Meksika’da İspanyolca Eğitim

Nerede: Meksika: San Miguel de Allende

Ne zaman: Yaz

Müfredat Önemli: MexArt 20 öğrenciye açık yoğun bir sanat, dans, İspanyol ve kültürel daldırma programıdır. Notları 8-12 bitirme öğrenciler için Lisesi oturumları. Kredi üniversite öğrencisi programları (18+). Öğrenciler, pitoresk, sömürge Meksika kasabasında yaşayan İspanyolca dil dersleri alarak hedeflerine ulaşmak.

Genel: Lise Öğrencileri: Öğrenciler 5 saat, günlük sanat veya dans eğitim ve İspanyolca 2 saat. Bir ay oturumları öğrencilerin bu gözetimli konut programda ilerlemek için izin verir.
Üniversite Öğrencileri: 6-8 saat günlük kolej kredi İspanyolca inceleyin. Kredi başka bir okula transfer edilebilir.

Ayar Açıklama: MexArt Dans San Miguel de Allende pitoresk dağ kasabasında yer almaktadır. San Miguel müzik festivalleri, tiyatro, sanat okulları, yanı sıra İspanyolca çalışmaya zevk gelip yabancılar için bir cennettir.

Program Değeri: Lise Oturumlar: $. 3800 (2008) her şey dahil eğitim sınıfları, İspanyolca dersleri, tüm yemekler, yatakhane tarzı konaklama, denetim, hafta sonu gezileri, ve daha içerir
Koleji Öğrenci Oturumları: 1.800 $ Öğrenim İspanyolca kursları, malzeme içerir, konut, rehberlik olarak gerekli.

Program Maliyet:

Konular: Sanat ve Güzel Sanatlar, İspanyol Dili ve Edebiyatı Araştırmaları, Tiyatro-Drama-Sahne Sanatları ve Dans

People kadar UWP Küresel Eğitim Programı

Nerede: Almanya; Meksika; Çok Ülke Programları; Amerika Birleşik Devletleri

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Yarıyılı, Yıl Yuvarlak Güz

Müfredat vurgular: Gezi. Gerçekleştirin. Darbe. UWP en az 2 kıtada ve 20 + toplumlara yurt dışında bir çok ülke dönem olduğunu. Bir one-of-a-tür global deneyimi birleştirerek uluslararası seyahat, hizmet-öğrenme, sahne sanatları, kültürel daldırma, liderlik ve daha fazlası! Nitelikli öğrenciler de opt-in yapabilirsiniz Akademik Programına ortağımız, Florida Southern College tarafından teslim kurslar aracılığıyla 12 üniversite kredi saat kazanmak için. Yurtdışında mükemmel Gönüllü – Dönem Yurtdışı – Gap Yıl fırsat. Tüm adaylar 17-29 hoş geldiniz. Burs mevcuttur.

Genel: Benzersiz çok ülkeli yurtdışında dönem gönüllü hizmeti fırsatları, kültürel daldırma, sağlam bir deneyimsel öğrenme programı, sahne sanatları deneyim ve çok kültürlü bir öğrenci ortamı birleştiren bir program. Yarıyıl ve yıllık programlar mevcut her yıl Ocak ve Temmuz başlıyor. Uluslararası öğrenciler için mükemmel İngilizce-daldırma fırsat. 8 haftalık staj – Fırsatlar kolej kredi kazanmak için Akademik Programı ve 6 katılım yoluyla kayıt yoluyla deneyiminizi geliştirmek için. Tüm dünyada 20.000 mezunları bizim ağına katılın.

Ayar Açıklama: UWP uluslararası turlar, her yılın Ocak ve Temmuz ayında başlayacak ve ABD, Meksika, Kanada, Avrupa ve Asya gibi dünyanın en az iki bölgelere seyahat edecek. Katılımcılar, kültürel ve sosyo-ekonomik geçmişleri çeşitli üzerinde 20 farklı toplulukları ziyaret edecek; toplum katılımı, ev sahibi aile kalır, ve müzik performansı ile olumlu bir etki yapmak isteyen.

