Nerede: İspanya: Palma de Mallorca

Ne zaman: Güz Dönemi

Müfredat Önemli: Akdeniz kıyısında yaşarken turizm ve iş kelime odaklanarak İspanyolca öğrenin; Tüm seviyeler sundu; [İngilizce] çalışma iş, turizm, otelcilik, toplantı ve etkinlik İspanyol ve diğer uluslararası öğrencilerle rekreasyon yönetimi; bir şirket ya da otelde kredi staj yaparken küresel bir bakış açısıyla bir profesyonel iş atmosferini yaşamak; Doğal ve kültürel siteleri, kitle turizmi ve aşırı gelişim alanlarını, kırsal eko-turizm siteleri ve otelleri keşfetmek

Genel Bakış: Öğrenciler başlamak ya da daha fazla turizm ve iş kelime odaklanarak onların İspanyolca dil becerilerini geliştirmek. Program, öğrencilerin turizm ve otelcilik sektöründe gelecekteki liderlik için yönetim becerilerini geliştirmek amacı ile, global bir bakış açısı ile, doğrudan kayıt ortamında İspanyol öğrencilerle birlikte iş ve turizm çalışma için bir fırsat sağlar. CIEE içerik kursları öğrencileri turizm ve otelcilik sektörünü keşfetmek bir laboratuvar olarak Balear Adaları kullanmaktadır. Öğrenciler staj katılmak ve yabancı bir ortamda profesyonel bir turizm iş atmosfere maruz fırsatı sunulmaktadır.

Ayar Açıklama: Palma, Balear Adaları siyasi ve ekonomik merkezi, Avrupa’nın en önemli turistik yer. Balear Adaları turizm olgusunun yoğunluğunu anlamak için, bir yerel gayri safi milli hasılanın yüzde 81’i turizme bağlı olduğunu 5,014 kilometrekarelik bir bölgede yılda 11 milyondan fazla turist etkisi, ve gerçeği düşünmek gerekir . Palma ve Balear Adaları, farklı yerlerden ve tipolojilerin gelen turistler ve göçmen işçilerin bir kavşak bölge haline gelmiştir. Mallorca lüks turizm, kongre ve toplantılar, kültürel mirası, eko-turizm, spor turizmi teşvik ederek hazinelerini korumak için yeni yollar arıyor.

Program Değeri: sömestr: 16-17 yarıyıl / 24-25,5 çeyrek saat akademik yıl: 34-35 yarıyıl / 51-52,5 çeyrek saat

Program Maliyet: CIEE Program ücreti, harç, barınma, yönlendirme, tam zamanlı bir program liderlik ve destek, kültürel etkinlikler, yerel geziler, alan gezileri, ayrılış öncesi reklam, vize ücretleri ve isteğe bağlı yerinde havalimanı karşılamak içerir ve selamlıyorum sigorta ve diğer seyahat faydalar sağlayan bir CIEE iNext seyahat kartı. * Taşımayla yerleştirilen öğrenciler haftanın en hafta sonları kahvaltı ve akşam yemeği alacaksınız.

Konular: İşletme-Ticaret ve Yönetim, Ekonomi, Çevre Çalışmaları, Staj Programları, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler, İspanyol Dili ve Edebiyatı Araştırmaları, Turizm ve Otelcilik

People kadar UWP Küresel Eğitim Programı

Nerede: Almanya; Meksika; Çok Ülke Programları; Amerika Birleşik Devletleri

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Yarıyılı, Yıl Yuvarlak Güz

Müfredat vurgular: Gezi. Gerçekleştirin. Darbe. UWP en az 2 kıtada ve 20 + toplumlara yurt dışında bir çok ülke dönem olduğunu. Bir one-of-a-tür global deneyimi birleştirerek uluslararası seyahat, hizmet-öğrenme, sahne sanatları, kültürel daldırma, liderlik ve daha fazlası! Nitelikli öğrenciler de opt-in yapabilirsiniz Akademik Programına ortağımız, Florida Southern College tarafından teslim kurslar aracılığıyla 12 üniversite kredi saat kazanmak için. Yurtdışında mükemmel Gönüllü – Dönem Yurtdışı – Gap Yıl fırsat. Tüm adaylar 17-29 hoş geldiniz. Burs mevcuttur.

