Nerede: İspanya: Palma de Mallorca

Ne zaman: Güz Dönemi

Müfredat Önemli: Akdeniz kıyısında yaşarken turizm ve iş kelime odaklanarak İspanyolca öğrenin; Tüm seviyeler sundu; [İngilizce] çalışma iş, turizm, otelcilik, toplantı ve etkinlik İspanyol ve diğer uluslararası öğrencilerle rekreasyon yönetimi; bir şirket ya da otelde kredi staj yaparken küresel bir bakış açısıyla bir profesyonel iş atmosferini yaşamak; Doğal ve kültürel siteleri, kitle turizmi ve aşırı gelişim alanlarını, kırsal eko-turizm siteleri ve otelleri keşfetmek

Genel Bakış: Öğrenciler başlamak ya da daha fazla turizm ve iş kelime odaklanarak onların İspanyolca dil becerilerini geliştirmek. Program, öğrencilerin turizm ve otelcilik sektöründe gelecekteki liderlik için yönetim becerilerini geliştirmek amacı ile, global bir bakış açısı ile, doğrudan kayıt ortamında İspanyol öğrencilerle birlikte iş ve turizm çalışma için bir fırsat sağlar. CIEE içerik kursları öğrencileri turizm ve otelcilik sektörünü keşfetmek bir laboratuvar olarak Balear Adaları kullanmaktadır. Öğrenciler staj katılmak ve yabancı bir ortamda profesyonel bir turizm iş atmosfere maruz fırsatı sunulmaktadır.

Ayar Açıklama: Palma, Balear Adaları siyasi ve ekonomik merkezi, Avrupa’nın en önemli turistik yer. Balear Adaları turizm olgusunun yoğunluğunu anlamak için, bir yerel gayri safi milli hasılanın yüzde 81’i turizme bağlı olduğunu 5,014 kilometrekarelik bir bölgede yılda 11 milyondan fazla turist etkisi, ve gerçeği düşünmek gerekir . Palma ve Balear Adaları, farklı yerlerden ve tipolojilerin gelen turistler ve göçmen işçilerin bir kavşak bölge haline gelmiştir. Mallorca lüks turizm, kongre ve toplantılar, kültürel mirası, eko-turizm, spor turizmi teşvik ederek hazinelerini korumak için yeni yollar arıyor.

Program Değeri: sömestr: 16-17 yarıyıl / 24-25,5 çeyrek saat akademik yıl: 34-35 yarıyıl / 51-52,5 çeyrek saat

Program Maliyet: CIEE Program ücreti, harç, barınma, yönlendirme, tam zamanlı bir program liderlik ve destek, kültürel etkinlikler, yerel geziler, alan gezileri, ayrılış öncesi reklam, vize ücretleri ve isteğe bağlı yerinde havalimanı karşılamak içerir ve selamlıyorum sigorta ve diğer seyahat faydalar sağlayan bir CIEE iNext seyahat kartı. * Taşımayla yerleştirilen öğrenciler haftanın en hafta sonları kahvaltı ve akşam yemeği alacaksınız.

Konular: İşletme-Ticaret ve Yönetim, Ekonomi, Çevre Çalışmaları, Staj Programları, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler, İspanyol Dili ve Edebiyatı Araştırmaları, Turizm ve Otelcilik

Georgetown Üniversitesi

Nerede: İspanya: Barcelona

Ne zaman: Yaz

Müfredat Önemli: Tüm dersler İngilizce olarak verilmektedir. Öğrenciler aşağıdaki derslerin Girişimcilik Uluslararası Pazarlama 6 dönem kredi kazanabilirsiniz

Genel Bakış: Escuela Superior de Administracion y Dirrecion de Listeler (ESADE): Bu program, iş öğrencilere dünyanın en prestijli işletme okullarından biri olan girişimcilik ve uluslararası pazarlama çalışma için nadir bir fırsat sunuyor. Bu beş haftalık program Barcelona’nın ekonomisinde hayati bir rol oynamaktadır ve kentin en girişimci ortamı örnek birçok küçük yerel işletmeler özellikle vurgu ile ekonomik faaliyetlerin önemli merkezlerine ziyaretler yoğun sınıf eğitimi birleştirir.

