ESCP Avrupa / Web2Present

Nerede: İngiltere: Londra; Fransa: Paris; Meksika: Nuevo Laredo; İspanya: Madrid; Tayland: Bangkok

Ne zaman: Akademik Yıl

Müfredat Önemli: Bu sektörler, kuruluşlar ve pozisyonların geniş bir yelpazede uluslararası bir yönetim kariyer için iş ve sağlam bir temele dünyasına mükemmel bir bağlantı sağlayan bir hayat değiştiren bir programdır. ESCP Avrupa tarafından kolaylaştırdı üst şirkette staj yapmak ve uluslararası ağ geniş bir yelpazede meşgul iş dünyası hakkında daha fazla bilgi edinmek için fırsatı kaçırmayın.

Genel: MEB Mekanlar beş ESCP Avrupa kampüsleri (Paris, Londra, Berlin, Madrid ve Torino) ve Hindistan (MDI Gurgaon), Meksika (Tec de Monterrey), Rusya (SEÇ Moskova) ve Tayland dört ortak okulları (AIT Bangkok dahil ). Öğrenciler beş ESCP Avrupa kampüslerinden birinde en az bir dönem öğrenim için gerekli, ve aslında seçilen yolda bağlı bir çift diploma için uygundur vardır. ESCP Avrupa hayır ve Uluslararası Deneyim Küresel üst 3 sırada yer almaktadır. Kariyer ilerlemesi ve Yönetimi bizim Master 5 Financial Times tarafından dünya çapında 2. konuma sahiptir. (EQUIS, AMBA, AACSB) akredite Üç taç, ESCP Avrupa onlara genel yönetim ve özel programlar geniş bir yelpazede sunan, 4.000 öğrenci ve 90 farklı ulusların her yıl 5.000 yöneticileri ağırlıyor

Ayar Açıklama: MEB Mekanlar (AIT beş ESCP Avrupa kampüsleri (Paris, Londra, Berlin, Madrid ve Torino) ve Hindistan (MDI Gurgaon), Meksika (Tec de Monterrey), Rusya (SEÇ Moskova) ve Tayland dört ortak okulları dahil Bangkok). Öğrenciler beş ESCP Avrupa kampüslerinden birinde en az bir dönem öğrenim için gerekli, ve aslında seçilen yolda bağlı bir çift diploma için uygundur vardır.

Program Değeri: ESCP Avrupa hayır ve Uluslararası Deneyim Küresel üst 3 sırada yer almaktadır. Kariyer ilerlemesi ve Yönetimi bizim Master 5 Financial Times tarafından dünya çapında 2. konuma sahiptir. (EQUIS, AMBA, AACSB) akredite Üç taç, ESCP Avrupa onlara genel yönetim ve özel programlar geniş bir yelpazede sunan, 4.000 öğrenci ve 90 farklı ulusların her yıl 5.000 yöneticileri ağırlıyor

Program Maliyet: TBC

Konular: İşletme-Ticaret ve Yönetim

Güney Florida Üniversitesi

Nerede: İngiltere: Londra; Fransa: Paris

Ne zaman: Yaz

Müfredat Önemli:

