makedonyada tıp eğitimi

Genellikle, dünya bizim yetişkin görünümü bize apaçık özledim o kadar çok etkiler. Daha da kötüsü, biz birbirlerinin yanlış inançları güçlendirir. Yıllardır son çift üzerinde, birçok yetişkin odaklı ve ADD / DEHB çocuğun fikrini yanlış var.

Ben ilk ADD / DEHB çocuklar ve yetişkinler ile çalışmaya başladığında on yıl önce üzerinde, herkes Dikkat Eksikliği Bozukluğu odaklanmak bir yetersizlik olduğuna ikna görünüyordu. isim tüm, tabiri caizse diyor.

Ancak, alternatif bir antrenör ve danışman olarak, bu isim yanlış olduğunu bana açıktı.

Erken benim iş ben bu grupla çalışma “sorunları” gördüm. Aslında, bu sorun değildir. Yani, benim kitabımda, Hediye Yönetme: Dikkat Eksikliği Bozukluğu için Alternatif Yaklaşımlar, ben kısa Kültür Rahatsızlık Sendromu, ya da BDT olarak değiştirdi.

ADD / DEHB ile yetenekli bireyler iki etkinlik “ayarları” var. Onlar hiper odak ve çoklu görev vardır.

Ancak, birçok kişi bireyler sadece odak ama aslında hiper odak olamaz ADD farkındayız yok. TV, oyunlar, vb – – çok değer var gibi olmayabilir çocukların odaklanmak ne olmasıdır.

ADD / DEHB çocuklar (ve yetişkinler) odaklanma yeteneği yoksun düşünme, bizim toplumun yanlış sorunu çözmeye çalışır.

İnsanlar çözümleri ve iş gibi görünüyor başa çıkma becerileri ile gelip, ama aslında doğru değildir. makedonyada tıp eğitimi Sonuç olarak, gerçek çözümler için fırsatlar cevapsız. Katkıda faktörler de göz ardı edilir, ama onlar ele olsaydı, cevaplar açık olabilir / DEHB “sorunları” ADD.

Her zamanki gibi, batı tıbbı tanır – hatta oluşturur – semptomları, ama nedenleri ve önleyici eylem kendi kavramak ötesinde görünüyor.