Program Değeri: People kadar olan misyonu, kültürel engellerin aşılmasına ve hizmet ve müzik aracılığıyla küresel bir anlayış oluşturmak için küresel bir sivil toplum kuruluşudur. 1965 yılında kurulan, mezunlar global ağı 70+ ülkeden 21.000 geçti. Küresel bakış açısıyla, iletişim, ekip geliştirme, liderlik, yaratıcılık ve esneklik, ve sosyal sorumluluk için bir afinite: Halkıyla kadar bugün herhangi bir eğitim ya da kariyer için gerekli becerileri geliştirerek geleneksel eğitim için mükemmel bir iltifat olduğunu.

Program Maliyet: Ocak 2013 program ücreti 16.950 $ bir dönem için ABD ya da $ iki yarıyıl mevduat peşin ödenir / yıl seçeneği için 24.950 YTL. Temmuz 2013 etkili bir program ücreti 17.450 $ bir dönem için ABD ya da $ iki yarıyıl mevduat peşin ödenir / yıl seçeneği için 26.450 YTL. Program ücreti küçük artışlar yıllık beklenebilir. Ücret konut, yemek, geziler, kayıt işleme ve tüm-programda seyahat (hariç programın başlatmak için ev eyalet / ülkeden maliyetleri seyahat ve sonunda eve dönmek) içerir. Akademik Program kayıt bir ek $ 950. ABD Federal Mali Yardım akademik kredi kazanç öğrenciler için uygulanabilir. Burs mevcuttur.

Konular: Sanat ve Güzel Sanatlar, İletişim Gazetecilik Kitle İletişim, İngilizce İkinci Dil, Uluslararası Çalışmalar, Staj Programları, Liderlik, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler, Müzik, Barış Çalışmaları, Sosyal Bilimler, Sanat ve Dans gibi Tiyatro-Drama-Sahne

Miami Üniversitesi

Nerede: Meksika: Puebla

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Dönemi Güz

Müfredat Önemli: Birçok ders İspanyolca öğretilir. İngilizce yanı sıra İspanyolca dil kursları öğretilir iş, ekonomi, uluslararası ilişkiler ve makine mühendisliği bazı dersler vardır.

Genel: Universidad de las Americas ana kampüsü Puebla ve Cholula, yaklaşık bir saat ve Mexico City bir buçuk arasında yer alan bir güzel kendine yeten ayardır. UDLA bir Meksika’da en prestijli özel üniversiteler ve uluslararası düzeyde tanınmasını sahiptir. Yaklaşık 8.500 öğrenci bir kayıt ile UDLA, Puebla kendi öğrenci vücudun optimum büyüklüğü ve çeşitliliği için çaba göstermektedir. Latin Amerika’da bir derinlemesine bir çalışma ile ilgilenen öğrenciler ve onların İspanyolca dil becerilerini arttırıcı bir yarıyıl veya tam yıl değişim programı için katılabilir.

Ayar Açıklama: Meksika kuzeyden güneye ve Orta Amerika’ya ABD sınırları. Onun coğrafya ve iklim Maya uygarlıkları geçmiş yüzyıllarda gelişti tropikal yağmur ormanları kuzey kuru ovaları ve Copper Canyon gelen müthiş değişir. ülkenin başkenti dünyanın en ağır nüfuslu şehirlerinden biridir ve öğrencilere Amerika’daki en iyi müzelerinden bazı geçmişe modern Meksika toplumu ve onun bağlantıları deneyimleme fırsatı sunuyor. Puebla Amerika’daki en tarihi şehirlerinden birinde yer almaktadır. Katılımcılar ev sahibi aileler ile yaşayabilir ya da UDLAP yerleşim kolejler içinde kampüste yerleştirilir.

Program Değeri:

Program Maliyet:

Konular: Sanat ve Güzel Sanatlar, İşletme-Ticaret ve Yönetim, Mühendislik Konu, Beşeri Konu, Fen-Diğer Sosyal Bilimler

Yurtdışı Projeler ile Meksika

Nerede: Meksika: Guadalajara

: Ne zaman Akademik Yılı, Rolling Başlıyor Dönemi, MayMester Ara Dönem, Spring Break, Bahar Dönemi, Yaz, Kış Dönemi, Yıl Yuvarlak Güz

Müfredat Önemli: 1992 yılında kurulan, Yurtdışı Projeler dünyanın önde gelen kısa vadeli uluslararası gönüllü bir organizasyondur. Biz benzersiz destek sunmak için her hedef ve uzman yerel personel ofisleri ile, dünya genelinde 30 gelişmekte olan ülkelerde gönüllü projeleri, staj ve dil kursları sağlamaktadır. Başlatmak ve bir yıl iki hafta kalmak için yılın her günü seçin. Programlar yaşları 16 + içindir.

Genel Bakış: Projeler Yurtdışı Guadalajara, Meksika’da ikinci büyük kenti merkezli Meksika’da birçok proje vardır. Gönüllü seçenekleri çocuklarla çalışan Bakım projeleri, Öğretim pozisyonları, Spor koçluk projeleri, eşsiz Sanat ve El Sanatları topluluk projesi ve bizim Deniz Kaplumbağası ve Kıyı Ekolojisi Koruma projesi bulunmaktadır. Biz de Tıp & Sağlık, Gazetecilik, Uluslararası Kalkınma, İşletme staj sunuyoruz, ve Veterinerlik & Hayvan Bakımı, uluslararası iş deneyimi kazanmak isteyenler için. Eğer dil becerilerini geliştirmek istiyorsanız yurtdışı biz ayrıca sizin yetenek düzeyine uygun bire-bir İspanyolca dersleri sunuyoruz. Bu tam zamanlı ders olarak ya da bir gönüllü proje veya staj yanında alınabilir. Ayrıca, 16 ve 19 yaşları arasında lise öğrencileri bizim iki haftalık yaz indirimdeki yer almak için eşsiz bir fırsat var. Bu grup gezileri lise öğrencileri için sadece ve tüm bir hafta sonu gezi içerir. Meksika’da Gezileri İspanyol ve Kaplumbağa Koruma seçeneği yanı sıra İnşaat & İspanyol projesi bulunmaktadır. Profesyonel bir ortamda gönüllü azından kendi özel alanında lisans derecesini tamamlamış gönüllüler için bir seçenek de vardır. Projeler Yurtdışı Meksika Guadalajara veteriner kliniklerinde çalışan Vets bu sunuyor. Bizim web sitesine bakın veya Meksika’da bizim çeşitli programlar hakkında daha detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

Ayar Açıklama: Guadalajara severek kentlerin en Meksika olarak bilinir. Tekila, sombreros, mariachi müzik ve rodeo biniciler her Guadalajara kökenli. Zaman kapalı doldurmak için buraya faaliyetleri bol vardır. Tortas ahogadas bir yemek ardından bir futbol fiesta Katılan – domuz rulo biber sos boğuldu – deneyimli olması bir şeydir. Yerel festivalin yıldızı bir grup gönüllü ile küçük bir kasaba ziyaret haline: Meksika’da, her şey mümkündür! Meksika herkes ülkeyi çapraz güvenilir otobüs servisleri üzerinden, yurtdışında tüm erişilebilir gönüllülük için her şeyi biraz sunuyor. Neredeyse her küçük kasabada ucuz, temiz, mütevazı otel vardır.

Program Değeri:

Program Maliyet:

Konular: Hayvan Bilimleri, Sanat ve Güzel Sanatlar, İşletme-Ticaret ve Yönetim, İletişim Gazetecilik Kitle İletişim, Conservation Biology, Eğitim, Film Radyo ve Televizyon Yabancı İngilizce olmayan Dilleri ve Edebiyatı, Sağlık Bilimleri, Deniz Bilimleri, Hemşirelik, Ön -MED, Sosyal Çalışma, İspanyol Dili ve Edebiyatı Araştırmaları, Zooloji ve Yaban Hayatı Bilimleri

Yurtdışı BCA Çalışması

Nerede: Meksika: Xalapa-Enriquez

Ne zaman: Yarıyıl, Yıl Round Güz

Müfredat Önemli: 32 bölüm ve Veracruz Üniversitesi, Meksika’nın en iyi beş üniversiteden birinde 22 araştırma merkezlerinde kurs seçin. Biz zorlu akademisyenler, aile yanında ve Cuernavaca BCA en seçkin, iki haftalık kültür ve dil öncesi dönem program sayesinde yoğun İspanyolca dil ve kültür eğitimi sağlamaktadır. Canlı müzik, tiyatro, dans, güzel sanatlar ve kültürel etkinlikler ile dolu, Xalapa gelişen kent ve tamamen Meksika kültürü ve tarihi ile meşgul için mükemmel bir yerdir.

