Kayıt için gerekli evraklar

Katolik okul toplumunun bir parçası olarak, öğretmenler ve destek personeli kararlı ve işverenin meslek adanmış vardır. Öğretmenler çocuk psikolojisi ayrıntılı ve ileri bilgiye sahip ve bireysel alanlarda ustalar vardır. Kayıt için gerekli evraklar Onlar ayrıntı ve öğrencilerini sürücüler arka plan, ilgi ve motivasyon dikkat. Öğrencileri ve veri teknolojisi yanı sıra spor olanaklar şunlardır sanat tesisleri-devlet kapsamlı bir anlayış sayesinde, personel, başarılı bir geleceğe doğru kendi akademisyenler rehberlik yapabiliyor.

Güvenli Çevre

Hiçbir çocuğun zihinsel ya da fiziksel istismar korku gerekir. Bu ihmal, zorbalık ve taciz içerir. Katolik okullarında tüm çocukların ait oldukları hissediyorum. Onlar bir davranış koruyucu kod her şeyden değerli bir çocuk güvenli bir ortamda, öğrenim görebilirler. Hiçbir Katolik okul çalışanı veya gönüllü iyice elenmiş önce okul sistemine girmek ve onların tüm okul kariyeri boyunca takip edilecektir. Besleyici genç beyinler ve onların güvenliği Katolik okulları kalbe derinden almak konulardır.

Süreklilik

Okullar değiştirme çoğu çocuk, ebeveynleri, bakıcılar ya da savunucuları olmadan yaşayabilir bir bozulma olduğunu. Mutsuz bir çocuk sıkıntı bir aile eşittir. Böyle tatsız bir durumu önlemek için, ebeveynlerin erken yaşta başlar ve orta öğretim üst düzey yıllarına kadar devam nerede bir Katolik okulunda kendi çoluk kayıt seçebilirsiniz.

Çeşitlilik

Hıristiyan ilkesine dayanarak, Katolik okulları, tüm kültürlerin öğrencileri ağırlayacak. Onlar gerçekten Tanrı’nın hediye çeşitliliğini kutluyor şekli yardım ve birçok genç erkek ve kızların zihnini açmak inanıyoruz.

Ebeveyn Katılımı

Katolik okulları ebeveyn katılımı teşvik. Onlar toplum komiteleri okulu temsil etmek, gün-gün faaliyetleri yardımcı değişebilir birçok fırsat sunacak. daha fazla personel ve veliler birlikte çalışmak, öğrencilerin yüksek notu olacak.

Bütün bu değerli bilgileri ile güçlendirilmiş, çocuğunuzun bir sonraki okulu bulmak için kolay bir seçim olmalıdır.Hala şüphe varsa, Katolik okulları sunmak zorunda birçok büyük ve detaylı web sitelerini kontrol edin. Kendi mahallede en az bir ya da iki bulmak bağlanmıştır.