleri sağlamıştır. Aslında, Yucatan dünyanın en barışçıl, şiddetsiz alanlarından biri olarak kabul edilir.

Program Değeri: 12-15 kredi

Program Maliyet:

Konular: Muhasebe, Antropoloji, Mimarlık, İşletme-Ticaret ve Yönetim, Ekonomi, Eğitim, Matematik, öncesi-Hukuk ve Hukuk, Ön-Med, Psikoloji, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Yurtdışı Merkez Koleji

Nerede: Meksika: Merida

Ne zaman: Dönem, Bahar Güz Dönemi

Müfredat Özeti: – Güz Akademik Program
Küresel Sağlık Çalışmaları –
Küresel Sağlık programında Çalışmaları kendi farklı bir sağlık sistemi, öğrencilerin ortaya çıkarır ve sağlık bir gelecekteki kariyer için İspanyolca dil hazırlık sağlar. Kolej İspanyolca İki dönemdir gereklidir. Tipik bir ders yükü 13-16 kredi saattir. Akademik program dört zorunlu alanlar ayrılmıştır:
• Kültür Kursu
• İspanyolca dil kursu
• Central College Yurtdışı kurslar
• Staj veya hizmet-öğrenme yerleştirme Bahar Akademik Program – Dil ve Kültür – Dil ve Kültür programının kalbi sürükleyici bir deneyim sınıf ve dramatik sizin özel olmasa bile, sizin İspanyolca artıracaktır topluluk. Dersler İngilizce ve İspanyolca hem de o¬ffered edilir. Tipik bir ders yükü 12-17 kredi saattir. Akademik program, beş bölüme ayrılmıştır: • Kültür Dersi tüm öğrencilerin zorunlu İspanyolca dil kursları, gerekli en az biri • Central College Yurtdışı yerel ve konuk öğretim üyeleri tarafından öğretilen seçmeli • gelişmiş dil becerilerini göstermek öğrenciler için • Ortaklık üniversite seçmeli • tüm dil düzeyleri için kullanılabilir Stajyerlik ve hizmet-öğrenme

Genel Bakış: Merida, yaklaşık bir milyon kişilik bir şehir, yeni hem de eski bir şehir. Kentin kuzey kesiminde modern kent alanlar Elote çağrısını (mısır koçanı üzerine) bayan ve atlı arabaları laklak duyabiliyorum tarihi şehir ve kalabalık pazarlarda aksine durmak. Küresel Sağlık Dili ve Kültürü (bahar dönemi), ve Çalışmaları (Güz) – Merida, Central College Yurtdışı iki program sunmaktadır. Dil ve Kültür programının kalp sınıf ve dramatik sizin özel olmasa bile, sizin İspanyolca artıracak toplumda sürükleyici bir deneyim. Çalışmalar Global Sağlık programı kendi farklı bir sağlık sistemi, öğrencilerin ortaya çıkarır ve sağlık bir gelecekteki kariyer için İspanyolca dil hazırlık sağlar.

Ayar Açıklama: Merida, çünkü beyaz kireçtaşı ve beyaz boya büyük kullanımı “Beyaz Şehir” olarak bilinir. Bu geleneksel kent Colonial Meksika ihtişam çok gösteriyor. Bu kentin sırf yaşı ona bir eski dünya lezzet verir, ancak bu yapıların çok son inşa edilmiş olması size zaman geri hızlandırdılar hissettiren koruma düzeyini sağladı. Bu Merida hala zaman tüneli var olduğunu söylemek hiçbir şekilde; mimariye moda her şeyi sergilenen eski ve yeni vardır.
Devlet ve bölgesel başkenti olarak, Merida birden müzeler, sanat galerileri, restoranlar, sinemalar ve dükkanlar içeren, bir kültür merkezidir. Görsel sanat yaptığı gibi müzik ve dans, her gece ve hafta sonu öğrencilere ücretsiz kültürel faaliyetler sunan, gün-gün hayatında önemli bir rol oynar. Ünlü cadde, Paseo de Montejo, orijinal heykeller ile kaplı olduğu. Her yıl, Merida MACAY Müzesi Meksika’dan işleri ve bir diğer seçilen ülkeyi içeren, yeni bir heykel kurulumu bağlar. 2007 yılında, Paseo de Montejo üzerinde heykeller Meksika ve Japonya’dan sanatçıların eserlerini özellikli.
Onun huzur ve temizlik, Merida diğer Meksika ülkelerinden gelen aileler için popüler bir yer haline gelmiştir çünkü. Suç Merida tolere edilmez, ve Meksika. Kişi başına en düşük suç oranına sahip kentin özelliğini taşıyor
Yucatan Yarımadası’nın kuzey bölümünü işgal Yucatan eyaletinde, Kuzeybatı kesiminde yer almaktadır Merida. Otelin merkezi konumu Yucatan en değerli antik Maya harabelerini ve berrak su cenotes bazı geziler için idealdir.

Program Değeri: Neler dahil:
Öğrenim
• Yerel Yucatecan aile ile Garantili Yurtdışı Merkez College konut konut veya aile yanı. Her iki seçenek tüm yemekler (Pazartesi-Cuma ve brunch Cumartesi günü) dahil
• Merkez College Yurtdışı ikamet Bilgisayar / internet erişimi
• Hafta-uzun yönelim
gibi Chiapas eyaletinde bir beş günlük gezi olarak • Geziler ve kültürel etkinlikler
• Staj ve Hizmet-öğrenme fırsatları (isteğe bağlı)
24 saat hizmet veren personeli ve alımı •
• Yerinde ikamet müdürü ve destek hizmetleri
• Yurtdışı Kişisel Central College ayrılış öncesi destek için Danışmanı
• Opsiyonel online ön-kalkış ve yeniden giriş kursu
• Central College Yurtdışı Öğrenci Hayatta Kalma Kılavuzu ve Veli el kitabı
ruh sağlığı kapsamı, acil tahliye ve daha fazlası dahil olmak • Ek seyahat sigortası,
INEXT tarafından sağlanan • Uluslararası öğrenci kimlik kartı
Merkez Koleji, tam Yüksek Öğrenim Komisyonu tarafından akredite ABD kurumdan • Transkript

Program Maliyet:

Konular: Muhasebe, Antropoloji, Arkeoloji, Mimarlık, İşletme-Ticaret ve Yönetim, İletişim Gazetecilik Kitle Medya, Kültür ve Bölgesel Çalışmalar, Ekonomi, Eğitim, Çevre Çalışmaları, Grafik Tasarım, Tarih, Bilgi Sistemleri, İç Tasarım, Kinesiyoloji ve Egzersiz Bilimi, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler, Psikoloji, Din Çalışmaları, diğer Fen-, Sosyoloji, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Tecnologico de Monterrey

Nerede: Meksika

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Dönemi, Yaz Dönemi

Müfredat Önemli: Tecnologico de Monterrey-Kampüs Monterrey önemli bir uluslararası konumu ile Latin Amerika’daki en iyi üniversitelerden biri olarak bugün kabul edilmektedir. 17.000’den fazla öğrenci ile, tüm Meksika yerinden öğrenciler ve dünyanın diğer bölgelerinde etkileşim için büyük bir fırsat sunuyor.

Genel Bakış: Bizim uluslararası öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmış geniş bir kurs çeşittir. Akademik bölümü de şirket ziyaretleri ve kültürel / turistik gezileri ile tamamlanmaktadır. Bunlar Tecnologico de Monterrey, Kampüs Monterrey tarafından sunulan Programların bazıları şunlardır: İspanyol İkinci Dil, Meksika Kültürü, Meksika İş olarak, Düzenli Dersler, İş, İnsan Kaynakları, İktisat (İngilizce veya İspanyolca talimat) Diğer Bölümleri, Uluslararası İşletme gelen & Uluslararası İlişkiler, Bilgisayar Bilimleri, Matematik, Edebiyat, Hukuk, Fizik, Mühendislik, Sertifika Programları, Staj ve Araştırma Programı (İş, Engeineering ve High Tech, Sosyal -Bilim ve Beşeri), Gönüllü Sosyal Çalışma ve Yaz Programları.

Ayar Açıklama: Uluslararası “dağların kenti” olarak bilinen, Monterrey Fortune dergisine göre, Latin Amerika’da şehir iş yapmak için en iyi yerdir. Aynı zamanda Meksika’da en güvenli şehirlerinden biridir ve güney ABD sınırının sadece 175 km mesafededir.

Program Değeri: Program dikkatle uluslararası öğrenciler için unutulmaz bir deneyim sağlamak için tasarlanmıştır. Aynı zamanda tam bir oryantasyon oturumu, konut seçenekleri, göçmenlik işlemlerini, sigorta sorunları, vb Öğrenciler ayrıca İspanyolca veya İngilizce dilinde ders almak mümkün sağlar.

Program Maliyet:

Konular: Muhasebe, Mimarlık, Biyomedikal Bilimler, İşletme-Ticaret ve Yönetim, İletişim Gazetecilik Kitle İletişim, Bilgisayar Bilimleri, Kültür ve Bölgesel Çalışmalar, İktisat, Mühendislik Konu, Film Radyo ve Televizyon, Finans, Gıda Bilimi ve Beslenme, Dış olmayan İngiliz Dilleri ve Edebiyatı, Grafik Tasarım, İnsan Kaynakları Yönetimi, Beşeri Konu, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Çalışmalar, Staj Programları, Hukuki Araştırmalar, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler, Medya Prodüksiyon, Hemşirelik, Siyaset Bilimi ve Siyaset, Kamu Yönetimi-Kamu Politikası ve Hükümet, Sosyal Çalışma, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları, Teknoloji

Yurtdışı İspanya Çalışması

Nerede: İspanya: Madrid

Ne zaman: Akademik Yılı, Güz Dönemi, Rolling, Bahar Yarıyılı, Kış Dönemi, Yıl Round başlatır

Müfredat Önemli: İspanya Yurtdışı Eğitim İspanya’nın farklı coğrafi ve kültürel bölgelere boyunca yüksek kaliteli, uygun fiyatlı dönem, yıl uzun, yaz ve bireysel çalışma yurtdışında üniversite öğrencileri için programlar ve beyond.We teklif 6 şaşırtıcı bir program yerleri sunmaktadır. İspanyolca ve İngilizce öğretilen tüm dalları için geniş bir kurs yelpazesi seçin. Özgünlük, ekonomiklik, esneklik, kalite ve – İspanya Çalışması anda Yurtdışında biz öğrencilerin yurtdışında kendi deneyimlerinden ne gerek anlıyorum.

Genel Bakış: Yurtdışı İspanya Çalışmasında uzmanlar! İspanya Yurtdışı Eğitim, yüksek kaliteli, uygun fiyatlı dönem, yıl uzun, yaz ve yurtdışında bireysel çalışma, üniversite öğrencilerinin ve ötesinde programları sunmaktadır.

Açıklama Ayar: Biz İspanya’nın farklı coğrafi ve kültürel bölgelere boyunca 6 şaşırtıcı bir program yerleri sunuyoruz. İspanyolca ve İngilizce öğretilen tüm dalları için geniş bir kurs yelpazesi seçin.

Program Değeri: DERSLER / KREDİ: Her program tüm dalları için çalışmalar ve geniş bir kurs yelpazesi sunmaktadır. Tam ders katalog, program, fotoğraf / video, mezunlar referanslar, ve ayrıntılı program bilgileri için web sitemizi ziyaret edin.

Program Maliyet:

Konular: Mimarlık, Kültür ve Bölgesel Çalışmalar, Coğrafya, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Çalışmalar, Liberal Sanatlar-Diğer Hususlar Sanat ve Bilimler, Dilbilim, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler, Sosyal Bilimler, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Yabancı Çalışması için Amerikan Enstitüsü

Nerede: İspanya: Barcelona

Ne zaman: Yaz

Müfredat Önemli: Barcelona AIFS ile eğitim 3, 4 veya 6 hafta harcayın. Iş, tarih, din bilimleri ve sosyoloji İngilizce öğretti 9 üç düzeyden birinde İspanyol dili eğitimi kredileri, artı dersler kadar kazanın. Sen bir aile, öğrenci daireler veya öğrenci yurdunda kalmayı tercih edebilirler. Böyle Gotik Katedrali ve bir Barselona şehir gezisi gibi sıra çok sayıda sosyal ve kültürel faaliyetler, – Gerona ve Besalu, Figueras ve Salvador Dali Müzesi gezisi ve Montserrat ve Sitges bir günlük gezi için bir günlük bir ziyaret keyfini çıkarın Tur ve Park Güell ziyaret.

