Hokkaido Üniversitesi


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/terriblenewsforterriblepeople.com/httpdocs/wp-content/plugins/geolocation-plus/geolocation.php on line 516

Hokkaido University Sapporo Tarım Koleji olarak 1876 yılında kuruldu
ödül lisans derece yüksek öğrenim -en ülkenin ilk enstitüsü.
Dr. ifade William S. Clark, ilk Yardımcısı Principal “Çocuklar, !, iddialı”, şeklindeki sözleri oldu Sapporo ayrılmadan önce öğrencilerine, iyi Japonya ‘gençler arasında bilinen ve aynı zamanda Hokkaido Üniversitesi atasözünü olarak hizmet vermektedir.
Hokkaido Üniversitesi “Frontier Ruhu”, “Küresel Perspektifler”, “All-round Eğitim” ve “Pratik Eğitim” kavramları onadı ki eğitim ve araştırma temel felsefeleri olarak 130 yılı aşkın geçmişinde üzerinde geliştirilmiştir. Şu anda, tüm öğretim üyeleri, öğrencileri ve mezunları, eğitim ve araştırma için küresel bir üs haline onların kampüs dönüştürmek için çabalar yapıyoruz.

Eğitim iyileştirilmesi ve Uluslararasılaşma
Hokkaido Üniversitesi onları uzmanlık kazanmak ve proaktif ve kapsamlı kişisel genel ve özel öğretim yoluyla geliştirilmesini yanı sıra lisansüstü eğitim yapmak suretiyle uluslararası fikirli ALLROUNDER geliştirmektedir.
Ayrıca, çekici, eğitim ve araştırma programları sunmak için çabalarını artırıyor süre Biz “öğrenme sonuçlarının sıkı değerlendirilmesi” gerçekleştirerek bir küresel eğitim ve araştırma merkezi olma çabası ve “daha sıkı kredi için gereksinimleri saygı kursları,” yabancı dilde eğitim teşvik ve gelişmiş insan kaynakları geliştirme sistemi inşa ediyoruz ki uluslararası arenada rekabet edebilir.

Araştırma ve Uluslararasılaşma
Hokkaido Üniversitesi lisansüstü eğitim artan bir önem vererek, eğitim ve araştırma temelini güçlendirmektedir.Aynı zamanda, biz lisansüstü okulların örgütsel yapısı içinde daha fazla esneklik teşvik ve öncü ve disiplinlerarası araştırma ve öğretim yapan amaçlayan bir fakülte ve enstitü çerçevesini ilerleyen daha verimli bizim eğitim ve araştırma kuruluşları yapıyoruz.
Bu tür girişimler sayesinde, biz Disiplinlerarası projeler ile yeni araştırma üsler oluşturmak, yabancı dilde ders sağlamak ve dünya eğitim ve araştırma için küresel bir merkez açık bir üniversite içine bizim gelişimini ilerletmek için yetkili uluslararası öğrenci kabul için çalışıyoruz.

Toplum ile Ortaklık
Hokkaido Üniversitesi Bu üniversitenin kamu bilincini artırmak amacıyla projeler bir dizi gelişmekte olan: topluma bilgi verici ve yerel topluluklar ile değişim faaliyetlerini teşvik için üs olarak Tokyo ve Pekin Ofisleri kullanımını; kendi web siteleri ve halkla ilişkiler dergi iyileştirilmesi; lise öğrencileri için Açık Kampüsü ve giriş sınavları hakkında bilgi yayılması dahil olmak üzere, halkla ilişkiler faaliyetleri; Uzatma Ders Programları organizasyonu; ve ders materyalleri dünyaya hazır olan Açık Ders Ware, geliştirilmesi.
Ayrıca, biz geliştirmek ve ortak projeler ve Yaratıcı Araştırma Girişimi “Sousei” dahil olmak üzere yerel topluluklar ve sanayi ile araştırma üsleri kullanmak planlıyoruz ve Fikri Mülkiyet ve Yenilik için Yönetim Merkezi, araştırma faaliyetlerinin meyvelerini paylaşmak ve toplumla işbirliğini güçlendirmek için.

Üniversitenin Vakfı 130. Yılında Zorluklar
fazla inisiyatif ve olmayı hedefleyen kendine güvenen her zamankinden daha, Hokkaido Üniversitesi, 2006 yılında kuruluşunun 130’ncu yıldönümü vesilesiyle “Hokkaido Üniversitesi Frontier Foundation” kuruldu fazla üniversite, böylece Sadece çabalarını iki katına değil, aynı zamanda işletmelerin, bireylerin ve mezunların kapsamlı destek almak olmaz.
Hokkaido Üniversitesi Frontier Foundation, yerel topluluklar ve uluslar arası topluma üniversite contributable yapmayı amaçlamaktadır. Bu amaçla, Vakıf mükemmel insan kaynaklarının geliştirilmesi amacıyla öğrenci destek faaliyetlerini yürütmek, diğer şeyler arasında, eğitim ve araştırma üsleri artırmak için çalışıyoruz ve olacaktır.
cömert işbirliği ile, Hokkaido Üniversitesi daha vizyoner üniversite reformları gerçekleştirmede kararlı ve Üniversitenin temel felsefeleri-sınır ruhu birini korumak.