Yurtdışı Eğitim Bulgaristan

Yurtdışı eğitim tam bir eğitim macerası olarak öğrencilerimizin önüne çıkmaktadır. Yurtdışı eğitim Bulgaristan eğitimleri ise farklı deneyimler olarak öğrencilerimize yansımaya devam etmektedir. Çağdaş okullarda iyi eğitim almış insanlar olarak farklı deneyimlere de kapılarını açmış olacak gençlerimiz iyi eğitimi uygun fiyatlarla alabilme şansına da sahip olacaktır.

En iyi eğitimin verildiği yurtdışı eğitim Bulgaristan eğitimlerinde öğrenciler pek çok dalda kaliteli eğitim almaya devam edebilir ve hayatlarını çok daha ileri noktalara taşıma şansına da sahip olabilirler farklı eğitimlerin adresi olan yurtdışı eğitim Bulgaristan farklı eğitim tarzıyla da göz doldurup öğrenci çekmeye devam etmektedir.

Eğitimde kalite anlayışını benimsemiş olan okullarımız Bulgaristan’ın dört bir tarafında kaliteli eğitim almakta ve diplomaları Avrupa birliği ülkelerinin tamamı tarafından tanındığı içinde rahat bir şekilde istedikleri işlere başvurup istedikleri işlere girebilme şansına da sahip olacaklardır.

Neden Yurtdışı Eğitimi Almalı?

Yurtdışı eğitim öğrenciye kazandırdığı pek çok iyi ve güzel noktasıyla öğrencilerin daha iyi bir gelecek kurmasına farklı kültürler tanımasına ve hayata daha farklı bir açıdan bakmasına yardımcı olacak bir çok değeri de barındırmaktadır.

Eğitim alınacak olan ülkenin kültürü ve dilini de tanımak öğrencilerimize ekstra kazanç olarak geri dönecektir. Eğitimin alınabileceği en güzel ülkelerden olan Bulgaristan kültür ve tarihin iç içe geçtiği ve sıcak insanlarıyla eğitiminizi almak isteyebileceğiniz en iyi ülkelerden biri olacaktır.

Posted from Istanbul, İstanbul, Turkey.

İngilizce Öğrenmenin 101 Yolu

Burada Malta Dil Okulları ile İngilizce seviyenizi artırmak için yapabileceğiniz (belirli bir sırayla) 101 şey vardır:

1.Hata yapmaktan korkmayın. Öğrenebileceğinize emin olun ve Malta Dil Okullarından hangini seçsenizde eğitim kurumuna güvenin.
2. İngilizce ile etrafınızı donatın. Eğer pasif öğrenebileceğinizi düşünüyorsanız tamamıyla İngilizce konuşulan bir ortama kendinizi koyun. Öğrenmenin en iyi yolu konuşma-pratik ile gerçekleşir.

3. Her gün alıştırma. Kendinize bir çalışma planı yapın. Eğer gidiyorsun bir hafta eğitim geçirmek ve ona sopa ne kadar zaman karar verin. Bir rutin oluşturun.
Sizin çalışma planı hakkında aile ve arkadaşlar söyle. Onları onları seni bozmasına izin vermeyin da çalışma ve sizi itmek alın.