Ayar Açıklama:

Program Değeri:

Program Maliyet: Program ücreti Barcelona havaalanına / için ders, konut, öğle Pazartesi-Cuma, saha ziyaretleri, kültürel etkinlikler, akademik ücretleri, ek sigorta ve ulaşım dahil. Program maliyeti Barcelona / ‘için uçak bileti dahil değildir, yemekleri, yemek hafta sonları ve diğer kişisel harcamalar üzerinde.

Konular: İşletme-Ticaret ve Yönetim, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler

Barcelona Dönemi Programları

Nerede: İspanya: Barcelona

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Dönemi Güz

Müfredat Önemli: -Enroll Universitat Autonoma de Barcelona ev sahibi vatandaşı ve uluslararası öğrenciler ile İngilizce ve İspanyolca öğretilen derslerden. Şık restoranları ve İspanya’nın ticari merkezi barlar canlı gece hayatı -Partake. Barcelona ortasında bir apartman dairesinde -Canlı. Iskele gıda, içecek ve ücretsiz konserler ile plajda yayıldığını pazarlar ve gün keyfini çıkarın.

Genel Bakış: sömester, Akademik Yıl ve Yaz program seçenekleri.

Ayar Açıklama: Ticari ve moda-ileri İspanya merkezi olarak hareket eden Barcelona, ​​tarihi müzeler güneşli kumsallar her şeyi sunuyor. Akdeniz boyunca, kuzeyde Doğu 2 saat, bu şehir muhteşem manzaralı güzel, güneşli bir iklime sahiptir. Geç Franco rejimi kaldırdı beri, Barselona sanat, müzik ve lezzetli, modern mutfağı görüntüler ile canlı Katalan kültürünü yeniden bir öncüsü olmuştur. Her mahalle ayrı bir kişiliği üzerinde alarak, bu ideal yurtdışı eğitim hedef öğrencilere tarih, büyüleyici sokakları ve çok aktif gece hayatı onun 2.000 yıllık sonsuz keşif sunuyor.

Program Değeri: Öğrenim ve akademik ücretleri. Paylaşılan bir dairede Konut. Geniş ön-kalkış bilgileri. Yurtdışında sağlık sigortası inceleyin. Kapsamlı yerinde yönelim. Birçok sosyal ve kültürel etkinliklerin daldırma programı. Uluslararası cep telefonu. Seyahat çantası ve rehber. Geziler ve ilgili maliyetler. Barcelona (BCN) havaalanı alımı. Barcelona Abroadco yerinde personel. Universitat Autonoma de Barcelona Resmi transkript.

Program Maliyet:

Konular: Sanat Tarihi, İşletme-Ticaret ve Yönetim, Ekonomi, Tarih, Hukuk Araştırmaları, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler, Siyaset Bilimi ve Siyaset, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Halkla İlişkiler İspanya Stajlar

Nerede: İspanya: Barcelona

Ne zaman: Rolling, Yıl Round başlatır

Müfredat Önemli: Barcelona PR stajyer size ev sahibi şirket temsil olarak basın bültenleri ve promosyon için bir sürü olaylar organize alacak gibi. Ayrıca tanımlayabilir ve pazarlama stratejilerini uygulamak için pazarlama ekibi ile birlikte yeni ve mevcut müşterileri ve iş ilişkileri kurmak için çalışacağız.

Genel Bakış: İş ve Barcelona dünya çapında kentte yaşamak! , Çalışma alanınızda özelleştirilmiş staj yerleştirme keyfini kentin bisiklet turları gitmek, Flamenko öğrenmek ve Barcelona staj süresince dünyanın dört bir yanından gelen insanlarla tanışmak. Eğer deneyim en iyi şekilde emin böylece Stajlar İspanyolca herhangi bir seviyede karşılamak için kullanılabilir.

