Makedonya eğitim merkezi

Bu önemli bir bileşeni Bireyselleştirilmiş Öğrenci Programı çocuk girer veya transferler ne okul olursa olsun onun okul yıllar boyunca – – Yılın herhangi bir zamanında ve her yerde milletin öğrenen – veri çocuğu takip edecek olmasıdır.

 

Ulusal Beceri ve Core Bilgi Veri Bankası, bir, hayati yeni modelin destekleyici ve entegre bileşen çok daha ayrıntılı olarak ele alınır “ÇÖZÜMLERİN “ama bu mini özet için çok uzun ve detaylı. Makedonya eğitim merkezi Tüm ön-K için ulusal bir müfredat 4 çocuk ile – veri bankasının birincil işlevi ilgili içerik ve becerilerin kapsamlı bir çekirdek için evrensel olarak erişilebilir depo olarak hizmet etmektir.

 

Hedefleri gerçekleştirmek ve bu yeni model eğitim sisteminin başarısını sağlamak için mevcut sistemde iki ek birbirine zayıflıkları çareleri sağlayan gerektirir: . Zaman-On-Görev ve Okul Yılı O sonra harika bir program için yeterli değildir ve var yetersiz zaman uygulanması ve kullanan ayrıldı çünkü başarısız.

 

Bizim toplumumuzda Verimlilik birçok faktörün kombinasyonuna dayalı, ancak üretim ve ölçmek için kolay ilgili bir tedbir zaman on-görev mesafesindedir. Bizim mevcut eğitim modeline baktığımızda bizim okullar neredeyse yeterli zaman-on-görev harcama olmadığını görmek kolaydır. Hepimiz her gün bize meydan okuyor artan bilgi patlaması ile yetişmek için gerçek dünya ve ihtiyaç ile temas dışında.