Oswego New York College Devlet Üniversitesi

Nerede: Meksika

Ne zaman: Yarıyıl, Bahar Dönemi, Yaz Dönemi

Müfredat Önemli: Bu program, iş, dil ve sınırlı İspanyol yeterlilik ile öğrenciler de dahil olmak üzere tüm öğrencilere, açıktır. Monterrey, Cuernavaca, Mexico City ve Devlet Mazatlan, Guadalajara, ve Queretaro: Oswego programı yarıyıl kayıt açık yedi ITESM kampüsü vardır. Yaz: Cuernavaca, Monterrey, ya Guaymas.

Genel Bakış: Öğrenciler doğrudan ITESM kursları yanı sıra İspanyolca dil kurslarına kayıt. İngilizce bazı ders teklifleri vardır.

Ayar Açıklama:

Program Değeri:

Program Maliyet:

Konular: Muhasebe, Antropoloji, Arkeoloji, Kültürel ve Bölgesel Çalışmalar, İktisat, Mühendislik Konu, Sosyal Bilimler, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Rutgers Üniversitesi

Nerede: Meksika: Merida

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Dönemi Güz

Müfredat Önemli: “Coordinación Genel de Relaciones Interinstitucionales tarafından kurulan kültürel programlara katılmak • UADY hizmet öğrenim programı ile öğrenme uluslararası hizmet kredileri kazanın • • Doğrudan eski derslere kayıt, büyük ve Güney Meksika’da en prestijli üniversitelerinden biri ”

Genel: Universidad Autonoma de Yucatan (UADY), ülkenin en iyi 10 devlet üniversiteleri arasında yer almaktadır. Tüm Merida kenti üzerinde kampüsleri vardır. İş ve Tıp okulları UADY iki en rekabetçi programlardır. Ve Antropoloji Okulu Tarihi, Edebiyat, Antropoloji, Arkeoloji, İletişim ve Turizm dersleri vardır.

Ayar Açıklama: Yucatan yarımadasında bulunan Merida sakin, sömürge şehir, Maya, İspanyol ve günümüz Meksikalı kültürler-bahsetmiyorum renkli kuşlar, kurnaz kertenkeleleri ve bejewelled böcekleri harika bir karışımıdır. Merida zarif mimarisi, açık hava pazarları, müzeler, çeşitli ve lezzetli yöresel mutfağı ile yerel çekicilik bol vardır. Cosmopolitan ve renkli folklor, Maya arkeolojik ve yaşam pueblos yanı sıra çeşitli ekolojik zenginlikleri ile, dost, Yucatan yirmi yıldır olaysız unutulmaz yurtdışında çalışma deneyimleri sağlamıştır. Aslında, Yucatan dünyanın en barışçıl, şiddetsiz alanlarından biri olarak kabul edilir.

Program Değeri: 12-15 kredi

Program Maliyet:

Konular: Muhasebe, Antropoloji, Mimarlık, İşletme-Ticaret ve Yönetim, Ekonomi, Eğitim, Matematik, öncesi-Hukuk ve Hukuk, Ön-Med, Psikoloji, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Yurtdışı Merkez Koleji

Nerede: Meksika: Merida

Ne zaman: Dönem, Bahar Güz Dönemi

Müfredat Özeti: – Güz Akademik Program
Küresel Sağlık Çalışmaları –
Küresel Sağlık programında Çalışmaları kendi farklı bir sağlık sistemi, öğrencilerin ortaya çıkarır ve sağlık bir gelecekteki kariyer için İspanyolca dil hazırlık sağlar. Kolej İspanyolca İki dönemdir gereklidir. Tipik bir ders yükü 13-16 kredi saattir. Akademik program dört zorunlu alanlar ayrılmıştır:
• Kültür Kursu
• İspanyolca dil kursu
• Central College Yurtdışı kurslar
• Staj veya hizmet-öğrenme yerleştirme Bahar Akademik Program – Dil ve Kültür – Dil ve Kültür programının kalbi sürükleyici bir deneyim sınıf ve dramatik sizin özel olmasa bile, sizin İspanyolca artıracaktır topluluk. Dersler İngilizce ve İspanyolca hem de o¬ffered edilir. Tipik bir ders yükü 12-17 kredi saattir. Akademik program, beş bölüme ayrılmıştır: • Kültür Dersi tüm öğrencilerin zorunlu İspanyolca dil kursları, gerekli en az biri • Central College Yurtdışı yerel ve konuk öğretim üyeleri tarafından öğretilen seçmeli • gelişmiş dil becerilerini göstermek öğrenciler için • Ortaklık üniversite seçmeli • tüm dil düzeyleri için kullanılabilir Stajyerlik ve hizmet-öğrenme

Genel Bakış: Merida, yaklaşık bir milyon kişilik bir şehir, yeni hem de eski bir şehir. Kentin kuzey kesiminde modern kent alanlar Elote çağrısını (mısır koçanı üzerine) bayan ve atlı arabaları laklak duyabiliyorum tarihi şehir ve kalabalık pazarlarda aksine durmak. Küresel Sağlık Dili ve Kültürü (bahar dönemi), ve Çalışmaları (Güz) – Merida, Central College Yurtdışı iki program sunmaktadır. Dil ve Kültür programının kalp sınıf ve dramatik sizin özel olmasa bile, sizin İspanyolca artıracak toplumda sürükleyici bir deneyim. Çalışmalar Global Sağlık programı kendi farklı bir sağlık sistemi, öğrencilerin ortaya çıkarır ve sağlık bir gelecekteki kariyer için İspanyolca dil hazırlık sağlar.

Ayar Açıklama: Merida, çünkü beyaz kireçtaşı ve beyaz boya büyük kullanımı “Beyaz Şehir” olarak bilinir. Bu geleneksel kent Colonial Meksika ihtişam çok gösteriyor. Bu kentin sırf yaşı ona bir eski dünya lezzet verir, ancak bu yapıların çok son inşa edilmiş olması size zaman geri hızlandırdılar hissettiren koruma düzeyini sağladı. Bu Merida hala zaman tüneli var olduğunu söylemek hiçbir şekilde; mimariye moda her şeyi sergilenen eski ve yeni vardır.
Devlet ve bölgesel başkenti olarak, Merida birden müzeler, sanat galerileri, restoranlar, sinemalar ve dükkanlar içeren, bir kültür merkezidir. Görsel sanat yaptığı gibi müzik ve dans, her gece ve hafta sonu öğrencilere ücretsiz kültürel faaliyetler sunan, gün-gün hayatında önemli bir rol oynar. Ünlü cadde, Paseo de Montejo, orijinal heykeller ile kaplı olduğu. Her yıl, Merida MACAY Müzesi Meksika’dan işleri ve bir diğer seçilen ülkeyi içeren, yeni bir heykel kurulumu bağlar. 2007 yılında, Paseo de Montejo üzerinde heykeller Meksika ve Japonya’dan sanatçıların eserlerini özellikli.
Onun huzur ve temizlik, Merida diğer Meksika ülkelerinden gelen aileler için popüler bir yer haline gelmiştir çünkü. Suç Merida tolere edilmez, ve Meksika. Kişi başına en düşük suç oranına sahip kentin özelliğini taşıyor
Yucatan Yarımadası’nın kuzey bölümünü işgal Yucatan eyaletinde, Kuzeybatı kesiminde yer almaktadır Merida. Otelin merkezi konumu Yucatan en değerli antik Maya harabelerini ve berrak su cenotes bazı geziler için idealdir.