Genel: Benzersiz çok ülkeli yurtdışında dönem gönüllü hizmeti fırsatları, kültürel daldırma, sağlam bir deneyimsel öğrenme programı, sahne sanatları deneyim ve çok kültürlü bir öğrenci ortamı birleştiren bir program. Yarıyıl ve yıllık programlar mevcut her yıl Ocak ve Temmuz başlıyor. Uluslararası öğrenciler için mükemmel İngilizce-daldırma fırsat. 8 haftalık staj – Fırsatlar kolej kredi kazanmak için Akademik Programı ve 6 katılım yoluyla kayıt yoluyla deneyiminizi geliştirmek için. Tüm dünyada 20.000 mezunları bizim ağına katılın.

Ayar Açıklama: UWP uluslararası turlar, her yılın Ocak ve Temmuz ayında başlayacak ve ABD, Meksika, Kanada, Avrupa ve Asya gibi dünyanın en az iki bölgelere seyahat edecek. Katılımcılar, kültürel ve sosyo-ekonomik geçmişleri çeşitli üzerinde 20 farklı toplulukları ziyaret edecek; toplum katılımı, ev sahibi aile kalır, ve müzik performansı ile olumlu bir etki yapmak isteyen.

Program Değeri: People kadar olan misyonu, kültürel engellerin aşılmasına ve hizmet ve müzik aracılığıyla küresel bir anlayış oluşturmak için küresel bir sivil toplum kuruluşudur. 1965 yılında kurulan, mezunlar global ağı 70+ ülkeden 21.000 geçti. Küresel bakış açısıyla, iletişim, ekip geliştirme, liderlik, yaratıcılık ve esneklik, ve sosyal sorumluluk için bir afinite: Halkıyla kadar bugün herhangi bir eğitim ya da kariyer için gerekli becerileri geliştirerek geleneksel eğitim için mükemmel bir iltifat olduğunu.

Program Maliyet: Ocak 2013 program ücreti 16.950 $ bir dönem için ABD ya da $ iki yarıyıl mevduat peşin ödenir / yıl seçeneği için 24.950 YTL. Temmuz 2013 etkili bir program ücreti 17.450 $ bir dönem için ABD ya da $ iki yarıyıl mevduat peşin ödenir / yıl seçeneği için 26.450 YTL. Program ücreti küçük artışlar yıllık beklenebilir. Ücret konut, yemek, geziler, kayıt işleme ve tüm-programda seyahat (hariç programın başlatmak için ev eyalet / ülkeden maliyetleri seyahat ve sonunda eve dönmek) içerir. Akademik Program kayıt bir ek $ 950. ABD Federal Mali Yardım akademik kredi kazanç öğrenciler için uygulanabilir. Burs mevcuttur.

Konular: Sanat ve Güzel Sanatlar, İletişim Gazetecilik Kitle İletişim, İngilizce İkinci Dil, Uluslararası Çalışmalar, Staj Programları, Liderlik, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler, Müzik, Barış Çalışmaları, Sosyal Bilimler, Sanat ve Dans gibi Tiyatro-Drama-Sahne

Küresel Eğitim Merkezi Augsburg Koleji

Nerede: Meksika: Cuernavaca

Ne zaman: Güz Dönemi

Müfredat Highlights: Bu program 6 hafta Cuernavaca homestay, kısa kırsal aile yanı konaklama, bölgesel seyahat, yoğun dil çalışması ve staj / saha fırsatları bulunuyor. Kredi Biyoloji, İşletme, İspanyolca, Siyaset Bilimi, Din, Tarih, Kadın Çalışmaları, Gençlik ve Aile Bakanlığı, Çevre Çalışmaları ve Disiplinlerarası Çalışmalar mevcuttur. Stajlar ve bağımsız çalışmalar da mevcuttur.

Genel Bakış: Bu deneysel olarak, toplum-tabanlı program öğrencileri dil, milliyet, ırk ve etnik köken, cinsiyet, cinsellik, sosyo-ekonomik sınıf, din, siyaset, ekonomi ve inşa sınırları geçecek. Öğrenciler, gelecekteki akademik ve mesleki takipçiliği için gerekli becerileri kazanıyor, farklı kökenden insanlarla doğrudan toplantı çeşitli Meksikalı gerçeklerine batırılır. Bu program (tüm maliyetine dahil) geniş bölgesel seyahat içerir ve deneyimsel eğitim üzerinde duruluyor – Meksikalılar doğrudan öğrenmek için sınıf dışında ve toplum içine almak.

Ayar Açıklama: Cuernavaca, Meksika, onun yıllık bahar hava bilinen bir milyon nüfuslu bir koloni kenti dayanarak yaklaşık 50 km güneyinde Mexico City. Bu Meksika tarihinin önemli bir rol oynamıştır ve halen yenilikçi taban eğitimde rolü için bilinir. Meksika’da CGE kampüsü, San Antón Mahallesi’nde şehir Cuernavaca 15 dakikalık yürüme mesafesinde ve ana kent plaza, olduğunu. CGE de San Antón yılında kurulan ve birçok arkadaş ve aile yanı aileleri de dahil olmak üzere mahallede yakın bağlantıları vardır. CGE şehir yol açar yakın köprüden dramatik bir görünüm sunan, şehrin içinden geçen büyük ravines birinin üst kısmında yer almaktadır. Çünkü uçurumun, mahallede 100 metrelik şelale hakkı, yerel eko-turizm cazibe vardır. Sağ köprüden, öğrenciler büyük bir kamu bahçe / park, bağımsız sinema, Katedral, ve birkaç popüler kafeler bulabilirsiniz. CGE-Meksika’nın kampüs geniş yaşam ve çalışma alanı öğrencileri için, kütüphane, bilgisayar laboratuarları ve kablosuz internet, mutfak ve yemek alanları ve açık avlu ve bahçeler ile birbirinden karşısında iki ev içerir. Öğrenciler İspanyol ders almak Evrensel dil okulu, elverişli caddenin kadar bulunan ve bir yüzme havuzu ve masa tenisi kortu vardır.

Program Değeri: – Meksika tarihi ve kültürü, toplumsal cinsiyet rolleri ve cinsellik, insan hakları, göç, kültürlerarası iletişim, Yerli evrensel bakış açıları doğrultusunda, uluslararası iş ve ABD-Meksika ilişkilerinin, barış, adalet, kurumsal sorumluluk, sürdürülebilirlik Bu program çeşitli konularda bakar ve toplumsal değişim. (İspanyolca özellikle Meksika) İspanyolca dil becerilerinin geliştirilmesi güneye ülkemizin komşusu hakkında bir anlayış kazanıyor ve ABD’nin en büyük göçmen grubu hakkında kültürel farkındalığı artırmak sadece herhangi bir akademik veya profesyonel peşinde için yararlı kanıtlıyor.

Program Maliyet: 17.500 $. Ders, oda, ütü, tüm seyahat, geziler, sigorta Kapaklar.

Konular: Biyoloji Genel, Çevre Çalışmaları, Genel Çalışmalar, Tarih, Disiplinlerarası, Staj Programları, Siyaset Bilimi ve Siyaset, Dini Araştırmalar, İspanyol Dili ve Edebiyatı Araştırmaları, Kadın Çalışmaları

Marist-Madrid Hispanik Çalışmaları Programı

Nerede: İspanya: Madrid

Ne zaman: Akademik Yılı, Dönemi, Spring Break Güz

Müfredat Önemli: İspanyol Etütleri ders tarih, sanat, dil eğitimi, ekonomi, film, gazetecilik, sosyoloji ve edebiyat olmak üzere disiplinlerin bir genişlik kapsamaktadır. Kurs üniversitede kendisi doğrudan Kayıt seçeneğini derslere erişim ile tamamlanmaktadır. Öğrenciler ayrıca gerekli dil beceri göstermek durumunda staj veya alan çalışması sürdürmeye seçeneğiniz vardır. İlgilenen öğrencilerin staj dersi kayıt en kısa sürede program koordinatörü uyarmalıdır.

Genel: Amerikan üniversitelerinden yaklaşık 200 öğrenci İspanyolca dil, kültür ve Curso de Estudios Hispánicos (CEH) aracılığıyla sunulan beşeri derslerin bir dizi çalışma Universidad Carlos III de Madrid (UC3M) gelmek her dönem – Ziyaret için özel olarak tasarlanmış bir program öğrenciler. UC3M uluslararası ortakları onlarca, uluslararası ve yurt farklı disiplinlerde eğitim mükemmellik için kabul edilir.

Ayar Açıklama: Madrid incelenmesi, kültürel atletik ve eğlence etkinlikleri geniş bir yelpazesi sunmaktadır. Madrid zengin, tarihi, sanatsal ve kültürel mirasa sahiptir; mükemmel sanat müzeleri, böyle Alcala de Henares, Aranjuez ve El Escorial gibi tarihi belediyeler ev ve Segovia ve Toledo anıtsal şehirler yakındır. Madrid aynı zamanda uluslararası bir havaalanı ve gelişmiş bir toplu taşıma sistemine sahiptir. Ev kalır hepsi merkezi bir konumda bulunan ve onaylanan ve personel ve öğrenci değerlendirmeleri tarafından incelenmesi edilir.

Program Değeri: Bir ev-konaklama öğrencilere topluluğa katılmak için en iyi fırsat ve insanlara, etkinliklere erişim sağlar ve deneyimler normal yerel öğrenciler için saklıdır. Yerinde yönetmen Madrid içinde olaylar hakkında geniş bilgiye sahiptir ve öğrenciler için büyük bir kazançtır. Birkaç geziler ders dışı deneyim ve kültürel pozlama sağlamak için programa inşa edilmiştir. geziler vurgulamak Fas 4-günlük gezi. Bu gezi Marist öğrencilerin favori, ve Fas kültürünü yaşamak için gerçekten eşsiz bir fırsat sunuyor.

Program Maliyet: AYA 2014-2015 program maliyeti USD 17.000 ve harç, ücretler, evde kalmak, yemek, sağlık sigortası, bir yerli gezi, bir uluslararası gezi, oryantasyon ve yerinde yönetmen hizmetleri içerir.

Konular: Kültürel ve Bölgesel Çalışmalar, Beşeri Konu, Staj Programları, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Boston Üniversitesi

Nerede: İspanya: Madrid

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Dönemi Güz

Müfredat Önemli:

Genel Bakış:

Ayar Açıklama:

Program Değeri:

Program Maliyet:

Konular: Kültürel ve Bölgesel Çalışmalar, İkinci Dil olarak İngilizce, Yabancı İngilizce olmayan Dilleri ve Edebiyatı, Tarih, Uluslararası Çalışmalar, Staj Programları, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

İspanya’da Stajyer ve Eğitim

Nerede: İspanya: Barcelona

Ne zaman: Yarıyıl, Rolling başlatır, Bahar Dönemi, Yaz, Kış Dönemi, Yıl Yuvarlak Güz

Müfredat Önemli:

Odak alanını karşılamak için tam kapsamlı bir program Tasarım
Esneklik Granada, Malaga, Sevilla, Salamanca, Barcelona, ​​Madrid ve dil tazeleme faz bir katılmak için
Isteyen ve her aday mülakat, İspanyolca, profesyonel özgeçmiş hazırlanması için kılavuz sağlayan tüm staj adayları arka plan bilgi almak ve olası staj yerleşimlerinin bir listesini hazırlamak;
E-mail veya telefon yoluyla adaylarla görüşmek mesleki deneyim seçenekleri ilgi ve avukat alanı onaylamak için;
Sponsor kurumların yaklaşırken ve yerleşimleri elde;
Adaylar ve staj sorunsuz çalışmasını sağlamak için sponsor kuruluşlar hem de temas bakımı;
, Müşteriler ve kurumsal sponsorlar arasında herhangi bir zorluk veya yanlış anlamaları gidermek için müdahale karşılıklı memnuniyetini sağlamak için
Program açık için: Herkes
Yaş aralığı: 18+
siteye Seyahat: Değişir
No. grup: 5+
programı düzenlemeleri Yaşam: Bağımsız Yaşam (yerel aileleri ile yaşayan) Daire, Ev kalır
Çeşitli süreler, Yıl boyunca
Genel Bakış: Staj Programı 3 aşamadan oluşur:
1.: Yoğun İspanyolca dil en az 6 hafta (Granada, Malaga, Sevilla, Salamanca, Madrid ve Barcelona mevcuttur).
2. (Madrid ve Barcelona mevcuttur) Profesyonel Oryantasyon kursu.
3 : staj yerleştirme, (Madrid ve Barcelona mevcuttur) süren 3 ay.

Ayar Açıklama:

Program Değeri: SR ÖZEL – 6 hafta boyunca Paylaşılan Daire SR Odaya kalmak için toplam konaklama maliyetlerinin% 10 indirim alın. Kitap ve 45 gün öncesine tam ödeme yapmak. ERKEN REZERVASYON – Kitap ve 65 gün öncesine tam ödeme yapmak ve öğrenim maliyeti% 5 indirim alırsınız. BAHAR ÖZEL – Kitap ve Nisan sokmak Mart aylarında seyahat için 31 Oca önce ödeme ve öğrenim maliyeti% 5 indirim alın. YAZ ÖZEL – Kitap ve Eylül sokmak Haziran aylarında seyahat için 30 Nisan öncesinde ödeme ve öğrenim maliyeti% 5 indirim alın.

Program Maliyet:

Konular: Yönetim-Sağlık Hizmetleri ve Hastane İdare-Ağırlama-Turizm ve Spor, Mimarlık, Sanat Tarihi, Biyoloji Genel, İletişim Bilimleri ve Bozuklukları, İletişim Gazetecilik Kitle İletişim, Bilgisayar Bilimleri, Uluslararası Çalışmalar, Staj Programları, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Instituto San Fernando: İspanya Daldırma Programları

Nerede: İspanya: Barcelona, ​​Cadiz, Granada, Madrid, Sevilla, Toledo, Valencia

Ne zaman: Yarıyıl, Spring Break, Bahar Dönemi, Yaz, Kış Dönemi Güz

Müfredat Önemli: Bizim programları oluşur: (üniversite / yüksekokul düzeyinde daha özelleşmiş dersler seçeneği ile) • İspanyolca dil ve kültür sınıfları • Ev Kültürel / Sosyal / eğlence etkinlikleri • toplam daldırma deneyiminin bir parçası olarak İspanyol ailelerle kalır • ilgi yakındaki şehirlere Organize seyahat

Genel Bakış: Instituto San Fernando 1996 yılından bu yana sadece bir yabancı dil olarak İspanyolca öğretimi ithaf edildiğini özel Akademik Kurumu olduğunu. Biz İspanya’da daldırma programları sunan ve yedi farklı ve güzel şehirlerinden bulunmaktadır: Barselona, ​​Madrid, Toledo, Sevilla, Cadiz, Granada ve Valencia biz devlet kurumlarına, üniversitelere / kolej ve liselerde için özel olarak tasarlanmış dil programları düzenlemek.

Ayar Açıklama:

Program Değeri: Geçtiğimiz 14 yıl boyunca, ISF özel yurtdışında çalışma programlarının tasarlanması olmuştur. Biz dönem deneyimleri kısa süreli bahar ya da yaz kurslarından sunabilir. Bizim Özel Programları ile size yurt dışında öğrencilerin özellikle akademik ihtiyaçlarına uygun bir program esnek çalışma sunmak için izin verir.

Program Maliyet:

Konular: Eğitim, Uluslararası Çalışmalar, Staj Programları, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Instituto Hemingway

Nerede: İspanya: Barcelona

Ne zaman: Yıl Yuvarlak

Müfredat Highlights: Öğrenciler sen öğrendiklerini uygulama için Program pratik fırsatlar zorlu akademik çalışma (yeni başlayanlar, orta ve ileri düzeyde) birleştirir. (İngilizce ve / veya İspanyolca dilinde) Barcelona yarıyıl tüm bu şeyler sunar ve uygun fiyata yapar.

Genel Bakış: Kredi mevcut. Ayrıca staj sunan.

Ayar Açıklama: dağlar ve muhteşem plajları, canlı bir atmosfer, güvenli bir şehir, uluslararası havaalanı ile çevrili.

Program Değeri: Küçük gruplar, makul fiyatlarla, genç öğretmenler, devam eden oryantasyon, Amerikan yardımcıları.

Program Maliyet:

Konular: Staj Programları, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Yönetim-Paris ESCP-DAP European School

Nerede: Fransa: Paris

Ne zaman: Güz Dönemi

Müfredat Önemli: (Paris, Londra, Madrid, Berlin ve Turin kampüsleri) Avrupa İş Okulları biri tarafından sunulan 2 yüksek lisans programları: Avrupa İş Yönetimi / Grande Ecole Programı Master adlı, ve Master (MEB)

Genel: Master Yönetimi / Grande Ecole Programında: 4 yarıyıl + 39 hafta ücretli şirket staj (talimat İngilizce veya Fransızca) – Yüksek Lisans Avrupa İş: başka bizim 5 Avrupa’nın kampüsleri + 6 ay biri (ya da ortak okullarda 6 ay Bangkok ve Monterrey, Meksika)

Ayar Açıklama: Paris Mekan şehir (11 arrondissement) merkezinde bir kent kampüs olduğunu. Diğer Avrupa kampüsleri de merkezi kentsel yerlerdir. 200 öğrenciye ağırlamayı Paris’te öğrenci yurdu.

Program Değeri: ESCP-EAP Masters derece uluslararası yönetim ve tüm iş alanlarında kariyer üst yol. Fransa dışında yaşayan 7.000 kişiden 25.000 mezunları. Sürekli Avrupa’nın en iyi işletme okulları arasında yer aldı.

Program Maliyet:

Konular: Muhasebe, İşletme-Ticaret ve Yönetim, Ekonomi, Finans, İnsan Kaynakları Yönetimi, Staj Programları, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler

San Diego Üniversitesi

Nerede: Fransa: Paris

Ne zaman: Yaz

Müfredat Önemli: Uluslararası hukuk ve iş kursları; Fransız ve Amerikan hukuk ve muhasebe firmaları ve uluslararası organizasyonlarda staj Paris’te bulunmaktadır. Şu anda kayıtlı kişilere ve dünyanın herhangi bir hukuk fakültesinde iyi sicilini açın ve bunların mezunlarına. Uluslararası ilişkiler ve uluslararası iş Lisansüstü öğrencileri ve profesörler kabul edilebilir.

Genel Bakış:

Ayar Açıklama:

Program Değeri:

Program Maliyet:

Konular: Uluslararası Çalışmalar, Staj Programları, Hukuki Araştırmalar