Macaristan üniversiteleri

Öğrenci Yukarıdaki herhangi birine sahip olmadığını anlamaya çalışın. Eğer öyleyse, gerekli eylemde.

Ona hitap ödev ortamı olun. Sen kalem, silgi, kağıt ve diğer malzemeler ile temiz ve düzenli çalışma alanı olması için ona yardım yapabilirsiniz. Mümkün olduğunca, bağımsız olarak çalışmaya onu cesaretlendirin. Ama gerekirse yardım için orada olacağım.

Çalışma süresi ilginç ve eğlenceli dolu yapmaya çalışın. Macaristan üniversiteleri Kelimeleri ve anlamlarını incelemek yardımcı olmak için, kelime aramalarında gibi Oyunları tasarlamak. Hem konuyu öğretmek ve öğrenme sıkıntı çıkaracak diğer benzersiz oyun düşünebilirsiniz.

Her zaman övgü ve küçük başarıları için öğrenciye ödül. Don? T bozmak ups için azarlamak. Hatayı düzeltmek için nasıl sor. Bu ona başarısızlık korkusu olduğunu fark yapacaktır. Zevk için ona okuyun. Bu okuma, yazma, imla ve konuşma becerilerini artıracak ve aynı zamanda genel bilgi artıracaktır.

Okul ve günlük yaşamda hem de kariyer hedefleri arasında bağlantı Ona yardım. Onun Matematik öğrenme hesaplamalara bakkaliye gün tahmini ve gaz kilometre güne ilgili olabilir. Bu onu Math önemini anlamak yapacak.Seçimler hakkında onunla konuşmak ve yurttaşlık ve sosyal çalışmalara bağlayın. Bir öğretmen olarak, günlük yaşam ile ilgili birkaç ilginç şeyler hakkında konuşmak ve çalışmalara bunları ilişkilendirmek. Bu onu daha kolay akademik sorumluluklar almak yardımcı olacaktır. İyi bir öğretmen olumlu bir tutum ve mizah duygusu korumak olmak.