YURTDİSİNDA ECZACİLİK

(Bu Altmışlı yılların sonunda oldu, ve “kitle popülariteye ilk dalgası oldu Yüzüklerin Efendisi ABD’de “)

Sadece “bitirdikten sonra Hobbit Ben listede kitap bir değişim eğer “, diye sordum” Yüzük Kardeşliği . ”

Ben soran Oliver Twist sanki “daha” Sadece o bana bir kepçe atmak etmedi. Ama yasaktı. Şimdi neden yeryüzünde bir öğretmen inisiyatif göstermek için bir çocuk korusun ki? Neden “alışverişi olamazdı Ring Bursu diyelim, için “,” Charlotte Web “? Biz ilkokuldayken muhtemelen üç kez bize okumak kitabı olmuştu.Ben listede şey okuma çakal çalışıyordu gibi değildi.  YURTDİSİNDA ECZACİLİK Ben sadece Tolkien tarafından bir şey, bir kitap raporu sunmak edebilmek için, hepsini okudum olurdu. Sınıf arkadaşlarımdan hiçbiri henüz onu okumuştu, ama onları bir sürü bana anlatmak duymak sevdim ” Hobbit.

İşte ince bir şey onun sınıf arkadaşları açmak için ölüyor bir çocuktum, ama öğretmen onu rapor ve Sayın Bumble onu göndermek için hazırdı.

Mesafe Looking back öğretmen sadece Tolkien okumak olmadığını (siir), o olabilirdi (bu neredeyse kırk yıl önce), ve o tam kontrol üzerinde yoktu onu sınıfta bir şeyler bakan korkuyordu? Bu zaten benim teori.

Devlet standartları kontrol şeklidir. Bu nüfus, çok küçük bir kısmı için gereklidir. Onlar çocuğunuz için gerekli mi? Zorbalığına hakkında MathMojo.com bu ücretsiz yazı okuyun “Matematik Standartları” ve “Matematik Gerçekler”.

YURTDIŞINDA EN UCUZ ÜNİVERSİTELER

Bu Kenken nasıl yapılacağını öğrenmek için yaklaşık iki dakika sürer, ancak usta yıl sürebilir. Çözücüleri tüm düzeyleri için bir şey var.

 

İyi matematik öğretmenleri bu bulmacanın içine bakmak ve bazı strateji öğrenmek, daha sonra öğrencilerine bulmaca tanıtacak. YURTDIŞINDA EN UCUZ ÜNİVERSİTELER Kenken çok ucuz kitaplar, yanı sıra ücretsiz bulmaca indirebilirsiniz online siteler vardır.Bunlardan biri http://kenken.com

 

Eğer KenKen gerçekten nasıl çalıştığını anladığınızda, tüm faktoring, üsler ve matematiksel mantık öğrenmeye başlayacaktır. Bir çalışma kitabını ihtiyacınız olmayacak, ve (öğretmen akıllı ise) hiçbir sınıflarda vardır. Sadece stres beynin nazik türdür, ve sen çözmek her KenKen bulmaca ile beyin geliştirme olacak.

 

Bazı uygulama ile Kenken iyi almak kolaydır. uygulama hakkında güzel bir şey durdurmak mümkün olmayacaktır olmasıdır. KenKen çevresinde en bağımlılık bulmaca!

 

Çalışma sayfaları, flash kartları, grafikler, ezberci-ezber, ya da sınavlar olmadan onun temel matematik becerilerini bilemek için güçlü olmak bir öğrenci düşünün. Önce hiç olmadığı gibi bu öğrenci seven matematik düşünün!

 

KenKen Tetsuya Miyamoto, diyor bir Japon matematik öğretmeni tarafından icat edilmiştir “Ben çocuklara iyi eğitim materyalleri verirseniz, onlar düşünmek ve öğrenmek ve kendi büyümeye inanıyoruz.” Kendinizi, çocuğunuzu ya da öğrenciler Kenken temel matematik öğretmek, onlar matematik bir ömür boyu sevgi geliştirecek ve onları harika bir iyilik yapmış olur.

Ukrayna universiteleri

Üniversiteler yalnız öğrenci seçme süreçlerinde daha fazla sınıflara bakıyoruz. Gazeteler sık ​​sık, bugün okulların durumunu kınamak rağmen, gerçeklik daha fazla ülkede daha fazla okul sıkça zamankinden daha yüksek bir standarda, daha fazla çocuk eğitimi olmasıdır. Daha öğrencilerin de üniversiteye gidiyor. Geçmişte birçok öğrenciler sırf aile adı ya da katıldığı yatılı okulun en elit okullara başvuran, ancak bu uygulama düşüş kadar, ve kabul süreci kaliteli eğitim kurumları her yerinden çizim uygulamaları ile artan rekabet olduğunu dünya. Ukrayna universiteleri Elit kolej katılmak amacı öğrenciler için, örneğin, Amerika Birleşik Devletleri, kabul oranları göz korkutucu: Amherst% 14.2,% 9.3 Princeton, Yale% 8.3 ve Harvard bir şok edici düşük% 7.1. başka seçenek İngiltere okulları ve eşit rekabet ve aynı zamanda dünyanın her yerinden başvuruları alırsınız. Nasıl bir öğrenci uygulama da valedictorians ve mükemmel bir not ortalamasına sahip uygulayan diğer öğrencilerin tüm uzak durmasını yapar?

Geçtiğimiz müfredat dışı faaliyetler büyük ölçüde okul topluluk duygusu oluşturmak ve okula gelen az akademik bazı öğrencilerin tutmak için bir kanca olarak hareket etmek var. Birçok okulda bu hala gerçek bugün, ama daha ilerici okullarda ders dışı çok fazla demek. Ders dışı, kendi çıkarlarını keşfetmek için gerçek hayat ortamında sınıf beceri ve kavramları uygulamak için, ve çok yönlü bir insan olmak için öğrenciler için bir yol sunar.

Üniversiteler ve geleceğin işverenler gerçekleri milyonlarca ezberlemiş olan robotlar için aramıyorum, ama bunun yerine ömür boyu öğrenen bireyler dinamik arıyoruz.

Yurt dışında üniversite okumak

Okullar belki, ters olduğunu X, Y ve Z öğretmek için harika bir yoldur iddia.

Herhalde olumsuz Konstrüktivizm emin BAŞKA KÜÇÜK X, Y yanında öğretti alır yapmak için harika bir yol olduğunu ve Konstrüktivizm zaman alır, çünkü Z. budur. Konstrüktivizm yeni bilginin her biti inşa çocukların kolaylaştıracak akıllı tiyatro prods gerektirir. Yurt dışında üniversite okumak Eh, konu hakkında binlerce bit bir sürü vardır. Bazı ekstra yıllar gerekir.

Alt satır: Konstrüktivizm, bir çok vaat çok daha az öğretir.

Tüm safsatalarını okullara itti ki, Konstrüktivizm kendini beğenmişlik, gösterişçilik ve donukluk için şampiyon olabilir.

Ben yaklaşık beş dakika içinde bütün konuyu açıklayan YouTube için kısa bir grafik video hazırlandı. “Yapılandırmacılık: Ebeveynler için bir Astar. ”

Ben de denir bir kompozisyon var : “Yapılandırmacılık Con 34” Improve-Education.org üzerinde. Bu Konstrüktivizm onun savunucuları yapar ne kadar deli önermek internetten tırnak bir sürü verir.

Biri veya her ikisi bakınız. Sen Yapılandırmacılık hakkında çok şey duymak için gidiyoruz.

Yurtdışı üniversite ücretleri

Veliler Yapılandırmacılık hakkında bilmeniz gerekir. Size yakın bir okula yakında geliyor. Korkmayın.

Öğretmenler, muhtemelen kötü, profesyonel hayatınızı değiştirmek için yakında, bu şey hakkında düşünmek gerekir. Yurtdışı üniversite   ücretleri (Yerine öğretim, you, onların ön bilgi hakkında muhtemelen az öğrencilere soran olacak. Kolaylaştırıcı olacak. Will değil eğlenceli olabilir mi?)

Konstrüktivizm her sınıfta her köşesine sızma görünmeyen safsata olduğunu. Eğitim Kuruluş bu karanlık anlamak zor, çünkü ben, bence, tam da bu şeyi seviyor, ve okul sisteminde köklü değişiklikler talep etmek için kullanılabilir. Piaget yeni bir şeyler öğrenmek, çocuklarının “Yeni inşa hakkında bazı küçük karalamalar yaptı kafalarında bilgi “. Bariz belirten bir fantezi yolu. Ama teorisyenleri bu o atladı: tek geçerli bilgi öğrenciler, kendileri için öğretmenler öğretmek için kullanılan değil gereksiz şeyler inşa budur. Vay, bu Snake River atlama beyaz bir at üzerinde bir psikopat.

Şimdi nerede Ama burada. Okullar bu iyi bir şey sanki “Biz, bir Yapılandırmacı yaklaşım benimsemiştir ettik”, duyurmak eğilimindedir. Sanki tüm tartışma bitti.

YURTDİSİNDA ECZACİLİK

Eğer teknoloji zaten günlük yaşamı nasıl etkilediğini incelemek varsa, birlikte bir sonraki on yılda eğitim için ne anlama geleceğini bir anlık koymak başlar.

Son birkaç yüz yıl içinde, en bireyler aldığınız bir şey olarak bir eğitim düşünün. “Eğer eğitim aldınız nerede?” Sık sık soru sordu duymak Önümüzdeki on yıl boyunca ilerlerken, eğitim yavaş yavaş resepsiyondan ve özel bireysel kullanıcı için tasarlanmış olan doğru uzaklaşmaya edecektir. YURTDİSİNDA ECZACİLİK Yeni teknoloji sadece bize bir eğitim almasına izin değil, aynı zamanda bir eğitim geliştirmek olmaz. Biz 10 yıldır sorabilirsiniz soru “Eğer eğitimi geliştirmek nasıl oldu?”, olduğunu hala önemli olacaktır nerede sorusu, ama işin nasıl bireyi tanımlayan odak noktası olacaktır.

Bu bir öğrencinin benzersiz bir eğitim geliştirmek için bir standart platformu gereken bir gerçeklik yapmak için. Bu standart bir platform bize yetenekleri, ilgi ve yaşam hedeflerine uyumlu olacak özel bir müfredat terzi sağlayacaktır. Eğitimci için, standart bir platform eşsiz bir eğitim deneyimi sayesinde yaşamda bir gerçek amacını keşfetmek öğrenciye yardımcı olmak için bir yol yaratacaktır. onlar keşfetti ve kullanılacağı gibi okuma, yazma ve aritmetik temelleri kadar öğretti olmayacaktır. Öğrenme öğretmen, öğrenci ve makine arasında bir karşılıklı deneyim olacak.

Bir standart platform altında, bu üç katılımcı her bir rolü olacaktır. Öğretmen müfredat gelişimini yardımcı ve öğrenci alır yönü ilham, kolaylaştırıcı olacaktır.

YURTDIŞINDA EN UCUZ ÜNİVERSİTELER

Ağaç İşleme şekillendirme ve kalıp öğrenciler için büyük bir metafordur. Keskin bir araç için iyi bir alternatiftir Orada sadece. Eğer mümkün olan en iyi projeleri oluşturmak istiyorsanız, size mümkün olan en iyi araçları kullanmak gerekir. Bizim araçları geliştirmek için başarısız olursa ülkemiz için önümüzdeki on açısından düşünerek, bizim projelerde fena halde hayal kırıklığına olacak.

Önümüzdeki birkaç gün boyunca, ben teknolojinin önümüzdeki on yıl içinde öğrencileri şekilde şekillendirecektir nasıl bir resmini dener. YURTDIŞINDA EN UCUZ ÜNİVERSİTELER Ben biz sadece bizim için açık olan fırsat kapıdan yürümek eğer bizden önce yatıyordu inanılmaz olasılıkları göstermeye çalışacağım.

Bu yazı serisinde Benim ana odak bu fikir olacaktır: “. Kullanıcı” bir olma, bir yolcu olmaktan öğrenci DönüşümüBen bu demek merak ediyor olabilirsiniz. Anlatayım.

Bir olmanın ne demek olduğunu kendinize sorun “kullanıcı.” Bir kullanıcı sadece kullanan bir kişi değildir. Öğrenci için, bir kullanıcı olmanın özgür ve özerk bir şekilde son teknolojiyi kullanarak içermelidir. Bu yeni keşfedilmiş özgürlük öğrenci onun / onu eğitiminin yerine pasif yolcu aktif bir katılımcı olmayı sağlayacaktır. Tarihte başka hiçbir zaman bu bir gerçek yapmak çok mümkün olmuştur.

Mevcut teknolojik toplumda, bir kullanıcı da izleniyor demektir olmak. Takip bizim günlük hayatımızın önemli bir parçası haline gelmiştir ve öngörülebilir gelecekte bizim eğitim sürecini götürmek gerektiğini motor tam da budur.Bir öğrenci Takip zayıf ve güçlü doğru eğitim hedef yeteneğine sahip demektir. doğru kişiye müfredat özelleştirmek için yeteneği yıllardır eğitim felsefesinin kutsal kasesi olmuştur. Teknolojik gelişme bu altın çağı yakında bir gerçeklik haline bu rüyayı sağlayabilir.

Yurt dışında üniversite okumak

Amerikan Kütüphane Derneği (ALA) içeriğin herhangi bir türüne bir çocuğun, erişim de dahil olmak üzere bir kişinin üzerinde kısıtlama her türlü, kabul edilemez olduğunu tümden belirtti. Haklar ALA Kütüphane Bill çok net bir şekilde diyor ki: “Bir kütüphane kullanmak için bir kişinin hakkı inkar ya da çünkü köken, yaş, arka plan, ya da görüş kısaltılmış edilmemelidir.”(1) ALA ve birçok kütüphaneciler için, her türlü içerik filtreleri tüm bilgilere ücretsiz ve açık erişim sağlamak için kütüphane misyonu aykırı bulunmaktadır.

Sadece aynı anda bir tehdit yok grafik cinsel içeriğe erişimi verirken filtreler çocuklara hiçbir tehdit meşru içeriği engellemek, koydu. İnternet filtreleri etkisi ücretsiz konuşma üzerine içerik tabanlı kısıtlamalar. Özellikle entelektüel özgürlüğü savunan kişiler en kütüphaneciler, için, internet filtreleri kütüphanelerde kullanılmak üzere anayasal kabul edilemez, ya da başka bir yerde bu konuda vardır.

İnternet Filtreler İlgili Kanunlar ve Davalar

İnternet filtreleri kütüphane kullanımını etkileyen birçok kanun ve mahkeme durumlar vardır. Davalar hakkında detaylar gri kutuda listelenen çevrimiçi kaynaklarda izah edilmiştir.

Amerika Birleşik Devletleri Anayasası’nın * İlk Değişiklik

* Çocuk Çevrimiçi Koruma Yasası (COPA) [mahkemelerde hukuk olarak geçti, ama bozdu anayasaya aykırı]

* Çocukların İnternet Koruma Yasası (CIPA)

* Devlet veya yerel kodlar

* ACLU h. Gonzalez

* ACLU v. Miller

* ACLU h. Reno

* ALA h. Pataki

* ALA v. ABD Adalet Bakanlığı

Loudoun County Kütüphanesi Mütevelli * Yaygın Loudoun v. Kurulu

* Bradburn v. Kuzey Merkez Bölge Kütüphanesi İlçe

* Amerika Birleşik Devletleri v. Amerikan Kütüphane Derneği

OZEL EGİTİM DANİSMANLİGİ

Bu kitap lexicography için erişilebilir giriş – dictionaries.Dictionaries çalışma mahkemeler, hutbe ve parlamentoda atıf, evde ve okulda kullanılan ve hem çapraz bağımlıları ve scrabble oyuncular tarafından adlandırılır. Sözlükçülük geçmişi, türleri ve bu temel referansların içeriği ayrıntılı bir genel bakış sağlar. Howard Jackson sözlükler İngilizce kelime açıklayan ve kullanışlı ve erişilebilir bir referans kaynak sağlama onların ikili işlevini yerine yollarını ortaya çıkarmak için, tematik sözlükler ve CD-ROM üzerinde olanlara anadili için olanlardan, sözlükler geniş bir yelpazede analiz eder. kelime ve kelime tanımlamak için leksikoloji kullanılan terimlerin bir girişle başlayan ve daha okuma özetleri ve öneriler sunan, Sözlükçülük: An Introduction yüksek öğrenci dostudur. Bu gelişme ve sözlükler kullanımında bir ilgi ile herkes için idealdir.

YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİ

Tamamen gözden geçirilmiş ve güncellenmiş, bu yetkili kılavuzun ikinci baskısı, modern bir İngilizce, kapsamlı bilimsel ve sistematik inceleme. Bir hacmi kitap gibi dil ve derlem tabanlı gramerler, bu erişilebilir metin üzerinde e-posta etkisi olarak bugünkü İngilizce ve coğrafi, sosyal, cinsiyet ve etnik variations.Covering yeni gelişmelerin dil yapısı hem de bir açıklama sunar yaygın yeniden yazılmıştır vardır ve sağ güncel, modern İngilizce anket getiriyor. Aynı zamanda daha fazla okuma için yeni örnekler ve öneriler sunar.