4 çekirdek becerileri alıştırması: okuma, yazma, konuşma ve dinleme. Eğer geliştirmek için hepsi çalıştı gerekir.
Öğrenmek, yeni kelimelerin bir defter tutun. Cümle içinde bunları kullanın ve konuştuğunuz zaman onlara en az 3 kez söylemek deneyin.
En az günde bir kere AK’nin serbest öğrenmek İngilizce web sitesini ziyaret edin ve bir ders tamamlayın.
Listeleri hafızaya bir test için kelime öğrenme en yaygın yollarından biridir. Bu genellikle bir test için öğrendim bilgiyi korumak değil, çünkü kısa vadeli çalışmak için sadece iyi bir egzersizdir.
Vücudunuzun saatini kullanın. Öğleden sonra bir sabah kişi, çalışma değilseniz.
Eğer kendi kelime yerine bu kelimeyi kullanarak bir örnek cümle hatırlamaya çalışın eğer hatırlamak kelimeleri daha kolay bulacaksınız.
Bir sınavına planlayın. Sen bir şey için çalışma gerektiğinde zor çalıştığını göreceksiniz.
Söyleyerek, bir sınava sadece okumak için değil daha iyi. Büyük resim düşünün. İngilizce iyi bir komut varsa ne yapabilirim? Senin yaşam kalitesi nasıl artıracak?
Kendinize uzun vadeli hedefi verin. Bunun yönelik çalışma odaklanın.
Çok kendinizi kısa vadeli hedefleri verin ve her birini elde kendinizi ödüllendirin.
Eğer zorunda değil, çünkü öğrenmek istediğiniz bir ortam yaratın. Eğer istediğiniz çünkü öğrenme yaparken Daha öğreneceksiniz.
Sizin için en iyi olanı bilir. Yöntemler geçmişte sizin için başarılı olmuştur ne düşün ve onları sopa ile.
Öğrenmek nasıl anlamaya. Bu, ezberlemeye okuma, konuşma, özetleme veya diğer yöntemler ile yapılabilir. En iyi çalışma öğrenin. Kendiniz ya da bir grup ile sakin bir yerde olabilir.
Yardım al! Bir şey anlamıyorum Eğer birine sormak lazım. Yardım için öğretmen, sınıf arkadaşları ya da arkadaşlarına sor.
İnceleme! İnceleme! İnceleme! Eğer geçmişte okudu şeyleri gözden geçirmek için emin olun.
Bir seferde 30 dakikadan fazla için kendi üzerine çalışmak için iyi bir fikir değil. Düzenli molalar verin biraz temiz hava almak ve bacaklarınızı germek.
Bir seviye yukarı taşımak için böyle bir acele etmeyin. Şimdi altındadır düzeyde konsantre.
DVD’leri ziyade TV izleyin. Bu tekrar izleyebilirsiniz ilk defa kaçırmış olabilir bilgileri yakalamak için bir şey kullanmak daha iyidir.
TV seyretmek size sadece doğru bir şey ilk kez duymak için şans verir. Bu yüksek seviyedeki öğrenciler için daha iyidir. Eğer kendilerini tekrar onlara sormak zorunda değilsiniz bu yüzden anadili İngilizce konuşma için büyük bir uygulama olabilir!
Kademeli okuyucuları okuyun. Bu kitaplar özellikle düzeyi için yazılır. Bütün roman okuyun. Yapabilirsin! Sen sonradan büyük hissedeceksiniz.
Çocuk kitapları daha kolay kelime var ve kademeli okuyucular için iyi bir alternatiftir.
Gazeteler pasif yapıları bulmak için iyi bir yer vardır. Bir makalede okuyunuz ve pasif cümleler bulabilirsiniz görmek.
İlk genel anlam okuyun. Her kelimeyi anlamak endişe etmeyin, sonra geri dönüp yeni kelimeleri aramak.
Bir cümlede anlamıyorum bir kelime için, çevresindeki diğer bir deyişle bakmak. Onlar size bir ipucu verecektir. Bağlamdan anlam tahmin etmeye çalışın.
Kök kelime öğrenin. Onlar kelimelerin anlamlarını tahmin yardımcı olacak. Örnek: ESE Malta Dil Okulu çok kapsamlı kursları içerir bakmanızda fayda var.
Güzel (sıfat), güzellik (isim), güzel (zarf): Eğer yeni bir sözcük öğrenmek, tüm diğer biçimlerinin düşünüyorum.
Önek öğrenin (Ekranda, un-, yeniden) ve ekleri (-ly, -ment, -ful), bu kelimelerin anlamını anlamaya ve kelime oluşturmak için yardımcı olacaktır.
İngilizce, Japonca veya Fransızca aksine, kelime stresi kullanır. Yeni kelimeler için, heceleri saymak ve stres nerede bulabilirsiniz. Kelime başına ve her zaman bir sesli harf sadece bir stres. İki heceli fiiller ikinci hecede (başlamak) üzerinde bir stres var. 2 hece isimler (Öğretmen) ve sıfatları (mutlu) ilk stres.
Zaman yapabilirsiniz İngilizce kullanın. O kadar basit!