Genel Bakış: Dünyadaki en görkemli şehirlerinden iki ziyaret ederek kredi kazanın. Tabii tarihinin bir ders ve modern Victoria, Gürcü, ve Gotik mimarisinin şehrin karışımı bir örnekleme sağlayan eşsiz bir otobüs turu ile Londra’da başlar. Sen Westminster Abbey ve St Paul Katedrali rehberli turlar ile İngiltere siyaseti üzerinde kilisenin etkisini anlamak için gelecek. Kraliyet Ailesi’nin hafta sonu ev, Windsor Kalesi bir tren atlamalı önce London School of Economics’te yaptığı bir konuşmada bu büyük ve çok kültürlü kentte düzeni tutmak için içeriden bir bakış açısı kazandırmak. Dört gün sonra, yüksek hızda Euro-Yıldızlı tren yoluyla Paris’in kalbine yolculuk. Paris Amerikan Üniversitesi verilen bir konferansta Fransız siyaset ve kültürü hakkında bilgi edinin ve Eyfel Tour, Arc de Triomphe ve Notre gibi tarihi noktalara ziyaretleri ile dünyanın kültürel ve diplomatik başkentlerinden biri olarak lanse şehri keşfetmek dame. Işık City sayısız müzelerde büyük eserler binlerce görüntülemek bütçeye zaman hazırlıklı olun. Program boyunca, Dr. Merrick ders ve her kentin siyasetin çeşitli unsurları vurgulayarak olacak. Bu gezi karşılaştırmalı ve kentsel siyaset siyaset bilimi dersleri ile ilgili yerinde öğrenme deneyimidir.

Ayar Açıklama: Londra, İngiltere ve Birleşik Krallık ve Avrupa Birliği’nde en büyük metropol hem de başkentidir. Şehir dünyanın en önemli iş, finans ve kültür merkezleri ve siyaset, eğitim, eğlence, medya, moda etkisinin biridir ve sanat büyük bir küresel kent olarak statüsüne katkıda bulunmaktadır. Greater London dört Dünya Mirası Alanları içerir: Tower of London; Greenwich tarihi yerleşim; Kraliyet Botanik Bahçeleri, Kew; ve Westminster, Westminster Abbey ve St Margaret Kilisesi Sarayı içeren sitesi. AB’de en büyük metropol alandır. Transport for London tarafından uygulanan toplu taşıma ağı, dünyanın en kapsamlı biridir, Heathrow Havaalanı, uluslararası yolcu trafiği ile dünyanın en işlek havaalanı ve hava sahası dünyanın herhangi bir şehrin işlek olduğunu. Londra Westminster Parlamento Binası çevresinde bulunan Birleşik Krallık Hükümeti evidir. İngiliz Parlamentosu, dünya çapında diğer birçok parlamenter sistemler için bir model olmuştur. Paris Fransa’nın başkenti ve ülkenin en büyük şehridir. Bu Île-de-France bölgesinin kalbinde, kuzey Fransa’da, Seine nehri üzerinde yer almaktadır, Avrupa’nın en kalabalık metropol alanlardan biridir. Paris, Londra, dünyanın önde gelen iş ve kültür merkezlerinden başka, gibi ve dünyanın en büyük küresel şehirlerinden biri olarak kabul edilir. Şehir dünyaca ünlü kurumları, nefes kesen mimarisi, ve popüler parklarından birlikte, birçok konumlar arasında tarihi ve kültürel yerlerinden çok sayıda, dünyanın en popüler turistik yerlerinden biridir.

Program Değeri:

Program Maliyet: 2.946,00 $ * 12 öğrenci Programı minimum dayanarak Kapsar: Ön-kalkış sınıf oturumları ve oteller Kahvaltı ve bazı ek yemek programı yerinde Otel konaklama (paylaşımlı doluluk), Havaalanı transferleri süresince talimat Akademik Öğretim. Müze geçer ve güzergah Ulaştırma olaylara giriş Paris USF-sağlanan hastalık / kaza Londra’dan yüksek hızlı trenle her şehir Ulaşım geçer, acil durum sağlık sigortası Yurtdışı Eğitim Mezunlar T-shirt dahil değildir: Gidiş bileti Pasaport / Vize ücretleri (varsa ) Program Kişisel Harcamaları da dahil olmak üzere değil Yemekler

Konular: Beşeri Konu, Medya Prodüksiyon, Sosyal Bilimler

IESA sanat ve kültür

Nerede: Fransa: Paris

Ne zaman: Akademik Yıl, Yıl Yuvarlak

Müfredat Önemli: Programın bir parçası olarak, Berlin, Lille, Lyon ve Avignon için atölye ve çalışma gezileri akademik program güçlendirmek ve profesyoneller ile ağ kolaylaştırmak. IESA staj galerilerde fırsatlar, kurumlar ve sanat ile ilgili işletmeler ile öğrencilere sağlar.

Genel Bakış: Sanat ve Kültür Yönetimi Bu yoğun 12 aylık multidisipliner MBA programı, yaratıcı ve kültürel endüstrilerin geleceğin girişimcilerini yetiştirmek üzere tasarlanmıştır. İşletme Paris Okulu ile ortaklığımız sayesinde, program, üst düzey iş düşünme ile profesyonel uygulama dengeler. Iş yönetimi, müze çalışmaları, sanat piyasası, etkinlik yönetimi ve dijital iletişim derslerin üç trimesterde sanat ve kültür piyasasının mevcut kazıklar öğrencilere karşı karşıya. Sanat Pazarı / Sergi yönetimi çalışmaları ve Sanat Yönetimi Sahne: Öğrenciler iki uzmanlık arasında seçim.

Ayar Açıklama: İş Paris Okulu IESA sanat ve kültür seminerleri ve atölye çalışmaları ile birleştirilir tarafından verilen Uzman iş kursları bu yenilikçi MBA programını oluşturmak için. Paris’te Sınıflar gibi Opéra, Louvre, Centre Pompidou ve Grand Palais, Paris görülecek kolay erişim sağlayan, Paris’in merkezinde, IESA kampüsünde verilmektedir.

Program Değeri: AKTS sistemi 120 kredi puan, Amerikan sisteminde Lisansüstü çalışmaların 1 yıl eşdeğer. Bu MBA ayrıca IACBE (Collegiate Business Eğitim Uluslararası Meclisi tarafından akreditasyon bekliyor, ABD. Olan tanıma ABD Eğitim Bakanlığı tarafından kabul edilen Yükseköğretim Akreditasyon ABD Konseyi (CHEA), Ocak 2011 yılında bir akreditör olarak IACBE tanıdı.

Program Maliyet: Öğrenim 17 000 € Fransız Sosyal güvenlik ve diğer masraflar 350 € _______ Toplam 17 350 € * Bu ücretler IESA yapılan cari harcamalar göstergesidir ve değişime tabidir. Çeşitli ödeme seçenekleri öğrenci kredileri bankalar ile ortaklık var, mevcut, ve biz burs uygulamalarını destekler.

Konular: Sanat Tarihi, İşletme-Ticaret ve Yönetim, Uluslararası Çalışmalar, Müze Çalışmaları, Tiyatro-Drama-Sahne Sanatları ve Dans

Eastern Michigan Üniversitesi

Nerede: Fransa: Paris

Ne zaman: Bahar Dönemi, Yaz

Müfredat Önemli: Kültürel Tarih Turu Batı Avrupa, Akdeniz, Çin, Vietnam ve Tayland ziyaret beş ve on haftalık yaz turları bulunmaktadır. Tüm yaz turu seçenekleri sanat ve tarih dersleri ve kredi sunuyoruz.

Genel Bakış: Kültürel Tarih Turları, ilk ve en önemli akademik seyahat programları. Biz geniş bir seyahat güzergah takip Çünkü, öğretim teslim sabit sınıf zaman ve kampüs içerisinde standart temas saat modelinden çok farklı, ve deneyimsel öğrenme kurs entegre edilmiştir.

Ayar Açıklama: Kültürel Tarih Turu birden şehirleri üzerinden yoğun bir sırt çantasıyla deneyimi sunuyor. Seyahat hava, demiryolu, gemi, otobüs ve metro ile olduğunu. Tüm şehir içi seyahat programı maliyetine dahil edilir.

Program Değeri: Kültürel Tarih Turları disiplinlerarası programlardır. Bizim turları anahtar kültür merkezlerinde çeşitli kültürel deneyimler öğrencileri dahil için tasarlanmıştır. Tüm şehir içi seyahat, konaklama ve saha ziyaretleri ve kültürel programlar programı maliyetine dahil edilmektedir.

Program Maliyet:

Konular: Sanat ve Güzel Sanatlar, Sanat Tarihi, Tarih

New York Film Akademisi

Nerede: Fransa: Paris

Ne zaman: Yaz

Müfredat Highlights: Öğrenciler dünyada çeşitli yerlerde bizim sinema okullarında ya da oyunculuk okullarda eğitim seçebilirsiniz. Her yer atölye çeşitli, tüm yüksek standartlarda aynı teslim sunuyor.

Genel: sınıfın ilk günden itibaren, atölye odak filmler yaparak öğrenmektir. Her öğrenci, yazar üretir, yönlendirir ve kendi filmlerini düzenler ve onun sınıf arkadaşları çekerken mürettebat pozisyonları arasında döner. Oyunculuk programlarda öğrenciler bizim sinemacılar için aktörler, sen yaparak yapmak öğrenirler.

Ayar Açıklama: Paris yaşamak ve film yapmak için inanılmaz heyecan verici bir yerdir. Bu film ve hala onları en çok sevdiği şehir doğduğu yerdir. Sinemada ilk deneylerden sonra bir yüzyıl var gerçekleşti ve Fransız Yeni Dalga sinemaya bakmak şekilde değişti neredeyse 50 yıldan beri, öğrencilerimiz bu şehri ve bu filmde üretir hikayeler yakalama geleneği devam ediyor. New York Film Akademisi öğrencileri Paris’te gelişirler bulduk, ve birçok ikinci bir ev haline gelir.

Program Değeri: film yapımı veya Paris sunduğu tüm keşfetmek ise film için oyunculuk keşfedin!

Program Maliyet:

Konular: Film Radyo ve Televizyon, Tiyatro-Drama-Sahne Sanatları ve Dans

Ana Dil Uluslararası

Nerede: Fransa: Paris

Ne zaman: Yıl Yuvarlak

Müfredat Maç Özeti: Canlı ve Çalışma sizin özel Öğretmen Home. Tam daldırma deneyimi için eşsiz bir fırsat.

Genel Bakış: Bir dil okulu aksine, diğer öğrenciler tarafından çevrili büyük bir sınıfta oturdu olmayacak, ama deneyim kendi dilini öğrendim gibi öğrenme, dil yaşayan.

Ayar Açıklama:

Program Değeri:

Program Maliyet:

Konular: Genel Çalışmalar

Cornell Hukuk Fakültesi

Nerede: Fransa: Paris

Ne zaman: Yaz

Müfredat Önemli: Yaz Enstitüsü benzersiz uluslararası ve kültürel açıdan zengin bir ortamda yasal öğretim sunmak için tasarlanmıştır. Bu on-Sorbonne Universitâ Paris I Panth olanlar ile uluslararası hukuk çalışmalarda Cornell geleneğinin güçlü birleştirir.

Genel: Cornell 9 ders, uluslararası ve karşılaştırmalı hukuk konularında bu yaz sunacak: Karşılaştırmalı Kurumlar Hukuku, Finans ve Bankacılık; Uluslararası İnsan Hakları; Uluslararası Ticari Tahkim; Hukuki Araştırmalar (Avrupa ve Asya) Karşılaştırmalı; Uluslararası Satış Hukuk; Karşılaştırmalı Free Speech, Basın ve Din; Fransız Hukukuna Giriş; Ölüm Cezası: Karşılaştırmalı Uygulamaları ve Perspektifler; ve, Amerika Hukuk Sistemine Giriş. Önce normal sınıfların başlamadan, çağdaş Avrupa hukuku ve Fransız hukuk sisteminin yanı sıra büyük Fransız mahkemelerinin turları ortaya çıkması tanıtıcı dersler olacak. Tüm dersler İngilizce olarak verilmektedir.

Açıklama Ayar: Sınıflar ve resepsiyonlar güzel Lüksemburg Bahçeleri ve Paris (Notre Dame, Palais de Justice, merkezine kısa bir yürüyüş karşısında, Universitâ de Paris merkezinde, tarihi Sorbonne ve Fakültesinin de Droit binalarda yapılır Louvre, Hotel de Ville).

Program Değeri: Gelecekteki uygulama için hazırlanıyor Öğrenciler ve avukatlar çalışma ve bir Avrupa ortamda Amerikan ve Avrupa hukuk sistemlerini karşılaştırmak ve uluslararası uygulamalara konu alanlarında iyi topraklı olmak için bir fırsat olmalıdır. Yaz Enstitüsü benzersiz bu hedeflerinize ulaşmak için tasarlanmıştır.

Program Maliyet:

Konular: Hukuki Araştırmalar, Ön-Hukuk ve Hukuk

Choate Biberiye Salonu

Nerede: Fransa: Paris

Ne zaman: Yaz

Müfredat Önemli: Öğrenciler derslere üç saat her sabah alır. Dersler Fransızca dili, Fransız edebiyat, sanat tarihi, ve Fransız tarihinin adadık. Ayrıca, her öğrencinin sanatsal ya da kültürel bir konu kütüphaneleri, galeriler, müzeler veya bağımsız araştırma seçer. Tüm sınıflar yerli konuşan Fransız öğretmenler yanı sıra Choate Fransız departmanı üyeleri tarafından Fransızca olarak verilmektedir. Paris’te sitelere Öğleden sonra ziyaretleri sabah sanat tarihi ve tarih dersleri gerekli bir bileşenidir. Öğrenciler aileleriyle birlikte akşam yemeği ve ertesi gün derse hazırlık dönmeden önce Paris’i keşfetmek için öğleden sonra turlar sonrası serbest zaman var.

Genel: Program onlar işleyebilir Öğrencilerin kadar Fransızca duymak Choate en Wallingford kampüsünde oryantasyon oturumu ile Haziran ayı sonunda başlar. Program, bir Paris, Fransa ailesi ve eşzamanlı akademik oturumu dört haftalık ev fiyatına oluşmaktadır.

Ayar Açıklama: Bizim programın birincil odak noktası Paris ve birçok hazineler şehridir. Bu zengin kültürel kaynağa ek olarak, bir Parisli ev yaşamı kendi birçok ödülleri olabilir. Biz öğrenci ve mevcut konaklama dilsel niteliklere bağlı olarak, bir ev için öğrencilere bir ya da iki koyun. Ev sahibi aileler birçok çeşitleri gelir: Çocuklu bazı olmadan bazı; yaklaşık iki ebeveyn, bazı tek ebeveynli; Bazı eski ailelerin, bazı genç. ev-konaklama öğrenciler Parisli bir dairede yaşamak ve gerçek Fransız halkı ile bir ilişki geliştirmek için bir fırsattır. Bu, her öğrenci için önemli bir hedeftir ve öğrenciler ulaşmak ve çevrelerindeki Fransız dünyaya bağlanmak için hazırız ölçüde elde edilir.

Program Değeri:

Program Maliyet:

Konular: Sanat Tarihi, Kültürel ve Bölgesel Çalışmalar, Fransız Dili ve Edebiyatı Araştırmaları, Tarih

Yurtdışı Fransa Çalışması

Nerede: Fransa: Paris

Ne zaman: Bahar Dönemi

Müfredat Önemli: Kurslar, Fransız Konuşma Fransız Edebiyatı ve Uluslararası Kültürel Çalışmalar sunulmaktadır. Öğrenciler sunulan 3 ders herhangi 2’de kayıt olabilirler.

Genel Bakış: Bu 8 haftalık program geleneksel Bahar Döneminin ikinci yarısını kapsamaktadır. Program tarihleri ​​8 Haziran 2007 Nisan 14 vardır.

