Longwood Üniversitesi


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/terriblenewsforterriblepeople.com/httpdocs/wp-content/plugins/geolocation-plus/geolocation.php on line 516
ABD’nin doğu kıyısında 1839 yılında kurulan ve yer Longwood Üniversitesi Virginia’nın eski kamu okullarından biridir. Bir devlet üniversitesi olan tüm kaynakları ile özel bir kolej deneyimi sunan, Longwood başarıyla iyi kariyer veya lisansüstü okul. Için hazırlanan öğrenciler mezun , US News ve World Report, ve Princeton Review sırada, ve USA Today ve Forbes belirtilen Longwood yaklaşık 4.800 öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Siz İşletme bölümünden mezun seçebilirsiniz Bilimler, Ön-Mühendislik, Ön-Tıbbi meslekler, Hemşirelik, Ceza Adalet, Psikoloji, Müzik, Eğitim, ve daha fazlası. Stajyerlik veya fakülte yönelik araştırmalar her derece için gerekli olan; kariyer hazırlığı önemli bir vurgudur. Biz IB sınavları için Uluslararası Bakalorya diploması ve irade ödül transferi kredi değerini tanımak. Buna ek olarak, Longwood İkinci Dil programı olarak kendi İngilizce ve koşullu lisans giriş sunmaktadır. Birinci sınıf konut garantilidir.
Konum
Longwood Farmville, tarih ve gelenekler açısından zengin bir şirin üniversite kasabasında, Virginia kalbinde ve güzel kırsal ile çevrilidir. Biz lisans yüzde 70’i üniversite destekli konut yaşayan bizim güzel 60 dönümlük konut kampüs, gurur büyük bir alır. Kampüste birçok bina kırmızı-tuğla sömürge canlanma tarzı yapılır; Böyle yeni Health & Fitness Center gibi diğerleri,. bir daha çağdaş bir tasarıma sahip Sanat müzeleri, kahve dükkanları, tiyatrolar, yürüyüş / bisiklet parkurlarına ve büyük restoranlara kampüse yakın. Merkezi Virginia’da bulunan, hızlı bir yolculuğa plaja dağlar arasında birçok ilginç yerlerden yerden götürecektir. Biz sadece devletin başkenti Richmond ve ABD başkenti Washington, DC yaklaşık 3 saat bir saat içinde bulunmaktadır.

Sıralamalar
2014 yılında en iyi kolej arasında 16. yıl üst üste sırada US News & World Report yıllık anketinde. 2014 yılında, Longwood Güney’deki tüm Bölgesel Üniversiteler için sıralamasında sayısı 31 kadar taşındı ve Güney Kamu Bölgesel Üniversiteler. Arasında Number 12 sıralanır tarafından Amerika Birleşik Devletleri’nde en iyi kolejlerinden biri olarak 4. yıl üst üste sırada Forbes dergisi . 2014 yılına Edition.Recognized: Best Value Kolejler 2013 Princeton Review tarafından “En iyi Güneydoğu Kolejleri” biri olarak tanınan ve 75 kamu kurumlarından biri olan kitapta yer olarak seçilen USA Today öğrenci üzerinde “Bir sarsılmaz odak noktası olarak öğrenme ve öğrenci başarısını teşvik etmek için tasarlanmış bir ortam. ”

Fakülte
1, ve okul az 20 öğrenci ile sınıfların yüzde 48,5 sahiptir: Longwood Üniversitesi’nde öğrenci ve öğretim görevlisi oranı 17 olduğunu. Ortalama çaylak tutma oranı, öğrenci memnuniyetinin bir göstergesi, 78.5 oranındadır.
İkinci Dil Programı olarak İngilizce
İkinci Dil Programı olarak Longwood Üniversitesi İngilizce (ESLP) Amerikan üniversitelerine kabul edilmek için ya da kişisel / mesleki nedenlerle İngilizce gereken öğrenciler için tasarlanmış bir çalışma yoğun bir programdır. ESLP çoklu giriş noktalarını (Ağustos, Ekim, Ocak, Mart ve Mayıs) sunmaktadır. Öğrenciler ders haftada 20-25 saat alırsınız. Konuşma, Dinleme, Okuma, Yazma,: Öğretim 4 eğitim modüllerini kapsar.Kültürel etkinlikler de sunulmaktadır. Daha fazla bilgi için formu doldurun.
Burslar
Akademik burslar, akademik mükemmellik göstermiştir hak öğrenciler için mevcuttur. 1 Aralık onların başvuruda öğrenciler öncelik verilecektir. 1 Aralık sonrasında alınan uygulamalar mevcuttur fon kalan dayalı akademik burs için kabul edilecektir. Hiçbir ek uygulama gerekmez.
Öğrenci Görüşleri
Ben ilk geldiğimde şimdiye kadar evden hissettim. Ben Longwood ev gibi hissettim fark kadar Ama uzun değildi. Küçük sınıflar, bakım profesörler, ve samimi öğrenciler bunu incelemek için harika bir yer yaptı.
– Neena, Hindistan ‘. Güney misafirperverlik’ Toronto büyüyen sonra, ben hep terimini duymuş Longwood Üniversitesi katıldıktan sonra, bu ifade benim için gerçek anlam geldi.Longwood belki hayatımın en iyi karardı. Bu bana büyük bir kurum vardı olmazdı fırsat verdi. – Evan, Kanada . Ben sonsuza kadar … [Longwood] büyük bir aile gibi olduğunu olacak burada yapmış arkadaşlar Malin, İsveç –