Doshisha Üniversitesi

Doshisha Üniversitesi Meiji döneminde altı büyük eğitimcilerin biri oldu Joseph Hardy Neesima (Jo Niijima), tarafından 1875 yılında kurulmuştur. Liberalizm, Enternasyonalizm ve Hıristiyan İlkeleri kuruluşundan bu yana üç eğitim ilkeleri ve öğrenciler özgürlük, bağımsızlık ve vicdan duygusu beslemek için teşvik edilir.

Doshisha iş ve bilim öğrencileri geniş kapsamlı bir liberal sanat eğitimi yanı sıra eğitim sunmaktadır. Üniversite İlahiyat, Edebiyat, Sosyal Bilimler, Hukuk, İktisat, Ticaret, Politika Çalışmaları, Kültür ve Bilgi Bilim, Fen ve Mühendislik, Yaşam ve Sağlık Bilimleri, Sağlık ve Spor Bilimleri, Psikoloji, ve Küresel Communications fakülteleri vardır. Nisan 2013 yılında, Küresel ve Bölgesel Çalışmalar Fakültesi sadece başlatıldı.
Ayrıca, Liberal Sanatlar Enstitüsü, tamamen İngilizce olarak öğretilir lisans programı, Nisan 2011 yılında kurulmuştur, dünyanın her yerinden öğrencileri çekmek.

Kyoto eski başkenti bulunan, Doshisha Üniversitesi 26.000 lisans öğrencileri için ev sahipliği yapmaktadır.Doshisha yüksek öğrenim ve araştırma uluslararası bir merkezi olarak gelişmeye devam etmektedir.

Tyumen Devlet Üniversitesi

Tyumen Eyalet Üniversitesi: yakın-örme topluluk, zengin bir akademik mirası, bir yaratıcı güç merkezi, bir düşündürücü bir yer.

Bizim akademik departmanlar, merkezleri ve enstitüler çalışma sanat ve beşeri bilimler içinde seçenekler, sosyal bilimler, kültürel çalışmalar, bilgisayar ve girişimci iş ve yönetim bir dizi sunuyoruz.

Neden Tyumen Devlet Üniversitesi?

  • Öğrenci memnuniyeti yüksek bir tüm zamanların olan
  • Sen tarafından öğretilen olacak ve alanında en iyi olan görüşecek: Bizim profesör ve doçentlerin yüksek vasıflı uzman ve seçkin bilim adamları vardır
  • Biz Kariyer Servisi, işe yerleştirme ve sanayi bağlantıları ile gelecekteki kariyer desteklemek için çaba edeceğiz
  • (2013) Gürcistan, Letonya, Litvanya, Estonya sıralaması – Biz BDT ülkelerinde 40’ıncı sıradaydı konum
  • Bugün Tyumen Devlet Üniversitesi 13 akademik ve araştırma enstitüleri, üniversite hazırlık okulu ve diğer birçok yenilik ve araştırma tesisleri bulunmaktadır.
  • Biz kampüs yürüme mesafesinde kaliteli, makul fiyatlı konaklama sunuyor
  • Biz Rusya’da yeni hayata yerleşmelerine yardımcı Tyumen için ilk hafta için bir dizi etkinlik planladık.
  • Rusya’da da lisans, yüksek lisans veya doktora derecesini başlayabilirsiniz nerede Yabancı Öğrenciler için Rus Hazırlık Kursları bir noktaya akademik Rus becerilerini geliştirmek için yardımcı olacaktır.
  • Bizim Uluslararası Ofis size vize konularında tam destek sağlayacaktır.

Ulster Üniversitesi

Ulster 25,000 öğrenci ve 3.000 personeli ile, büyük çeşitlilik ve modern bir kurumdur. Üniversite şu anda çarpıcı bir 21. yüzyıl binasında Belfast ve Jordanstown merkezli kalkınma planları, 2018 yılında açılması Belfast kampüs özellikle genişleme, uzlaşmacı öğrenci ve personel vardır. Kuzey İrlanda’da dört kampüsleri ile Ulster Üniversitesi derinden bölgenin yaşam ve iş her yönüyle gömülü.  Coleraine kampüs anda, ders karşılığı geniştir – biyomedikal bilimler, çevre bilimi ve coğrafya, psikoloji, iş, beşeri bilimler ve dil , film ve gazetecilik, seyahat ve turizm, öğretmen eğitimi ve bilgisayar kampüs güçlü arasındadır. Belfast kampüs hüküm mimarisi, misafirperverliği,” etkinlik yönetimi, fotoğrafçılık ve dijital animasyon gibi konularda bir çok artan ve heyecan verici bir dizi kapsar. Magee öğretim güçlü iş, bilgisayar, hemşirelik, İrlanda dili ve edebiyatı, sosyal bilimler, hukuk, psikoloji, barış ve çatışma çalışmaları ve sahne sanatları vardır. Jordanstown kampüs mühendisliği, sosyal bilimler, işletme, iletişim, bilim ve spor koçluk ilişkin akademik disiplinlerde güçlü bir profile sahiptir.

