İngiltere üniversiteleri fiyatları

Bir süre İngilizce eğitimi varsa muhtemelen gerçekten dili aşağı alma konusunda oldukça ciddi.   Sen kitap ile evde ESL sınıfları ve büyük olasılıkla uygulama İngilizce almış ve belki de kasetleri.   Televizyon İngilizce dili için harika bir araçtır Öğrenciler de.   Doğru şekilde yapılırsa, ben tv büyük ölçüde İngilizce akıcılık artırabilir düşünüyorum.

 

TV hakkında iyi bir şey gösterileri çeşitli ve ücretsiz orada. olmasıdır   Bu çok farklı konularda gerçek hayat İngilizce maruz almak anlamına gelir.   Bir gün bir bilimsel konuda bir gösteri ve ertesi gün izleyebilirsiniz New York’ta bir gencin hayatı hakkında bir gösteri izleyebilirsiniz. İngiltere üniversiteleri   fiyatları Gerçekten İngilizce bilmektedir olmak için, herhangi bir durumda kullanılan dili anlamak gerekiyor.   İngilizce TV izlemek için bir gün kenara bir saat ayarlayın.   Farklı seçin Programın türü her gün.   Bir gün bir komedi ve ertesi gün doktorlar hakkında bir gösteri izle.   Belirli bir dil kullanan gelecekte izle gösterileri belli bir alanda İngilizce kullanmayı planlıyorsanız.

 

. Bir dizüstü ve kalem kullanışlı ilk yarım saat harcayın   programı izleyin ve anlamadığınız kelimeler yazınız.   . programı izlerken bitmiyor  . Sadece aşağı bu kelimeleri zerre ve izlemeye devam bakabilirsin üzerinde Sonra yukarı kelimeler. Tamamen anlamıyorum herhangi bir ifade, ifade, argo ya da kelime yazınız. İngilizce akıcılık bağlı olarak, bu liste. Çok uzun veya çok kısa olabilir , bir saat kadar bir buçuk sonra, kalem ve defter koymak aşağı. Arkanıza yaslanın ve başka yarım saat izlemek. . anlamadığınız herhangi bir kelime dert etmeyin Sadece aktörün yüz ifadeleri anlıyor musun kelimeleri işitme ve izleyerek söylenenleri genel anlamı olsun ve hareketler.dinlenmek ve gösterinin keyfini deneyin.