Makedonya’da türkçe eğitim

Onun kedi Disket izlemek sadece Kari Kay ilham Farmyard geçmeye çalışın.

“O onun günlük yaşamı çok zor kılan çok az denge kontrolü ile doğdu,” dedi. “Aynı sorunlarla doğmuş iki kardeşi vardı. Makedonya’da türkçe eğitim Disket farklı tepki gösterdi Onlar, onların zorluklar onları iyi olsun izin günün en etrafında koydu. Onun günleri birbiri ardına maceraya alarak geçirdi. Nadiren gördün mü çok uzun. Disket için tek bir yerde disket hayatını zevk. Asla onun zorluklar eğlenmek onun yolunda durmak icar. ”

Onun kedi video filmi ve YouTube’da yayınlamak için Kay, bir fitness eğitmeni ve sağlıklı yaşam danışmanı, ilham onun belirlenmesi oldu. Neredeyse anında o diğer hayvan sahiplerinden iyi dilekleri bir dökülme aldı, ve disket ruhu çocuklara aynı şekilde ilham olduğunu hissettim.

Sonuç Disket Kedi Şirketi (gelen Disket Kedi başlıklı bir çocuk kitabı ve müzik CD’si, oldu onu kedinin gerçek hayatta dayalı).

“Çocuklar her gün hayatlarında sorunlarla karşı karşıya, ve ben pozitif düşünme gücü onlara bir şey üstesinden yardımcı olabilir bunları öğretmek istedim,” dedi. “Ben çocuklar size sonuna kadar yaşamak istiyorsanız, sadece ne istediğinizi odaklanmış kalmak gerektiğini bilmek istiyorum. İyi bakın, ve asla bunları kullanmak yerine zorlukları engel olarak sizin şekilde bekletin, ama asla büyümek ve içindir ki tüm olmaya fırsat olarak. ”

o kitap vermek isteyen dersler şunlardır: