Makedonya üniversitesi fiyatları

Ben belirgin Nathan danışmanlık için bana görmeye başladı hatırlamak   O büyük bir kalp ile bir sıska, hassas bir çocuktum.   13 yaş, o duygusal yaralar bıraktı çalkantılı bir velayet savaşı ortasında mücadele.   Mesleğim onu desteklemek için oldu – ve yaptılar – Onu daha iyi şeyler için değişiklik olacağını umut vermek.

 

O terapiden “mezun” olan üç yıl sonra Nathan beni görmek için geldi.   Onun yeni gitar getirdi ve kendi ofis gizlilik içinde birkaç melodiler beni tedavi.   O beni serenat oldu – onun için orada olmak için bir hediye oldu . Makedonya üniversitesi fiyatları   Ancak, Nathan’ın ziyareti daha önemli bir amaç aldı.   O düşünür farklı bir tür haline gelmişti ne kadar çok bir deyişle, söyle geldi – kaçınılmaz biz olsun görmek nasıl üzerine çok temellerini değiştirmek istiyorum gencin tipi enerji ve yaşamın kendisi.   16 yaşında, Nathan üniversite hazırlık liseden mezun oldu ve nanoteknoloji incelemek için prestijli bir üniversiteye giderken yaptı.

 

Ben dikkatle dinledi, Nathan nanoteknoloji ve fizik yasaları ile izin verilen bir şekilde, daha maliyet etkin bize daha kolay bir araya doğanın temel yapı taşlarını ek sağlayacak açıkladı.   Nanoteknoloji ile ilgili düşüncelerimizi dönüştürme yeteneğine sahiptir bilim, fiziksel sağlık ve hastalık, duygusal esenlik, bilgisayar programlama, ve uzaya seyahat.   Sadece Nathan, bu kompleks, moleküler düşünme “eğitim”, ama aslında bu teknolojik alanda dünyanın en büyük bilim adamları ile araştırma yapıldı.