Merida İspanyol Enstitüsü

Nerede: Meksika: Merida

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Yarıyılı, Yıl Yuvarlak Güz

Müfredat Önemli: Başlangıç, Başlangıç ​​/ Orta, Düşük Orta, Orta, Orta, İleri, Üstün ve Değerli: Standart İspanyolca programı sekiz seviyesi vardır.

Genel Bakış: Siz günde 16 saat kadar İspanyol dilini ve kültürünü yaşayacak. Tüm profesör kolej derece ve geniş bir eğitim deneyimi var.

Ayar Açıklama: M�rida mümkün olduğunca öğrenme deneyimi olarak, verimli, benzersiz ve rahat hale getirmek için tarih, kültür, çağdaş bir tarz, gelenek ve ekonomik refah mükemmel bir denge sağlıyor.

Program Değeri: Bir tam seviyesini tamamladıktan sonra (ve istek üzerine) Bir Ders İçerikleri açıklamasını ve bir resmi Transkript alacaksınız. 3 haftalık dersi alan öğrenciler 4 kredi saat kazanmak; 4 haftalık dersi alan öğrenciler 6 kredi saat kazanmak. Bizim transkript ABD’de fazla 100 Üniversiteler tarafından kabul edilmiştir

Program Maliyet:

Konular: İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Küresel Eğitim Merkezi Augsburg Koleji

Nerede: Meksika: Cuernavaca

Ne zaman: Güz Dönemi

Müfredat Highlights: Bu program 6 hafta Cuernavaca homestay, kısa kırsal aile yanı konaklama, bölgesel seyahat, yoğun dil çalışması ve staj / saha fırsatları bulunuyor. Kredi Biyoloji, İşletme, İspanyolca, Siyaset Bilimi, Din, Tarih, Kadın Çalışmaları, Gençlik ve Aile Bakanlığı, Çevre Çalışmaları ve Disiplinlerarası Çalışmalar mevcuttur. Stajlar ve bağımsız çalışmalar da mevcuttur.

Genel Bakış: Bu deneysel olarak, toplum-tabanlı program öğrencileri dil, milliyet, ırk ve etnik köken, cinsiyet, cinsellik, sosyo-ekonomik sınıf, din, siyaset, ekonomi ve inşa sınırları geçecek. Öğrenciler, gelecekteki akademik ve mesleki takipçiliği için gerekli becerileri kazanıyor, farklı kökenden insanlarla doğrudan toplantı çeşitli Meksikalı gerçeklerine batırılır. Bu program (tüm maliyetine dahil) geniş bölgesel seyahat içerir ve deneyimsel eğitim üzerinde duruluyor – Meksikalılar doğrudan öğrenmek için sınıf dışında ve toplum içine almak.

Ayar Açıklama: Cuernavaca, Meksika, onun yıllık bahar hava bilinen bir milyon nüfuslu bir koloni kenti dayanarak yaklaşık 50 km güneyinde Mexico City. Bu Meksika tarihinin önemli bir rol oynamıştır ve halen yenilikçi taban eğitimde rolü için bilinir. Meksika’da CGE kampüsü, San Antón Mahallesi’nde şehir Cuernavaca 15 dakikalık yürüme mesafesinde ve ana kent plaza, olduğunu. CGE de San Antón yılında kurulan ve birçok arkadaş ve aile yanı aileleri de dahil olmak üzere mahallede yakın bağlantıları vardır. CGE şehir yol açar yakın köprüden dramatik bir görünüm sunan, şehrin içinden geçen büyük ravines birinin üst kısmında yer almaktadır. Çünkü uçurumun, mahallede 100 metrelik şelale hakkı, yerel eko-turizm cazibe vardır. Sağ köprüden, öğrenciler büyük bir kamu bahçe / park, bağımsız sinema, Katedral, ve birkaç popüler kafeler bulabilirsiniz. CGE-Meksika’nın kampüs geniş yaşam ve çalışma alanı öğrencileri için, kütüphane, bilgisayar laboratuarları ve kablosuz internet, mutfak ve yemek alanları ve açık avlu ve bahçeler ile birbirinden karşısında iki ev içerir. Öğrenciler İspanyol ders almak Evrensel dil okulu, elverişli caddenin kadar bulunan ve bir yüzme havuzu ve masa tenisi kortu vardır.

Program Değeri: – Meksika tarihi ve kültürü, toplumsal cinsiyet rolleri ve cinsellik, insan hakları, göç, kültürlerarası iletişim, Yerli evrensel bakış açıları doğrultusunda, uluslararası iş ve ABD-Meksika ilişkilerinin, barış, adalet, kurumsal sorumluluk, sürdürülebilirlik Bu program çeşitli konularda bakar ve toplumsal değişim. (İspanyolca özellikle Meksika) İspanyolca dil becerilerinin geliştirilmesi güneye ülkemizin komşusu hakkında bir anlayış kazanıyor ve ABD’nin en büyük göçmen grubu hakkında kültürel farkındalığı artırmak sadece herhangi bir akademik veya profesyonel peşinde için yararlı kanıtlıyor.

Program Maliyet: 17.500 $. Ders, oda, ütü, tüm seyahat, geziler, sigorta Kapaklar.

Konular: Biyoloji Genel, Çevre Çalışmaları, Genel Çalışmalar, Tarih, Disiplinlerarası, Staj Programları, Siyaset Bilimi ve Siyaset, Dini Araştırmalar, İspanyol Dili ve Edebiyatı Araştırmaları, Kadın Çalışmaları

CISabroad – Uluslararası Çalışmalar Merkezi

Nerede: Meksika: Cuernavaca

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Yarıyılı, Yıl Yuvarlak Güz

Müfredat Önemli: Meksika Yarıyıl Universidad Internacional, bir İspanyolca dil okulu doğdu dünyadaki tek üniversite gerçekleşir. Üniversite dil öğrenmede bir dünya lideri olarak kökleri güçlü tutar. Eğer İspanyolca dil becerilerini geliştirmek ve İspanyolca öğretilen bütün bunlar psikoloji eğitimi sanat siyaset bilimi arasında değişen dersleri alabilir.

Genel Bakış: dünyanın en iyi dil okullarından birinde okuyan bir dönem harcayın. Cuernavaca, sanatçılar, aydınlar ve film yıldızları için bir toplantı yeri istikrarlı, güvenli şehirde yaşıyor.

Ayar Açıklama: onun canlı genç topluluk modern olanaklara bol sunarken Meksika’nın başkenti ve güzel Acapulco 3 saat sadece bir saat, Cuernavaca sömürgeci geçmişini yansıtır. Şehir etrafında yürüyüş yaparken, eski arnavut kaldırımlı sokakları, 16. yüzyıl mimarisi ve modern mağazaların, müzeler, barlar ve piyasaların büyüleyici karışımını göreceksiniz. Sonsuz Bahar Şehri olarak bilinen, Cuernavaca sonsuz güneş ve mükemmel orta-70’ların sıcaklıkları sahiptir.

Program Değeri: Program paketi içerir:

Harç ve ücretler
Konut (aile yanı)
Üç öğün günlük
Havaalanı karşılama ve bırakma
Yerinde yönelim
Kampüs WiFi
Kampüs faaliyetleri ve kulüpleri
Üç gün ve bir hafta sonu gezi
Yerinde destek
Resmi Universidad Internacional transkript
Tıbbi ve kaza sigortası
Karbon hava seyahat ofset
Program Maliyet:

Konular: Haberleşme Gazetecilik Kitle Medya, Tarih, Uluslararası İlişkiler, Hukuk Araştırmaları, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Meksika CIEE Liberal Sanatlar Programı

Nerede: Meksika: Guanajuato

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Dönemi Güz

Müfredat Önemli: Yoğun İspanyolca dil eğitimi ve Meksika kültürü üzerindeki yansıması adanmış üç haftalık ön oturumu aracılığıyla zorlu bir akademik deneyim için hazırlanın; Yerel üniversitede Meksikalı öğrencilerle birlikte ders almaları; Göç özel olarak tasarlanmış, sosyal odaklı CIEE kursları, revoulution, Meksika tarihinin ve dil edebiyat alın; Birçok galerileri, sokakların ve kafeler ile, Guanajuato büyüleyici ve canlı sömürge şehri keşfetmek – ve bir aile ile yerel yaşam bilmek geliyor.

Genel Bakış: Guanajuato Liberal Sanatlar program, öğrencilere çağdaş Meksika’da günlük yaşam ile üniversite-tabanlı öğrenme bağlamak için fırsat sağlar. Program sanat, dil, edebiyat, tarih, ve çağdaş Meksika ilgili temel konuların araştırılmasını vurgulayan yoğun kültürel öğrenme deneyimi sunuyor.

Ayar Açıklama: Universidad de Guanajuato de CIEE Eğitim Merkezi yaklaşık dört saat kuzeyinde Mexico City Guanajuato, sömürge kenti yer alır. Bir buruşuk vadide sokuldu, Guanajuato bir olağanüstü renkli ve yerçekimine meydan okuyan mimariye sahip. 130.000 nüfusu ile, Guanajuato muhafazakar ve taşra şehir kalır; Ancak, bu, Universidad de Guanajuato canlı varlığı büyük ölçüde sayesinde fikren zengin ve bir beklediğinizden daha fazla çeşitlidir.

Program Değeri: CIEE ücreti eğitimi, isteğe bağlı yerinde havalimanı karşılamak ve selamlıyorum, konut, tüm yemekler, tam zamanlı liderlik ve destek, yönlendirme, kültürel etkinlikler, yerel geziler, alan gezileri, üniversitenin eşsiz kendi kendine erişim diline erişimi içerir öğrenme merkezi, kapsamlı öğrenci el kitabı, ayrılış öncesi danışmanlık ve sigorta ve diğer seyahat faydalar sağlayan bir CIEE iNext seyahat kartı.

Program Maliyet:

Konular: Sanat Tarihi, Kültürel ve Bölgesel Çalışmalar, Tarih, Dilbilim, Edebiyat, Siyaset Bilimi ve Siyaset, İspanyol Dili ve Edebiyatı Araştırmaları, Stüdyo Sanat

Wesleyan Üniversitesi

Nerede: İspanya: Madrid

Ne zaman: Dönem, Bahar Güz Dönemi

Müfredat Önemli: Wesleyan Üniversitesi Universidad Carlos III de Madrid doğrudan kayıt yoluyla dersler sunmaktadır.

Genel Bakış:

Ayar Açıklama:

Program Değeri:

Program Maliyet:

Konular: Sanat Tarihi, İktisat, Dış İngilizce olmayan Dilleri ve Edebiyatı, Tarih, Liberal Sanatlar-Diğer Hususlar Sanat ve Bilimler, Kamu Yönetimi-Kamu Politikası ve Devlet, Sosyal Bilimler, Sosyoloji

Middlebury Koleji

Nerede: İspanya: Madrid

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Dönemi Güz

Müfredat Highlights: Madrid Sede Prim program öğrencilere entelektüel ve kültürel olanaklardan bir zenginlik sağlar ve kullanışlı ülkenin çeşitli bölgelerine seyahat yapma, merkezi bir konuma sahiptir. Stajlar mevcuttur.

Genel Bakış: İspanya’da CVStarr-Middlebury Koleji Okul Middlebury Koleji İspanyolca Okulu öğrencileri devam ve yüksek lisans bitiremeden bir Yüksek Lisans Programı olarak 1951 yılında kurulmuştur. Middlebury Koleji lisans öğrencileri yurt dışına ilgi göstermeye başladı gibi, programın kendi ihtiyaçlarını karşılamak için genişletildi. Córdoba, Getafe, Logroño, Madrid ve Segovia: Bugün İspanya’da Okulu beş İspanyol şehirlerde değerli akademik deneyimler sunuyor.

Ayar Açıklama: Program konut ile yardımcı olur. Aile yanı konaklama, daire ve yurtlar mevcuttur.

Program Değeri:

Program Maliyet:

Konular: Kültürel ve Bölgesel Çalışmalar, yabancı İngilizce olmayan Dilleri ve Edebiyatı, Tarih, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Yurtdışı Eğitim Programları

Nerede: İspanya: Madrid

Ne zaman: Dönem, Bahar Güz Dönemi

Müfredat Önemli: yurt dışında çalışmalarına devam ederken akademik kredi için gerçek iş deneyimi alın.

Genel Bakış:

Ayar Açıklama:

Program Değeri:

Program Maliyet:

Konular: Muhasebe, Karşılaştırmalı Edebiyat, Kültür ve Bölgesel Çalışmalar, Ekonomi, Tarih, Uluslararası Çalışmalar, Staj Programları, Müze Çalışmaları, Siyaset Bilimi ve Siyaset

Bentley College Yurtdışı İş Programları

Nerede: İspanya: Madrid

Ne zaman: Dönem, Bahar Güz Dönemi

Müfredat Önemli: Uluslararası Çalışmalar Koleji ile çalışma, Bentley Koleji öğrencilere İspanyol akranları ile birlikte iş ve liberal sanatları incelemek için eşsiz bir fırsat sunabilmektedir.

Genel Bakış:

Ayar Açıklama:

Program Değeri:

Program Maliyet:

Konular: Sanat Tarihi, İşletme-Ticaret ve Yönetim, Karşılaştırmalı Edebiyat, Ekonomi, Finans, Tarih, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler, Matematik, Siyaset Bilimi ve Siyaset, Sosyal Bilimler, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Boston Üniversitesi

Nerede: İspanya: Madrid

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Dönemi Güz

Müfredat Önemli:

Genel Bakış:

Ayar Açıklama:

Program Değeri:

Program Maliyet:

Konular: Kültürel ve Bölgesel Çalışmalar, İkinci Dil olarak İngilizce, Yabancı İngilizce olmayan Dilleri ve Edebiyatı, Tarih, Uluslararası Çalışmalar, Staj Programları, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

TANDEM Escuela Internacional Madrid

Nerede: İspanya: Madrid

Ne zaman: Dönem, Bahar Güz Dönemi

Müfredat Önemli: Biz Amerikan Üniversitesi kredi ile 4 aylık akademik dönem yurtdışında bir program sunuyoruz. Tabii Akademik Seçmeli geniş bir yelpazede ile İspanyol Dili derslerini birleştirir.

Genel Bakış: Bizim Spansih Kurslar dünyanın her yerinden gelen öğrencilere sunulmaktadır. Seçmeli dersler müze ve kültürel etkinliklere geziler ile sınıf birleştirir.

Ayar Açıklama: TANDEM Prado Müzesi, Parlamento ve Retiro Park’a sadece bir kaç adım, bir 18. yüzyıl sarayı, Madrid’in merkezinde yer almaktadır. Okul klimalı 14 derslik, bir beutiful avlu, internet erişimi, kütüphane ve sosyal gatehring alanları Mutimedia odası vardır.

Program Değeri: Madrid yaşarken İspanyolca öğrenin.

Program Maliyet:

Konular: Ekonomi, Eğitim, Film Radyo ve Televizyon, Finans, Dış İngilizce olmayan Dilleri ve Edebiyatı, Tarih, İnsan Kaynakları Yönetimi, Beşeri Konu, Disiplinlerarası, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Çalışmalar, Liberal Sanatlar-Diğer Hususlar Sanat ve Bilimler, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler, Siyaset Bilimi ve Politika, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları