Kayıt ofisi

Yapısında geleneksel ve ahlâki ile güçlendirilmiştir, Katolik Okullar ne olursa olsun gelen topluluğun ne tür, tüm öğrencilerine en kaliteli eğitim sunmak için bağlılıklarını dünya çapında bilinir. Kapsamlı Katolik eğitim hesaba her öğrencinin tüm entelektüel, ahlaki, dini, manevi, fiziksel ve sosyal yeteneklerini almak ve sonuna kadar her yönüyle geliştirmek.

Bazı eğitimciler ne düşündüğünü rağmen, mükemmel bir eğitim tesisi bulma yolda sürüş ve birlikte gelen ilk okulda kaydolarak daha fazlasını içerir. Kayıt ofisi Ebeveynler ve bakıcılar mükemmel okulu seçerken zaman ve yansıma alır biliyorum. Nihai karar yapılabilir ve çocuk nihayet kayıt yaptırabilir önce birçok zorunlu sorulara cevap gerekir.

Sorgunuz sırasında merak edebilir: “Ne Katolik Okulları diğer okullar yok ki teklif var mı?” Bu umarım aşağıdaki özet Katolik eğitim okul sistemi kalabalıktan uzak durmasını sağlamak birçok özellikleri biraz ışık tutacak, meşru bir sorudur ve.

En Kaliteli Eğitim

güçlü ve kararlı liderler Katolik okul öğrencilerine eğitim değerlerin yüksek kalite getirmek için kararlıyız. Onların yüksek beklentileri her öğrencinin tüm seviyelerde tam potansiyelini ulaşmak için yardımcı olacak olumlu, destekleyici bir ortam teşvik. Bu nedenle, yüksek başarı oranları ve başarı her öğrencinin ulaşabilirsiniz.

Dini Çevre

Katolik okulları ailelere bir besleyici ve inanç dolu bir ortamda çocuklarını eğitmek için fırsat sunuyoruz. Her öğrenci dua, ayin ve kutsal kutlama hayata değer ve manevi anlamını bulmak için davet edilir. Dini öğretileri uzatmak için, birçok dini okullar da mahalle ile ortak niyetle ilk eğitimciler olmak olacaktır.

Öğretmenler ve Destek Personeli