Haberleşme Kanunu Bilgi Çağında

Daha fazla haber raporları, daha televizyon kanalları, daha yayınlar, daha elektronik haberleşme – günlük bazda biz “daha konuşma, az değil” ile karşı karşıya kalırlar.İletişim yasalar iletişim çoğalması karşısında genişlettik ve bu yasalar herkesi etkiler.

İletişim’in avukat Mark Sableman tanımlamak ve modern iletişim yasa ve politikaların geniş spektrumlu analiz son vaka çalışmaları, pratik örnekler ve sade bir dil kullanır.Bu deneme de, Sableman yanı sıra bilgili vatandaşların hukuk anlamak gibi iletişim uzmanları yardımcı olur.

bilgi çağı için anayasal temeli yerleşmiş: iki tarafta radikal çözümler reddedildi. Ne İlk Değişiklik mutlakıyet, ne de engellenmemiş içerik tabanlı sansür Amerika’da hüküm sürecek. Ama geri kalan orta alanda, birçok kilit politika seçenekleri mahkemeler ve politika yapıcılar tarafından yapılıyor. Yasal yapılacak ve yapılmayacak, pratik tuzaklar ve etkili, güvenli limanlar karmaşık ağları iletişim hukukunun geniş yelpazesinde geliştirilmektedir.

Mevcut yasa, gelişmekte olan trendleri ve kritik politika belirlemeleri bu kılavuzda, Sableman gizlilik, internet iletişimi ve politika, sansür, iftira ve iftira, telif hakkı ve fikri mülkiyet, reklam, yayın, ve gazetecilik gizliliğini anlatılır. Gerçek durumlarda ve pratik örnekler sayesinde, o inceler ve iletişim profesyonelleri için mevcut kuralları ve dikkat ve bilgili vatandaşların inceleme hak politikalar geliştirilmesi hem de açıklıyor.Avukatlık iş ve medya iletişimi hem de deneyimli Sableman bu konuları yaklaşır.

ifade “daha konuşma, az değil” sadece bilgi çağının artan kakofoni açıklar, ama aynı zamanda yasal politika Adalet Louis D. Brandeis’in en tüm “daha konuşma, zorla değil, sessizlik” için tercih ama en uç durumlarda bir yaklaşım . Ücretsiz konuşma yaptığı güçlü savunma yola çıkarak, Sableman bilgi gücü ve kelime ve resimlerin sihirli endişe herkese arasında bilinçli tartışmayı teşvik umuyor.