İstanbul bosna uçak bileti

Burada sorun: devlet okulları bazen vasat; Çocuklar biraz bilgi; Çok geç olana kadar ama anne dışarı bulmuyorum.

Soru nasıl ebeveynler okulun performansını kontrol edebilir misiniz? Çocukların programa gerisinde eğer nasıl bilebilirim? “gerekenler anne,” Bruce Fiyat, Improve-Education.org kurucusu göre, “çocukların genellikle her sınıfa olacağını konuları öne basit kriterler olduğunu. Ben başparmak gerçekten basit k uralları, karşılaştırılabilir bahsediyorum ‘çocuklar genellikle iki yürümek ve üçe konuşun.’ Biz her sınıf için kılavuzların aynı tür ihtiyacım var. Çocuk önde veya geride bir yıl eğer muhtemelen önemli değil. Bu öğrencilerin büyük tehlike birkaç yıl geride kayma. Yani, biz kesinlikle durdurmak gerekenler. “

Onların çocukları nasıl yapıyorsun anne izlemenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır: “Amerikan Temel Müfredatı, 43” Improve-Education.org sadece ekledi.

“Malzeme çok kısa ise,” Fiyat işaret. “Bu olmak zorunda. Bu bir çocuk çalışmaları şeyi listeleme anlamında bir müfredat değildir. . Bu malzeme çocuğun olması gereken yerde dirsekleri ayarlamak için tasarlanmıştır “Örneğin, 2. sınıf matematik için giriş toto diyor: “50 Kont; ekleyebilir ve 2 basamaklı mumbers çıkarma. “Noktası, anne bu becerilerini değerlendirmek için çok kolay. Amerikan Temel Müfredat (ABC) anne biraz daha anlayış ve kontrol sağlar. 

Amerikan Temel Müfredat onun ilham açıklamak için sorulan, Fiyat cevabı verdi: “Ben bazı kamu okulları oldukça sorumsuz olduğunu fark ettim. Öğrenciler okuma A almaya ama okumak mümkün olmayabilir! Yani en kötü durum senaryolarını önlemek için bir güvenlik ağı sağlayarak düşünmeye başladı. Ebeveynlerin çok daha fazla yer olmasını istiyorum; ama nasıl bilmiyorum. İşte başlamak için bir yerdir. Onlar notları karşılaştırabilirsiniz.Çocuğunuz bunu yapabilir mi? Çocuğunuzun bunu yapabilir? ” “43: Amerikan Temel Müfredatı” Paralel Eğitim, veliler okulların İÇ düzgün yapılmazsa ne telafi etmek için okul dışındaki yapıyorsun her şey için bir terimdir denilen geniş bir kavram parçasıdır. Amerikan Temel Müfredat Paralel Eğitim nereye bir örnektir.