Program Değeri: Neler dahil:
Öğrenim
• Yerel Yucatecan aile ile Garantili Yurtdışı Merkez College konut konut veya aile yanı. Her iki seçenek tüm yemekler (Pazartesi-Cuma ve brunch Cumartesi günü) dahil
• Merkez College Yurtdışı ikamet Bilgisayar / internet erişimi
• Hafta-uzun yönelim
gibi Chiapas eyaletinde bir beş günlük gezi olarak • Geziler ve kültürel etkinlikler
• Staj ve Hizmet-öğrenme fırsatları (isteğe bağlı)
24 saat hizmet veren personeli ve alımı •
• Yerinde ikamet müdürü ve destek hizmetleri
• Yurtdışı Kişisel Central College ayrılış öncesi destek için Danışmanı
• Opsiyonel online ön-kalkış ve yeniden giriş kursu
• Central College Yurtdışı Öğrenci Hayatta Kalma Kılavuzu ve Veli el kitabı
ruh sağlığı kapsamı, acil tahliye ve daha fazlası dahil olmak • Ek seyahat sigortası,
INEXT tarafından sağlanan • Uluslararası öğrenci kimlik kartı
Merkez Koleji, tam Yüksek Öğrenim Komisyonu tarafından akredite ABD kurumdan • Transkript

Program Maliyet:

Konular: Muhasebe, Antropoloji, Arkeoloji, Mimarlık, İşletme-Ticaret ve Yönetim, İletişim Gazetecilik Kitle Medya, Kültür ve Bölgesel Çalışmalar, Ekonomi, Eğitim, Çevre Çalışmaları, Grafik Tasarım, Tarih, Bilgi Sistemleri, İç Tasarım, Kinesiyoloji ve Egzersiz Bilimi, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler, Psikoloji, Din Çalışmaları, diğer Fen-, Sosyoloji, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Tecnologico de Monterrey

Nerede: Meksika

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Dönemi, Yaz Dönemi

Müfredat Önemli: Tecnologico de Monterrey-Kampüs Monterrey önemli bir uluslararası konumu ile Latin Amerika’daki en iyi üniversitelerden biri olarak bugün kabul edilmektedir. 17.000’den fazla öğrenci ile, tüm Meksika yerinden öğrenciler ve dünyanın diğer bölgelerinde etkileşim için büyük bir fırsat sunuyor.

Genel Bakış: Bizim uluslararası öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmış geniş bir kurs çeşittir. Akademik bölümü de şirket ziyaretleri ve kültürel / turistik gezileri ile tamamlanmaktadır. Bunlar Tecnologico de Monterrey, Kampüs Monterrey tarafından sunulan Programların bazıları şunlardır: İspanyol İkinci Dil, Meksika Kültürü, Meksika İş olarak, Düzenli Dersler, İş, İnsan Kaynakları, İktisat (İngilizce veya İspanyolca talimat) Diğer Bölümleri, Uluslararası İşletme gelen & Uluslararası İlişkiler, Bilgisayar Bilimleri, Matematik, Edebiyat, Hukuk, Fizik, Mühendislik, Sertifika Programları, Staj ve Araştırma Programı (İş, Engeineering ve High Tech, Sosyal -Bilim ve Beşeri), Gönüllü Sosyal Çalışma ve Yaz Programları.

Ayar Açıklama: Uluslararası “dağların kenti” olarak bilinen, Monterrey Fortune dergisine göre, Latin Amerika’da şehir iş yapmak için en iyi yerdir. Aynı zamanda Meksika’da en güvenli şehirlerinden biridir ve güney ABD sınırının sadece 175 km mesafededir.

Program Değeri: Program dikkatle uluslararası öğrenciler için unutulmaz bir deneyim sağlamak için tasarlanmıştır. Aynı zamanda tam bir oryantasyon oturumu, konut seçenekleri, göçmenlik işlemlerini, sigorta sorunları, vb Öğrenciler ayrıca İspanyolca veya İngilizce dilinde ders almak mümkün sağlar.

Program Maliyet:

Konular: Muhasebe, Mimarlık, Biyomedikal Bilimler, İşletme-Ticaret ve Yönetim, İletişim Gazetecilik Kitle İletişim, Bilgisayar Bilimleri, Kültür ve Bölgesel Çalışmalar, İktisat, Mühendislik Konu, Film Radyo ve Televizyon, Finans, Gıda Bilimi ve Beslenme, Dış olmayan İngiliz Dilleri ve Edebiyatı, Grafik Tasarım, İnsan Kaynakları Yönetimi, Beşeri Konu, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Çalışmalar, Staj Programları, Hukuki Araştırmalar, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler, Medya Prodüksiyon, Hemşirelik, Siyaset Bilimi ve Siyaset, Kamu Yönetimi-Kamu Politikası ve Hükümet, Sosyal Çalışma, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları, Teknoloji

Yurtdışı Eğitim Programları

Nerede: İspanya: Madrid

Ne zaman: Dönem, Bahar Güz Dönemi

Müfredat Önemli: yurt dışında çalışmalarına devam ederken akademik kredi için gerçek iş deneyimi alın.

Genel Bakış:

Ayar Açıklama:

Program Değeri:

Program Maliyet:

Konular: Muhasebe, Karşılaştırmalı Edebiyat, Kültür ve Bölgesel Çalışmalar, Ekonomi, Tarih, Uluslararası Çalışmalar, Staj Programları, Müze Çalışmaları, Siyaset Bilimi ve Siyaset

Skidmore Koleji

Nerede: İspanya: Alcala de Henares, Madrid

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Dönemi Güz

Müfredat Önemli: Katılımcılar Universidad Autonoma de Madrid (UAM) veya Universidad de Alcalá de Henares (UAH) kurs programımıza Merkezi’nde öğretti biri gerekli alan çalışmaları ve 3-4 seçmeli dersler ve / veya yerel özel güzel sanatlar okulları kayıt . Akademik program uygun öğrencilere yönelik kültürel etkinlikler ve geziler aracılığıyla İspanyolca yaşamda öğrencileri, hem de staj yürütmektedir.

Genel Bakış: İspanya’da Skidmore Universidad Autonoma de Madrid (UAM) veya Universidad de Alcalá de Henares (UAH) direkt kayıt gibi özellikleri sayesinde İspanyolca yaşamda öğrencileri entegre etmek için tasarlanmıştır, yerel bir ailenin yanında garantili konut, tam pansiyon, kültürel faaliyetler ve staj katılımı üzerinde bir vurgu. Bir önceki üniversite düzeyinde İspanyolca dil çalışmanın altı veya daha fazla dönem eşdeğer Madrid ve Alcalá’da hem de çalışma için gereklidir.

Açıklama Ayar: Program Merkezi Madrid kentin kültürel merkezinde yer almaktadır ve idari ofisleri, küçük bir kaynak kütüphane, bilgisayar salonu, ve sınıf alanı evler. Alcalá Program Ofisi UAH Facultad de DOCUMENTACION yer almaktadır.

Program Değeri: Program ücreti ders kapsar; garantili konut; Bir aile günde 2 öğün; öğle burs; Kültürel geri ödeme programı; Yerel ulaşım geçer; tüm program sponsorluğunda geziler; ve yerinde yönelim. Programın kapsamlı ücreti yaklaşık Skidmore College’de ders, oda ve yönetim kurulu maliyeti aynıdır.

Program Maliyet:

Konular: Muhasebe, Antropoloji, Arkeoloji, Sanat ve Güzel Sanatlar, Sanat Tarihi, Biyomedikal Bilimler, İşletme-Ticaret ve Yönetim, Bilgisayar Bilimleri, Kültür ve Bölgesel Çalışmalar, Ekonomi, Eğitim, Coğrafya, Jeoloji, Sağlık Bilimleri, Tarih, Edebiyat Konu, Bilişim Sistemleri, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Çalışmalar, Staj Programları, Hukuki Araştırmalar, Liberal Sanatlar-Diğer Hususlar Sanat ve Bilimler, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler, Matematik, Müzik, Felsefe, Siyaset Bilimi ve Siyaset, Psikoloji, Din Çalışmaları, Sosyal Bilimler, İspanyol Dil ve Edebiyat Araştırmaları, Stüdyo Sanat, Tiyatro-Drama-Sahne Sanatları ve Dans, Kadın Çalışmaları

Yurtdışı Abroadco Çalışması

Nerede: İspanya: Madrid

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Dönemi Güz

Müfredat Önemli: orta ve ileri seviyeler için -Spanish dil ve kültür dersleri, Francisco de Vitoria Üniversitesi’nde İspanyolca ve İngilizce seçmeli birlikte. İspanyol aile içinde -Canlı. -Akademik Yıl, yarıyıl ve yaz eğitim programları.

Genel: Francisco de Vitoria Üniversitesi -Receive resmi transkript.

Ayar Açıklama: Madrid, İspanya merkez noktasıdır – coğrafi, kültürel, siyasi, entelektüel ve. Madrid’in uzun bir geçmişi dar sokakları ve geniş bulvarları ve heybetli binalar eski plazalar, mimari çeşitli açıktır. İspanyol sanat ve güzel parklar dolu dünyaca ünlü müzeleri keşfedin. Ve Madrid’in non-stop gece hayatı yararlanmak için emin olun!

Program Değeri: Francisco de Vitoria Üniversitesi’nde -Tuition. Francisco de Vitoria Üniversitesi -Resmi transkript. Aile yanında -Tek oda. -Bazı Yemekler. Madrid Abroadco Direktörü -Onsite. -Extensive Ayrılış öncesi bilgileri. -Thorough Yerinde yönelim. -Excursions Ve ilgili maliyetler. -Tıbbi Sigortası. -Uluslararası Cep telefonu. -Seyahat Sırt çantası ve Hadi Git İspanya kılavuzu. Birçok sosyal ve kültürel faaliyetleri ile -Immersion programı. Madrid Barajas (MAD) de -Havaalanı alımı.

Program Maliyet:

Konular: Muhasebe, Antropoloji, Arkeoloji, Biyoloji Genel, Ekonomi, Finans, Tarih, Staj Programları, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler, Matematik, Felsefe, Siyaset Bilimi ve Siyaset, Psikoloji, Din Çalışmaları, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Uluslararası Çalışmalar Koleji

Nerede: İspanya: Madrid

Ne zaman: Akademik Yılı, Güz, Rolling başlatır, Bahar Dönemi, Yaz, Yıl Yuvarlak Güz

Müfredat Önemli: Biz İş, İletişim, Fen ve Edebiyat bir dönem, yıl, ya da tam zamanlı çalışmaları için uluslararası öğrencileri kabul edilir.

Genel: BDT deneyim yaklaşık 30 yıllık bir liberal sanat Amerikan Koleji olduğunu. Akademik Mükemmellik: University of California: Berkeley, Los Angeles, Santa Barbara (CA) Boston College (MA), Boston Üniversitesi (MA), Columbia Üniversitesi (NY Öğrencilerimiz gibi, üst düzey ABD’li Üniversiteler bazı etmek ve lisansüstü transferi ), Duke (NC), Endicott Koleji (MA), Georgetown Üniversitesi (DC), Miami Üniversitesi (FL), New York Üniversitesi (NY), Güney Kaliforniya’da (CA) ve diğerleri Üniversitesi. Akreditasyon: BDT Eğitim İspanyol Bakanlığı tarafından tanınır. 1995 yılında, BDT ve Endicott Koleji Endicott Koleji akademik programlar okuyan öğrenciler Endicott Koleji kredi almak sayede bir üyelik anlaşması. Endicott Koleji Okulları ve Kolejleri New England Association (NEASC) tarafından akredite edilmiştir. Başarıyla CIS programını tamamlayan öğrenciler Endicott Koleji resmi transkript alırsınız. Dil: Öğretim ana dili İspanyolca öğretilen seçilen dersler ile İngilizce’dir. Ortalama Sınıf Büyüklüğü: 15 Öğrenci-Öğretim oranı: 7: 1 Fakülte: 100% iki dilli İngilizce-İspanyolca Kayıt: 250-300, İspanya (% 50), Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa, Latin Amerika, Orta Doğu Başvuru Tarihleri ​​geri kalanından Yaz için ve 2009 Güz: Erken Başvuru Tarihini: 2 Şubat 2009 Standart Başvuru Tarihi: 27 Nisan 2009 Geç başvuru tarihi: BDT müsaitlik durumuna geç son başvuru tarihi konu ayarlayabilirsiniz. Kabul şartları: • Lise transkript • TOEFL (olmayan anadili İngilizce için) 550 veya eşdeğeri Koleji kredi puanı: BDT olacak ödül Koleji kredi seçeneğini IB, AP ve A-level sınavları Topluma Hizmet için: Öğrenciler tarafından sunulan akredite toplum hizmeti programına katılabilirsiniz Çocuk Burs ve Mali Yardım için Crusade denilen BDT-run sadaka: Uluslararası Araştırmalar Vakfı liyakate dayalı burs sunuyor; başvuranları isteyen tüm yeni derece olarak kabul edilir. Her dönem, BDT iş-çalışma pozisyonları bir dizi sunuyor. BDT eğitim ve Endicott College kayıtlı ABD öğrencileri FAFSA yoluyla federal mali yardım için başvurabilirler. Buna ek olarak, onlar Stafford Kredi Programı veya benzeri kredi programları aracılığıyla çalışmalarını finanse edebilir. Ders Dışı Etkinlikler: BDT profesörler tarafından yönlendirilen spor aktiviteleri bir çeşitli • Çeşitli İspanyol hedeflere Çeşitli gezi programı, • • Müzeler, Sanat Galerileri, Tiyatro, vb Konut rehberli ziyaretler: BDT konut düzenlemeleri üç çeşit sunuyor, internet bağlantıları ile tüm 20 dakika İspanyol aileler • Üniversite binaları • Ayrıca özel paylaşılan dairelerde Koleji • Ana kalmak için gidip içinde ve seçilen düzenlemeler yarım pansiyon, tam pansiyon ve çamaşırhane hizmetleri seçeneği sunuyoruz.

Ayar Açıklama: Yer: BDT Kampüs Madrid’in kalbinde, merkezi Salamanca semtinde yer almaktadır. Üniversite son derece iyi toplu taşıma ile bağlanır. Konut: BDT internet bağlantıları ve 20 dakika içinde konut düzenlemeleri üç tip, tüm sunan İspanyol aileler College • Ana kalmak için gidip • Üniversite residencies Ayrıca, seçilen düzenlemeler yarım pansiyon, tam pansiyon ve seçeneği sunan Özel paylaşılan daireler • çamaşırhane hizmetleri.

Program Değeri: Öğrenciler ölçüde gelecekteki istihdam olanaklarını artırmak, uluslararası şirketlerin değerli gerçek hayat staj deneyimleri ile CIS bırakın. Ayrıca, öğrenciler yaşam ve diğer kültürler ve toplumlar gelen öğrencilerle birlikte çalışarak daha büyük bir “küresel” anlayış kazanmak.

Program Maliyet:

Konular: Muhasebe, Yönetim-Ağırlama-Turizm ve Spor, Sanat ve Güzel Sanatlar, Sanat Tarihi, İşletme-Ticaret ve Yönetim, İletişim Gazetecilik Kitle Medya, Ceza Adalet, Kültür ve Bölgesel Çalışmalar, Ekonomi, Eğitim, İngilizce İkinci Dil olarak, Maliye, Tarih, İnsan Kaynakları Yönetimi, Beşeri Konu, Disiplinlerarası, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Çalışmalar, Staj Programları, Liberal Sanatlar-Diğer Hususlar Sanat ve Bilimler, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler, Felsefe, Siyaset Bilimi ve Siyaset, Ön-Hukuk ve Hukuk, Psikoloji, Sosyal Bilimler, İspanyol Dili ve Edebiyatı Araştırmaları, Tiyatro-Drama-Sahne Sanatları ve Dans

Küresel Eğitim Enstitüsü

Nerede: İspanya: Barcelona

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Dönemi Güz

Müfredat Önemli: Öğrenciler seçim için derslerin önemli bir listesi var ve 12-30 sınıf boyutları bekleyebilirsiniz. Sınıf her zaman seyahat uzun bir hafta sonu için izin Pazartesiden Perşembeye düzenlenmektedir. Öğrenciler bir daire, aile, ya da yurdunda yaşayan seçeneği var. Her dönem çeşitli kültürel aktiviteler ve hafta sonu gezileri dahildir. Öğrenciler yarıyıl 15 krediye kadar kazanabilirsiniz.

Genel: Barcelona tam akademik yıl dönem için uluslararası iş ve İspanyolca Eğitim.

Ayar Açıklama: Barcelona İspanya’nın ikinci büyük kenti ve Katalonya başkentidir. Akdeniz boyunca sokuldu ve İspanya ormanlık tepelere uzanan, Barselona ülkenin en kozmopolit şehridir. Bu dünya çapında Avrupa şehri, modern mozaik sokak sanatı tarafından iltifat eski Gotik mimarisinin yüksek teknoloji işletmelerin her şeyi tutar. Barcelona müzeler, güzel kiliseler, geleneksel açık hava pazarlarından bir bolluk ile eski, henüz modern bir şehir, ve Avrupa’nın en iyi restoranlarından bazılarını.

Program Değeri: dönem maliyeti dahil şudur: eğitim, konut, 2 hafta Barcelona dışında geziler, haftalık kültürel etkinlikler, havaalanı karşılama, Jacksonville Üniversitesi, Florida transkript, aile günde 2 öğün ve uluslararası acil durum sigortası.

Program Maliyet: Dönem maliyetli konut yerleşimlerine göre değişir. Fiyatlandırma için IGE irtibata geçiniz.

Konular: Muhasebe, İşletme-Ticaret ve Yönetim, İletişim Gazetecilik Kitle Medya, Kültür ve Bölgesel Çalışmalar, Ekonomi, Finans, Genel Çalışmalar, Tarih, İnsan Kaynakları Yönetimi, Uluslararası Çalışmalar, Liberal Sanatlar-Diğer Hususlar Sanat ve Bilimler, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Yönetim-Paris ESCP-DAP European School

Nerede: Fransa: Paris

Ne zaman: Güz Dönemi

Müfredat Önemli: (Paris, Londra, Madrid, Berlin ve Turin kampüsleri) Avrupa İş Okulları biri tarafından sunulan 2 yüksek lisans programları: Avrupa İş Yönetimi / Grande Ecole Programı Master adlı, ve Master (MEB)

Genel: Master Yönetimi / Grande Ecole Programında: 4 yarıyıl + 39 hafta ücretli şirket staj (talimat İngilizce veya Fransızca) – Yüksek Lisans Avrupa İş: başka bizim 5 Avrupa’nın kampüsleri + 6 ay biri (ya da ortak okullarda 6 ay Bangkok ve Monterrey, Meksika)

Ayar Açıklama: Paris Mekan şehir (11 arrondissement) merkezinde bir kent kampüs olduğunu. Diğer Avrupa kampüsleri de merkezi kentsel yerlerdir. 200 öğrenciye ağırlamayı Paris’te öğrenci yurdu.

Program Değeri: ESCP-EAP Masters derece uluslararası yönetim ve tüm iş alanlarında kariyer üst yol. Fransa dışında yaşayan 7.000 kişiden 25.000 mezunları. Sürekli Avrupa’nın en iyi işletme okulları arasında yer aldı.

Program Maliyet:

Konular: Muhasebe, İşletme-Ticaret ve Yönetim, Ekonomi, Finans, İnsan Kaynakları Yönetimi, Staj Programları, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler