Meksika CIEE Liberal Sanatlar Programı

Nerede: Meksika: Guanajuato

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Dönemi Güz

Müfredat Önemli: Yoğun İspanyolca dil eğitimi ve Meksika kültürü üzerindeki yansıması adanmış üç haftalık ön oturumu aracılığıyla zorlu bir akademik deneyim için hazırlanın; Yerel üniversitede Meksikalı öğrencilerle birlikte ders almaları; Göç özel olarak tasarlanmış, sosyal odaklı CIEE kursları, revoulution, Meksika tarihinin ve dil edebiyat alın; Birçok galerileri, sokakların ve kafeler ile, Guanajuato büyüleyici ve canlı sömürge şehri keşfetmek – ve bir aile ile yerel yaşam bilmek geliyor.

Genel Bakış: Guanajuato Liberal Sanatlar program, öğrencilere çağdaş Meksika’da günlük yaşam ile üniversite-tabanlı öğrenme bağlamak için fırsat sağlar. Program sanat, dil, edebiyat, tarih, ve çağdaş Meksika ilgili temel konuların araştırılmasını vurgulayan yoğun kültürel öğrenme deneyimi sunuyor.

Ayar Açıklama: Universidad de Guanajuato de CIEE Eğitim Merkezi yaklaşık dört saat kuzeyinde Mexico City Guanajuato, sömürge kenti yer alır. Bir buruşuk vadide sokuldu, Guanajuato bir olağanüstü renkli ve yerçekimine meydan okuyan mimariye sahip. 130.000 nüfusu ile, Guanajuato muhafazakar ve taşra şehir kalır; Ancak, bu, Universidad de Guanajuato canlı varlığı büyük ölçüde sayesinde fikren zengin ve bir beklediğinizden daha fazla çeşitlidir.

Program Değeri: CIEE ücreti eğitimi, isteğe bağlı yerinde havalimanı karşılamak ve selamlıyorum, konut, tüm yemekler, tam zamanlı liderlik ve destek, yönlendirme, kültürel etkinlikler, yerel geziler, alan gezileri, üniversitenin eşsiz kendi kendine erişim diline erişimi içerir öğrenme merkezi, kapsamlı öğrenci el kitabı, ayrılış öncesi danışmanlık ve sigorta ve diğer seyahat faydalar sağlayan bir CIEE iNext seyahat kartı.

Program Maliyet:

Konular: Sanat Tarihi, Kültürel ve Bölgesel Çalışmalar, Tarih, Dilbilim, Edebiyat, Siyaset Bilimi ve Siyaset, İspanyol Dili ve Edebiyatı Araştırmaları, Stüdyo Sanat

Wesleyan Üniversitesi

Nerede: İspanya: Madrid

Ne zaman: Dönem, Bahar Güz Dönemi

Müfredat Önemli: Wesleyan Üniversitesi Universidad Carlos III de Madrid doğrudan kayıt yoluyla dersler sunmaktadır.

Genel Bakış:

Ayar Açıklama:

Program Değeri:

Program Maliyet:

Konular: Sanat Tarihi, İktisat, Dış İngilizce olmayan Dilleri ve Edebiyatı, Tarih, Liberal Sanatlar-Diğer Hususlar Sanat ve Bilimler, Kamu Yönetimi-Kamu Politikası ve Devlet, Sosyal Bilimler, Sosyoloji

Vanderbilt Üniversitesi

Nerede: İspanya: Madrid

Ne zaman: Dönem, Bahar Güz Dönemi

Müfredat Önemli: Sınıflar Cuidad Universitaria kampüsünde yapılır. Fakülte spnosor ABD personeli ve sponsor tarafından işe yerel eğitmenler çekilir. Alicante Cordoba, Endülüs ve Sevilla Saha gezileri.

Genel Bakış:

Ayar Açıklama:

Program Değeri:

Program Maliyet:

Konular: Sanat Tarihi, Karşılaştırmalı Edebiyat, Sosyal Bilimler, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Madrid Dönemi

Nerede: İspanya: Madrid

Ne zaman: Bahar Dönemi

Müfredat Önemli: San Francisco City College, akredite iki yıllık yüksekokul Madrid’de bahar dönemi geçirin. Alt bölümü, lisans kredi, CSU ve UC sistemlerine aktarılamaz, ve çoğu ABD kolej ve üniversite kazanın.

Genel: La Universidad Computense Madrid İspanyolca dil Eğitim ve diploma-Certificado de Lengua Espanola kazanmak. Sınıflar da şehir genelinde galerileri, müzeler ve kültürel siteleri ziyaret ile, Sanat Tarihi ve Medeniyeti ve İspanyolca ve Kültür sunulmaktadır.

Ayar Açıklama: Madrid sizin sınıf, uzun ve gururlu bir geçmişi yansıtan müzeler ve anıtlar için dünya çapında bilinen bir gerçek bir Avrupa başkenti olduğunu. City College yerinde akademik danışmanlık, konut ve Madrid’de ise lojistik destek sağlayan AKSANIYLA ile ortaklaşa bu programı sunuyor.

Program Değeri: Paylaşılan daire veya aile yanında çift kişilik odalar. Aile yanı katılımcılar için kahvaltı ve akşam yemeği. Geziler, kültürel etkinlik serisi, Bölge 1 (Madrid Sermaye) geçiş karnesi, ayrılış öncesi ve yurtdışı yönelimleri, yurtdışı bilgi ve kaynak merkezi, Uluslararası Öğrenci kimlik kartı.

Program Maliyet:

Konular: Sanat Tarihi, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Bentley College Yurtdışı İş Programları

Nerede: İspanya: Madrid

Ne zaman: Dönem, Bahar Güz Dönemi

Müfredat Önemli: Uluslararası Çalışmalar Koleji ile çalışma, Bentley Koleji öğrencilere İspanyol akranları ile birlikte iş ve liberal sanatları incelemek için eşsiz bir fırsat sunabilmektedir.

Genel Bakış:

Ayar Açıklama:

Program Değeri:

Program Maliyet:

Konular: Sanat Tarihi, İşletme-Ticaret ve Yönetim, Karşılaştırmalı Edebiyat, Ekonomi, Finans, Tarih, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler, Matematik, Siyaset Bilimi ve Siyaset, Sosyal Bilimler, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Duke Üniversitesi

Nerede: İspanya: Madrid

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Dönemi Güz

Müfredat Önemli: Madrid (DIM) programında Dük 1989 yılında kurulmuş ve Duke Üniversitesi Lisans Öğrencileri için Romantik Çalışmaları Bölümü ve Küresel Eğitim Ofisi tarafından desteklenmektedir. Kültürel çalışmalar perspektifinden adamış, programın katılımcıların İspanyol akıcılık geliştirmek ve küresel bağlamda İspanya ve birçok kültürlerin anlayışlarını derinleştirmeyi hedefliyor.

Genel Bakış: Program Madrid Universidad Carlos III ile işbirliği içinde tam yıl ve dönem programları sunan Madrid Duke. Her dönem, program katılımcıları geziler tam bir tamamlayıcı, günlük geziler ve uzun geziler hem tüm programın maliyetine dahil zevk.

Ayar Açıklama: Madrid günümüz geçmişten gelen sanat incelemek için eşsiz bir yerdir. Bu sermayenin başına ağaçların ikinci büyük miktarda, dünyanın en çevreci başkentlerinden biridir, ve hafif, ılık kışları ve kuru yazlar ile güneşli Avrupa kentlerinden biridir.