Genel Bakış: Çalışma sanat tarihi, tarih, edebiyat, din çalışmaları ve Barcelona AIFS ile yurtdışında bir yaz boyunca İspanyolca dil. No önceki İspanyolca dil çalışması gereklidir. Gerona, Figueras, Cadaques, Montserrat ve Sitges Gezileri dahildir. Öğün planları mevcut; Aile yanında öğrenciler haftada kahvaltı ve akşam yemeği yedi gün alırsınız.

: Açıklama Ayar İspanya’nın en büyük ikinci kenti yurtdışında Çalışması. Kendi kapılarına Akdeniz ile, renkli ve canlı, o Barcelona büyük popülerlik anlamak kolaydır. Kentin kökeni birinci yüzyılda M.Ö. Barcino Roma kolonisi izlenebilmektedir. Tarihin 2000 yıl Barcelona’nın mimari, sanatsal ve kültürel miras iz bırakmış. Uluslararası seyahat ve kozmopolit karakter açısından Akdeniz iklimi, mükemmel konumu Barcelona yurtdışında eğitim için mükemmel bir yer yapmak.

Program Değeri: AIFS yurtdışı eğitim programlarının prim sağlayıcısı olarak kabul edilmektedir. Program ücretleri mevcut burs finansmanı ile harç ve konut kapsar. Bir yemek planı, turlar ve geziler, sigorta ve 24 saat acil hizmeti de dahildir. Büyük havayolları ile giden ya da gidiş-dönüş uçuşlar da mevcuttur.

Program Maliyet:

Konular: Mimarlık, Sanat Tarihi, İletişim Gazetecilik Kitle Medya, Karşılaştırmalı Edebiyat, Ekonomi, Tarih, Siyaset Bilimi ve Siyaset, Dini Araştırmalar, Sosyoloji, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Abbey Road Programları

Nerede: Çek Cumhuriyeti: Prag; Fransa: Caen, Paris; Almanya: Berlin, Dresden

Ne zaman: Yaz

Müfredat Önemli: Bizim Modern Uygarlık seyahat-tarih programında her gün kültürel keşif ve macera için bir fırsat olacaktır. Sen profesyonel sanat tarihçileri ve Avrupa tarih öğretmenlerinin yanında yolun her adımını seyahat, Berlin, Prag, Paris ve Normandiya 3-6 gece her geçirecekler.

Genel Bakış: Hızlı tempolu modern Medeniyet programı, uluslararası ilişkiler, küreselleşme ve küresel ekonominin, Avrupa siyaset, gazetecilik ve tartışma ilgilenen motive öğrenciler için tasarlanmıştır. Üç haftalık program boyunca, öğrenciler Avrupa Berlin Duvarı’nın yıkılmasından Dünya Savaşı tarihinin yanı sıra modern Avrupa Birliği oluşumunda önemli gelişmeleri inceleyeceğiz.

Ayar Açıklama: Bu program, tarafından uçacak bizim güzergah üzerinde dört kültür başkentleri ile. Öğleden sonra ve akşamları isteğe kültürel etkinlikler ve geziler, keşif için serbest zaman ve gece grup yemekleri için varız ise Sabahları rehberli turlar ve yerinde dersleri içermektedir. Gün için planlanan tarihi tema ne olursa olsun, biz size “popüler” siteleri görmek ve kişisel çıkarlarımızı elde etmek amacıyla yapı ve kendiliğindenlik dengelemek için çalışıyoruz.

Program Değeri: Program Ücretleri Dahil: – Öğrenim – Düzenli ders ücretleri ve malzeme – Seçmeli ders seçenekleri – Konaklama – 3 öğün – Önceden planlanmış günlük geziler – Kültür ve eğlence etkinlikleri

Program Maliyet: Haziran 29 – 14 Temmuz: 5.595 $.

Konular: Mimarlık, Sanat Tarihi, Kültürel ve Bölgesel Çalışmalar, yabancı İngilizce olmayan Dilleri ve Edebiyatı, Genel Çalışmalar, Coğrafya, Alman Dili ve Edebiyatı Araştırmaları, Tarih, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Çalışmalar, Yahudi Araştırmaları, Edebiyat, Siyaset Bilimi ve Siyaset

Davis Üniversitesi

Nerede: Fransa: Paris

Ne zaman: Yaz

Müfredat Önemli: : Daha spesifik olarak, analiz alacak
Eyfel kulesinin unixially yüklü üyeleri için -Stres ve gerginlik (ve analiz kontrol etmek için kulenin kısmını tırmanmaya merdivenleri kullanın),
çeşitli stres ve gerginlik -Devlet (Seçtiğiniz bir köprü seçerek ve ardından ölçme ve köprü titreşimleri analizinizi kontrol etmek hissederek) Seine nehri üzerinde 30 + köprü
bir metro (metro) tünel için -Stres ve gerilme durumunu ve seçilen tünel için alternatif bir tasarım yapmak, ve
TGV tren, dünyanın en hızlı trenlerin biri bileşenlerinin (tekerlekler, araba) için -Stres ve zorlanma (ve sizin hesaplamaları kontrol etmek 200’den fazla mil binmek için bir fırsat olabilir!)

Alan gezileri bir dizi ve Paris çevresinde tarihi yapılar ziyaret ederek dersler göstermek için kullanılacaktır. Aşağıdaki konular bu yerlerde işlenecektir:

-Stres Ve gerinme: Palais de la Decouverte (bir bilim müzesi)
Malzemelerin -Mekanik özellikleri: Louvre
Beaubourg (ayrıca “Centre Georges Pompidou” olarak bilinir): -Axially üyelerini yüklenen
– Torsion: La Defense karmaşık
-Beams (eğilme, kesme Eyfel Kulesi: sapma) burkulma
-Curioni Bina
-Enerji yöntemleri: Seine nehri üzerindeki Köprü
Genel: Tarih Check-in: 2013/06/23 Bitiş Tarihi: 2013/07/20

Bu ders materyallerinin modern mekaniği son üç yüzyıl boyunca geliştirdik şekilde anlamak ayrılacaktır. Özellikle, Paris’te ve yakın çevresinde yapıların (köprüler, kuleler, tüneller ve binalar) bir dizi ayrıntılı olarak incelenmiştir edilecektir. Sadece siz değil “Işık Şehri” olarak inşaatları gözlemleyerek malzemelerin mekaniği öğreneceksiniz, sen yıl önce inşa edilen yüzlerce bir yapının kendi tasarım oluşturmak ve birine karşılaştırın alacak. Bunu size ders kitabı ve makaleleri hakkında okumak her şeye hayat getirecek deneyimsel faaliyetleri ve geziler katılacak.

DERSLER
Mühendislik 104 – Malzeme (4 adet) Mekaniği: Öğrenciler stres, gerginlik, burulma, kesme, bükme ve mesajlara tanıtılacak. Bu temel kavramlar anlamak ve yapıların tasarımını analiz oder esastır. Roma antik yapıların çoğu gebe ve yapısal analizi, modern teoriler geliştirilmiştir uzun zaman önce inşa edildi. Önkoşul: Ders 35, Matematik 2 veya öğretim üyesinin onayı.
VE
Çevre ve İnşaat Mühendisliği 198 – Yönlendirilmiş Grup Çalışması (4 adet): Öğrenciler antik inşaat güdümlü kurallara ve ilkelere tanıtılacaktır. Elbette, tarihsel, yapısal ve mimari ilgi sitelere özenle seçilmiş saha gezileri ile takviye edilecektir.

Ayar Açıklama: Sen iki kişilik oda bir üniversite yurdunda kalacak.

Paris Lonely Planet’in açıklamasına göre, ziyaretçinin her türlü şey var: “Paris muhtemelen dünyanın herhangi bir başka şehir daha tanıdık yerler var bir sonucu olarak, ilk kez ziyaretçilerin çoğu zaman beklentileri her türlü Fransız başkentinde gelmesi. :. Eğer yeterince sert bakarsanız İngilizce konuşmak olmaz kaba insanlar, yaramaz gece kulübü revüler, Seine boyunca romantizm, kafelerde ağır konuları tartışırken aydınların büyük manzaralar, bir, muhtemelen tüm bu bulabilirsiniz Ama başka olabilir. yaklaşım kenara Paris önyargıları ayarlamak ve Eyfel Kulesi veya Notre Dame sivri ucu her an görünümüne pop değil sanki şehrin caddeleri ve Backstreets keşfetmektir. ”

Program Değeri: Üst-bölünme birimleri (mezunları ile birinci sınıf açık). İngilizce Öğretti. California Üniversitesi Davis fakülte tarafından öğretilen UC Davis kursları.

