Makedonyada ingilizce eczacılık

Odak DEB veya DEHB olan kişiler için bir sorun olabilir, ama çözüm kolay olabilir.

ADD yetenekli birey odağı artırmak ararken incelemek için farklı bir dizi faktör vardır. Onlar takviyesi ile diyet değişiklikleri, çevre sorunları, örgütsel set-up, ya da destek içerebilir.

ADD / DEHB müşterileri ile iş bir on yıl içinde, ben hiçbir sihirli hap ya da kolay bir adım çözümleri olduğunu öğrendim. Herkes eşsiz bir birey olduğunu ve en iyi programlar ayrı ayrı oluşturulur.

Benim ofis birçok kişi aramaları aldı. Bazen, bir ek, teknik ya da başka bir müşteriye tavsiye hatta bir yaşam tarzı ayarı denedim. Tabii ki, bu arayana için işe yaramadı.

sebebi? Onlar için tavsiye kişi değilsin. Makedonyada   ingilizce eczacılık Onlar radyoda duydum beni ya da benim kitap okumak Veya, onlar mutlaka birisi yardımcı olmaz bir kişi için çalışıyor çözüm “bazı insanlar yardımcı olabilir …”, ya da “yardım etmek bilinmektedir” gibi ifadeler gözden Başka.

Özürlü (Kesinlikle katılmıyorum hangi bir nokta) olarak ADD / ADHD baktığımızda, sakatlık gibi davranın çalışıyor sonuna kadar. Bu yanlış bir yaklaşım. Bunun yerine, biz tanımak anlamak ve bireysel kucaklamak, ve sonra onu ya da onun için en iyi çalışacak bir şey yaratmak gerekiyor.