Makedonyada eğitim

  1. Müzik Topluluğu kurmak için – Şarkılar müzik paylaşılan sevgi yoluyla kaynaştırıcı ve işbirliği beri oluşturabilirsiniz. Brooke Kiraz, üçüncü sınıf öğretmeni, aday ve onların sınıf için bir tema şarkısı oylayacak öğrencilerini meydan okudu. Onlar ezici seçti Biz Şampiyonlar vardır motive yardımcı ve onlar o yıl deneyim olacağını hissettim devlet değerlendirilmesi ve titiz müfredat ile ilk deneyimi sırasında birbirlerini teşvik etmek. Makedonyada eğitim O kullanılan kendi öğrencilerinin tanımlanmış, hakkında yazdığı gibi onu yazma müfredatı geliştirmek için şarkı ve bir şampiyon nitelikleri nitelendirdi. Onlar birbirleri ile bu kişisel bakış açılarını paylaştı gelince, onlar gol onların ortak kümesi doğru çaba onları hatırlatmak için bir sınıf rehin tasarladı.
  2. Müzik Yaratıcılık arttırmak için – Müzik öğrencilere yaratıcılık ve ilham bir bolluk kilidini açar. Örneğin, Betty Smith, bir birinci sınıf öğretmeni, şarkı kullanan bir Wonderful World Ne Louis Armstrong tarafından bir hayal nasıl düşünmek onu ilk greyderler uyandırmak için “harika bir dünya.” Her öğrencinin şarkının hatları verildi zihinsel görselleştirmek ve daha sonra sanat yoluyla güzel tema göstermektedir. Onların yaratıcılıklarını ve şarkının mesajı kendi yorumunu kasalı göstermek gibi Fellow öğretmenler, veliler ve meslektaşları onların düşünce karmaşıklığı ile etkilendik. O bile farklı sanatçılar sadece farklı ritimleri ve vokal stilleri kullanarak sözleri farklı bir görüntü ve anlam üretmek nasıl göstermek için şarkının farklı versiyonlarını kullanılır. Bu faaliyetin düşünme derinliği ile, Bayan Smith Bloom’un Taksonomisi her seviyesine ulaştı. Gerçekten Güçlü!
  1. Müzik ESL Öğrencileri, Destek – Henry Wadsworth Longfellow kez şöyle dedi: ” Müzik, insanlığın evrensel bir dildir. “  müzik kullanarak sınıfta kültür boşluğu kapatır. Ne olursa olsun ırk, din, ya da dil tüm zevk ve müzik aracılığıyla ilgili olabilir. Holly Zalenski, bir ESL öğretmeni, kelime ve Amerikan kültürünü tanıtmak için farklı bölgelerin Noel şarkıları kullanılır. O şarkının sözleri basılı, dediği gibi öğrenciler ana fikri, ya da “ana fikri” için arama gibi Noel şarkıları kullanmak da onun okuma eğitimi gelişmiş. Öğrenciler tekrar tekrar öğrencilere etkili bir akıcılık okuma üzerinde çalışmak için zaman tanımak için baskılı sözleri kullanıldı.Bayan Zalenski, teyit “Müzik sözcük genellikle lost in translation olur bizim ortak iplik oldu.”
Confucious dedi bildirildi Çinli filozof, “Müzik insan doğası olmadan yapamaz zevk bir türlü üretir.” Bir müzik gücünü inkar edemez. Öğrencileriniz için bir zihinsel, müzik defterine oluşturma öğrencilerin büyük olasılıkla bir ömür boyu hatırlar anıları ve yaşam dersleri oluşturur.