Program Değeri:

Program Maliyet:

Konular: Antropoloji, Sanat Tarihi, Kültürel ve Bölgesel Çalışmalar, İktisat, Mühendislik Konu, Film Radyo ve Televizyon, Tarih, Uluslararası Çalışmalar, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler, Siyaset Bilimi ve Siyaset, Psikoloji, Kamu Yönetimi-Kamu Politikası ve Devlet, Sosyoloji, İspanyol Dili ve Edebiyatı Araştırmaları, Tiyatro-Drama-Sahne Sanatları ve Dans

Yurtdışında Akademik Yıl

Nerede: İspanya: Madrid

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Dönemi Güz

Müfredat Önemli: AYA Universidad Complutense de Madrid Visitantes alumnos gibi, liberal sanat, güzel sanatlar ve Universidad Carlos III Curso de estudios Hispanicos sosyal bilimler derslerinde doğrudan kayıt sağlar ve.

Genel: İspanya

Ayar Açıklama:

Program Değeri:

Program Maliyet:

Konular: Antropoloji, Arkeoloji, Sanat Tarihi, İşletme-Ticaret ve Yönetim, İletişim Gazetecilik Kitle İletişim, İktisat, İngiliz Edebiyatı, Maliye, Coğrafya, Tarih, Edebiyat Konu, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Çalışmalar, Liberal Sanatlar-Diğer Hususlar Sanat ve Bilimler, Dilbilim , Matematik, Müzik, Felsefe, Siyaset Bilimi ve Siyaset, Dini Araştırmalar, Sosyal Bilimler, Sosyoloji, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Skidmore Koleji

Nerede: İspanya: Alcala de Henares, Madrid

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Dönemi Güz

Müfredat Önemli: Katılımcılar Universidad Autonoma de Madrid (UAM) veya Universidad de Alcalá de Henares (UAH) kurs programımıza Merkezi’nde öğretti biri gerekli alan çalışmaları ve 3-4 seçmeli dersler ve / veya yerel özel güzel sanatlar okulları kayıt . Akademik program uygun öğrencilere yönelik kültürel etkinlikler ve geziler aracılığıyla İspanyolca yaşamda öğrencileri, hem de staj yürütmektedir.

Genel Bakış: İspanya’da Skidmore Universidad Autonoma de Madrid (UAM) veya Universidad de Alcalá de Henares (UAH) direkt kayıt gibi özellikleri sayesinde İspanyolca yaşamda öğrencileri entegre etmek için tasarlanmıştır, yerel bir ailenin yanında garantili konut, tam pansiyon, kültürel faaliyetler ve staj katılımı üzerinde bir vurgu. Bir önceki üniversite düzeyinde İspanyolca dil çalışmanın altı veya daha fazla dönem eşdeğer Madrid ve Alcalá’da hem de çalışma için gereklidir.

Açıklama Ayar: Program Merkezi Madrid kentin kültürel merkezinde yer almaktadır ve idari ofisleri, küçük bir kaynak kütüphane, bilgisayar salonu, ve sınıf alanı evler. Alcalá Program Ofisi UAH Facultad de DOCUMENTACION yer almaktadır.

Program Değeri: Program ücreti ders kapsar; garantili konut; Bir aile günde 2 öğün; öğle burs; Kültürel geri ödeme programı; Yerel ulaşım geçer; tüm program sponsorluğunda geziler; ve yerinde yönelim. Programın kapsamlı ücreti yaklaşık Skidmore College’de ders, oda ve yönetim kurulu maliyeti aynıdır.

Program Maliyet:

Konular: Muhasebe, Antropoloji, Arkeoloji, Sanat ve Güzel Sanatlar, Sanat Tarihi, Biyomedikal Bilimler, İşletme-Ticaret ve Yönetim, Bilgisayar Bilimleri, Kültür ve Bölgesel Çalışmalar, Ekonomi, Eğitim, Coğrafya, Jeoloji, Sağlık Bilimleri, Tarih, Edebiyat Konu, Bilişim Sistemleri, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Çalışmalar, Staj Programları, Hukuki Araştırmalar, Liberal Sanatlar-Diğer Hususlar Sanat ve Bilimler, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler, Matematik, Müzik, Felsefe, Siyaset Bilimi ve Siyaset, Psikoloji, Din Çalışmaları, Sosyal Bilimler, İspanyol Dil ve Edebiyat Araştırmaları, Stüdyo Sanat, Tiyatro-Drama-Sahne Sanatları ve Dans, Kadın Çalışmaları

Yurtdışında Modern Dil Çalışmaları

Nerede: İspanya: Madrid

Ne zaman: Yaz

Müfredat Önemli: ABD’de 2.000’den fazla üniversitelerden öğrenciler ve öğretmenler programına katıldı. Program lisans, yüksek lisans öğrencileri ve Lisans, Yüksek Lisans, Doktora veya derece doğru dersleri alarak ilgilenen öğretmenler için tasarlanmıştır. Kredi ABD’de en üniversitelere devredilemez

Genel Bakış: Bu mükemmel bir akademik ve eğitim programı sunar. Nasıl İspanyolca öğretmek için dil, edebiyat, dilbilim, kültür ve metodoloji ve başlangıcı (2 seviye), orta (3 düzeyleri), ileri (4 düzeyleri), yanı sıra lisans ve yüksek lisans dersleri: Bu İspanyol dilinin tüm düzeyleri için kurslar sunmaktadır .

Ayar Açıklama: Program güzel ve dinamik Madrid dayanır. Tüm sınıflar Universidad Complutense de Madrid ana kampüsünde öğretilir. Öğrenciler yüzme havuzu, açık koşu pisti, klima kütüphane ve çalışma salonları ile çok modern ve güzel ikamet kampüste kalmak.

Program Değeri: Fiyat içerir: ders; Oda ve yönetim kurulu; havuz, tenis / basketbol sahası, yüzme kullanılması; klima kütüphane ve çalışma salonları; bilgisayar laboratuarı, ücretsiz ve sınırsız internet erişimi; Prado ziyaretleri ve Reina Sofia müzeleri, ve daha fazlası gibi kültürel faaliyetler.

Program Maliyet:

Konular: Sanat Tarihi, Kültürel ve Bölgesel Çalışmalar, Eğitim, Tarih, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Çalışmalar, Dilbilim, Müzik, İspanyol Dili ve Edebiyatı Araştırmaları, Tiyatro-Drama-Sahne Sanatları ve Dans

Uluslararası Çalışmalar Koleji

Nerede: İspanya: Madrid

Ne zaman: Akademik Yılı, Güz, Rolling başlatır, Bahar Dönemi, Yaz, Yıl Yuvarlak Güz

Müfredat Önemli: Biz İş, İletişim, Fen ve Edebiyat bir dönem, yıl, ya da tam zamanlı çalışmaları için uluslararası öğrencileri kabul edilir.

Genel: BDT deneyim yaklaşık 30 yıllık bir liberal sanat Amerikan Koleji olduğunu. Akademik Mükemmellik: University of California: Berkeley, Los Angeles, Santa Barbara (CA) Boston College (MA), Boston Üniversitesi (MA), Columbia Üniversitesi (NY Öğrencilerimiz gibi, üst düzey ABD’li Üniversiteler bazı etmek ve lisansüstü transferi ), Duke (NC), Endicott Koleji (MA), Georgetown Üniversitesi (DC), Miami Üniversitesi (FL), New York Üniversitesi (NY), Güney Kaliforniya’da (CA) ve diğerleri Üniversitesi. Akreditasyon: BDT Eğitim İspanyol Bakanlığı tarafından tanınır. 1995 yılında, BDT ve Endicott Koleji Endicott Koleji akademik programlar okuyan öğrenciler Endicott Koleji kredi almak sayede bir üyelik anlaşması. Endicott Koleji Okulları ve Kolejleri New England Association (NEASC) tarafından akredite edilmiştir. Başarıyla CIS programını tamamlayan öğrenciler Endicott Koleji resmi transkript alırsınız. Dil: Öğretim ana dili İspanyolca öğretilen seçilen dersler ile İngilizce’dir. Ortalama Sınıf Büyüklüğü: 15 Öğrenci-Öğretim oranı: 7: 1 Fakülte: 100% iki dilli İngilizce-İspanyolca Kayıt: 250-300, İspanya (% 50), Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa, Latin Amerika, Orta Doğu Başvuru Tarihleri ​​geri kalanından Yaz için ve 2009 Güz: Erken Başvuru Tarihini: 2 Şubat 2009 Standart Başvuru Tarihi: 27 Nisan 2009 Geç başvuru tarihi: BDT müsaitlik durumuna geç son başvuru tarihi konu ayarlayabilirsiniz. Kabul şartları: • Lise transkript • TOEFL (olmayan anadili İngilizce için) 550 veya eşdeğeri Koleji kredi puanı: BDT olacak ödül Koleji kredi seçeneğini IB, AP ve A-level sınavları Topluma Hizmet için: Öğrenciler tarafından sunulan akredite toplum hizmeti programına katılabilirsiniz Çocuk Burs ve Mali Yardım için Crusade denilen BDT-run sadaka: Uluslararası Araştırmalar Vakfı liyakate dayalı burs sunuyor; başvuranları isteyen tüm yeni derece olarak kabul edilir. Her dönem, BDT iş-çalışma pozisyonları bir dizi sunuyor. BDT eğitim ve Endicott College kayıtlı ABD öğrencileri FAFSA yoluyla federal mali yardım için başvurabilirler. Buna ek olarak, onlar Stafford Kredi Programı veya benzeri kredi programları aracılığıyla çalışmalarını finanse edebilir. Ders Dışı Etkinlikler: BDT profesörler tarafından yönlendirilen spor aktiviteleri bir çeşitli • Çeşitli İspanyol hedeflere Çeşitli gezi programı, • • Müzeler, Sanat Galerileri, Tiyatro, vb Konut rehberli ziyaretler: BDT konut düzenlemeleri üç çeşit sunuyor, internet bağlantıları ile tüm 20 dakika İspanyol aileler • Üniversite binaları • Ayrıca özel paylaşılan dairelerde Koleji • Ana kalmak için gidip içinde ve seçilen düzenlemeler yarım pansiyon, tam pansiyon ve çamaşırhane hizmetleri seçeneği sunuyoruz.

Ayar Açıklama: Yer: BDT Kampüs Madrid’in kalbinde, merkezi Salamanca semtinde yer almaktadır. Üniversite son derece iyi toplu taşıma ile bağlanır. Konut: BDT internet bağlantıları ve 20 dakika içinde konut düzenlemeleri üç tip, tüm sunan İspanyol aileler College • Ana kalmak için gidip • Üniversite residencies Ayrıca, seçilen düzenlemeler yarım pansiyon, tam pansiyon ve seçeneği sunan Özel paylaşılan daireler • çamaşırhane hizmetleri.

Program Değeri: Öğrenciler ölçüde gelecekteki istihdam olanaklarını artırmak, uluslararası şirketlerin değerli gerçek hayat staj deneyimleri ile CIS bırakın. Ayrıca, öğrenciler yaşam ve diğer kültürler ve toplumlar gelen öğrencilerle birlikte çalışarak daha büyük bir “küresel” anlayış kazanmak.

Program Maliyet:

Konular: Muhasebe, Yönetim-Ağırlama-Turizm ve Spor, Sanat ve Güzel Sanatlar, Sanat Tarihi, İşletme-Ticaret ve Yönetim, İletişim Gazetecilik Kitle Medya, Ceza Adalet, Kültür ve Bölgesel Çalışmalar, Ekonomi, Eğitim, İngilizce İkinci Dil olarak, Maliye, Tarih, İnsan Kaynakları Yönetimi, Beşeri Konu, Disiplinlerarası, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Çalışmalar, Staj Programları, Liberal Sanatlar-Diğer Hususlar Sanat ve Bilimler, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler, Felsefe, Siyaset Bilimi ve Siyaset, Ön-Hukuk ve Hukuk, Psikoloji, Sosyal Bilimler, İspanyol Dili ve Edebiyatı Araştırmaları, Tiyatro-Drama-Sahne Sanatları ve Dans