Makedonya Üsküp Üniversitesi

Bu dahil ebeveynler daha kararlı gençler için yapmak, ama bu ay yayımlanan bir çalışma, bunu teyit ettiği bir sır değil.

Derginin Çocuk Gelişimi yayınlanan yeni bir çalışmaya göre, ilgili babaları ile genç kız olmayanlara göre daha güvenli seks uygulamaya eğiliminde. Makedonya Üsküp Üniversitesi Özellikle, ilgili babaları ile gençler, diğer gençler daha fazla CYBH karşı korumak için güvenli seks kullanma eğiliminde. Makaleye göre, anneler genç cinsel davranışlar için önemli olan, fakat babalar iki etkisi vardır.

Paragon House Kazanan Yaşam (7 Özellikleri: “Çok sayıda insan kendi çocukları ile iletişim konusunda özetleri konuşmak,” Mark Hansen, Gençler için Başarı 101 yazar dedi www.success101forteens.com ).”Belirli konular hakkında konuşmak zorunda, ve bu çalışma önemli şeyler hakkında çocuklar konuşurken değil riskler büyük açıkça ortaya koyuyor.”

Hansen, eski West Palm Beach, FL Okulu Yönetim Kurulu üyesi, anne-babaların çocukları ile, genel olarak sadece flört ve seks, ama dostluklar görüşmek için okula başlamadan önce hafta mükemmel bir zaman olduğunu düşünüyor.

“Ergen cinselliği her zaman bir provokatif bir konu olduğunu, ama gerçek birçok çocuk çünkü seks dertte rüzgar, ama onlar sadece yanlış arkadaş seçtiniz çünkü,” Hansen dedi. “Her öğretim yılı başında, çocuklar her gün yeni arkadaşlar edinmek, ve İngilizce dersinde cevaplar besleyen bir adam yanında oturan mutlaka bir dostluk için en iyi temeli olmadığını kabul etmek önemlidir. Y