Genel Bakış: Öğrenciler İspanyolca dil akıcılık onların seviyesine göre sınıflar için kaydolun. Yeterli becerilere sahip öğrenciler Üniversite Veracruz dersler doğrudan kayıt yapabilirsiniz. Daha az dil yeteneği ile Diğer yabancı öğrenci enstitüde ders alabilirler.

Ayar Açıklama: Sönmüş bir yanardağ eteklerinde inşa Xalapa Veracruz eyaletinin başkenti olduğunu. “Çiçek kenti” lakaplı, Xalapa güzel bahçeleri ve yemyeşil parkları ile doludur. Xalapa olsa, dinlenmek için güzel bir yerde çok daha fazla olduğunu. O da, önemli bir eğitim ve ticaret merkezi haline geldi.

Program Değeri: yerinde çalışma merkezi müdürü kursları almak ve üniversite sisteminde gezinmek için bire-bir, öğrencilere yardımcı olur. Buna ek olarak, yönetmen eğitim geziler düzenlemekte ve öğrencilerin Meksika kültürü kolayca geçiş yardımcı olur.

Program Maliyet:

Konular: Antropoloji, Sanat ve Güzel Sanatlar, Biyoloji Genel, Kimya, İletişim Gazetecilik Kitle Medya, Ekonomi, Eğitim, Çevre Bilimleri, Beşeri Konu, Uluslararası İlişkiler, Dilbilim, Felsefe, Beden Eğitimi, Fizik, Psikoloji, Din Çalışmaları, Sosyal Çalışma, Sosyoloji İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

New York Film Akademisi

Nerede: İspanya: Madrid

: Akademik Yılı, Rolling başlatır, Yaz, Year Round

Müfredat Önemli: günden başlayarak, film okulu öğrencileri, Senaryo, 16mm Kamera Tekniği, Aydınlatma, Dijital Düzenleme, Yöneltme Aktörler ve Üretim Atölyesi Yönetmenlik Film sınıfların yoğun bir sırayla katılırlar. Onlar genişletmek ve kendi kısa 16mm film üreterek kendi içinde sınıf öğrenme derinleştirmek. Üç ya da dört mürettebatı Çalışma, her öğrenci, yazar üretir, yönlendirir ve yukarı uzunluğu 10 dakika dört film, düzenler.

Genel Bakış: New York Film Akademisi öğrencileri Yüksek Tanımlı dijital film yapımı büyüyen alanına tanıtılacaktır. Öğrenciler kurs süresi boyunca üretici olarak kabul edilir, ve yolun her adımında zorlanmaktadır.

Ayar Açıklama: Madrid, New York Film Akademisi “Mundo ficción”, medya devi “El Mundo” film ve televizyon üretim ünitesi merkezinde yer almaktadır. Madrid, ünlü Prosperidad mahalle en popüler bölgelerinden birinde yer alan, okul mağaza, restoranlar, barlar ve kafeler, çeşitli yürüme mesafesindedir. Öğrenciler “Berlin Park” ziyaret veya Madrid, “Lopez de Hoyos” sokak uzun caddelerinden biri yürüyebilirsiniz. Onlar, sevdikleri spor pratik bir havuzda yüzmenin keyfini, tenis oynayabilir, ya da sadece “Polideportivo Pradillo”, doğrudan kampüs önünde bulunan bir arenada güneşlenmek.

Program Değeri: Sanat ve kültür Madrid yaşam merkezi bulunmaktadır. şehir, insan bilgi ve ifade tüm alanları kapsayan 73 müze bulunmaktadır.

Program Maliyet:

Konular: Sanat ve Güzel Sanatlar, Yaratıcı Yazarlık, Film Radyo ve Televizyon

Universidad Francisco de Vitoria

Nerede: İspanya: Madrid

Ne zaman: Yarıyıl, Bahar Dönemi, Yaz Dönemi

Müfredat Önemli: 25 hektar UFV kampüs kalbinde dayanarak, bizim programlar entegre, üniversite çalışmaları ile devam İspanyolca yetkili seviyesine ulaşmak bir ömür boyu deneyimi yerken resmi üniversite kredisi kazanmak için uluslararası üniversite öğrencilere eşsiz bir deneyim sunuyoruz İspanyol üniversite ve günlük hayata.

Genel: Dil ve Kitle İletişim, İşletme, Hukuk, Güzel Sanatlar, Edebiyat ve Biyoteknoloji alanında düzenli üniversite sınıfları ile birlikte kültür çalışması. İspanyolca ve İngilizce Sınıfları. Bizim Staj Programı öğrencilere biz anlaşmaları var kime 500 şirketlerinden biri ilgili deneyim kazanmak için şansı sunuyor.

Ayar Açıklama: UFV Eğitim İspanyol Bakanlığı tarafından akredite yenilikçi, esnek üniversitedir. Büyük önem sanayi özel ihtiyaçları, kişiselleştirilmiş, çok yönlü eğitim ve çok kültürlü çeşitliliği teşvik uluslararası bir ortamda teşviki dayalı, akademik mükemmellik, eğitim pratik bir yaklaşım üzerine yerleştirilir. Uluslararası öğrenciler güzelleşmek ve fakülte ve personelin olağanüstü gözetiminde büyüyebilir davetkar bir ortam bulacaksınız.

Program Değeri: Uluslararası öğrenciler sanat tesisleri bizim devlet tam kullanımı ile son derece kişiselleştirilmiş bir hizmet sağlanmaktadır. Program ekstralar bir öğrenci dostum ve Çağlar programı aracılığıyla İspanya arasında; AB’ye Romalılar, öğrenciler İspanya’nın kültürel mirası örneğin Segovia, Toledo, Granada ve Salamanca önemli bir rol oynamıştır şehirleri ziyaret.

Program Maliyet:

Konular: Sanat ve Güzel Sanatlar, İletişim Gazetecilik Kitle İletişim, Edebiyat Konu, Hukuk Araştırmaları, Teknoloji

Skidmore Koleji

Nerede: İspanya: Alcala de Henares, Madrid

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Dönemi Güz

Müfredat Önemli: Katılımcılar Universidad Autonoma de Madrid (UAM) veya Universidad de Alcalá de Henares (UAH) kurs programımıza Merkezi’nde öğretti biri gerekli alan çalışmaları ve 3-4 seçmeli dersler ve / veya yerel özel güzel sanatlar okulları kayıt . Akademik program uygun öğrencilere yönelik kültürel etkinlikler ve geziler aracılığıyla İspanyolca yaşamda öğrencileri, hem de staj yürütmektedir.

Genel Bakış: İspanya’da Skidmore Universidad Autonoma de Madrid (UAM) veya Universidad de Alcalá de Henares (UAH) direkt kayıt gibi özellikleri sayesinde İspanyolca yaşamda öğrencileri entegre etmek için tasarlanmıştır, yerel bir ailenin yanında garantili konut, tam pansiyon, kültürel faaliyetler ve staj katılımı üzerinde bir vurgu. Bir önceki üniversite düzeyinde İspanyolca dil çalışmanın altı veya daha fazla dönem eşdeğer Madrid ve Alcalá’da hem de çalışma için gereklidir.

Açıklama Ayar: Program Merkezi Madrid kentin kültürel merkezinde yer almaktadır ve idari ofisleri, küçük bir kaynak kütüphane, bilgisayar salonu, ve sınıf alanı evler. Alcalá Program Ofisi UAH Facultad de DOCUMENTACION yer almaktadır.

Program Değeri: Program ücreti ders kapsar; garantili konut; Bir aile günde 2 öğün; öğle burs; Kültürel geri ödeme programı; Yerel ulaşım geçer; tüm program sponsorluğunda geziler; ve yerinde yönelim. Programın kapsamlı ücreti yaklaşık Skidmore College’de ders, oda ve yönetim kurulu maliyeti aynıdır.

Program Maliyet:

Konular: Muhasebe, Antropoloji, Arkeoloji, Sanat ve Güzel Sanatlar, Sanat Tarihi, Biyomedikal Bilimler, İşletme-Ticaret ve Yönetim, Bilgisayar Bilimleri, Kültür ve Bölgesel Çalışmalar, Ekonomi, Eğitim, Coğrafya, Jeoloji, Sağlık Bilimleri, Tarih, Edebiyat Konu, Bilişim Sistemleri, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Çalışmalar, Staj Programları, Hukuki Araştırmalar, Liberal Sanatlar-Diğer Hususlar Sanat ve Bilimler, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler, Matematik, Müzik, Felsefe, Siyaset Bilimi ve Siyaset, Psikoloji, Din Çalışmaları, Sosyal Bilimler, İspanyol Dil ve Edebiyat Araştırmaları, Stüdyo Sanat, Tiyatro-Drama-Sahne Sanatları ve Dans, Kadın Çalışmaları

Uluslararası Çalışmalar Koleji

Nerede: İspanya: Madrid

Ne zaman: Akademik Yılı, Güz, Rolling başlatır, Bahar Dönemi, Yaz, Yıl Yuvarlak Güz

Müfredat Önemli: Biz İş, İletişim, Fen ve Edebiyat bir dönem, yıl, ya da tam zamanlı çalışmaları için uluslararası öğrencileri kabul edilir.

Genel: BDT deneyim yaklaşık 30 yıllık bir liberal sanat Amerikan Koleji olduğunu. Akademik Mükemmellik: University of California: Berkeley, Los Angeles, Santa Barbara (CA) Boston College (MA), Boston Üniversitesi (MA), Columbia Üniversitesi (NY Öğrencilerimiz gibi, üst düzey ABD’li Üniversiteler bazı etmek ve lisansüstü transferi ), Duke (NC), Endicott Koleji (MA), Georgetown Üniversitesi (DC), Miami Üniversitesi (FL), New York Üniversitesi (NY), Güney Kaliforniya’da (CA) ve diğerleri Üniversitesi. Akreditasyon: BDT Eğitim İspanyol Bakanlığı tarafından tanınır. 1995 yılında, BDT ve Endicott Koleji Endicott Koleji akademik programlar okuyan öğrenciler Endicott Koleji kredi almak sayede bir üyelik anlaşması. Endicott Koleji Okulları ve Kolejleri New England Association (NEASC) tarafından akredite edilmiştir. Başarıyla CIS programını tamamlayan öğrenciler Endicott Koleji resmi transkript alırsınız. Dil: Öğretim ana dili İspanyolca öğretilen seçilen dersler ile İngilizce’dir. Ortalama Sınıf Büyüklüğü: 15 Öğrenci-Öğretim oranı: 7: 1 Fakülte: 100% iki dilli İngilizce-İspanyolca Kayıt: 250-300, İspanya (% 50), Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa, Latin Amerika, Orta Doğu Başvuru Tarihleri ​​geri kalanından Yaz için ve 2009 Güz: Erken Başvuru Tarihini: 2 Şubat 2009 Standart Başvuru Tarihi: 27 Nisan 2009 Geç başvuru tarihi: BDT müsaitlik durumuna geç son başvuru tarihi konu ayarlayabilirsiniz. Kabul şartları: • Lise transkript • TOEFL (olmayan anadili İngilizce için) 550 veya eşdeğeri Koleji kredi puanı: BDT olacak ödül Koleji kredi seçeneğini IB, AP ve A-level sınavları Topluma Hizmet için: Öğrenciler tarafından sunulan akredite toplum hizmeti programına katılabilirsiniz Çocuk Burs ve Mali Yardım için Crusade denilen BDT-run sadaka: Uluslararası Araştırmalar Vakfı liyakate dayalı burs sunuyor; başvuranları isteyen tüm yeni derece olarak kabul edilir. Her dönem, BDT iş-çalışma pozisyonları bir dizi sunuyor. BDT eğitim ve Endicott College kayıtlı ABD öğrencileri FAFSA yoluyla federal mali yardım için başvurabilirler. Buna ek olarak, onlar Stafford Kredi Programı veya benzeri kredi programları aracılığıyla çalışmalarını finanse edebilir. Ders Dışı Etkinlikler: BDT profesörler tarafından yönlendirilen spor aktiviteleri bir çeşitli • Çeşitli İspanyol hedeflere Çeşitli gezi programı, • • Müzeler, Sanat Galerileri, Tiyatro, vb Konut rehberli ziyaretler: BDT konut düzenlemeleri üç çeşit sunuyor, internet bağlantıları ile tüm 20 dakika İspanyol aileler • Üniversite binaları • Ayrıca özel paylaşılan dairelerde Koleji • Ana kalmak için gidip içinde ve seçilen düzenlemeler yarım pansiyon, tam pansiyon ve çamaşırhane hizmetleri seçeneği sunuyoruz.

