Makedonya üniversiteleri ücretleri

Belki sizin hesaplama becerileri ile memnun değil. Bunları geliştirmek istiyorsanız, ilk basit zihinsel hesaplamalar kalitesini kontrol edin. Makedonya üniversiteleri ücretleri  Ben 20 sınırları, 100. Herkes bu işlemler düzgün ve hızlı bir şekilde yapılmalıdır bilir sınırları içinde basit bir zihinsel çarpma ve bölme içinde görünümü, basit zihinsel toplama ve çıkarma tutmak. Ama nasıl biz onların yürütme doğruluğunu ve çabukluk ölçebilirsiniz? Bu amaçla, stokastik adlandırılmış olabilir basit tablolar kullanabilirsiniz.

 

Bu tür masalar kendiniz çizebilirsiniz, ancak zaman boşa harcamayın. Okul Matematik Başarısızlık sitemde Önleme ücretsiz tabloları atın. Bir Word dosyası (TablesWord) ve bir bilgisayar programı (PrintTables): onları almak için iki olasılık vardır. Program onlar için (aynı tablolar, ancak cevapları ile) boş tablolar ve denetim listeleri hem yazdırmak için izin verir. kontrol listeleri size hataları bulmak için yardımcı olacaktır. Ayrıca bir çalışma zamanı ölçmek için bir kronometre gerekir.

 

Toplama, çıkarma, çarpma veya bölme – Her tablo aritmetik kurallara birinde 64 üniforma ilköğretim işlemleri içerir. Addends dizileri, vb çıkarılacak sayılar tesadüfen seçildi çünkü bu tablolar stokastik isim.Gerekli numaraları yanlışlıkla seçim sıradan hesaplamaları operasyonları karşılık gelen spontan bir görünüm simüle.

 

En kısa sürede tabloları olsun, sizin beceri kalitesini incelemek için başlayabilirsiniz. Tabloda doldurun, sizin kronometre açın, tablolardan birini almak kronometre kapatın ve çalışma süresi yazınız. Ardından, ilgili kontrol listesi yazdırmak için cevaplarını kontrol ve hata sayısını yazınız. Şimdi becerileri daha karmaşık hesaplamaları veya ana yeterli olup olmadığını bulabilirsiniz. Eğer fazla 12 yaşında iseniz, kriterler yanında bulunmaktadır.