Program maliyetleri ile ilgili en güncel bilgiler için Yurtdışı UC Davis Yaz irtibata geçiniz. Programlar yaklaşık 4.000 $ başlar.

(. $ 500 – $ 1,500) bir Yurtdışı Yaz programı (Davis ve Non-Davis) kayıtlı tüm öğrenciler Seyahat Ödülü için başvuruda fırsatına sahip olacak Seyahat ödül tarihine: 5 Mart 2013 Kayıt tarihi 5 Nisan 2013 olduğunu.

Program Maliyet:

Konular: Mimarlık, Sanat Tarihi, Kültürel ve Bölgesel Çalışmalar, Mühendislik Konu, İtalyan Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Uluslararası aimsperts

Nerede: Çin: Hangzhou

Ne zaman: Akademik Yıl

Müfredat Önemli: Çin’de Eğitim Tıp

Genel Bakış: Çalışma Yurtdışı Çin | Çin Üniversite ve Kolej Giriş Sistemi

Ayar Açıklama: Çalışma MBBS & BDS Çin’de, Çalışma Mühendisliği çin kabul için Nasıl Başvurulur Çin, Çalışma Yabancı Diller, içinde, Online Başvuru çin eğitim, Çin Eğitim, Çin Üniversitesi, Çin okulu, Çin Üniversitesi Online başvuru, Çin üniversite, Lisans / yüksek lisans / önlisans, Çince, Çalışma mandalina, Çin kültürünü öğrenin,

Program Değeri:

Program Maliyet:

Konular: Muhasebe, Yönetim-Sağlık Hizmetleri ve Hastanesi, Tarım Bilimleri ve Tarla Bitkileri Toprak Bilimi, Hayvan Bilimleri, Mimarlık, Sanat Tarihi, Astronomi ve Astrofizik, Bilgisayar Bilimi, Ekonomi, Çevre Çalışmaları, Finans, Liberal Sanatlar-Diğer Hususlar Sanat ve Bilimler, Okyanus Çalışmaları Siyaset Bilimi ve Siyaset, Turizm ve Otelcilik

Hong Kong Çin Üniversitesi

Nerede: Çin: Hong Kong

Ne zaman: Akademik Yıl

Müfredat Önemli: Eğer seçim için yaklaşık 50 ana bilim dalları ile kredi ünitesi sistemine dayalı çalışmaların esnek lisans programı, artı genel eğitimde güçlü sunan.

Genel: Hong Kong Çin Üniversitesi, uluslararası bir öğrenci olarak kaydolma ve lisans İngilizce öğretilen programlar geniş ve esnek bir seçim keyfine varacaksınız – artı bir değişik ve uyarıcı kültürel çevrenin avantajları.

: Açıklama Ayar genişbant bağlantısı da dahil olmak üzere modern tesisleri ile On-kampüs pansiyon konaklama. Çin Halk Cumhuriyeti olmak üzere 45’ten fazla ülkeden (10.000 lisans dahil) bir kültürel çeşitlilik öğrenci vücut.

Program Değeri: Sunduğumuz derece nitelikleri uluslararası alanda tanınmış ve biz öğretim ve araştırma mükemmellik için dünya çapında güçlü bir üne sahiptir. Kültürel çeşitlilik bizim Üniversite inşa edildiği temel taşıdır ve bizim başarımızın bir anahtar kalır.

Program Maliyet:

Konular: Muhasebe, Antropoloji, Mimarlık, Sanat ve Güzel Sanatlar, Biyokimya, Biyoloji Genel, İş İdaresi-Ticaret ve Yönetim, Kimya, Çin Dili, İletişim Gazetecilik Kitle İletişim, Bilgisayar Bilimleri, Mühendislik Konu, İngiliz Edebiyatı, Çevre Çalışmaları, Gıda Bilimi ve Beslenme, Coğrafya, Tarih, Hukuk Araştırmaları, Matematik, Müzik, Hemşirelik, Felsefe, Fizik, Kamu Yönetimi-Kamu Politikası ve Hükümet, Dini Araştırmalar, Sosyal Bilimler, Sosyal Çalışma, Sosyoloji, İstatistik