Makedonya üniversitesi

Biz bu hediyeler bunları en aza indirmek için ilaçlama, biz tamamen bu hediyeler kaybetme riski.

, DEHB, ANLADIĞINIZI VE “BOX” ADD

Aşağıdaki aylarda, benim uygulama Dikkat Eksikliği Bozukluğu ve hiperaktivite formları ile birçok müşteri çekti. Ben hediyeler değil, hastalıklar olarak anlaşılan kim kaç biriydi.

Benim personel ve ben bir hale edeceğimi şaka için kullanılan “mıknatıs ADD.” Ama, bu ay büyük bir eğitim deneyimi vardı. Makedonya üniversitesi Bazı müşterilerim zaten ADD ve DEHB hakkında biliyordu. Onlar zaten teşhis etmişti. Onlar terminoloji ve popüler tıbbi çözümler biliyordu. Nihayet, kim olduklarını tanımlanan çünkü Hatta bazıları ADD etiketi seçti.

Bu istemciler ile çalışmak en zor olabilir. ADD “kutu” bir koruma ve savunma gibi davranır. Onlara yardım etmek, o kutunun dışında adım onları ikna etmesi gerekir. Sınırları olmayan yaşamış biri için, bu çok korkutucu bir adımdır. kutu olmak güvenli bir yerdir. Dışında adım onları ikna zor olabilir.

YARDIM İÇİN NASIL

Aşağıdaki temelleri çocuk ve erişkinlerde ADD ve DEHB ile ilgilenen herkes yardımcı olabilir.

* ADD ve DEHB hediyeler vardır.
* ADD ve DEHB etiketler aşırı kullanılmaktadır. Onlar. Incelenmesi gereken diğer koşulları maskeleyebilir
, ek * ADD ve DEHB diğer, daha belirgin koşullara kamufle edilebilir. İlaç daha da zor dikkat, aktivite ve sınır sorunları tespit etmek yapabilirsiniz.
* Dikkat Eksikliği Bozukluğu, dört düzeylerini etkileyen veya hiperaktivite olmadan: Fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal. . Her seviye ayrı ayrı ele alınmalıdır
. uyuşturulmuş, değil yönetilmesi gereken ADD ve DEHB, çoğu durumda *
, Gelen * hemen hemen tüm vakalar da bu insanların algılarını arttırdı – ve duyarlılıklar – maneviyat. Bu maneviyat aşırı aktivitesi ve / veya açığına atakları sırasında onlara yardım etmek köprü, yanı sıra destek sağlayabilir.