Londra’da Eğitim

Belfast, İrlanda dışında güzel kırsal keşfedin

Akılda geniş ve güzel İngiliz kırsal ile, Londra’ya bu son yurtdışında eğitim alternatifi ile zirveye ulaşmak.

Aslında, zaten yakalanmış bir belirti olabilir. HBO Thrones Oyunu denilen üzerine 2011 yılında küçük bir seri prömiyeri.Bu fantezi dram popüler karakterler, Kırmızı Düğün ve epik sahne kapalı onların pervasız öldürme gibi şeyler için sosyal medya, şimdiye kadar, gösteri hakkında en-konuştuk olabilir.

Nereye Kale Siyah, Winterfell

Kuzey tabii İrlanda ve Belfast sizin ona tüm ağ geçidi, ama kültür ve turmoultous geçmişi ile de zengindir.

Belfast Kuzey İrlanda’daki en büyük şehridir ve şehir 20. Yüzyılda kargaşa bir çok ile gittik, bu ziyaret ve bir kez daha İngiltere’de yaşamak için popüler bir yerdir.

Belfast Kuzey İrlanda’daki en büyük şehridir ve şehir 20. Yüzyılda, IRA bombalama, “Kanlı Pazar” ve daha fazla kargaşa bir çok ile gittik, onun esneklik ve alternatif kültür o ziyaret ve yaşamak için popüler bir yer yaptık İngiltere bir kez daha.Titanic inşa edildi siteyi siyah taksi geziye gidiyor ya da ziyaret olsun, Belfast iyi ya da kötü dünyanın en tanınmış tarihi olaylar, bazı hayat buluyor bir yerdir, ve Kraliçe Üniversitesi öğrenmek için mükemmel bir yerdir Bunların hepsi hakkında, onlar kendiniz için gerçekleştiği görmeden önce.

Tarih ve inanılmaz sahne ötesinde, Kuzey İrlanda kültürünün derinliklerine dalmak mümkün olacak ve Londra’da olduğundan daha size yaşam giderleri çok az harcarsınız. Hatta John Snow çarpmak olabilir – bir sonraki sezon onu öldürmek yoksa olmasıdır.


O kadar çok Amerikalı üniversite öğrencileri yurt dışında yaptıkları çalışmada deneyimi için Londra’ya akın neden görmek açıktır. İngiliz kültürü ve gelişen bir şehir hayatı İngiltere’de insanları çekin ve Londra, ülkenin en popüler giriş noktası, ancak İngiltere’de yurtdışında eğitim için tek harika bir yer değil. Eğer daha önce Londra göz önünde olsaydı, sadece seçenekleri kişiliği ve ihtiyaçlarına yukarıda belirtilen daha uygun bulabilirsiniz …