Makedonya da eğitim

Cumhurbaşkanlığı söylemleri kanıt Çizim, akademisyenler, modern başkanı bu karmaşık ve iç içe evrimini izlemek için çalışmayın. Bu çaba başkanları bu değişikliklerden sorumlu olan da sadece cumhurbaşkanlığı eğilimleri ancak belirleme içerir. Bu sayıda çalışmalar yararları var, ama onlar zaman zaman, sadece zaman içinde değil, aynı zamanda küçük numunelerin ve sınırlı karşılaştırmalar yapılmış genellemeler tutarlı belgeleri temin edememe muzdarip.

Bu makalede önce başkanlık retorik çalışmalar oluşturur ve muhtemel çağdaş retorik başkanlığı için açıklamalar yanı sıra modern başkanlık söylem geliştirme analizi içgörü sağlamak umuyor. Ben iterek kamu adres ve kimlik, başkanlık politikasını incelemek için bir ortam, Bill Clinton, George Washington sendika adresleri devletin bir örnek olarak, seçilmiş ve hatta “kamu gidiyor.” Var Tarafından önerilen My bulgular, modern retorik başkanlığı Theodore Roosevelt ile başladı önerileri çürütmek için ne girişimi bazı (Gamm ve Smith 1998; Milkis 1998; Kernell 1997 (2)) ne de modern retorik başkanlığı havza başkanlığı ile çıktığını iddia çalışmaları yerinden için ve Woodrow Wilson’un söylemi Tulis (1998) tarafından önerildiği gibi. Bu çalışma yerine arasındaki farklar ışık tutacak ve modern ve geleneksel cumhurbaşkanlığı ayrım tanımı rafine yardımcı sendika adresleri devlet içinde uzunluğu ve retorik şişirme bir evrim bulur. Ben Wilson sonraki başkanlar tarafından takip edildi ama aynı zamanda sendika konuşmasında devlet ile emsal teşkil sadece bulmak o önceki başkanlık konuşma yapma desenleri bir sapma, çalışan söylemleri olduğunu. Burada çalışma Wilson gerçekten onların ayni konuşma ve iletişim orijinal desenleri sergiler ve önceki başkanlar tarafından gerçekleşmemiş olduğunu göstermektedir. Ancak, bu kendisi veya sendika adresi devletin kamu sunumu değişim gerekli retorik kayması sonucu Wilson bağlı olup olmadığı belirsizdir.

(; Bimes ve Skowronek 1998 Greenstein 2000) ya da politika ve gündem (Hill 1998 başkanlık gelişimi; Bu çalışma, modern başkanlıkları karşı geleneksel bilimsel yorumların yerini denemez Cohen, 1995; Ragsdale 1987 Brace ve Hinckley 1991; Parry-Giles ve Parry-Giles 2001). …