İSTANBUL SARAYBOSNA

Ne yazık ki, öğretmenler bugün off-the-raf otomatik sisteme daha uygun olurdu zihin-uyuşturucu görevleri bir ürün yelpazesine sahip batağa saplanmış olan. Bu veri izleme, raporlama ve kayıt tutma gibi görevler şu anda elle gerçekleştirilir. Bu görevler kolayca sezgisel bir veritabanına temsilci olabilir. İSTANBUL SARAYBOSNA Bu görevleri ortadan kaldırmak ve öğrencilere öğretim kendi ana işi yapmak için öğretmen serbest olacağını takip etmek bir standart geliştirilmesi.

Eğitim 3.0

Tarih boyunca, adam bir sonraki kuş

ağa bilgi geçmek için çabalıyor. Bu süreç sözlü gelenek, hikaye anlatımı ve yazı ile başladı. Matbaanın gelişiyle birlikte, bilgi ve bilgi yavaş yavaş kitlelere kullanılabilir hale geldi. Bir ömür boyu tek bir insan tarafından elde edilebilir bilgi miktarı ciddi basılı malzemeler ve zenginlik onun erişim ile sınırlı kalmıştır. öğrenme çoğunluğu gözlem ve taklit yoluyla elde edilmiştir. Biz bu Eğitim 1,0 arayabilirsiniz.

Dünyanın yeni sanayileşmiş bölgelerde boyunca evrensel okuryazarlık hareketleri ile geç on sekiz yüz civarında Eğitim 2.0 başlar. Eğitimde Gelişmeler yavaş örgün eğitim ve öğretime çıraklık geçiş. Evrensel eğitime yönelik bizim hareketlerine karşın, bilgi ve fırsat erişim dünyada adaletsiz olmaya devam ediyor. Hatta bilgisayar devriminin gelişi ile, öğrenme araçlarına erişim öğrenciyi tanımlamaya devam ediyor.

bütün erkekler bir ruh sahip olabileceği en büyük hazine eşit erişim izni zaman bir sonraki on yıl tarihinin anı işaretleyebilirsiniz. Bu altın fırsatı özleyeceğim şansı yoktur çünkü son cümlede kelime olabilir kullanın. Eğitim 3.0 erişim sadece yatırım ve evrensel standardizasyon yoluyla elde edilecek. Biz sonuçsuz hedefleri ve kurumsal açgözlülük doğru servet aktarmak devam ederse, bu fırsat kayıp ya da umutsuzca gecikecektir.