Kendi dilinden İngilizce’ye çevirmek etmeyin. Akıcılık geliştirmek için İngilizce düşünün. Ancak otobüse … kendinize konuşun, aksi takdirde insanlar deli gitti düşünecek!
Sen bir kitaptan İngilizce öğrenemez. Bir araba gibi, sadece bunu yapıyor aracılığıyla öğrenebilirsiniz.
dilbilgisi öğrenmek için en doğal yolu konuşurken geçer.
İngilizce günlük ya da dergi tutun. Bir gün bir kaç cümle yazarak başlayın ve daha sonra yazma alışkanlığı içine almak.
Neden bir online blog başlatmak ve dünya ile paylaşmak yazıları değil?
Dilbilgisi veya yazım önemsemeden kağıda birçok fikir ve düşünceler gibi iyi bir yazar beyin fırtınası olmak. Sonra yapısı hakkında düşünüyorum. Bundan sonra, iyi dilbilgisi ve yazım kullanarak parçası yazmak. Son olarak, bunu okumak veya hatalar için kontrol etmek için başkasına vermek.
Tamamen size söylemek için çalışıyoruz değiştirebilirsiniz gibi noktalama bir göz atın. Bu iki cümle arasında anlam farkı Çıkış: “onu adam olmadan bir kadın başka bir şey değildir” ve “Bir kadın: onsuz, adam hiçbir şey” dedi.
Kalbini dışarı Sing! Dünyayı senin güzel sesini göster! İngilizce şarkıları öğrenin ve Karaoke için akıcılık ve tonlama … herkes geliştirmek için onlarla birlikte şarkı?
Bir penfriend alın ya da sohbet odaları, forumlar ve toplum siteleri kullanın. İngilizce birisiyle konuşmak değil, bu bir sonraki en iyi şey.
Gölge İngilizce CD’ler. Sonra ne duydun tekrar bir kaç cümle dinleyin. Ritim ve tonlama odaklanın.
Evinizde İngilizce radyo var. Eğer aktif olarak dinlemek olmasa bile, hala kulaklarını eğitim olacak.
Ayna CD’leri. Bir CD ile birlikte yüksek sesle okuyun. Yine, bu tonlama, telaffuz ve ritim için harika.
Dikte. Bir CD veya arkadaşınıza dinleyin ve ne duymak yazmak.
Kimse kendi sesini duymak, ama cesur olmaya ve bunu denemek için seviyor! Sesinizi kaydedin ve telaffuz ve tonlama dinlemek. Bu sizin sorunlu alanları belirlemeye yardımcı olacaktır.
Onun dersini kaydedebilirsiniz eğer yardımcı öğretmen isteyin. Bu yorumlayan harika bir yoldur. Ayrıca hız ve tonlamayı konuşma sizin öğretmenlere dinleyebilirsiniz.
O İngilizce ve çeviri değil düşünme tutmak için size yardımcı olacak gibi İngilizce / İngilizce sözlük kullanın.
İngilizce / İngilizce sözlük korkutucu görünüyor, senin seviye İngilizce öğrenciler için öğrencinin sözlükler vardır.
Sizin sözlüğe çok bağımlı hale etmeyin. Sizin Sözlük bir yardım değil, ana öğretmen olmalıdır. Yerine senin Sözlük düz giderek daha kelimelerin anlamını tahmin etmeye çalışın.
Vazgeçme! Pozitif kal! Bazen yeterince hızlı öğrenme olmadığını hissedeceksiniz. Herkes bu gibi hissediyor, bu konuda endişelenmeyin. Sen orada sonunda alırsınız.
Tadını çıkar! Biz eğlenirken zaman daha fazla bilgi!
Konuşma yaparken sinir alırsanız bir şey söylemeden önce, iki derin nefes alın. Eğer rahat hissediyorum zaman iyi konuşacaksınız.
Kendinizi Geçmişte kullanılan ders kitapları ve CD’ler geri bakarak motive tutun. Onlar şimdi size görünüyor ne kadar kolay Sen de şaşıracaksınız! Tebrikler, seviye geliştirmektedir!
Sen asla çok genç ya da İngilizce öğrenmeye başlamak için çok eski. Mazeret öğrenmek için yapmayın. Ne için bekliyorsun?
Erteleme başarılı olmanın sizi durduramaz. Senin ertelemek okuyan önlemek için ise, ya da senin kötü alışkanlık ise bunu anlamak önemlidir, procrastinating durdurmak için.
Eğer henüz istediği sonuçları kazanılmış değil Eğer dil kötü çünkü, bu henüz öğrenme kendi özel yol bulmuş değil çünkü bu, değil.
Seviyenizi maç kaynakları kullanın. Çok zor veya çok kolay egzersizleri dinleme / metinler kullanmayın. Sana meydan ama seni boşa değil malzemelerini kullanın.
Aksanın mükemmel yapma konusunda endişelenmeyin. Bu sizin aksanı tutmak için kültürel kimliğinin önemli bir parçası. Anadili İngilizce bir aksanıyla konuşulan İngilizce işitme zevk.
Böylece İngiliz, Amerikan, Güney Afrika ve: İngilizce birçok türü vardır. Bunların hiçbiri önemli yanlış ya da değil. İngilizce olduğunu.
Bunun yerine, Amerikan ve İngiliz İngilizcesi farklılıkların farkında olmak ve buna göre kelimeleri kullanın. Örneğin: Asansör (ABD) / Kaldırma (İngiliz).
Sizinle işaret kartları taşıyın. Bunlar yeni kelimeleri yazabilirsiniz küçük kartlar. Sen onları çekin ve onları her bir serbest dakikada bakabilirsiniz.
Post-it notlar kullanın ve evinizin etrafında onları sopa. Bir şeyleri etiketlemek için kullanabilirsiniz. Köpeği üzerine bir sopa!
Sen Phrasal fiiller (iki kelime fiiller) göz ardı edemeyiz, orada onlarla İngilizce yüzlerce ve yaygın kullanılan konum. daha onların anlam odaklanmak, daha yeni olanlar anlamını tahmin etmek mümkün olacak. Onların kalıpları tanımak için başlayacağız.
Sezgilerinizi kullanın. İlk tahmin doğru tahmin olduğunu ne sıklıkta hislerime ile gidin, şaşıracaksınız. Daha önce de söylediğimiz gibi, emin olabilirsiniz.
Düşüncelerini toplayın. Söylemek için gidiyoruz ne hakkında düşünmek için bir saniye sürer. Sen dilbilgisi biliyorum, ama konuşmak ne zaman belki doğru kullanmayın.
Yeni insanlarla tanışmak. Sizin kasabasında İngilizce konuşanlar ile karıştırmak için çaba olun. Bir kulübe üye veya yabancılar takılmak nereye barlar gidebiliriz. Bir içki satın, onlar seviyorum!
İngilizce konuşmaları başlatmak için kişi olun. Hareketli konuşmaları tutmak ve kelimeleri dinleme kullanmaya çalışın (gerçekten? ‘/’ Devam … ‘/’ Sonra ne oldu? ‘) Başkalarının sizinle konuşmak için beklemeyin. Orada alın!
Tartışma. Bir grup konuları tartışın. Her kişi (onunla aynı fikirde olmasa bile) bir bakış açısı seçmek ve grup içinde tartışmaya gerekir. Eğer noktası kızdırmak emin olun. Aktif dinlemeyi öğrenin. Aktif dinleme sınıfta yardımcı olacak ve size daha iyi yardım, ve, grup çalışması oturumları daha fazla katkıda bulunacaktır. Konuşurken kişinin odaklanın. Kıpır kıpır etmeyin veya diğer kişiler veya olaylar dalıp hale gelir. Kulaklarınıza ve gözlerle hoparlör yoğunlaşın. Hoparlör daha duymak için bir çaba yapar hareketleri uygulayın. Bu başkalarının düşüncelerini anlamak için bir çaba söylediklerini duymak tekrar yardımcı olabilir.
Sadece İngilizce kelimeleri öğrenmek için yeterli değil. Bir papağan İngilizce kelimeleri öğretmek ama o İngilizce konuşmak anlamına gelmez! Hala dilbilgisi bir anlayış olması gerekir.
Fiil zamanlar eylemlerin zamanlaması hakkında konuşmak için İngilizce konuşanlar tarafından kullanılmaktadır. Kendi dilinizde aynı ifadeleri sahip olmayabilir. Size bu zamanları bilir ve bunları kullanmak için önemlidir.
İngilizce birçok düzensiz fiiller vardır. Onlara kendinizi matkap gerekir.
Aynen böyle devam! İngilizce konuşan bir mola varsa, sizin düzeyi azalır ve tüm zor işi boşa olduğunu bulacaksınız.
Do kötü bir sınav puanı tarafından ertelendi değil. Bazen öğrenciler İngilizce testi geçmek için yeteneği var, ama İngilizce konuşanlar ile iyi iletişim kuramıyor. İngilizce özgürce konuşabilir varsa, kendinle gurur duymalısın.
Sürece size zor denedim gibi, sen başarılı olduğunu unutmayın!
Bir arkadaşıyla İngilizce öğrenin. Sen ile pratik yapabilirsiniz birisi olacak ve çalışmaya birbirlerini motive edebilir.
Biz İngilizce telaffuz da nasıl aynı değildir yazma yolu unutmayın. Örneğin ‘ough’ 6 üzerinde telaffuzlar vardır. Kendinize Fonetik Alfabe alıştırın. Bu doğru sözlükte kelime telaffuz yardımcı olacaktır.
‘Schwa’ için kullanılan alın [ə] ses – bir stressiz ve ifadesiz nötr ünlü sesi. ‘Schwa’ İngilizce en yaygın sesli sesidir. Örneğin, ‘bir’ hakkında ve arz ‘u’.
Bizim seviyesi yüksek olduğunda iyileştirmek için daha uzun sürer unutmayın. Biz yeni başlayanlar Genellikle hızlı ilerleme yapılır. Aniden artık öğrenme değil düşünmeyin, sadece bir az fark ilerleme var.
İngilizce vesilesiyle uygun olduğundan emin olun. Bir iş toplantısı arkadaşlarıyla ancak argo kullanmak için Tamam. Eğer öğrendim kelimeleri ve cümleleri kullanmak için uygun olduğunu hangi durumlarda karar verin.
Ders Kitabı İngilizce raslantı konuşuyoruz yoldan genellikle farklıdır. Gündelik ‘argo’ izle filmleri öğrenmek için.
Deyimler ezberlemek zor olabilir, ama onlar kullanmak için çok eğlenceli ve İngilizce daha renkli yapacağız.
Konuşurken iki kelime gibi gelebilir, böylece biz genellikle birbirine kelimeleri bağlantı. Sadece bir ünlü ses (ünsüz> ünsüz) ile başlayan kelimeleri bir ünsüz ses ile biten kelimeler bağlantı, koydu. Biz bir sesli harfle biten kelime ünlü ses (ünlü> ünlü) ile başlayan kelimelerin kulağa bağlantı. Dinleme ve telaffuz artırmak için bu alıştırma.
Internet kullanımı olun. Bu öğrenmenize yardımcı kaynaklar dolu: BBC Learning English; learnenglish.ecenglish.com
Senin güçlü ve zayıf noktaları düşünün. Eğer geliştirmek ve onları iyileştirmeye çalışmak istediğiniz alanları yazın. Tabii ki, güçlü noktaları göz ardı etmeyin. Eğer ne kadar iyi yaptık kendinizi kutlayın!
Hataları unutmak. Muhtemelen tekrar tekrar aynı gramer hataları yapmak. Kullanım İngilizce bir çalışma aracı olarak sonuçları sınar. Senin hatalarından üzerine gidin ve bir ya da odaklanmak istiyorum iki seçin. Kuralları kontrol etmek için favori gramer kitabı kullanın.
Doğru makale (a / bir) kullanın. Bir / Bir = özel olmayan, belirli = daha bu kurala daha olduğunu unutmayın. Örneğin: Bir üniversite (değil bir üniversite, bir ünsüz ses ile başlar çünkü). Bir saat (bir saat ‘h’ genellikle sessiz olduğu için).
Akıcılık için, görüntü eğitimi deneyin. Eğer o restorana gitmeden önce garson size söylemek olasıdır ne düşünmek. Kullanmak için gidiyoruz ifadeler ne düşünün.
Çok iletişim beden dili ve jest ile geliyor. Bu kültürler ve ülkeler arasındaki farklı olabilir. Örneğin, zafer sembolü için iki-parmaklı “V” ince avuç içi-dışı. Eğer size bakacak palmiye ile yaparsanız, bir İngiliz kişiyi rahatsız edeceğiz. Çok iyi, bir İngiliz kişiye sormak ve kendiniz için öğrenin … demektir!
kolay bir – Uyku! Sen iyi bir gece uykusu sonra daha öğreneceksiniz. Daha fazla konsantre mümkün olacak.
İngilizce konuşulan bir ülkede bir İngilizce kursuna katılın.
Yurtdışında eğitim ise, kendi ülkenizden diğer ülkelerde değil, sadece insanlar insanlarla karıştırın. Bunu kendi ülkenizden insanlarla paylaşılan bir evde yaşamak için iyi bir fikir değil. Diğer milletlerden vakit harcayarak daha kültürel deneyiminin keyfini çıkarın.
Eğer bir iş alıyorum veya yurt dışında staj yapmayı düşündünüz mü?
Kendinize bir yetkili öğretmen alın. Kim yanlış şeyler öğrenmek istiyor?
Kimse İngilizce dil tüm öğrenebilirsiniz. Gerek yok çalışıyorum hakkında endişelenmenize. Öğrenme için yararlı bir kısayol İngilizce aynı telaffuz sahip birçok kelime var, ama farklı bir yazım ve anlam. Örneğin, ‘buraya gel’, ‘Ben kuş duyabiliyorum’ aynı telaffuz vardır. Bunu daha kolay farklı anlamlara bilerek kelime oluşturmak için bulabilirsiniz.
Eğer İngilizce bir temel düzeyde farklı yollar keşfetmek zorunda kez aynı şeyi söyleyebiliriz. Bu dinleyici için İngilizce daha ilginç kılan ve zaten temellerini biliyorum çünkü sizin için çok zor olmamalı. Örneğin, kaç yolu biz İngilizce ‘Elveda’, diyebilir miyiz?
Eğer kurs sizin İngilizce üzerinde olduğunda, sizin sınıf için hazırlanacak. Kısa sürede ödevinizi yapın ve zamanında teslim edin. Notlarınızı ve son dersini sınıfta birkaç dakika önce gözden geçirin. Bunu yaparsanız, hafıza tazelemek ve size ders için ısındı olacak.
Sınıfta deli alamadım. Pencereden dışarı bakmak değil, ders odaklanın. Geç kalmayın, ders başlamadan önce birkaç dakika erken. İngilizce konuşmak istemeyen insanların yanında oturmak yok. Telefonunuzu kapatın. Organize edilecek, senin ders kitabı, defter ve kalem almayı unutmayın.
Sessiz çalışma için rahat, huzurlu bir yer bulun. 100% odaklanabilirsiniz nerede bir yere ihtiyacım var.
Son olarak ama, AT ile İngilizce öğrenin!

edu yurtdışı eğitim

Johnny Jewel film müzikleri tarihinin nihai müziği yeniden mix proje oluşturduk olabilir: soundtrack’inde 37 ipuçlarının hiçbiri Ryan Gosling Lost River onlar filmde duydum gibi tam olarak.

lideri Chromatics , Cam Şeker ve Simetri İtalyanlar sahibi It Better etiket mı söz değil, bu ay çıkacak vinil sıfırdan müzik remix kaldırıldı ancak olmuştu müzik ekledi “son psikolojisini haberdar Film “ve skor malzemeden altı suit yarattı.

“Bazen resmi maç için kendinizi kapatmak gerekir, çünkü deneyimi (bir soundtrack için) genişletilebilir hissediyorum,” edu yurtdışı eğitim Jewel Los Angeles Los Feliz Mahallesi’nde evinin köşesinde bir kafede öğle yemeği diyor. “Soundtrack (albüm) sadece dinleme deneyimi için ve dizi parça 1 37 izlemek için dinlenmelidir yapılır.

“Olur bu yay var. Eğer plakalı üzerinde açtığınızda geçişler şunlardır: her kayıt tarafı kendi takımdır. ”

Warner Bros yayınladı Kayıp Nehri, Los Angeles ve New York’ta ve ulusal VOD tarihinde sinemalarda 10 Nisan’da Gosling ilk yönetmenlik ve yazarlık ilk. Film yıldız Mad Men ‘s Christina Hendricks, Iain De Caestecker, Saoirse Ronan veMatt Smith daha keşfedilmemiş topraklarında Jewel indi sesler de soundtrack kullanılır,.

Iletişim Sekiz adet de interludes olarak kullanılan müziği Jewel, 10 saniye içinde limit habersizce ve. Sadece o zaman limitini aşan oldu, o kullandığı iletişim outtakes ziyade film oldu.

üsküp Makedonya

“Adam yaşamak için sınırlı bir zaman vardı. Ne bence cesur, kesinlikle uygun bir şey, onu sevdi ve ona yakın olan insanların güç ve konfor vermek, üsküp Makedonya hastalıklarla mücadele, genç siyah gazetecileri yetiştirmek ve daha sonra kullanmak did önemli bir eğitim olayı olarak onun ölüm. ”

Wilkins öfkeyle Robinson bulaşmış olan nasıl “sefil” sorguları olarak karakterize.

“Bu O benim yakın arkadaşım oldu. Kimseyi ilgilendirmez ve ben bilmiyorum, neden gazete için çeyrek ödeme yabancılarla bilmek zorunda mı?” Wilkins dedi.

Ilk siyahi kişi olduktan sonra 1978 yılında ABC ulusal haber yayını, Robinson 1983 yılında 1981 yılında Smith Koleji kitleye yaptığı işyerinde ırksal önyargı hakkında konuştu işbirliği çapa o indirgenen sonra ağ bıraktı ve sadece iki sürdü için esasen geniş halk görünümünden kaybolan, serbest püskürtmesina ayrılmadan önce Chicago’nun en WMAQ de yıllar.

Yol boyunca, içme, düzensiz davranış ve başarısızlık bölüm önemli zamanlarda göstermek için vardı.

Washington Post geçen Mayıs verdiği röportajda, Robinson benim temel sorunlardan biridir, gerçekten kendimi iyi hissetmiyorum, benlik saygısı eksikliği oldu ben daha fazlasını yapmak zorunda gibi hep duygu olduğunu düşünüyorum “diyerek onun sorunlarını açıkladı. Yeterince yapmak ya da yeterince iyi. Ve bu gerçek bir sorun olduğunu asla yapamazdım. ”

Wilkins Amerika insanlara garip şeyler yapıyor “dedi. Maksimum Richmond ayrılmış okullarda başlayan ve ABC haber odasında sona erdi ve bu uzun bir yolculuk var. Ve bütün beyaz kültür söylüyordu zaman o derin ayrışma gün başladı küçük çocuk o ikinci sınıf oldu.

“Ve ben ne kadar güçlü ya da anne ne kadar güçlü, bir insana yapılacak korkunç bir şey olduğunu umurumda değil. Ona içine alır ve onlar büyüyen nereye şeyler shrivel yapar.”

Robinson’un son aylarda, arkadaşları söyledi, o barış ve huzur duygusu dönen ve daima başkalarının onun hastalık üzerinde konut daha ne yaptıklarını bahsediyoruz fazla ilgi oldu.

“Ben arkadaş aşk gibi uzun bir süre için hayatta Max tuttu şeylerden biri olduğunu düşünüyorum,” Bernard Shaw, Cable News Network için bir haber çapa ve 20 yıldır yakın arkadaşı dedi. “O bizim kişisel hayatımızda hepimiz başa şeyleri mücadele, (televizyon) sektöründe ırkçılıkla mücadele yalnız savaşlar mücadele zaman o vardı daha onun ölümü sırasında Max onun etrafında daha fazla silah vardı.

“O cumhurbaşkanlığı tartışmaları demirlemiş önce gece Westwood onu çağırdı. Sonunda hiçbir acı vardı ve o bana iyi isteyen ve o bana ve ne kadar gurur ne kadar bana o konuşma onun enerjisinin en çok kullanılan beni sevdi. ”

Shaw Robinson AIDS var bilmiyor dedi.

“Ben onunla getirdi asla,” Shaw dedi. “Biz bu konuda sorulacak kişisel şeyler hakkında konuşmak istedim biz konuyu başlatmak ve olmaz bir gizli kod vardı. Onu sevdiğimi biliyordu ve onun gizlilik saygı. Ben onunla AIDS konusunu ele asla.

Danışmanlık Istanbul

Altyazı: Neden ABD 50,000,000 işlevsel okuma yazma bilmeyenlerin, var ??

1955 yılında Rudolf Flesch “. Johnny Okuyamıyor Neden” Flesch yakındı bu hala ilgili kitabında adlı bir blockbuster yayınladı: kelime yöntemi giderek bu ülkede demokrasiyi yok ediyor “; kamu eğitim insanlar arasında eşit dağıtmak gerekiyordu ayrıcalıkları olduğunu, üst orta sınıfa döner. “

Kitabın sonlarına doğru Flesch ilginç bir yorum yaptı: “Zihin, ben kötülük veya kötü niyet okuma uzmanları suçlayarak değilim. Danışmanlık Istanbul Amerikan-un veya solcuları ya da komünist adam-yolcuları onları aramak insanlardan biri değilim. Ben diyorum Bütün bunların teorileri yanlış olmasıdır. ”

Nokta, 1955 tarafından bazı insanlar olma bizim üst eğitimcileri suçlayarak bir “Amerikan un-veya sol görüşlülerin veya komünist adam-yolcuları.”

Flesch para suçu tercih. Lider Bak-demek (veya Tüm Word) yazarlar Tüm Dick ve Jane serisi vardı ve milyonlarca yapıyor.

Geçenlerde Tüm Kelime kalabalık phonics saldırmıştı açıklamaya Don Potter, phonics haçlı sordu. O aynı cevabı verdi: “. Parayı takip”

Ben eğitimciler bu kadar derinden Flesch nefret ve böylece acımasızca Tüm Sözünü itti neden onun görüş için başka lider uzmanı sordunuz. Onun cevabı: “Bizim eğitimciler gerizekalı vardır.”

Gerizekalı para peşinde? Eğer güdünün ki tatmin edici bir açıklama buluyor musunuz?

Burada Emin ne. 1931 civarında başlayan bu ülkenin Eğitim Kuruluş neredeyse tüm kamu okullarına Look-demek yöntemi zorladı. Not: Finansal çöküşün ortasında, ders kitaplarının milyonlarca müsrifçe çöpe fırlattı.

Yeni yaklaşım sistematik bir şekilde test edilmiş değil. Denemeler çeşitli şehirlerde ve devletlerin yapılmıştır gerekirdi. Bunun yerine, eğitimciler bir süpürme, önleyici şekilde hareket. Nadiren bir kuruş açmak ve ters yönde kapalı şarj İşletmeler ve akademik alanlar; Bu totaliter toplumlarda olur. Ve bu 1931 dolaylarında Amerika’da okuma ne oldu.

Yıl işaretleyin. Rus devrimi tarihinin bir gerçekti; ve ilerleme görkemli olduğu söyleniyordu. Bu arada, ABD derin bir depresyon içine yağıyordu. Tüm uzak sol elemanlar Moskova geleceği sahibi olduğunu güvenle sersem idi.1930 yılında Ruslar kesinlikle eğitim de dahil olmak üzere Amerikan kültürünün her yönüyle, karışmaması, ABD’de ön grupların yüzlerce vardı. (İnsanlar Soğuk Savaş ne kadar yoğun ve yıllardır olmaya devam edeceğini nasıl yoğun unutmak. Bu gezegenin kontrolü için savaş oldu. Komünist ideoloji, her kirli hile onayladı.)

YURTDIŞINDA ÜNİVERSİTE OKUMAK

Bu çocuk asılı olacak, ‘beyaz yelek beyefendi dedi. ‘Ben o çocuk asılacaktır biliyorum.’

– “Charles Dickens Oliver Twist

Devlet standartları çoğu kişi onların çocukları öğrenmeye gerek bilmiyorum varsayımı altında faaliyet, ne kadar iyi onlar öğrenmek zorunda. Devlet her okul için standartlar belirlemek zorundadır düşünüyor bu yüzden.

Ama her ebeveyn bu kadar biliyor – çocuklarının okuma ve zevk, ve uykularında aritmetik tüm basit işlemleri yapmak mümkün olacak, ve kendi ve their kendilerini ifade yazma edebilmek için edebilmek için ihtiyaç okuyucunun memnuniyeti.

Bunlar şunlardır Rithmetic Okuma, ‘Riting ve’ – Üç Rs . Çocuklarının iyi üçünü yapmak gerekmez düşünüyor herkes, Okul cehennem açığız. Neyse, böyle anne ve seyrek vardır.

Okul Hell olsa, Üç Rs devlet standartları yapabilirsiniz karışıklık. Çocuklar hesap makinesi kullanabilir çünkü Popüler modern “Müfredatları”, temel aritmetik becerileri gerekli olmadığını söyleyebilirim. YURTDIŞINDA ÜNİVERSİTE   OKUMAK Kelime işlemciler yazım ve dilbilgisi de beceri bir makine onlar için yapabileceği bir şey olduğunu çocuklara duygu verebilir. Video oyunları, çocuk kitapları “maruz” eğer, bu çocukların keyfi için iyi okuyabilmek kadar iyi olduğunu düşünerek içine yöneticileri sükunet vb, çocuklara kitap okuma programları.

Çocuk sadece okumak için sevdi ve sürekli kendi kitapları toplarken keyfi okumak için eğer daha iyi olmaz mıydı?

Ben Ortaokulu iken, ben bize bir yaz okuma listesini verdi cehennemden bir psiko-nazi öğretmen vardı. O sadece listedeki kitapların belli bir sayıda dışarı almak ve onlara raporları yapabileceğini söyledi. Ben Tolkien’in kitaplarının hiçbiri listesinde olduğunu fark ettim.

Avustralya dışında üniversite okumak

Bu tepkilerin her biri kendi kitabı ilham verebilir, ama biz birkaç hızlı yorumlar için razı olacak:

“NOKTA VAR NE? NEDEN IT YAPMAK GEREKİR?”

Bu soruyu sorar, çocuk ödevi için gerçek-dünya amacını anlamak için yalvarıyor. Onlar ödev sadece sınıfta öğretilen konu üzerinde pratik olmadığı anlayışı yardıma ihtiyacım var, ama sorumluluk geliştirmek için uygulama. Avustralya   dışında üniversite okumak Ödev eğlenceli olabilir, ama onlar istihdam ve zamanında bir projeyi tamamlamak zorunda zaman zaman tamamlanmasından gün için iyi bir uygulamadır olmayabilir. Bu fatura ödeme ve onların başının üzerinde bir çatı tutmak için bir uygulamadır.

Ödev yapmak kaldırma ağırlıkları kas inşa aynı şekilde sorumluluk becerileri oluşturmanıza yardımcı olur. Onlar sorumluluk geliştirmek beyinde tam anlamıyla programın nöron yolları. Gelişmekte “sorumluluk kas” doğrudan gelecekte daha fazla para kazanmak için kendi yeteneğini etkiler.

“BT ÇOK FAZLA ZAMAN ALIR!”

Öğrencilerin daha verimli ödev yapmak için stratejik öğrenme becerilerini bilmiyorum çünkü Ödev çok zaman alıyor. Onlar da manifatura ederken, ödev yaparken TV izlerken, ya da büyük bir zaman tahliye olan internette sörf ile meşgul “multi-tasking” vardır. Çocuklarınıza zaman yönetimi öğretin ve onları ödev süresini kesmek veya bir çalışma becerileri sınıfta onlara yardım kayıt becerileri çalışma.

“ÖDEV BİZİM familly savaşır NEDENLER.”

Ben birçok kez söylediğim gibi, ödev, bir öğrencinin ebeveyni (lar) üzerinde olan denetim büyük kolu olduğunu.Onlar oldukça onlar kontrol için çalışıyoruz farkında olmayabilir, ama onlar ne söylenmesinden sevmiyorum biliyorum.

YURTDIŞINDA ÜNİVERSİTE OKUMAK

Güncel eğitim müfredatı ve bireysel değerlendirme en iyi keyfidir. Güçlü olmak için doğru bir öğrencinin sadece modern izleme ve veritabanı teknolojileri kullanılarak elde edilebilir eşek. Bu bir gerçeklik yapabilirsiniz hangi araçlar hazır olduğunu ve sadece kullanılacak raftan alınması gerekiyor. YURTDIŞINDA ÜNİVERSİTE   OKUMAK Kongre kürek hazır proje için arıyor, bu biri olabilir.

Her çocuğun sanal fotoğraf bellek App (internet) hazır erişimi olan bir tablet bilgisayar olan bir dünya hayal edin.Ayrıca, her öğrencinin zaman içinde serbestçe her an insanlığın tüm bilgi erişebilirsiniz hayal. Bir yanlış yazılmış kelime yazım meydan uygulaması yerine otomatik düzeltme kadar getiren bir dünya hayal devam edin. Bir öğretmen her yanlış yazılmış sözcüğü, her yanlış kavram ya öğrencilerinin her biri için her cevapsız denklemin bir veritabanına sahip için ne anlama düşünmeye çalışın. En az çaba ile bireysel “kullanıcı” deneyimini özelleştirmek için yeteneği ile bir öğretmen hayal etmeye çalışın. Müfredat otomatik olarak her gücü ve her benzersiz zayıflık bilen bir sezgisel eğitim platformu üzerinden kullanıcıya hedefleniyor düşünün. I could go, ancak noktası olsun düşünüyorum.

Eğitim topluma bu standart mevcut yapan şirket insanlığın geleceğini şekillendiren firma olacak. Google’ı, Apple, Microsoft, ya da diğer bazı henüz bilinmeyen öncü olacak?

Benim son yazılan düşünceler devam eden, yeni bir standart eğitim platformu bir kullanıcı olarak öğrencinin fikri üzerinde durmak istiyorum. Bu eğitimin geleceği daima bir yol veya başka bizim günlük hayatımızı yansıtacağınız bana açıktır.

Yurtdışı üniversite okumak

Bu kitap bir classial Madisonian perspektiften 2002-2003 yılın en önemli ve geniş kapsamlı vaka analizleri. Bu baskı, diğer durumlarda, pozitif ayrımcılık, cinsel gizlilik, fikri mülkiyet, çapraz yanma, ticari konuşma ve federalizm arasında, gözden geçirecektir.