makedonyada eğitim

Herhangi bir öğrenci – – Eğer bir öğrenci yetiştirmek için okullar isteyin ve 13 yıl içinde bunu yapmak için, bu mükemmel bir bitmiş ürün ile gelip bol bol zaman olacağını düşünürdüm, ama tabii ki ‘etmiyor kusurlu modeline dayanmaktadır t iş. Yeni eğitim modelinde zaman on-görev öğrenenler ve personel ve öğretim yılının önerilen değişiklikler için şu anda kabul görmüş standartlara radikal farklıdır. Yeni modelde 180 gün okul sınıf öğrencileri için 225 gün genişletilmiş ve personel için uzun daha. Öğrenciler yılda veya zamanında-on-görev 1.800 ila 2.025 saat daha alacak bir% 85 (+/-)! Yılda her öğrenci için artış   , 13 yıldır bu artış sürün birinci sınıf öğretim ekipleri ile birleştirmek, Bir Bireyselleştirilmiş Öğrenci Programı , ilgili becerilere dayalı seçilmiş ve içerik Ulusal Becerileri ve Temel Bilgi Veri Bankası ve mükemmel bitmiş ürün bir gerçeklik haline!

 

Personel ve Tazminat burada kısa bir giriş gerektiren yeni model iki önemli bileşenleridir. Mümkün olan en iyi eğitim her çocuğun sağlama hedefine ulaşmak için biz radikal mevcut personel kalıplarını değiştirerek başlamalıdır.

 

Personel yeni model için gol iki yardımcı profesyonel öğretmenler, uzman yardımcılarının, öğrenci kursiyer, veliler ve diğer gönüllü bir ekip tarafından desteklenen her sınıfta usta öğretmenlerin denetlenmesi sağlamaktır.   Artık 25-35 önünde duran, bir öğretmen olan olacak öğrenci kabul standart kendi masaları ile yerleşmiş. Çok iyi öğretmenlerin öğretmek yolu değildir. Ve hatta en iyi öğretmenler elleri ile zaman çok çok bağlı olan Bu–yollu-biz-do-it personel desenleri, müfredat gereksinimleri, test talepleri ve şu anda moda bizim okullarda bugün zaman kısıtlamaları.