Kiril metodi üniversitesi denklik

Rahat ve üretken bir başlangıç ​​okul-yılını almak için ipuçları.

Arka-to-okul kadar dişli biraz zor olabilir; yapmak için bir sürü gezinmek için geçişler çok, ve genellikle o yaz, bir kez daha, çok hızlı gitti gerçekleştirilmesi gibi blues duygusu vardır. Kiril metodi üniversitesi denklik Ancak, kolayca aşağıdaki eylem planı ile büyük bir okul yılı için olumlu beklenti içine back-to-okul kaygılarını açabilirsiniz. ! Şimdi takviminize içine bu adımları takın ve yaptıkları farklı ne görmek Bir Hafta Okulu öncesi: Hafta Hazırlama
(Yedi gün okuldan önce) 1. Gün: Bir “okul” bed-zaman çizelgesi içine kolaylığı. Yavaş yavaş bir “okul” uyku programa geçiş düzgün dinlenme sağlar ve okula geri dönüyor yönelik olumlu bir tutum teşvik eder.

Gün 3: her şey için bir yer oluşturun, böylece her şeyi kendi yerinde olacaktır. Her çocuk ayakkabıları, okul çantalarını ve ceketler saklamak için bir sepet belirleyin. Her çocuğa, örneğin gelen taşınabilir standart ödevi malzemeleri ile dolu bir kap verin, bilgisayar odası, mutfak. Son olarak, okul, dosya dolabı -bir bölüm ya da yatağın altında bir kutu belirlenen ekstra kağıtları saklamak için her çocuk için bir yer kurmak.

4. Gün: Alım malzemeleri. Gereçler az ve basit tutun. Fantezi klasörler ve dizüstü öğrencilerin kullanması için hantal ve zor. kullanmak için en iyi sistem tek bir yerde tüm klasörleri tutarak, her sınıf için bir plastik klasörü ile bir inçlik bağlayıcıdır.

Gün 6: Çocuklarınızla birlikte hedeflerinizi belirleyin. Hisse yeni öğretim yılı için en az iki gol (sizin de dahil) her kişi alarak çocuklarınızın yeni öğretim yılı için sabırsızlanıyoruz Yardım:. Bir akademik gol ve bir “eğlence” Gol  İlk Haftası Okulu: Rutini Hafta
Gün 7 (okul öncesi gece): Bir “Pazar Gecesi Toplantısı” her hafta var! Ailenin her üyesi bir 10-15 dakikalık onların planlamacıları / takvimleri kapmak gerekir “toplantısı.” Onlar (örneğin spor uygulamaları gibi) hafta yapılması planlanan ne çocuklarınızı sor paylaşmak planlarınızı hafta (çocuk ne olacağını bilmek istiyorum, bu yüzden ofiste bir gece geç olacak ya da katılmak zorunda eğer onlara Herkes aynı sayfada olacak çünkü okulda bir toplantı), vb Sizin hafta, okul sonrası etkinlikler eve sürmek düzenlemek çok daha az kaotik olacak!