Kiril metodi üniversitesi dünya sıralaması

Gün: dikkat etmeniz gereken kağıtlar için bir rutin oluşturun. Her çocuk için manyetik klipleri satın alın ve buzdolabında onları göndermeden. Çocuklarınızın vb, işaret, doldurmanız gerekiyor Buraya kağıtları klip var (bu hafta back-to-okul kağıtları doldurarak dört saat harcamak için bekliyoruz.)

Gün 10: Yatmadan önce, geceleri okula hazır olun. Onlar yatağa gitmeden önce herkes gibi onların ödev, okul çantalarını, öğle / öğle para, toparlayıp olan kaotik sabahları ve unutulmuş okul malzemeleri kaçının . Kiril metodi üniversitesi dünya sıralaması  Onlar da kendi giysi, ayakkabı yola, ve ceket geceleri de gerekir.
Gün 11: herkes kendi okul planlamacıları kullanıyor? Tüm öğrenciler bir ev ödevi planlayıcısı kullanmanız gerekir! Onlar herkesin rutin bir parçası kadar her gece planlamacıları kontrol edin.

Gün 12: Haftada bir okul çantalarını temizleyin. Dağınık kitap çanta kayıp atamaları kök nedenidir ve düzenli temizlenmelidir. (Pazar Gecesi Toplantısı bunu yapmak için başka iyi bir zaman.) Okulu İkinci Hafta: İşbirliği Hafta
Gün 14: Okul yılının ikinci “Pazar Gecesi Toplantısı” tutun.

Gün 15: bugün bir şey hakkında her çocuğa bir seçim verin. devamını, çocuklarınıza ödevlerini yaparken özellikle, onlardan alacak daha fazla işbirliği seçimler verebilir. Bazı seçenekler ödevlerini yapmak için akşam yemeği için iki seçenek ya da iki farklı zamanlarda vererek içerebilir. Eğer seçimler vermek -ve onur zaman onların çocuğunuzun güçlenmiş hissediyorum ve çok daha işbirlikçi olacaktır choices-.

Gün 18: bugün iyi olmak çocuklarınızı yakalayın! Çocuğunuza övgü vererek işbirliğini geliştirin. (Çoğu çocuk duygusal-gushy övgü ile utandım olan) özel ve özlü tutun. Örneğin, “coming home ve hemen ödevini başlatmak için, Kristen, teşekkür ederiz. Ben takdir ediyorum.” Övgü Pozitif harikalar yaratıyor!

Gün 21: Kendinize bir mola verin! Tebrikler, okulun ilk iki hafta kalmıştır ve mutlu bir, üretken öğretim yılı için iyi yolda. Kendinize biraz zaman zamanlama kutlayın. Bunu hak!

(C) 2008 Susan Kruger, Tüm hakları saklıdır. Sürece makale ve byline bozulmadan tutulur ve tüm bağlantıları canlı yapılmış gibi bu makaleye / reprint yayımlamak için ücretsizdir.