Ayar Açıklama: Program ilk 5 hafta Paris’te yapılacak ve daha sonra son 2-3 hafta geç Bahar hava yararlanmak Nice hareket edecek.

Program Değeri: Spring Fransa’ya 2 aylık program için inanılmaz değer! Program fiyatı LAX, daire Paris ve Nice, 2 ay konaklama arasında TGV ulaşım ve çeşitli geziler uçak bileti dahildir.

Program Maliyet:

Konular: Fransız Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Accademia del Lusso

Nerede: Fransa: Paris; İtalya: Milan

Ne zaman: Akademik Yıl

Müfredat Önemli: Lüks MBA Milano-Paris başarılı öğrencilere dünya lüks marka yönetimi rolleri geniş bir yelpazede sürdürmeye fırsat sunuyor. Potansiyel roller şunlardır: Ürün Müdürü, Proje Yöneticisi, Marka Yöneticisi, Satış Yöneticisi

Genel: uluslararası düzeyde ve Lüks MBA Milano-Paris üç dilde yaklaşımı dünyanın her yerinde lüks yönetiminde bir yönetici rol üstlenmeye muktedir öğrencilere temel bilgi ve becerileri verir. Lüks sektörünün küresel vizyonu ile başlayan ve lüks pazarında tüm kurallarını dikte iki sistemin derinlemesine bir analizi üzerine hareket – Fransa ve İtalya – ders lüks yönetimini yöneten karmaşık anlamları ve mekanizmalarını anlamak için öğrencilerin yol açar , tam olarak çok yönlü ve küresel profesyoneller iş dünyasını karşı karşıya hazır böylece. Ziyaretler ve seminerler ile birlikte teorik dersler ve pratik deneyimleri bir arada, mevcut tüm çalışan profesyoneller tarafından öğretilen, kurs boyunca lüks yönetsel dünya ile doğrudan temas garanti ve öğrencilerin en iyi ve en güncel yöntem ve teknikleri öğrenmek sağlar düz bir dayto- günlük bazda bunları kullanmak insanlardan.

Ayar Açıklama: kapsamlı ve yararlı bir eğitim deneyimi sağlamak için MBA dersi doğrulamak ve her durumda amacıyla, öğrencilerin lüks sektöründe bir şirkette 6 aylık staj tamamlamak zorundadırlar. Staj herhangi bir ülkede yer alabilir ve öğrenciler ya kendileri için bulmak ya da uygun bir staj fırsatı seçiminde yardım ile öğrencilere sağlayacaktır Accademia del Lusso veya Mod’Art International kariyer ofisi tarafından sunulan hizmetlerin, yararlanabilirsiniz . Nihai değerlendirmenin bir parçasını oluşturan staj, sonunda, öğrenciler staj yapılan şirket tarafından yazılı işlerinin olumlu bir değerlendirme sunmak zorunda, ve aynı zamanda birlikte teslim edecektir deneyim bir rapor hazırlayacak Kurs sonunda nihai tez ile.

Program Değeri: > 1. dönem (29 Eylül 2014 – 19 Aralık 2014) Milan, İtalya Accademia del Lusso> 2. Dönem (12 Ocak 2015 – 10 Nisan 2015) Paris, Fransa> yazılı tez içinde Asma (içinde Mod’Art Uluslararası tarafından 31 Mayıs 2015) Milan veya Paris (öğrencinin tercihi)> Sözlü tez sunumu (2015 ortası Haziran) Milan veya Paris (öğrencinin tercihi)> MBA yeterlilik doğrulamak için gerekli 6 aylık staj (endüstri de 30 Kasım 2015) kadar tamamlanması Paris, Fransa Mod’Art Uluslararası (15 Aralık 2015) tarafından Seçtiğiniz> Final Ödül Töreni konumunda ilgili şirketler

Program Maliyet: 15,600 €

Konular: İşletme-Ticaret ve Yönetim, Moda Tasarım ve Ticareti