Yurtdışı Eğitim Bulgaristan

Yurtdışı eğitim tam bir eğitim macerası olarak öğrencilerimizin önüne çıkmaktadır. Yurtdışı eğitim Bulgaristan eğitimleri ise farklı deneyimler olarak öğrencilerimize yansımaya devam etmektedir. Çağdaş okullarda iyi eğitim almış insanlar olarak farklı deneyimlere de kapılarını açmış olacak gençlerimiz iyi eğitimi uygun fiyatlarla alabilme şansına da sahip olacaktır.

En iyi eğitimin verildiği yurtdışı eğitim Bulgaristan eğitimlerinde öğrenciler pek çok dalda kaliteli eğitim almaya devam edebilir ve hayatlarını çok daha ileri noktalara taşıma şansına da sahip olabilirler farklı eğitimlerin adresi olan yurtdışı eğitim Bulgaristan farklı eğitim tarzıyla da göz doldurup öğrenci çekmeye devam etmektedir.

Eğitimde kalite anlayışını benimsemiş olan okullarımız Bulgaristan’ın dört bir tarafında kaliteli eğitim almakta ve diplomaları Avrupa birliği ülkelerinin tamamı tarafından tanındığı içinde rahat bir şekilde istedikleri işlere başvurup istedikleri işlere girebilme şansına da sahip olacaklardır.

Neden Yurtdışı Eğitimi Almalı?

Yurtdışı eğitim öğrenciye kazandırdığı pek çok iyi ve güzel noktasıyla öğrencilerin daha iyi bir gelecek kurmasına farklı kültürler tanımasına ve hayata daha farklı bir açıdan bakmasına yardımcı olacak bir çok değeri de barındırmaktadır.

Eğitim alınacak olan ülkenin kültürü ve dilini de tanımak öğrencilerimize ekstra kazanç olarak geri dönecektir. Eğitimin alınabileceği en güzel ülkelerden olan Bulgaristan kültür ve tarihin iç içe geçtiği ve sıcak insanlarıyla eğitiminizi almak isteyebileceğiniz en iyi ülkelerden biri olacaktır.

Posted from Istanbul, İstanbul, Turkey.

Yurtdışında ingilizce eğitimi

Büyük medya ve elit üniversiteler tarafından önemli bakınız-hayır-şer işbirliği – – Eğitim kurulması-bak demek Philip Morris sigara itti gibi acımasız itti. Her iki durumda da,. Istenmeyen yan etkileri artan raporlar vardı

gibi erken 1940 olarak, büyük dergiler okuryazarlığını azalan hakkında makaleler koştu. Savunucuları biz muhtemelen pek çok alt-okuryazar çocukları olabilir neden hakkında bir sırdır şekilde düşündü Bak-söylüyorlar. Yurtdışında ingilizce eğitimi Ne bir bulmaca! Ancak, 1955 yılında Flesch’ten çok satanlar Kelime ülkeye büyük zarar nasıl Tüm açıkladı.Samuel Blumenfeld benzer noktaları yapma, 1973 yılında “Yeni okuryazar olmayan” yazdı. Yani yıkım tanınmış ve iyi açıklanmıştır oldu. Bu arada, dar görüşlü ve özel okullarda çocukların okulun ilk birkaç yıl içinde phonics aracılığıyla okumayı öğrendi. Ama ne oldu? Bizim Eğitim Kuruluş merhamet etmedi! Benim para için, ne burada görmek olağanüstü bir ekran “parti disiplini.”

Aklımda kalır bir başka yönü Bak-demek uzmanları irrasyonel açıklamalar ve zalim tedaviler uydurulmuş olduğunu. Life dergisi, 1944 yılında, okuma sorunları fiziksel rahatsızlıkları (glandüler dengesizlik, kalp hastalığı, göz veya kulak sorun) bir dizi ya da psikolojik bozuklukları neden olabileceğini iddia etti. makale Northwestern Üniversitesi okuma kliniğinde muayene edildi küçük bir kız nitelendirdi. Uzmanlar o gerekli “dedi ona göz kasları güçlendirmek için tiroid tedavileri, bademcik ve adenoid kaldırılmasını, alıştırmalar.” Hayat makale sonucuna: “Diğer hastalar diş iş, burun, boğaz veya kulak tedavisi, ya da normallik tam kapalı bir hassas çocuk atmak zahmetli ev durumlar dışında kapsamlı bir havalandırma …. iddialı alkollü babaların bu dizi gerekebilir Okulda çok hızlı çocuklarını zorla çalışın. “Alakasız şeyler anneler. Hasta şeyler. Çok hasta.

Yani benim yargı gidiyor bu aldatmaca tuttu insanlar, toplam fanatikler olduğudur. Ama ben. Para on sonra, on yıl fanatizm bu tür satın nasıl bir sürü sorun var anlamakta 50 milyon fonksiyonel okuma yazma bilmeyenlerin, oluşturmak, bütün bir ülke aşağı aptal bile daha rahipler ya da hahamların daha ortodoks hazır insanlar düşünmek zorunda, ve de belki bir milyon disleksikler. Bu hikaye üzerinde zihninizi oyna. Rosenbergs gibi insanlar, Kremlin için sessizlik içinde idam edilecek istekli – Ben bütün bunları yaparken bazı çılgın eski komünistlerin görebilirsiniz.

Herhangi bir durumda, Tüm Kelime iterek insanlar sıradan insanlar olarak kabul edilemez. Onlar bir kült vardı.Belki para sizin için açıklıyor. Belki onlar ne kadar yıkıcı hiçbir fikri sadece küçük twerps vardı. Ama tüm con yemini çeşit aldı üstündeki 100 kişi varsa anlamak çok daha kolay.

Kısacası, benim almak bu insanlar Stalinist vardı, ya da bu şekilde yürüdü olduğunu.

Coda: Herkes tezi kanıtlamak veya çürütmek herhangi tarihsel anekdotlar biliyorsa, yorum bırakın lütfen.

(Bruce Price’ın ana site Improve-Education.org okuma en yeni parçası. “40: Sight Kelimeler – Büyük Aptal.” Onun beşinci kitap: “EĞİTİM ENIGMA – Amerikan Eğitime Ne Oldu” Amazon ).

Ukrayna universiteleri

Üniversiteler yalnız öğrenci seçme süreçlerinde daha fazla sınıflara bakıyoruz. Gazeteler sık ​​sık, bugün okulların durumunu kınamak rağmen, gerçeklik daha fazla ülkede daha fazla okul sıkça zamankinden daha yüksek bir standarda, daha fazla çocuk eğitimi olmasıdır. Daha öğrencilerin de üniversiteye gidiyor. Geçmişte birçok öğrenciler sırf aile adı ya da katıldığı yatılı okulun en elit okullara başvuran, ancak bu uygulama düşüş kadar, ve kabul süreci kaliteli eğitim kurumları her yerinden çizim uygulamaları ile artan rekabet olduğunu dünya. Ukrayna universiteleri Elit kolej katılmak amacı öğrenciler için, örneğin, Amerika Birleşik Devletleri, kabul oranları göz korkutucu: Amherst% 14.2,% 9.3 Princeton, Yale% 8.3 ve Harvard bir şok edici düşük% 7.1. başka seçenek İngiltere okulları ve eşit rekabet ve aynı zamanda dünyanın her yerinden başvuruları alırsınız. Nasıl bir öğrenci uygulama da valedictorians ve mükemmel bir not ortalamasına sahip uygulayan diğer öğrencilerin tüm uzak durmasını yapar?

Geçtiğimiz müfredat dışı faaliyetler büyük ölçüde okul topluluk duygusu oluşturmak ve okula gelen az akademik bazı öğrencilerin tutmak için bir kanca olarak hareket etmek var. Birçok okulda bu hala gerçek bugün, ama daha ilerici okullarda ders dışı çok fazla demek. Ders dışı, kendi çıkarlarını keşfetmek için gerçek hayat ortamında sınıf beceri ve kavramları uygulamak için, ve çok yönlü bir insan olmak için öğrenciler için bir yol sunar.

Üniversiteler ve geleceğin işverenler gerçekleri milyonlarca ezberlemiş olan robotlar için aramıyorum, ama bunun yerine ömür boyu öğrenen bireyler dinamik arıyoruz.

Yurt dışında üniversite okumak

Okullar belki, ters olduğunu X, Y ve Z öğretmek için harika bir yoldur iddia.

Herhalde olumsuz Konstrüktivizm emin BAŞKA KÜÇÜK X, Y yanında öğretti alır yapmak için harika bir yol olduğunu ve Konstrüktivizm zaman alır, çünkü Z. budur. Konstrüktivizm yeni bilginin her biti inşa çocukların kolaylaştıracak akıllı tiyatro prods gerektirir. Yurt dışında üniversite okumak Eh, konu hakkında binlerce bit bir sürü vardır. Bazı ekstra yıllar gerekir.

Alt satır: Konstrüktivizm, bir çok vaat çok daha az öğretir.

Tüm safsatalarını okullara itti ki, Konstrüktivizm kendini beğenmişlik, gösterişçilik ve donukluk için şampiyon olabilir.

Ben yaklaşık beş dakika içinde bütün konuyu açıklayan YouTube için kısa bir grafik video hazırlandı. “Yapılandırmacılık: Ebeveynler için bir Astar. ”

Ben de denir bir kompozisyon var : “Yapılandırmacılık Con 34” Improve-Education.org üzerinde. Bu Konstrüktivizm onun savunucuları yapar ne kadar deli önermek internetten tırnak bir sürü verir.

Biri veya her ikisi bakınız. Sen Yapılandırmacılık hakkında çok şey duymak için gidiyoruz.

Yurtdışı üniversite ücretleri

Veliler Yapılandırmacılık hakkında bilmeniz gerekir. Size yakın bir okula yakında geliyor. Korkmayın.

Öğretmenler, muhtemelen kötü, profesyonel hayatınızı değiştirmek için yakında, bu şey hakkında düşünmek gerekir. Yurtdışı üniversite   ücretleri (Yerine öğretim, you, onların ön bilgi hakkında muhtemelen az öğrencilere soran olacak. Kolaylaştırıcı olacak. Will değil eğlenceli olabilir mi?)

Konstrüktivizm her sınıfta her köşesine sızma görünmeyen safsata olduğunu. Eğitim Kuruluş bu karanlık anlamak zor, çünkü ben, bence, tam da bu şeyi seviyor, ve okul sisteminde köklü değişiklikler talep etmek için kullanılabilir. Piaget yeni bir şeyler öğrenmek, çocuklarının “Yeni inşa hakkında bazı küçük karalamalar yaptı kafalarında bilgi “. Bariz belirten bir fantezi yolu. Ama teorisyenleri bu o atladı: tek geçerli bilgi öğrenciler, kendileri için öğretmenler öğretmek için kullanılan değil gereksiz şeyler inşa budur. Vay, bu Snake River atlama beyaz bir at üzerinde bir psikopat.

Şimdi nerede Ama burada. Okullar bu iyi bir şey sanki “Biz, bir Yapılandırmacı yaklaşım benimsemiştir ettik”, duyurmak eğilimindedir. Sanki tüm tartışma bitti.

ÜNİVERSİTE DE İNGİLİZCE EĞİTİM

‘OED derleme yönleri ile ilgili deneme bir mükemmel entegre ve büyüleyici bir koleksiyon.’ İngilizce Studies’Dr Mugglestone içinde -Years Çalışma tutarlı mükemmellik böyle bir tutarlı hacmi birlikte uzmanlardan oluşan uluslararası bir ekip getirerek ve üreten tebrik olmaktır … Penny Silva ince deneme, ‘Zaman ve Anlamı: OED Sense ve Tanımı’ temsilci olarak kabul edilebilir. Bu bölümde, her sözlük editörü okuma gerekli olmalıdır. ‘ -Notlar Ve Queries’This özenle düzenlenmiş ve baskılı koleksiyon lexicophiles için referans paha biçilmez bir eser olacak. “Lexicography’This -Uluslararası Dergisi OED ile ilgili şimdiye kadar keşfedilmemiş belgesel kaynaklarına dayalı, zengin ve bilimsel birimdir. Bu sadece bu işin erken tarihine alışılmadık taze ipuçları verir, ama aynı zamanda sözlükler ve sözlük verme ile ilgili herkes için ilgili konuların bir gündem ortaya koymaktadır. ‘ İngilizce Studies’This çalışmanın -The Gözden lexicographers, dil bilim adamları ve araştırmacılar için önemli bir kazanım olduğunu. Nitekim, İngiliz dili için bir tutku ve OED tarihinin temel bilgilere sahip herkes bu sayfaların içinde ilgi çok bulacaksınız. ‘ – Richard Boyle, Times Higher Education Supplement’Lexicography ve OED haklı olduğunu iddia ‘henüz 20. yüzyılın büyük kanonik eserlerinden biri oluşturulması yayınlanan en geniş kapsamlı hesabı. ” -Richard Boyle, Times Higher Education SupplementThe Oxford İngilizce Sözlük dilsel yanı sıra kültürel İngilizce tarihinin özel bir yeri kaplar. Sözlükçülük ve OED ilk baskısının yapımında yol açtı hem lexicography ve leksikoloji öncü çalışmalarını keşfetmek için yola koyulur. Çok yayınlanmamış arşiv malzemesinin kullanılması yapma, oniki deneme bu koleksiyon OED üzerine ayı bakış açıları geniş bir yelpazede, ve oluşumunda yeni bir çığır girişimi yarattığı bir problem getiriyor.

Yurtdisi universite

Örtülü dikkat moral, uyum, ve samimiyet (Tickle-Degnen ve Rosenthal, 1987) gibi grup üyelerinin bu tür duygusal ilişkilerde topraklı birçok örgütsel süreçleri, örgütsel davranış literatüründe kolektif duygu ödenmiştir. Psikolojide duygular edebiyat ilerlemesi de kolektif duygu daha odaklı ve açık inceleme için izin verdi. George ve arkadaşları grup duygular var mı sadece gösterdi, ancak grup duygusal sesi diyoruz bu duygular, iş sonuçları (George, 1989, 1990; George ve Brief, 1992) etkileyebilir. Üst düzey yönetim ekipleri bir çalışmada, Barsade ark. (2000), bir grubun duygusal çeşitlilik, grup duygu kavramsallaştırma bir başka yolu da bireysel tutum ve takım dinamikleri üzerinde bir etkisi olmadığı görülmüştür. Ama soru kalıntıları, bu etkiler meydana süreçtir nedir?

Paylaşılan bilişlerin üzerinde literatür duygular duygusal bulaşma yoluyla ortaya nasıl kolektif içine bazı fikir verebilir iken, duygusal ve bilişsel bulaşma arasında bazı önemli farklar vardır. Birincisi, fikirlerin transferi duyguları transferi niteliksel olarak farklı. Kelimeler fikirlerini anlamak için merkezi henüz sözsüz birincil (Mehrabian, 1972) oldukları duyguları anlamada en az önemlidir. Bu sözsüz önemi nedeniyle, doğrudan kişilerarası iletişim gruplarında duyguların aktarımı için önemlidir. Tersine, paylaşmak bilişler (İlgen ve Klein, 1988) yüz yüze meydana gerekmez. Bilişsel duygusal bulaşma yer zahmetli işlem miktarı bazı farklılıklar vardır. Bu değerlendirme, yorumlama, beklenti ve fikirler (1978 Salancik ve Pfeifer,) paylaşımında bulunan kişisel hedefleri olarak – – duygusal bulaşıcılık bilişsel bulaşma bulunan amaçlı işleme unsurları içerebilir rağmen duygusal bulaşma araştırmalar duygusal bulaşma olduğunu göstermektedir En sık otomatik süreçler ve fizyolojik yanıtlar (e dayalı, bir ölçüde daha az bilinçli düzeyde gerçekleşir. …

Kadın ve erkek karakterler arasındaki çatışma

erkek tek velayete olduğu aile yapısı kadınların işgücü (Wilkie, 1993) giderek mevcut ve güçlü olmak gibi aşındırmaya devam ediyor. Şaka anlatımı ile görüldüğü gibi bu sosyal eğilim televizyon programlarında cinsiyetler arasında bir güç kayması tecelli bu çalışmada varsayılmaktadır. Geçmişin her şeyi bilen, bilge durum komedisi baba dolayı durum komedisi ailesine ekonomik hayati rolüne esprili bir eleştiri üstünde bir pozisyon keyif aldık teorize edilmiştir. Bu canlandırdığı durum komedisi baba şakalar giderek artan sayıda hedef ve onu giderek aptal görünmesi durumlarda tasvir edildiği modern bir senaryoya yol verdik varsayılmaktadır.

Bu çalışma, durum komedisi karakterleri şaka söylüyorum cinsiyetler arasındaki güç bir ifadesidir olduğunu iddia (Sev’er & Ungar’e, 1997; 1989 Wischnewski). 1950’lerden günümüze seçilen primetime televizyon ücret içeriğini analiz ederek, çalışma, duyarlılık sorgulanıyor veya aptalca, esprili tasvirler yoluyla alay edildiği roller bilgelik ve yetki pozisyonlarından babası rakamlar değişen tasviri belgelemektedir. Çalışmada ayrıca aptalca tasvirler ek bir belirleyicisi olarak komedisi ailesinin sınıfı inceler.

Anneler ve Babalar Televizyon

Kadın ve erkek karakterler arasındaki çatışma, genellikle yerli komedileri (; Rowe, 1995 Olson & Douglas, 1997) yalan hangi temelidir. Eşler arasındaki iletişim modelleri genellikle durum komedisi ailesinin (Beceri, Wallace & Cassata, 1990) diğer üyeleri tarafından yankılandı edilir. Televizyon sitcomlar ise, mizah genellikle bir karakter başka (Weiss & Wilson, 1996) iyiye ile, olumsuz duyguların dayanmaktadır. şaka anlatımı güç mücadelesi genellikle (; Mackie, 1990; Sev’er & Ungar, 1997 Dundes, 1987) esas alınarak cinsiyet olduğunu.

Ana Closer

Altman büyük bir film; Uzun, çok yönlü, hızlı hareket; görsel sesler, sesler, müzik yüksek sesle, dolu. Büyük ekranda ve saran stereo ses ile, duyulara etkileri olmuyor.Yakın çekim ve orta bir sürü var yakın çekim: sadece yüzler değil organları ve nesneler (açılış sekansında helikopterler, burada polis motosiklet, otomobil, mutfak-teçhizat, büyük Amerikan şehrin tüm yoğun önemlilik, bir Los Angeles banliyölerinde). Büyük ve küçük sesler, hayat sonority daha büyük kayıtlıdır.helikopter bıçakları ritmik kan yendi, bir motosikletin derin boğazlı kükreme veya homurtu, çakıl çizme krizi, bir köpek havlaması, bir masanın üzerine düşen motosiklet tuşları chink (neredeyse rüzgarı hissetmek). Altman’ın Nashville (1975) gibi, birçok yaşıyor ve enerjileri kendi yollarını takip ve sonra kesişen veya çarpışan, birbirlerini darbeleme kargaşa basınç hissi, var. Paketlenmiş eylem bu anlamda, maddi yaşamın, bu filme etkisini ve verdiği sarhoşluğu veren şeylerden biridir.

Film kendileri uçakları yüzen yanlara gibi canlı kırmızılar ve maviler de ekrana kaydırın ve sonra radar görüntüleri gibi solmaya kredi gelgitler arkasında helikopter ile başlar.Gözden Kıyamet Now (1979), Vietnam hakkında Coppola’nın filmi açılışı, işaret kez gibi, neredeyse bir yankı var: ve bu duygu devam edecek ve Altman’ın filmin sonunda teyit edilmesi. yankı da ironik: Bu helikopterler, görünüşte, değil, düşman ama sadece Medfly insektisit ile LA bahçeleri binlerce püskürtme. Ama tehdit hissi hala orada;onlar olsun, ayrı ayrı, ya da değil gibi vatandaşların iyiliği için verdirdiler sosyal, belediye güç.

Yapısal, dizi gevşek filmde birbirine bağlanmış olacak farklı yaşamları, farklı durumlara farklı araziler, birden konuları birleştirmek, ortak bir bağlamda bir anlam vermek için hizmet vermektedir. …

Uluslararası El Kitabı

Hatta ülkeleri – Yazılı kelime zengin bir tarihe, farklı disiplinleri, bağlamlar aşan birine sahiptir. Okuryazarlık: An International Handbook dünyanın dört bir yanından iddialı, disiplinler arası bir araştırmadır. 82 orijinal makalelerin Bu hacim akademik ve sosyal konularda geniş bir yelpazeye ele – Erken okuma yetişkin okuryazarlığı – bir geniş kapsamlı, uluslararası bir bakış açısıyla. Onun genişliği sayesinde, uluslararası konular ve disiplinler arası doğası dikkat, editörler Daniel A. Wagner, Richard Venezky, ve Brian Caddesi, her yerde ilk kez, dünya çapında okuma yazma konularında kesin özet toplandı. Sanatçılar, farklı disiplinlerden, bakış açıları, ve tarihsel durumlardan okuryazarlık kavramsallaştırılmasını yaklaşım: Ne zaman ve farklı kültürel bağlamlarda farklı noktalarda, toplumlar ve bireyler için sonuçları ve okuryazarlık edinimi etkileri olmuştur? Nasıl tanı ve okuma ve çocuklar hem de yetişkinler yazma engelli iyileştirme yılda değişti? Ve dini uygulamalar için okuryazarlık önemi nedir?Nasıl okuma yazma ve aritmetik kavramsal ve teorik bağlantılı? Nasıl cinsiyet okuryazarlık gelişimi ile kesişir? Okuryazarlık bu soruları ve daha birçok ele almaktadır. On bölüme ayrılmıştır, kitap aşağıdaki konularda okumaları içerir: Tarihsel ve Felsefi Kökleri; Okuma Psikolojisi; Sosyoloji / Antropoloji; Dilbilim ve Okuryazarlık; Müfredat ve Öğretim; Okuryazarlık Değerlendirmesi; Sayısal; Politika Perspektifler; Çağdaş Bölgesel Perspektifler; ve Okuryazarlık de Ahead Looking.