Ayar Açıklama: Yer: BDT Kampüs Madrid’in kalbinde, merkezi Salamanca semtinde yer almaktadır. Üniversite son derece iyi toplu taşıma ile bağlanır. Konut: BDT internet bağlantıları ve 20 dakika içinde konut düzenlemeleri üç tip, tüm sunan İspanyol aileler College • Ana kalmak için gidip • Üniversite residencies Ayrıca, seçilen düzenlemeler yarım pansiyon, tam pansiyon ve seçeneği sunan Özel paylaşılan daireler • çamaşırhane hizmetleri.

Program Değeri: Öğrenciler ölçüde gelecekteki istihdam olanaklarını artırmak, uluslararası şirketlerin değerli gerçek hayat staj deneyimleri ile CIS bırakın. Ayrıca, öğrenciler yaşam ve diğer kültürler ve toplumlar gelen öğrencilerle birlikte çalışarak daha büyük bir “küresel” anlayış kazanmak.

Program Maliyet:

Konular: Muhasebe, Yönetim-Ağırlama-Turizm ve Spor, Sanat ve Güzel Sanatlar, Sanat Tarihi, İşletme-Ticaret ve Yönetim, İletişim Gazetecilik Kitle Medya, Ceza Adalet, Kültür ve Bölgesel Çalışmalar, Ekonomi, Eğitim, İngilizce İkinci Dil olarak, Maliye, Tarih, İnsan Kaynakları Yönetimi, Beşeri Konu, Disiplinlerarası, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Çalışmalar, Staj Programları, Liberal Sanatlar-Diğer Hususlar Sanat ve Bilimler, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler, Felsefe, Siyaset Bilimi ve Siyaset, Ön-Hukuk ve Hukuk, Psikoloji, Sosyal Bilimler, İspanyol Dili ve Edebiyatı Araştırmaları, Tiyatro-Drama-Sahne Sanatları ve Dans

Yaratıcılık Atölyesi

Nerede: İspanya: Barcelona

Ne zaman: Yaz

Müfredat Önemli: Hepimiz, yaratıcı, meraklı ve yaratıcı doğmuş ama bu nitelikler bazen zamanın geçişi ile solmaya vardır. Yaratıcılık Çalıştayı hedefi insanlar geri hayal güçlerini almanıza yardımcı olmaktır.

Genel Bakış: Bu oldukça bitmiş ürünler üzerinde yoğunlaşarak daha yaratıcı ifadenin sürecini vurgular ve sanat disiplinleri arasındaki engelleri silmek istiyor yaratıcı çizim yazma, ve hikaye atölyesi.

Ayar Açıklama: İber yarımadasının kuzeydoğu kıyıları ve Akdeniz’in kıyısında ayrıcalıklı bir konumda, Barselona büyüklüğü ve nüfus hem de İspanya’nın en büyük ikinci şehridir.

Program Değeri: İfade belirli yolunu bulun ve yaratılış ile ilgili korkular doğmak. Atölye kişisel anılar ve nasıl bu kişinin yaratıcı keşifler kullanılabilir üzerinde duruluyor.

Program Maliyet:

Konular: Sanat ve Güzel Sanatlar, Yaratıcı Yazarlık