Ayar Açıklama: Barcelona İspanya’nın ikinci büyük şehridir ve nedeniyle canlı ambiyans Avrupa’nın en popüler turistik yerlerinden biridir. Bu kozmopolit şehir 2.000 yıl geriye uzanan tarihin dolu! Sen Sagrada Familia, Casa Mila, Casa ve Batilo de Gaudi gotik yapısını kontrol edebilirsiniz. Picasso ve Salvador Dali gibi aynı sokaklarda yürümek Siyah Madonna görmek için Montserrat de manastırı ziyaret ve Barcelona Montjulc Magic Çeşmeler, bir güzel su akrobatik gösterisi izlemek, sıkılmış asla! Orada kentsel spor etkinlikleri, festivaller, fuarlar ve yıl boyunca tüm oluyor sergiler ton ve biz bile size böylece her zaman biliyor olacak kentte neler haftalık listesi göndermek!

Program Değeri: Barcelona Stajyer aşağıdakileri içerir:

Staj yerleştirme ve denetim
Havaalanı pick-up
Yerinde yönelim
Diğer stajyerlerin konut-paylaşımlı daireler *
Yoğun İspanyolca dil eğitimi
Kültürel daldırma faaliyetleri
Sağlık ve Kaza Sigortası
24/7 acil destek
Uluslararası İş koçluk
Baştan WI destek hizmetleri bitirmek için

* Aile yanı evleri ek bir ücret için kullanılabilir
Program Maliyet: Daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edin.

Konular: Haberleşme Gazetecilik Kitle Medya, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler

MBA-Lüks ve İşletme Yönetimi

Nerede: Fransa: Paris

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Dönemi Güz

Müfredat Önemli: CORE SEMİNERLER: -İş Oyunu Araştırma Yöntemleri (son tez) -Ekonomik ve İş Haberler & Güncel Olaylar -Self-Güven ve Kamu-Konuşma Lüks Şirketler Yönetimi MBA PROGRAMI -The Lüks Ürünler ve Hizmetler Pazarı -Strateji için Semineri -Bu -Moda: Marka Yönetimi -Jewelry: Tarih ve Lüks Hizmetleri -Finansal Analiz Üretim -Yönetim ve Stratejik Etkileri -Performans Yönetimi ve Kontrol -The Yeni Lüks Kesimleri -Illegal Ekonomi ve Sahtecilik -Pazar Araştırma ve Kantitatif Analiz -Luxury Perakende Stratejileri -Luxury Tanıtım ve Sponsorluk -Luxury Marka Oluşturma ve İş Modeli -Pazarlama ve Küreselleşme -Uluslararası İş Geliştirme -İletişim Stratejisi Lüks Şirketler için -Luxury Ürün Yönetimi, Stratejik İşbirlikleri ve Ortaklıklar Uluslararası -Uluslararası Ticaret Hukuku CORE TEORİSİ YARIYIL Organizasyonel Teorisi -Finansal Yönetim Teorisi -Stratejik İnsan Kaynak Yönetimi -Makro ve Parasal Temelleri -İş ve Şirketler Hukuku -Epistemology ve Yönetim Felsefesi

Genel: Lüks ve Moda Yönetimi MBA öğrencileri, uluslararası moda ve lüks sanayi için yönetsel ve girişimci bir yaklaşım geliştirmelerine yardımcı olur. Mezunları tam bu piyasalarda üst düzey yönetim pozisyonları için hazırlanmış, böylece bu kapsamlı program, özellikle moda ve lüks sektörlerinde aranılan becerileri öğretmek için tasarlanmıştır.

Ayar Açıklama: 15. bölgede, Eyfel Kampüsü Fransız ve uluslararası iş uygulayıcıları, konferanslar ve şirketlerle temas konuk dersleri kolaylaştırmak, toplu taşıma araçları ile, açık, modern, iyi bağlanmış ve kolayca erişilebilir. Ağ ve bina girişimleri için ideal bir platform, kampüs akademik başarı ve yaşam kalitesini birleştirmek için düzenlenmiştir: -Modern tesisleri sadece bir kaç metre Eyfel Kulesi An açık bahçe avlusu 400 koltuk -Wifi çalışma alanları kadar tutan Anlatım tiyatro Bir veranda -Öğrenci lounge alanları -A öğrenci hizmetlere tam yelpazesi ile -Kafeterya kampüs dayanmaktadır: Kurumsal İlişkiler Ofisi, Uluslararası Ofis, Öğrenci Yaşam Ofisi, BT Ofis, vb

Program Değeri:

Program Maliyet: 15 ay uzatılmış parça: 8600 € 12 aylık standart parça: 7900 €

Konular: İşletme-Ticaret ve Yönetim, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler

DragonIntern

Nerede: Çin: Şangay

: Ne zaman Akademik Yılı, Dönemi, Yaz, Yıl Round Güz

Müfredat Highlights: Şangay programında staj Bizim hizmet içerir: staj sözleşmesi düzenlenmesi, uygun bir staj şirketi arıyor, vize sponsorluk veren öğrencilerin girişte havaalanından toplayıp düzenlenmesi, uygun bir konaklama düzenlenmesi, bir ilk gün giriş düzenlenmesi ve varlık durumunda öğrencilerin staj döneminde kalıcı yardım masası onlar sorunları veya sorularınız varsa.

Genel Bakış: Şangay Programı DragonIntern staj, Çin dili ve kültürünü uluslararası çalışma deneyimi genişletmek için Avrupa, Amerika ve Asya’dan uluslararası lisans ve yüksek lisans öğrencileri için Şanghay’da staj olanağı sağlamayı amaçlamaktadır. Hayatını uluslararası boyuta ve kariyer DragonIntern misyonu için.

Ayar Açıklama: Biz uygun staj olanakları sunacak ve doğrudan şirket ile temasa geçebilirsiniz; Şirket ve öğrencilerin birbirleri ile memnun iseniz, biz staj sözleşme düzenlemek için yardımcı olur; Belgeler öğrencilere sağlanacak F vizesi uygulamak için gerekli; Sizi havaalanından alıp düzenlenmiştir uygun daire götürecek; Biz yerel sim kart, bir ulaşım kartı ve yerel şehir turizm haritası sağlayacak; Biz yerel polis karakolu kayıtlı almak için yardımcı olacaktır; Biz kişi tarafından staj şirketi size tanıtacağım; Yardıma ihtiyacınız durumda biz kalıcı yardım masası sağlayacaktır.

Program Değeri: Biz içtenlikle Şangay programında bizim staj katılmak için dünya çapında öğrencilere hoş geldiniz. deneyim sadece çalışma deneyimi ötesinde çok daha, ama aynı zamanda seyahat, dil ve kültürel deneyim.

Program Maliyet: Program ücreti Euro kayıt ücreti (Euro 150) ve kalan bir program ücreti dahil 600 (Euro 450) sabitlenir. Program ücreti yukarıda burada belirtilen tüm hizmet içerir. kayıt ücreti alındı ​​almak için giriş bölümünden önce ödenmesi gerekmektedir. Biz kayıt ücreti aldığımız kez, biz uygun staj şirketlere tanıtan programı başlayacak.

Konular: İşletme-Ticaret ve Yönetim, Çin Dili, Tasarım, Maliye, Grafik Tasarım, İnsan Kaynakları Yönetimi, Uluslararası Çalışmalar, Staj Programları, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler, İngilizce Öğretimi yabancı dil olarak

Küresel Eğitim İttifak

Nerede: Çin: Şangay

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Dönemi Güz

Müfredat Önemli: akademik ilgi takibi ve Çin’in ticari ve finans merkezinin kalbinde, uluslararası iş ve ekonomik kalkınma 15 kredi kazanmak. Çince ve çok uluslu işletmeler, artı anlamlı bir ilgi konuyu araştırmak için izin veren bir capstone araştırma projesi ziyaretleri ile ders tamamlayın. Çin ya da çok uluslu bir şirket ya da ekonomik gelişme, sağlık, eğitim, yazılım geliştirme, gayrimenkul, sanat ve yayıncılık gibi alanlarda odaklanan STK staj ile özgeçmişinizi oluşturun. Hong Kong, Macau ve Guangdong Eyaleti için hedeflenen saha çalışması gezisi küresel pazarda Çin’in rolü anlayış zenginleştirin.

Genel: sunan seçmeli ve staj, uluslararası iş odaklı, bu program Çin’in hızla değişen iş ortamı ve giderek daha stratejik bir rol oynadığı küresel ağlar keşfetmek için eşsiz fırsatlar sunuyor. Öğrenciler, bir iş sahası ve bir ekonomi dersi, ya varmadan önce iki ekonomi dersleri tamamlamak zorundadır.

Ayar Açıklama: Geçen yüzyılda Şangay kalabalık bir uluslararası metropol ve küresel finans merkezi bir sömürge ticaret limanı olarak kökenlerinden üstel büyüme yaşadı. Bugün, Çin’in ilk serbest ticaret bölgesi ev, hızlı tempolu sanayi ve kozmopolit vibe ile uluslararası bir nüfusa çekiyor. Hızla endüstriyel, ticari ve hizmet sektörleri genişleyen, Şangay, Çin’in hızla değişen iş ortamı ve giderek daha stratejik bir rol oynadığı küresel ağlar keşfetmek isteyen öğrenciler için çalışma ideal alanı olarak hizmet vermektedir.

Program Değeri: Program fiyat, vade ve programın, ders kitapları ile değişen bir vize, yönlendirme, cep telefonu, haftalık etkinlikler, saha çalışması gezisi ve / veya uzun hafta sonu gezisi için başvuran üzerinde harç ve ücretler, konut, ön-kalkış malzemeleri, rehberlik dahildir tam zamanlı yerleşik kadrosu ve sağlık ve tahliye sigortası hizmetleri. Tahmin edilen ek giderlerin bir arıza için web sitemizi ziyaret edin.

Program Maliyet:

Konular: İşletme-Ticaret ve Yönetim, Çince Dil, Ekonomi, Finans, Staj Programları, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler

Yönetim Uluslararası Okulu

Nerede: Brezilya Sao Paulo; Çin: Şanghay; Fransa: Paris; Hindistan: Yeni Delhi; ABD: New York

: Ne zaman Akademik Yılı, Rolling Başlıyor Dönemi, MayMester Ara Dönem, Spring Break, Bahar Dönemi, Yaz, Kış Dönemi, Yıl Yuvarlak Güz

Müfredat Önemli: Program kendi alanlarında uzman saygı hepsi profesör, çeşitli bir grup tarafından teslim yüksek etkileşimli ve yoğun bir dizi seminer etrafında bir Amerikan tarzı müfredat ve merkezleri dayanmaktadır. Adaylar hemen öğrenme deneyimini katılaşmaya mevcut iş faaliyetleri ile ilgili problemlerin çözümünde, yeni edindikleri becerileri ve bilgi setleri nasıl uygulanacağını öğretilir. Girişimcilik Generalist Uzmanlık ve Yenilikçilik Uzmanlık Finans parçalar

Genel Bakış: Uluslararası Yönetici MBA (IEMBA) programı kariyer ufuklarını genişletmek ve bir ileri derecede takip ederek bugünün rekabetçi iş piyasasında önemli kariyer avantajlar elde etmek isteyen profesyonel deneyimi dört yıllık bir ortalama ile çalışan profesyoneller için tasarlanmıştır hem titiz ve Esnek. verimlilik ve performans, küresel iş ortamında ve strateji için yönetmek, karar verme araçları, pazarlama, yönetme işlemleri ve bilgileri, finansal analiz ve kontrol: Programın esnek müfredat, tüm yönetsel fonksiyonlar ve disiplinleri bütünleştirir. Bu nicel ve nitel iş disiplinleri ve öğretim üyelerinden oluşan bir denge bir alanda geliştirilen becerileri diğer uygulanabilir olmasını sağlamak adaylar sağlar. Adaylar bir veya yerlerde çeşitli ve e-öğrenme seminer bir kombinasyonu yoluyla derece gereksinimlerini yerine getirmek için fırsat var.

Ayar Açıklama: Uluslararası deneyim bugünün yürütme için kritik olduğunu ve bizim öğrencileri bir veya yerlerde çeşitli seminerler bir kombinasyonu yoluyla derece gereksinimlerini yerine getirmek için fırsat sunuyoruz: Paris, Yeni Delhi, New York, Sao Paulo, Şangay veya, yanı sıra, e-öğrenme gibi. Öğrenciler iş sınıf stratejileri test etmek mezuniyete kadar beklemek zorunda değilsiniz. New York, Yeni Delhi, Sao Paulo ve Şanghay Seminerleri iki haftalık programlar olarak paketlenir. Bu öğrencilerin ülkelerin iş politikaları ve kültürü içine gerçek fikir edinmek için izin verir, ve onlara yeni fakülte ve ISM doktora students.These programları ile etkileşim için bir şans özel ISM için yapılır ve ev sahibi üniversite öğretim üyeleri tarafından verilmektedir sunuyor. Tüm öğrenciler bizim yerlerden biri de yüz yüze seminerler aracılığıyla kurs en az% 25 tamamlamanız gerekir. Lütfen dikkat: ISM uluslararası programlar öğrenim ücretleri dahildir; Ancak, öğrencilerin seyahat, oda ve yönetim kurulu, ve kişisel harcamalar ile alakalı masraflarından sorumludur.

Program Değeri: Öğrenme hedefleri: – kritik kavram ve liderlik ve örgütsel amaç ve hedeflere ulaşmak için uygun olan araçlar öğrenin. – Çeşitli durumlara kavramlarını ve araçlarını uygulamak öğrenin; Uzun vadeli kurumsal başarı için temel: etkisi, her katılımcı araçları ve bağlam ufuklar açacaktır ve vizyon arasındaki entelektüel bağlantıları yapacak. – Geliştirin ve öz-farkındalık, öz-yönetim, işbirliği ve takım çalışması gibi çeşitli duygusal zeka becerilerini güçlendirmek; iyi örgütleri potansiyel karmaşıklığı müzakere. Diğerlerine göre kişinin kendini bilme yetkisi olmaktır. – Örgütün stratejik hedeflerine ilerleyen pratikte teorinin uygulama vurgulayan ve etkili eylem belirleme odaklanmak öğrenin. – Sentez analiz ve organizasyon genelinde bilgilerini entegre ve yatırım derhal iade sağlayan yenilikçi ve güvenilir çözümler sunmak için bu bilgiyi nasıl kullanacağınızı öğrenin. – Kurşun ve hızlı, üst düzey iş kararları, küresel bir bakış açısı geliştirmek ve yenilikçi fakülte ve yüksek kalibreli meslektaşları ile çalışarak kendi ağını genişletmek için öğrenin. – Bir firmanın ölçülebilir sayısal verileri analiz ve akıllı ve etkili kararlar için gerekli sayısal beceriler öğrenin.

Program Maliyet: Öğrenim Ücretleri * Öz Sponsor: 37.800 $ / 30,450 € Şirket Sponsor: 45.150 $ / 36,750 € tüm adaylar ISM doğrudan layık kadar% 30 burslu, için başvurabilirler. * Öğrenim ücretleri, çalışmanın tüm şehirlerde akademik hizmetleri içerir. Ulaşım, konut, ya da diğer kişisel harcamalar ile ilgili tüm masraflar aday veya sponsorun sorumluluğundadır. ** Hatırlatma, başlangıçtaki kabul konsültasyon sırasında İşe ve Geliştirme bizim Direktörü ödeme seçenekleri görüşmek lütfen. ISM bireysel şartlar göz önüne alındığında en iyi ödeme seçeneği bulmak için her öğrenci ile çalışır.

Konular: Muhasebe, İşletme-Ticaret ve Yönetim, Ekonomi, Finans, İnsan Kaynakları Yönetimi, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler

Yurtdışı Athena Çalışması Seville, İspanya Athena

Nerede: İspanya: Sevilla

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Dönemi, Yaz Dönemi

Müfredat Önemli: İspanyolca yabancı öğrenciler dili ana böylece onun profesör ve müfredat olarak tasarlanmıştır CLIC, dil kursları ile ünlüdür. Öğrenciler ayrıca kendi dil derslerine ek olarak seçmeli dersleri almak için tercih edebilirsiniz. seçmeli Seville Üniversitesi alınacaktır. CLIC gerçekten başarılı bir kurs sadece öğretim mükemmelliği içermeyen inanıyor, aynı zamanda tüm sosyal, kültürel ve konaklama ihtiyaçlarına ikram yönelik yüksek kalitede ek hizmetlerin geniş bir yelpazede gerektirir.

Genel Bakış: Athena Study Abroad öğrencilere çevredeki kültür dalmış olanağı sunar. Bu, Athena’nın İspanya program.Our ortağı kurum, CLIC özellikle doğrudur bir yabancı dil olarak İspanyolca öğretimi konusunda uzmanlaşmış mükemmel yerli İspanyolca dil eğitmenleri, vardır. Her iki Residencias ve ailelerimiz mevcuttur. Konut seçeneği ile ya, İspanyolca dil son derece teşvik edilmektedir. İspanyolca dil her zaman bir aile olarak ortak dil, ve genellikle ikamet salonlarında ortak dil olduğu için, daldırma oldukça kolay!

Ayar Açıklama: Seville, İspanya Endülüs bölgesi başkenti, güney İspanya, sanatsal, kültürel ve finansal başkenti. Müzik, dans, ve enerji ile canlı bir şehir, Sevilla her fırsatta tutku doludur. Marka İspanyol canlılık ve bir tatlı Akdeniz vibe harika bir karışımı, Sevilla, her gezgin tadı için mükemmel bir baharat olduğundan emin olduğunu. Okul Katedrali ve Belediye Binası da dahil olmak üzere tüm ilgi çekici önemli yerlere sadece kısa bir yürüme mesafesinde Sevilla’nın kalbinde, modern, tam donanımlı ve yenilenmiş tarihi bir konakta dayanır.

Program Değeri: 50 Euro / ay Saha gezileri kadar residencia veya aile yanı Utilities Öğrenim Konut (dönem başına iki, yaz başına bir alan gezisi; “Alan Gezileri” olası yerler için bölümüne bakınız) (Yemekler (aile yanı konaklama sadece) Kültürel geziler / sosyal etkinlikler çoğu ücretsiz Yerinde) ek ücret için bazı mevcut oryantasyon Hizmetleri bünyesinde dizüstü bilgisayarlar için WiFi) Kampüs kütüphanesi Havaalanı karşılama Ön-kalkış rehber ve program mezunları temas 24 saat Online hesap yönetimi Koordinasyon danışmanlık da dahil olmak üzere Öğrenci Danışmanı internet hizmetleri ( Acil hattı (sağlık sorunları) bir İspanyol öğrenci VISA (varsa) CLIC ABD’den resmi transkript Destek sunan HTH Worldwide, Öğrenci aracılığıyla dünya sadaka uluslararası sağlık sigortası Katkı küresel lideri Chapman Üniversitesi Sağlık sigortası transkript akredite (edinme üzerine Önerileri SOS), Athena eşsiz kişiselleştirilmiş hizmet hayırsever kolu

Program Maliyet: Yarıyıl (Yoğun Dil): 9.990 $ Yarıyılı (Dil + Seçmeli): 11.390 $ Yaz (Haziran, Temmuz, Ağustos veya): 4.590 $

Konular: Antropoloji, Sanat Tarihi, Aşçılık, Kültürel ve Bölgesel Çalışmalar, Film Radyo ve Televizyon, Tarih, Uluslararası Çalışmalar, Yahudi Araştırmaları, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler, Fotoğrafçılık, Siyaset Bilimi ve Siyaset, Sosyoloji, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları Studio Sanat, Kadın Çalışmaları

Arcadia University Fundacion Jose Ortega y Gasset – Toledo

Nerede: Fas; İspanya: Toledo

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Dönemi, Yaz Dönemi

Müfredat Önemli: Fundacion Jose Ortega y Gasset dili, antropoloji, sanat tarihi, edebiyat, tarih, siyaset ve ekonomi ders teklifleri geniş bir yelpazede ile İspanyol dili ve kültürü hakkında bilgi güçlendirilmesi odaklanan bir derece veren kurumdur. Sen kredi 15-18 saatlik bir toplam, dönem başına, beş ya da altı ya üç kredilik ders kayıt olabilirsiniz. Öğrenciler ayrıca Fas’ta bir dört günlük bir geziye çıkabilirsiniz.

Genel Bakış: İspanya’nın en güzel ve en kültürel zengin şehirlerinden biri olan İstanbul’un tarihi bölgesinin kalbinde eski bir 16. yüzyıl manastır eğitim fikri size hitap ederse, Toledo yaygın saygı Fundacion Jose Ortega y Gasset iyi bir seçimdir . Program kayıt için İspanyolca 4 yarıyıl (veya yeterlilik eşdeğer seviyede) olmasını gerektirir. Altı kredi yeterlik eşleşen bir seviyede İspanyolca dilinde olmalıdır. Dersler İspanyol profesörler tarafından, İspanyolca sadece öğretilir. Stajlar ve hizmet öğrenme aynı zamanda çeşitli disiplinlerde mevcuttur, ve Castilla-La Mancha Üniversitesi direk Kayıt seçeneğini ders almak için bir seçenek vardır. Yaz dönemi geç Temmuz (: Dil ve Kültür Toledo Yaz Programı Yaz program adı) orta-Haziran için kullanılabilir. Toledo bir dönem staj da mevcuttur.

Ayar Açıklama: Fundacion öğrenme ortamı Toledo zengin tarihsel zemin tamamlar. Sınıflar, San Juan de la Penitencia, eski bir 16. yüzyıl manastır tutulur. Fundacion konumu İspanya’nın en dikkat çekici sinagoglar, camiler, kiliseler ve bazı yürüme mesafesinde koyar.

Program Değeri: Geldiğiniz sonra, (Fundacion personeli ile birlikte), bizim ikamet müdürü İspanya kültür, tarih ve siyaset size tanıtacaktır bir oryantasyon programı kurşun yanı sıra farklı bir eğitim akademik zorluklar için hazırlayacak eğitim sistemi.

Program Maliyet: Ayrıntılar için web sitesine bakın. Burs olanakları mevcuttur!

Konular: Antropoloji, Sanat Tarihi, Kültürel ve Bölgesel Çalışmalar, Ekonomi, Dış İngilizce olmayan Dilleri ve Edebiyatı, Tarih, Staj Programları, Siyaset Bilimi ve Siyaset, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları