Columbia Üniversitesi

Nerede: Meksika: Mexico City

Ne zaman: Yarıyıl, Bahar Yarıyılı, Yıl Yuvarlak Güz

Müfredat Önemli: Columbia Üniversitesi SIPA bir MIA veya MPA ne derece bir yarıyıl veya tam yıl ya için Centro de Investigación y Docencia Economicas (CIDE) Mexico City’de çalışma fırsatı arayışı öğrencilere sunmaktadır.

Genel Bakış: Öğrenciler sadece birkaç isim gibi Kamu Yönetimi veya Kamu Finansmanı gibi, ilk yıl içinde SIPA çekirdek müfredat tamamlamak ve daha sonra ikinci yıl Cide de uzmanlık alanı takip beklenmektedir. Çoğu kurslar İspanyolca yapılmaktadır, bu nedenle bir dil yeterlilik bir ön koşuldur.

Ayar Açıklama: Mexico City bulunan Cide, eğitim seçerek, öğrenciler, sosyal bilimlerde eğitim ve araştırma Meksika’nın en önemli merkezlerinden biri olan dersler ile New York’ta kendi zamanını tamamlamak için bir fırsat olacaktır. Bu program Orta ve Güney Amerika’da bölgesel veya kariyer çıkarları olanlar için mükemmel bir seçenektir.

Program Değeri: Öğrenim ve ücretleri öğrenci yurdunda olan okula ödenir (Eğer Cide katılıyor, örneğin, size SIPA de benzer CIDE harç ücretlerini ve ödeyecek).

Program Maliyet:

Konular: Uluslararası İlişkiler, Kamu Yönetimi-Kamu Politikası ve Devlet

CISabroad – Uluslararası Çalışmalar Merkezi

Nerede: Meksika: Cuernavaca

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Yarıyılı, Yıl Yuvarlak Güz

Müfredat Önemli: Meksika Yarıyıl Universidad Internacional, bir İspanyolca dil okulu doğdu dünyadaki tek üniversite gerçekleşir. Üniversite dil öğrenmede bir dünya lideri olarak kökleri güçlü tutar. Eğer İspanyolca dil becerilerini geliştirmek ve İspanyolca öğretilen bütün bunlar psikoloji eğitimi sanat siyaset bilimi arasında değişen dersleri alabilir.

Genel Bakış: dünyanın en iyi dil okullarından birinde okuyan bir dönem harcayın. Cuernavaca, sanatçılar, aydınlar ve film yıldızları için bir toplantı yeri istikrarlı, güvenli şehirde yaşıyor.

Ayar Açıklama: onun canlı genç topluluk modern olanaklara bol sunarken Meksika’nın başkenti ve güzel Acapulco 3 saat sadece bir saat, Cuernavaca sömürgeci geçmişini yansıtır. Şehir etrafında yürüyüş yaparken, eski arnavut kaldırımlı sokakları, 16. yüzyıl mimarisi ve modern mağazaların, müzeler, barlar ve piyasaların büyüleyici karışımını göreceksiniz. Sonsuz Bahar Şehri olarak bilinen, Cuernavaca sonsuz güneş ve mükemmel orta-70’ların sıcaklıkları sahiptir.

Program Değeri: Program paketi içerir:

Harç ve ücretler
Konut (aile yanı)
Üç öğün günlük
Havaalanı karşılama ve bırakma
Yerinde yönelim
Kampüs WiFi
Kampüs faaliyetleri ve kulüpleri
Üç gün ve bir hafta sonu gezi
Yerinde destek
Resmi Universidad Internacional transkript
Tıbbi ve kaza sigortası
Karbon hava seyahat ofset
Program Maliyet:

Konular: Haberleşme Gazetecilik Kitle Medya, Tarih, Uluslararası İlişkiler, Hukuk Araştırmaları, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Yurtdışı İspanya Çalışması

Nerede: İspanya: Madrid

Ne zaman: Akademik Yılı, Güz Dönemi, Rolling, Bahar Yarıyılı, Kış Dönemi, Yıl Round başlatır

Müfredat Önemli: İspanya Yurtdışı Eğitim İspanya’nın farklı coğrafi ve kültürel bölgelere boyunca yüksek kaliteli, uygun fiyatlı dönem, yıl uzun, yaz ve bireysel çalışma yurtdışında üniversite öğrencileri için programlar ve beyond.We teklif 6 şaşırtıcı bir program yerleri sunmaktadır. İspanyolca ve İngilizce öğretilen tüm dalları için geniş bir kurs yelpazesi seçin. Özgünlük, ekonomiklik, esneklik, kalite ve – İspanya Çalışması anda Yurtdışında biz öğrencilerin yurtdışında kendi deneyimlerinden ne gerek anlıyorum.

Genel Bakış: Yurtdışı İspanya Çalışmasında uzmanlar! İspanya Yurtdışı Eğitim, yüksek kaliteli, uygun fiyatlı dönem, yıl uzun, yaz ve yurtdışında bireysel çalışma, üniversite öğrencilerinin ve ötesinde programları sunmaktadır.

Açıklama Ayar: Biz İspanya’nın farklı coğrafi ve kültürel bölgelere boyunca 6 şaşırtıcı bir program yerleri sunuyoruz. İspanyolca ve İngilizce öğretilen tüm dalları için geniş bir kurs yelpazesi seçin.

Program Değeri: DERSLER / KREDİ: Her program tüm dalları için çalışmalar ve geniş bir kurs yelpazesi sunmaktadır. Tam ders katalog, program, fotoğraf / video, mezunlar referanslar, ve ayrıntılı program bilgileri için web sitemizi ziyaret edin.

Program Maliyet:

Konular: Mimarlık, Kültür ve Bölgesel Çalışmalar, Coğrafya, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Çalışmalar, Liberal Sanatlar-Diğer Hususlar Sanat ve Bilimler, Dilbilim, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler, Sosyal Bilimler, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

Yurtdışında Modern Dil Çalışmaları

Nerede: İspanya: Madrid

Ne zaman: Yaz

Müfredat Önemli: ABD’de 2.000’den fazla üniversitelerden öğrenciler ve öğretmenler programına katıldı. Program lisans, yüksek lisans öğrencileri ve Lisans, Yüksek Lisans, Doktora veya derece doğru dersleri alarak ilgilenen öğretmenler için tasarlanmıştır. Kredi ABD’de en üniversitelere devredilemez

Genel Bakış: Bu mükemmel bir akademik ve eğitim programı sunar. Nasıl İspanyolca öğretmek için dil, edebiyat, dilbilim, kültür ve metodoloji ve başlangıcı (2 seviye), orta (3 düzeyleri), ileri (4 düzeyleri), yanı sıra lisans ve yüksek lisans dersleri: Bu İspanyol dilinin tüm düzeyleri için kurslar sunmaktadır .

Ayar Açıklama: Program güzel ve dinamik Madrid dayanır. Tüm sınıflar Universidad Complutense de Madrid ana kampüsünde öğretilir. Öğrenciler yüzme havuzu, açık koşu pisti, klima kütüphane ve çalışma salonları ile çok modern ve güzel ikamet kampüste kalmak.

Program Değeri: Fiyat içerir: ders; Oda ve yönetim kurulu; havuz, tenis / basketbol sahası, yüzme kullanılması; klima kütüphane ve çalışma salonları; bilgisayar laboratuarı, ücretsiz ve sınırsız internet erişimi; Prado ziyaretleri ve Reina Sofia müzeleri, ve daha fazlası gibi kültürel faaliyetler.

Program Maliyet:

Konular: Sanat Tarihi, Kültürel ve Bölgesel Çalışmalar, Eğitim, Tarih, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Çalışmalar, Dilbilim, Müzik, İspanyol Dili ve Edebiyatı Araştırmaları, Tiyatro-Drama-Sahne Sanatları ve Dans

CEPA Vakfı

Nerede: İspanya: Barcelona

Ne zaman: Dönem, Spring Break Güz

Müfredat Önemli: Barcelona Universitat de Autonoma ve tüm üniversite öğrencileri için cazip yurtdışında çalışma fırsatı. İspanyol dili ve kültürü yanı sıra İngilizce olarak okutulmaktadır alarak üniversite dersleri ile ilgilendi olanlar İspanya’nın Akdeniz kıyısında yer alan bu eşsiz programın daha yakından bakmak için teşvik edilmektedir. Almak için öğrenciler için kurslar ve konuların geniş bir yelpazede vardır! Lütfen dikkat: 4 katılımcı bir asgari programı için gereklidir.

Genel Bakış: İspanya’nın Akdeniz kıyısında bulunan Universitat Autonoma de Barcelona, ​​senin kültürlerarası anlayış geliştirmek ve diğer kültürlerin nasıl işlediği konusunda bilginizi artırmak için mükemmel bir yerdir. Bu çalışma, yurt dışında program öğrencilere (İngilizce dilinde öğretilen) İspanyolca dil kursları yanı sıra seçmeli dersler alma fırsatı verir. Öğrenme deneyimleri, kültürel geziler, ziyaretler ve derinlemesine çeşitli Barselona zaman artıracaktır. CEPA VAKFI ÖĞRENCİLER İÇİN SADECE: Strazburg 2 günlük sempozyumda katılacak (kredi isteğe bağlı) Deneyimsel Öğrenme dersinin bir parçası olarak, Fransa sunumlar ve tartışmalar sırasında önemli karar vericiler, iş profesyonelleri ve diğer öğrenciler ile etkileşim.

Ayar Açıklama: İspanya Avrupa’daki tüm en canlı kültürlerin birine sahiptir. Yurtdışında Barcelona hedefi öğrenim yaparak, size kendiniz için zengin İspanyol kültürünü ve tarihini yaşamak için fırsat verecektir.

Program Değeri: – Yerinde Programı Direktörü – (kredi opsiyonel) Deneyimsel Öğrenme Kursu – Strazburg 2 gün Sempozyumu (dönem öğrencileri için) – Öğrenim = 30 AKTS kredisi – – Kayıt ve kayıt ücretleri – paylaşılan öğrenci daireler Konut Hoş Geldiniz paket, yerleştirme testi ve tüm ders materyalleri – Öğrenci kimlik kartı – – İnternet kampüs üzerinde erişim çalışma imkanları ve e-posta özel Kullanımı – testleri, final sınavına ve transkript İlerleme

Program Maliyet:n ve bir 1000 $ burs

Konular: İşletme-Ticaret ve Yönetim, Uluslararası İlişkiler, Sosyal Bilimler, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları

İspanyol Uygarlığı ve Kültür

Nerede: İspanya: Barcelona

Ne zaman: Yarıyıl, Spring Break, Yaz Güz

Müfredat Önemli: Yoğun İspanyolca Kursu Başlangıç ​​(A1) den Yeterli (C2) kadar, çeşitli düzeylerde mevcuttur. Onlar bir iletişimsel yaklaşım kullanın ve malzeme ve tekniklerin tüm temel kapsayan süre geniş bir yelpazede istihdam: vb gramer ve kelime bilgisi, okuma ve yazma, konuşma ve dinleme, Bu kurslar İspanyolca öğretilir. Bizim seçmeli, ancak, çoğunlukla İngilizce öğretti ve Kültür, Uluslararası İşletme, Tarih, Sanat ve daha fazlası dahil olmak konularda bir dizi, kapsamaktadır.

Genel Bakış: Bir Yarıyıl Yurtdışı öğrencileri olarak muhtemelen dönem başına 12 ila 15 kredilik toplam üç ya da dört seçmeli birlikte bir Yoğun İspanyolca Kursu alacaktır. Tüm dersler, seçmeli veya dil Intensives olsun, Yabancı Dil Olarak Öğretiminde İspanyolca uzmanlık veya Master Dereceleri kendi alanlarında uzman doktorlarımız tutan deneyimli yerel ve uluslararası profesörler tarafından verilmektedir. Onlar kendi alanlarında uzman ve uluslararası öğrenciler için bilgi mükemmel olarak kaynaklarını hizmet vermektedir.

Ayar Açıklama:

Program Değeri: Program Öğrenim, Konut, Ders Kitabı ve diğer okul malzemeleri dahil

Program Maliyet: bir dönem 12.695 $ için Öğrenim ve Konut

Konular: Mimarlık, Sanat ve Güzel Sanatlar, Sanat Tarihi, Kültürel ve Bölgesel Çalışmalar, Tarih, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Çalışmalar, Liberal Sanatlar-Diğer Hususlar Sanat ve Bilimler, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmalar

Yonsei Üniversitesi

Nerede: Güney Kore: Seul

: Ne zaman Akademik Yılı, Güz, Bahar Dönemi, Yaz Dönemi

Müfredat Önemli: güz ve bahar dönemlerinde sırasında, öğrenciler başlangıçta, ara isteğe bağlı dersler ve gelişmiş Kore dili ve İngilizce öğretilen ders kursları geniş bir yelpazede seçim olabilir. Doğu Asya Çalışmaları, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası İş ve Kore Dili: Kurslar genellikle bu temalar odaklanmak. Yoğun Kore Dil kursları Kore Dili Enstitüsü ile kullanılabilir. Korece akıcı konuşmak, yazmak ve sohbet Öğrenciler Koreli öğrenciler ile normal üniversite derslerine kayıt yaptırabilirler. Öğrenciler en az 12 kredilik kayıt ama normalde dönem başına 15-19 kredi kazanmak zorundadır.

Genel: Yonsei Üniversitesi ile yaptığımız değişim eğilimleri Seul, Güney Kore kalbinde çalışma sayesinde öğrenciler ve Korece dil becerisini geliştirmek ve çeşitli konularda İngilizce dersleri takip ederken Kore günlük yaşamı ve kültürünü ilgilenen ABD öğrenciler için tasarlanmıştır.

Ayar Açıklama: Öğrenciler genellikle kampüs konut imkanları yaşamak: (yenilenmiş) International House I ve Uluslararası Evi II (yeni inşa). Her ikisi de çok onların derslik yakın ve Uluslararası İlişkiler Ofisi bulunmaktadır. Bu nedenle, sakinleri rahat ve konforlu bir ortamda ve küresel topluluk ağı içinde yaşam deneyimi zevk alırdım.

Program Değeri: Hedefimiz mümkün olduğunca uygun olarak yurt dışında çalışma yapmaktır. Daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret ediniz.

Program Maliyet:

Konular: İşletme-Ticaret ve Yönetim, Uluslararası İlişkiler

Uluslararası Öğrenciler Merkezi

Nerede: Çin: Pekin

Müfredat Önemli: Çalışma ve Pekin’de Çin Dili ve Mandarin öğrenmek. Çin kültüründe daldırın ve Pekin ve Çin etrafında farklı doğal noktalar ziyaret edin.

Genel: Çin Dil öğrenme dili daha iyi anlaşılması için farklı konuları oluşturur. Bu cümle yapı, dilbilgisi ve Mandarin konuşma akıcılık fazla odaklanıyor

Ayar Açıklama: Sınıflar, özellikle Haidian District, Beijing farklı üniversitelerin ev Pekin’de farklı üniversitelerde yapılmaktadır. Daha fazla bilgi edinmek ve kültürde de batırmayın veya sahip olmak istediğiniz konaklama her türlü yaşamak için bir ailenin yanında yaşamayı seçebilirsiniz.

Program Değeri: Program kısa bir süre için iyi konuşma becerilerini ve Mandarin yazma garanti edecek.

Program Maliyet:

Konular: Asya Dili ve Edebiyatı Araştırmaları, Çince Dil, İletişim Gazetecilik Kitle Medya, Eğitim, Dış İngilizce olmayan Dilleri ve Edebiyatı, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Çalışmalar, Staj Programları, Dilbilim

Knox College Knox College, İspanya: Akademik

Nerede: İspanya: Barcelona

Ne zaman: Yarıyıl, Bahar Yarıyılı, Kış Dönemi, Yıl Yuvarlak Güz

Müfredat Önemli: 1969 yılından bu yana, Knox programı yerel aileleri ile Barselona Üniversitesi öğretim üyeleri ve konut tarafından talimat veren İspanyol kültürüne paha biçilmez bir daldırma teklif etti.

Genel Bakış: Öğrenciler Barselona Üniversitesi yaşanan profesörlerin talimat altında İspanyol sanat ve edebiyata İspanyol hükümeti ve siyasetten çeşitli konularda çalışma.

Ayar Açıklama: Bir önde gelen sanayi ve kültür merkezi, Barselona tüm çıkarların insanlara sunmak için çok şey vardır. Barcelona Katalan halkının zengin kültürü öğrencilerin poz veren, aynı zamanda Catalunya bölgenin kentsel merkezidir.

Program Değeri: İspanyol kültürüne tam daldırma İspanyolca-aileler, yaşam ve kültür samimi bir anlayış ile öğrencilere bırakır ve öğrencilerin deneyim ve eğitime paha biçilmez bir ek sağlar.

Program Maliyet:

Konular: Sanat Tarihi, Yabancı İngilizce olmayan Dilleri ve Edebiyatı, Tarih, Uluslararası İlişkiler, Liberal Sanatlar-Diğer Hususlar Sanat ve Bilimler, İspanyol Dili ve Edebiyatı Araştırmaları, Tiyatro-Drama-Sahne Sanatları ve Dans

DEUSTO University İş, Uluslararası İlişkiler ve İspanyolca

Nerede: İspanya: Bilbao

Ne zaman: Yarıyıl, Bahar Güz Dönemi

Müfredat Önemli: Programlarımız her düzeyde İspanyolca Dil kursları birleştirir (yüksek-ileri seviyeye, günde 2-3 saat), özellikle bu tür Uluslararası Finans, Avrupa çalışmaları gibi alanlarda uluslararası öğrenciler için tasarlanmış İspanyolca ve İngilizce öğretilen dersler ile, Transatlantik İlişkiler ve Hispanik ve Bask kültürler. Öğrenciler ayrıca Uluslararası İlişkiler ve İşletme alanlarında Deusto Üniversitesi farklı Okullarda İspanyol öğrenciler ile ders alabilirler.

Genel Bakış: Tüm CIDE Programlar güdümlü kültürel ziyaretler, sağlık sigortası, konut hizmeti ve (Deusto Üniversitesi öğrencinin kalmak öncesi ve süresince) akademik ve kişisel yönelim vardır.

Ayar Açıklama: Deusto Üniversitesi her zaman öğrencilerin mesleki ve insani taleplerine cevap vermeye çalışıyoruz, İspanya’da akademik senaryoda bir öncü olmuştur. Bunun iyi bir örneği iş çalışmaları sunmak için ilk İspanyol üniversite oldu olmasıdır. 1916 yılında kurulan Business School, halen İspanya’da en prestijli iş merkezlerinden biridir.

Program Değeri: Bizim programlarının ana hedefi, uluslararası öğrencilere ilginç dersler geniş bir seçki sunmak ve zenginleştirici bir kültürel daldırma deneyimi tercih etmektir. Tüm CIDE Programlar (öncesi ve Deusto Üniversitesi öğrencinin kalmak sırasında) faiz, sağlık sigortası, konut hizmeti, akademik ve kişisel yönelim yerlere kültürel ziyaretler güdümlü içerir.

Program Maliyet:

Konular: Ekonomi, Finans, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Çalışmalar, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler, Siyaset Bilimi ve Siyaset, İspanyol Dili ve Edebiyatı Çalışmaları