Sungkyunkwan Üniversitesi

Sungkyunkwan Üniversitesi 607 yıllık uzun ve seçkin bir tarihe sahiptir. Kore’de en önemli kurumların e itibariyle, SKK Üniversitesi Konfüçyüs öğretim modern Kore toplumun temel sosyal felsefesi Kore alfabesinin gelişme her şeyi bir rol oynamıştır.

Çağdaş yüksek öğrenim girerken, SKK Üniversitesi mükemmellik peşinde adamıştır. Seul’un merkezinde Edebiyat ve Sosyal Bilimler kampüs ve Suwon Doğa Bilimleri Kampüsü: SKK Üniversitesi iki ayrı kampüsü vardır.

Oswego New York College Devlet Üniversitesi

Nerede: Meksika

Ne zaman: Yarıyıl, Bahar Dönemi, Yaz Dönemi

Müfredat Önemli: Bu program, iş, dil ve sınırlı İspanyol yeterlilik ile öğrenciler de dahil olmak üzere tüm öğrencilere, açıktır. Monterrey, Cuernavaca, Mexico City ve Devlet Mazatlan, Guadalajara, ve Queretaro: Oswego programı yarıyıl kayıt açık yedi ITESM kampüsü vardır. Yaz: Cuernavaca, Monterrey, ya Guaymas.

Genel Bakış: Öğrenciler doğrudan ITESM kursları yanı sıra İspanyolca dil kurslarına kayıt. İngilizce bazı ders teklifleri vardır.

Ayar Açıklama:

Program Değeri:

Program Maliyet:

Konular: Muhasebe, Antropoloji, Arkeoloji, Kültürel ve Bölgesel Çalışmalar, İktisat, Mühendislik Konu, Sosyal Bilimler, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Vanderbilt Üniversitesi

Nerede: İspanya: Madrid

Ne zaman: Dönem, Bahar Güz Dönemi

Müfredat Önemli: Sınıflar Cuidad Universitaria kampüsünde yapılır. Fakülte spnosor ABD personeli ve sponsor tarafından işe yerel eğitmenler çekilir. Alicante Cordoba, Endülüs ve Sevilla Saha gezileri.

Genel Bakış:

Ayar Açıklama:

Program Değeri:

Program Maliyet:

Konular: Sanat Tarihi, Karşılaştırmalı Edebiyat, Sosyal Bilimler, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Girişimcilik Mikrofinans Uluslararası

Nerede: İspanya: Madrid

Ne zaman: Akademik Yıl

Müfredat Önemli: Bu uzmanlar, akademisyenler ve mikrofinans sektörü çalışan profesyoneller tarafından öğretilen bir uluslararası bir programdır •. Öğrencilerin% 50’den fazlası çalışıyor veya yüksek veya çalışmış • • Master büyük değeri tüm dünyada üniversitelerin mikrofinans sektörü ve misafir profesör tanınan deneyimi ile otuz yılı öğretim elemanları ile, uluslararası öğretim panelinde yatıyor Örneğin ulusal ve uluslararası düzeyde mikrofinans veya geliştirme sektörüne bağlı ana kurumların, bazı orta direktifi seviyesi: BBVA Microfinanzas, Comunidad de Madrid İşbirliği Ajansı, ACCION ABD, Fundacion Nantik Lum, Nodus Consultores la Yönü , Economístas Sin Fronteras, KOOP 57, Anidan (Kenya), Angkor Mikroheranvatho AMK (Kamboçya), Mikrofinans Boulder Enstitüsü ve Sürdürülebilir Kalkınma (ABD), Plan International (Birleşik Krallık), PRİZMA (Bosna – Hersek) veya Banca Popolare Etica (İtalya ), ve diğerleri.

Genel Bakış: Girişimcilik Mikrofinans Uluslararası Usta (2008’den beri), dört yıldır Universidad Autonoma de Madrid öğretti olmuştur Kalkınma Mikrofinans önce başlıklı Yüksek Lisans, yeni adıdır: ilk ve tek lisansüstü programı • Dünyanın tek uluslararası iki dilli (İngilizce-İspanyolca) mikrofinans Lisans Programı tam gelişmekte mikrofinans üzerine teorik ve pratik, kapsamlı sunuyor • sitede, güncel ve kaliteli eğitim, sınıf içi ders •, İspanya’da bir devlet üniversitesi tarafından düzenlenen Mikrofinans içinde ve gelişmiş ülkeleri. Bu girişimcilik ve kalkınma ekonomisi, finansal iktisat ve pratik eğitim bir öğrenme çerçevesinde sosyal içerme için, ekonomik büyüme için Mikrofinansı birleştirir. • Öğrencilerimizin bazıları, Planet Finans Deutcschland ve Freie Universität Berlin tarafından teşvik bir araştırma hibe programı “Üniversite Mikrofinans Buluşuyor” için seçilmiştir. • ilk baskısında bu yana yüksek lisans programı İspanyol İşbirliği Ajansı (AECID), BBVA Microfinanzas, İstihdam Bakanlığı ve kamu kurumu Fundación ICO tarafından hibe ile desteklenmiştir.

Ayar Açıklama:

Program Değeri:

Program Maliyet: 5.850 €

Konular: Finans, Sosyal Bilimler

CEPA Vakfı

Nerede: İspanya: Barcelona

Ne zaman: Dönem, Spring Break Güz

Müfredat Önemli: Barcelona Universitat de Autonoma ve tüm üniversite öğrencileri için cazip yurtdışında çalışma fırsatı. İspanyol dili ve kültürü yanı sıra İngilizce olarak okutulmaktadır alarak üniversite dersleri ile ilgilendi olanlar İspanya’nın Akdeniz kıyısında yer alan bu eşsiz programın daha yakından bakmak için teşvik edilmektedir. Almak için öğrenciler için kurslar ve konuların geniş bir yelpazede vardır! Lütfen dikkat: 4 katılımcı bir asgari programı için gereklidir.

Genel Bakış: İspanya’nın Akdeniz kıyısında bulunan Universitat Autonoma de Barcelona, ​​senin kültürlerarası anlayış geliştirmek ve diğer kültürlerin nasıl işlediği konusunda bilginizi artırmak için mükemmel bir yerdir. Bu çalışma, yurt dışında program öğrencilere (İngilizce dilinde öğretilen) İspanyolca dil kursları yanı sıra seçmeli dersler alma fırsatı verir. Öğrenme deneyimleri, kültürel geziler, ziyaretler ve derinlemesine çeşitli Barselona zaman artıracaktır. CEPA VAKFI ÖĞRENCİLER İÇİN SADECE: Strazburg 2 günlük sempozyumda katılacak (kredi isteğe bağlı) Deneyimsel Öğrenme dersinin bir parçası olarak, Fransa sunumlar ve tartışmalar sırasında önemli karar vericiler, iş profesyonelleri ve diğer öğrenciler ile etkileşim.

Ayar Açıklama: İspanya Avrupa’daki tüm en canlı kültürlerin birine sahiptir. Yurtdışında Barcelona hedefi öğrenim yaparak, size kendiniz için zengin İspanyol kültürünü ve tarihini yaşamak için fırsat verecektir.

Program Değeri: – Yerinde Programı Direktörü – (kredi opsiyonel) Deneyimsel Öğrenme Kursu – Strazburg 2 gün Sempozyumu (dönem öğrencileri için) – Öğrenim = 30 AKTS kredisi – – Kayıt ve kayıt ücretleri – paylaşılan öğrenci daireler Konut Hoş Geldiniz paket, yerleştirme testi ve tüm ders materyalleri – Öğrenci kimlik kartı – – İnternet kampüs üzerinde erişim çalışma imkanları ve e-posta özel Kullanımı – testleri, final sınavına ve transkript İlerleme

Program Maliyet:n ve bir 1000 $ burs

Konular: İşletme-Ticaret ve Yönetim, Uluslararası İlişkiler, Sosyal Bilimler, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Güney Florida Üniversitesi

Nerede: İngiltere: Londra; Fransa: Paris

Ne zaman: Yaz

Müfredat Önemli:

Genel Bakış: Dünyadaki en görkemli şehirlerinden iki ziyaret ederek kredi kazanın. Tabii tarihinin bir ders ve modern Victoria, Gürcü, ve Gotik mimarisinin şehrin karışımı bir örnekleme sağlayan eşsiz bir otobüs turu ile Londra’da başlar. Sen Westminster Abbey ve St Paul Katedrali rehberli turlar ile İngiltere siyaseti üzerinde kilisenin etkisini anlamak için gelecek. Kraliyet Ailesi’nin hafta sonu ev, Windsor Kalesi bir tren atlamalı önce London School of Economics’te yaptığı bir konuşmada bu büyük ve çok kültürlü kentte düzeni tutmak için içeriden bir bakış açısı kazandırmak. Dört gün sonra, yüksek hızda Euro-Yıldızlı tren yoluyla Paris’in kalbine yolculuk. Paris Amerikan Üniversitesi verilen bir konferansta Fransız siyaset ve kültürü hakkında bilgi edinin ve Eyfel Tour, Arc de Triomphe ve Notre gibi tarihi noktalara ziyaretleri ile dünyanın kültürel ve diplomatik başkentlerinden biri olarak lanse şehri keşfetmek dame. Işık City sayısız müzelerde büyük eserler binlerce görüntülemek bütçeye zaman hazırlıklı olun. Program boyunca, Dr. Merrick ders ve her kentin siyasetin çeşitli unsurları vurgulayarak olacak. Bu gezi karşılaştırmalı ve kentsel siyaset siyaset bilimi dersleri ile ilgili yerinde öğrenme deneyimidir.

Ayar Açıklama: Londra, İngiltere ve Birleşik Krallık ve Avrupa Birliği’nde en büyük metropol hem de başkentidir. Şehir dünyanın en önemli iş, finans ve kültür merkezleri ve siyaset, eğitim, eğlence, medya, moda etkisinin biridir ve sanat büyük bir küresel kent olarak statüsüne katkıda bulunmaktadır. Greater London dört Dünya Mirası Alanları içerir: Tower of London; Greenwich tarihi yerleşim; Kraliyet Botanik Bahçeleri, Kew; ve Westminster, Westminster Abbey ve St Margaret Kilisesi Sarayı içeren sitesi. AB’de en büyük metropol alandır. Transport for London tarafından uygulanan toplu taşıma ağı, dünyanın en kapsamlı biridir, Heathrow Havaalanı, uluslararası yolcu trafiği ile dünyanın en işlek havaalanı ve hava sahası dünyanın herhangi bir şehrin işlek olduğunu. Londra Westminster Parlamento Binası çevresinde bulunan Birleşik Krallık Hükümeti evidir. İngiliz Parlamentosu, dünya çapında diğer birçok parlamenter sistemler için bir model olmuştur. Paris Fransa’nın başkenti ve ülkenin en büyük şehridir. Bu Île-de-France bölgesinin kalbinde, kuzey Fransa’da, Seine nehri üzerinde yer almaktadır, Avrupa’nın en kalabalık metropol alanlardan biridir. Paris, Londra, dünyanın önde gelen iş ve kültür merkezlerinden başka, gibi ve dünyanın en büyük küresel şehirlerinden biri olarak kabul edilir. Şehir dünyaca ünlü kurumları, nefes kesen mimarisi, ve popüler parklarından birlikte, birçok konumlar arasında tarihi ve kültürel yerlerinden çok sayıda, dünyanın en popüler turistik yerlerinden biridir.

Program Değeri:

Program Maliyet: 2.946,00 $ * 12 öğrenci Programı minimum dayanarak Kapsar: Ön-kalkış sınıf oturumları ve oteller Kahvaltı ve bazı ek yemek programı yerinde Otel konaklama (paylaşımlı doluluk), Havaalanı transferleri süresince talimat Akademik Öğretim. Müze geçer ve güzergah Ulaştırma olaylara giriş Paris USF-sağlanan hastalık / kaza Londra’dan yüksek hızlı trenle her şehir Ulaşım geçer, acil durum sağlık sigortası Yurtdışı Eğitim Mezunlar T-shirt dahil değildir: Gidiş bileti Pasaport / Vize ücretleri (varsa ) Program Kişisel Harcamaları da dahil olmak üzere değil Yemekler

Konular: Beşeri Konu, Medya Prodüksiyon, Sosyal Bilimler

Bentley College Yurtdışı İş Programları: Akademik, İspanya

Nerede: İspanya: Madrid

Ne zaman: Dönem, Bahar Güz Dönemi

Müfredat Önemli: Uluslararası Çalışmalar Koleji ile çalışma, Bentley Koleji öğrencilere İspanyol akranları ile birlikte iş ve liberal sanatları incelemek için eşsiz bir fırsat sunabilmektedir.

Genel Bakış:

Ayar Açıklama:

Program Değeri:

Program Maliyet:

Konular: Sanat Tarihi, İşletme-Ticaret ve Yönetim, Karşılaştırmalı Edebiyat, Ekonomi, Finans, Tarih, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler, Matematik, Siyaset Bilimi ve Siyaset, Sosyal Bilimler, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları