Maastricht Üniversitesi


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/terriblenewsforterriblepeople.com/httpdocs/wp-content/plugins/geolocation-plus/geolocation.php on line 516

 

Maastricht Üniversitesi (UM) Maastricht, Hollanda’nın en eski ve en güzel şehirlerinden biri bulunan uluslararası bir üniversitedir. UM yenilikçi eğitim yöntemleri, dinamik araştırma portföyü, ve çeşitli uluslararası nüfus için uluslararası ünlüdür.

Şehir 1992 Üniversitesi Avrupa Birliği kuruldu Maastricht Antlaşması, bilinir şehir merkezinde yayılmış geleneksel binaları işgal ve tıp fakülteleri Randwyck devlet-of-the-art tesislerinde dayanır.

 

Enternasyonalizm

Maastricht Hollanda’nın en uluslararası ve tamamen iki dilli (Hollandaca ve İngilizce) üniversitesidir.Öğrencilerimizin% 47 ve akademik personelin% ​​30 üzerinde bir araya yaklaşık 70 farklı ülkeyi temsil eden, yurt dışından geliyor. Farklı dil ve kültürleri, ve en çalışma programları karşılaşacak Her gün bir kararlılıkla uluslararası tema var.

Olmayan anadili İngilizce için, UM de İngilizce müfredat İngilizce dil bilme güçlendirecek ve giderek küreselleşen dünyada bir kariyer için hazırlar. Programlarımızın çoğu İngilizce, en yaygın kullanılan uluslararası dil tamamen öğretilir.

Maastricht Üniversitesi her fakülte uluslararası ortaklıklar ve öğrenci değişim anlaşmaları onlarca vardır ve biz disiplinler arası ve uluslararası işbirliğini teşvik. Buna ek olarak, UM programlar genellikle, yurtdışında eğitim mezuniyet için temel bir gereklilik olarak dahil ağır önem veriyoruz.

Yenilikçi eğitim ve araştırma

Maastricht Üniversitesi, lisans ve yüksek lisans programlarında Probleme Dayalı Öğrenme, yenilikçi, öğrenci-merkezli öğretim yönteminin, onun kullanımı için bilinir. Öğrenciler işbirliği açık uçlu, gerçek dünya sorunları pratik çözümler arayan, öğretici gruplar halinde çalışırlar. Ders gerekli olduğu yerlerde, sen araştırma becerilerini bağımsızlık kurmak ve geliştirmek için izin verirken ve yardım veren, kolaylaştırıcı olarak hareket ederler.

Araştırma UM eğitimin her seviyesinde entegre edilmiştir, ve araştırma portföy toplumun gelişimine kritik konularda odaklanmıştır. Bizim fakülte Her öncelikli araştırma temalar bir dizi var ve ‘kıymetlendirme ve kurumsal’ bizim politikası araştırma çıkışı için pratik uygulamalar bulmaya adamıştır.